Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 hours ago, Eflenew said:

      Σήμερα είναι 9η ημέρα.. ήταν να κάνω αύριο χοριακη αλλά λόγω Κυριακής θα την κάνω Δευτέρα. Την προηγούμενη Παρασκευή εβαλα 2 βλαστοκυστες. Ξέρεις όμως τι με προβληματίζει? Ότι βγήκε τόσο αχνό 9η ημέρα...δεδομένου ότι κανονικά αύριο θα γινόταν η χοριακη θα έπρεπε να είχε πολύ πιο σκούρη γραμμή. Όχι τόσο αχνη μια μέρα πριν τη χοριακη...

      Δεν είναι καθόλου αχνό …. Είναι μια ωραιότατη γραμμή εγκυμοσύνης … εγώ έκανα σήμερα και είναι αχνη που κε το ζόρι φαίνεται και πέρασαν οι ώρες και φαίνεται ακόμα λίγοτερο σχεδόν καθόλου … με το καλό . Σπυ εύχομαι ολόψυχα μια μεγάλη χοριακη γιατί το αξίζεις και νομίζω ήρθε η ώρα να λάβεις το πολυπόθητο πλασματάκι σου ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Εννοείται πως θα ενημερώσω,αν και δεν βλέπω να προχωράει..Και εγώ πιστεύω πως το τεστ της @Eflenewδεν είναι απλά αχνό και θα δείξει καλή χοριακη🥰

      Άσε τα δεν βλέπω να προχωράει … θέλω αισιοδοξία … ολα καλα θα πάνε ! Εμένα μου έχουν μείνει κατάψυξη 4 βλαστοκυστες εκ των οποίων η μια είναι άριστη όπως αυτή που έβαλα όπως συζητήσαμε εάν δεν έχω επιτυχία τώρα θα έχω την επόμενη ! Αλλά ούτε έτσι θέλω να σκέφτομαι … γιατί να μην προσχωρήσουν βρε κορίτσια μου τα εμβρυακια μας ; Άντε να πάρουμε τα πάνω μας λίγο !! Εύχομαι αύριο μια γερη χοριακη !!!

      • Ευχή 1

ΠΡΟΤΑΣΗ-ΙΔΕΑ!!!!


Recommended Posts

Kατερίνα καλημέρα, όπως γράφεις, και το έγραψα κ γω στο ποστ μου, λογιστικές είναι οι γνώσεις που χρειαζόμαστε παρά νομικές. Το νομικό κομμάτι είναι θεωρητικά στάνταρ. (δε χάνουμε βέβαια τίποτα να έχουμε και δικηγόρο στη συνάντηση)

Αχ, τα πολλά τα μυαλά κάνουν θαύματα!!!!! Έχεις δίκιο αντιπρόεδρε επί των νομικών!!!!

Υ.Γ. Μιας και το βρήκα το γράφω:Η γλυκιά foten, μέλος στο παρεντς.γρ είναι δικηγόρος και ανταποκρίθηκε στο μήνυμά μου. όμως δνε έχω επικοινωνήσει παραπάνω. θα ήθελα να επικοινωνήσεις εσύ lucia μου ή το ψαράκι (η ελεάνα μας) που είστε οι αντιπροεδρίνες επι των νομικών θεμάτων (αλήθεια, η μαριάτα που είναι?ελπίζω να είναι καλά). Αν και όπως αναφέρεις είναι λίγο στάνταρ.


1527894gvxcsdbcpz.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 127
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Kατ΄αρχήν η πρώτη μας άτυπη ψηφοφορία: (ασχολούμε με αυτό πρώτα για να μην καθυστερούμε, πρέπει να το δουν ΟΛΑ τα κορίτσια ΚΑΙ ΝΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΤΕΊ ΣΥΝΤΟΜΑ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ)

Θέμα: Τόπος Γενικής Συνέλευσης Σαββάτου 2/10/13

Πρόταση 1: Παιδότοπος «έλα να παίξουμε» Αιγάλεω, κοντά στο Μετρό Αιγάