Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Blue Velvet είπε:

      Άρα κάτι σαν ανεξήγητη υπογονιμότητα όπως το περιγράφεις.Ελπιζω αυτή τη φορά να είσαι έγκυος,να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη και να αφήσεις πίσω σου όλη την ταλαιπωρία που πέρασες ❤️

      Σε ευχαριστώ 😍 μακάρι αν και κρατώ μικρό καλάθι....δεν πειράζει..θα ειναι 2-3 μερες δυσκολες μετα θα επανελθω...όπως λέω πάντα έχουμε δικαίωμα να πέσουμε αλλά και υποχρέωση να σηκωθούμε! Αν θέλει ο Θεός θα γίνει!

      • Ευχή 1

ΠΡΟΤΑΣΗ-ΙΔΕΑ!!!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 127
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλώς την. θα σου κάνει πρόσκληση η διαχειρίστρια να μπεις στην κλειστή ομάδα, σε βάζω στη λίστα. Φυσικά εάν δεν ενδιαφέρεσαι μας το λες.

M έ λ η Α θ η ν ώ ν

Πρόεδρος -διαχείριση/οργάνωση 1.Katerina71

Αντιπρόεδρος Α΄- νομικά--------------2.Mariata

Αντιπρόεδρος Β΄-νομικά----------------3.Ψαράκι

Μέλος - λογιστικά---------------------4.Nikoleta25

Γραμματέας - λογιστικά----------------5.Φωφίκο

Μέλος – Υπεύθυνη διεύθυνσης---------6. melany82_01

Ταμίας – λογιστικά---------------------7. Κωνσταντινακι

Μέλος - β.αντιπρόεδρος Α και Β - νομικά------ 8.lucia

Μέλος ---------------------------------------9. anna&ch

Μέλος----------------------------------------10. Lena-alice

Μέλος----------------------------------------11. Nianiaro

Μέλος----------------------------------------12. Γνωστή Κ.

Μέλος-----------------------------------------13. thomai1979

Μ έ λ η ε κ τ ό ς Α θ η ν ώ ν

Μέλος 1. Lovely people (εκτός Αθηνών)

Μέλος/Αντιπρόεδρος Γ΄ 2. morenita12 (εκτός Αθηνών)

Μέλος/Αντιπρόεδρος Δ'/λογιστικά 3.sspyr82 (εκτός Αθηνών)

Μέλος 4. janneta(ιωάννα) (εκτός Αθηνών)


1527894gvxcsdbcpz.gif
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου, για τους λόγους: 1. Όλες δουλεύουμε, προσπαθούμε, συλλέγουμε πληροφορίες 2. Αδικούνται οι καινούριες κοπέλες που μας μαθαίνουν τώρα 3. Πρέπει να γίνει σχετική ψηφοφορία και να κριθούμε, οι προσωρινές αρμοδιότητες που είχαμε έως τώρα αφαιρούνται και θα κριθούμε όλες από την σχετική ψηφοφορία ανάλογα με τις ικανότητές μας, τον χρόνο που έχουμε/μπορούμε να διαθέσουμε και κυρίως την κινητοποίηση/εργατικότητα/ απόδοση της κάθε μιάς μας.

M έ λ η Α θ η ν ώ ν

1.Katerina71

2.Mariata

3.Ψαράκι

4.Nikoleta25

5.Φωφίκο

6. melany82_01

7. Κωνσταντινακι

8.lucia

9. anna&ch

10. Lena-alice

11. Nianiaro

12. Γνωστή Κ.

13. thomai1979

Μ έ λ η ε κ τ ό ς Α θ η ν ώ ν

1. Lovely people (εκτός Αθηνών)

2. morenita12 (εκτός Αθηνών)

3.sspyr82 (εκτός Αθηνών)/διαχειρίστρια κλειστής ομάδας

4. janneta(ιωάννα) (εκτός Αθηνών)

Μέλη Θεσσαλονίκης

1.depi71

2.Marilyn1

3.Marinaki

4. deny

5. etoiledunord

6. Όλγα (και ο άντρας της για βοηθός)

7. mammiN

8. AnnaG.


1527894gvxcsdbcpz.gif
Link to comment
Share on other sites

Αγαπητέ/τή koinseporg ευχαριστούμε πολύ για την προσφορά σου και συγχαρητήρια για αυτό που κάνεις.

Το θέμα είναι ότι (από αυτά που έχουμε καταλάβει έως τώρα) τα κέρδη μοιράζονται μόνο στους εργαζόμενους της κοινσεπ (που προσλαμβάνονται με ικα από την κοινσεπ) και όχι στα μέλη. Εάν ισχύει κάτι τέτοιο δεν μας ενδιαφέρει γιατί θέλουμε να απασχοληθούμε όλες μέρισμα σε όλα τα μέλη. Εάν έχουμε καταλάβει τελείως λάθος τότε θα θέλαμε πολύ την βοήθειά σου.

Σε ευχαριστώ πολύ και πάλι

Αγγελος το ονομα μου

ναι οντως τα κερδη διανεμονται μονο στα εργαζομενα μελη καθως ο σκοπος ειναι να δημιουργηθουν θεσεις εργασιας με ασφαλιση, αλλα αν υπαρχει κατι αλλο σαν σκεψη αν το συζητησουμε μπορει να βρουμε μια λυση

στην διαθεση σας

Link to comment
Share on other sites

Αγγελος το ονομα μου

ναι οντως τα κερδη διανεμονται μονο στα εργαζομενα μελη καθως ο σκοπος ειναι να δημιουργηθουν θεσεις εργασιας με ασφαλιση, αλλα αν υπαρχει κατι αλλο σαν σκεψη αν το συζητησουμε μπορει να βρουμε μια λυση

στην διαθεση σας

Καλημέρα Άγγελε, (ευχαριστούμε και πάλι) ο προσανατολισμός μας (έως τώρα) είναι για οικοτεχνικό συνεταιρισμό γυναικών, εάν μπορείς να μας βοηθήσεις στο θέμα αυτό, θα ήταν σημαντικό.


1527894gvxcsdbcpz.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Άλλη μία κουκλίτσα μαζί μας στην ομάδα της Θεσσαλονίκης, 26 κουκλάρες έως τώρα!!!!!!!!!!!!!!!!

(όποια εκ των 26 δεν έχει λάβει πρόσκληση να στείλει μήνυμα στην διαχειρίστρια της κλειστής ομάδας sspyr82)

M έ λ η Α θ η ν ώ ν

1.Katerina71

2.Mariata

3.Ψαράκι

4.Nikoleta25

5.Φωφίκο

6. melany82_01

7. Κωνσταντινακι

8.lucia

9. anna&ch

10. Lena-alice

11. Nianiaro

12. Γνωστή Κ.

13. thomai1979

Μ έ λ η ε κ τ ό ς Α θ η ν ώ ν

1. Lovely people (εκτός Αθηνών)

2. morenita12 (εκτός Αθηνών)

3.sspyr82 (εκτός Αθηνών)/διαχειρίστρια κλειστής ομάδας

4. janneta(ιωάννα) (εκτός Αθηνών)

Μέλη Θεσσαλονίκης

1.depi71

2.Marilyn1

3.Marinaki

4. deny

5. etoiledunord

6. Όλγα (και ο άντρας της για βοηθός)

7. mammiN

8. AnnaG.

9. mmaria7


1527894gvxcsdbcpz.gif
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα σας τωρα ειμαι στην ομαδα μπορω να σχολιαζω απο εδω? επειδη εγραωα κατι χτες και δεν το βλεπω....θέλω να ρωτησω αν μπορω να λάβψ μερος σε κατι τετοιο σωματειο, συνεταιρισμο χωρις να εχουμε καποιο προβλημα με τον νομο, και αν τα γλυκα που φτιαχνω μπορουν να μπουν στην ομαδα....

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν Θωμαή μου και υπόλοιπα κορίτσια,

Ο λόγος που πάμε να κάνουμε τον συνεταιρισμό γυναικών είναι ακριβώς αυτός, να είμαστε καθ’ όλα νομότυπες, χωρίς να επιβαρυνθούμε με το άνοιγμα βιβλίων σε ΤΕΒΕ η κάθε μια μας, χωρίς να επιβαρυνθούμε με πολύπλοκη εφορία (βιβλία εσόδων-εξόδων, μπλοκάκια, κ.τ.λ.). Αυτά όλα θα τα έχει ο συναιτερισμός. Όλες οι γυναίκες/μέλη του συνεταιρισμού θα καλυπτόμαστε από το καταστατικό το οποίο θα καθορίζει τον σκοπό και την δραστηριότητα π.χ. πώληση προιόντων ή Παραγωγή και πώληση, ό,τι αποφασίσουμε, και θα τηρήτε όλη η νόμιμη διαδικασία από έμμισθο λογιστή. Το μέρισμα που θα παίρνει κάθε μέλος θα δηλώνεται στη εφορία με την φορολογική δήλωση του έτους.

Όπως όλοι άλλωστε οι γυναικείοι συνεταιρισμοί ανά την Ελλάδα.


1527894gvxcsdbcpz.gif
Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα!

Επειδή δεν προλαβαίνω να γράψω πολλά, ρίξτε μια ματιά εδώ:

http://www.aephoria.net/

Είναι ενδιαφέρον και άξιο συζήτησης!

Έχω γράψει σχετικά και στην κλειστή ομάδα!


cLH8p3.png

xq41p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα στα κορίτσια μου, να ενημερώσω πως έχουμε κάνει πολύ ικανοποιητική δουλειά έως τώρα , για τα κορίτσια που μας διαβάζουν τώρα, να πω ότι υπάρχουν κενές θέσεις και όσες ενδιαφέρονται να το δηλώσουν εδώ.

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΩΝ

1η συνάντηση: Σάββατο 2/11/2013, ώρα 6.30 μ.μ. Tόπος: στο mall, στο μετρό στον Αγ.Δημήτριο, ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΘΗΚΕ

2η συνάντηση: Σάββατο 22/11/2013, ώρα 6.30 μ.μ., Τόπος: στο παιδότοπο «έλα να παίξουμε» κοντά στο Αιγάλεω

3η συνάντηση: Σάββατο 14/12/2013, ώρα 6.30 μ.μ. Tόπος: στο mall, στο μετρό στον Αγ.Δημήτριο


1527894gvxcsdbcpz.gif
Link to comment
Share on other sites

Προσοχή:

¨Εχει σταλθεί σε όλες σας πρόσκληση από την διαχειρίστρια της κλειστής ομάδας sspyr82 για να έρθειτε εκεί.

Εάν για κάποιο λόγο δεν σας έχει έρθει παρακαλώ στείλτε της π.μ. γιατί γίνονται κάποια λαθάκια με τα νικ σας (από εμένα).


1527894gvxcsdbcpz.gif
Link to comment
Share on other sites

διάβασα τώρα με ενδιαφέρον τι προσπαθείτε να κανετε και με ενδιαφέρει εγω φτιάχνω κοσμήματα, βραχιολια , κολιέδες , σκουλαρίκια , δεν ξέρω αν θέλετε κατι τετοιο και αν θα μπορουσα να μπω και γω στην ομάδα-συνεταιρισμό ?

Link to comment
Share on other sites

θέλουμε λέει? Και πολύ μάλιστα!!!!! Καλώς την!!!! Θα σου στείλει άμεσα πρόσκληση η γλυκιά μας διαχειρίστρια για να μπεις στην κλειστή ομάδα. Θα την βρεις κάτω από τα π.μ. Κάνε μου όμως κι εσύ μία χάρη, στείλε ένα μήνυμα π.μ. και εσύ στην sspyr82 (διαχειρίστρια της κλειστής ομάδας, γιατί μεταφέρω τα νικ λάθος κάποιες φορές) σε ευχαριστώ και καλή συνεργασία να έχουμε!!!!


1527894gvxcsdbcpz.gif
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου, να σας πω ότι ενωνόμαστε με την ομάδα της Θεσσαλονίκης για να είμαστε πιο δυνατές!!!!:

M έ λ η Α θ η ν ώ ν

1.Katerina71

2.Mariata

3.Ψαράκι

4.Nikoleta25

5.Φωφίκο

6. melany82_01

7. Κωνσταντινακι

8.lucia

9. anna&ch

10. Lena-alice

11. Nianiaro

12. Γνωστή Κ.

13. thomai1979

14. deppie

Μ έ λ η ε κ τ ό ς Α θ η ν ώ ν

1. Lovely people (εκτός Αθηνών)

2. morenita12 (εκτός Αθηνών)

3.sspyr82 (εκτός Αθηνών)/διαχειρίστρια κλειστής ομάδας

4. janneta(ιωάννα) (εκτός Αθηνών)

Μέλη Θεσσαλονίκης

1.depi71

2.Marilyn1

3.Marinaki

4. deny

5. etoiledunord

6. Όλγα (και ο άντρας της για βοηθός)

7. mammiN

8. AnnaG.

9. mmaria7


1527894gvxcsdbcpz.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...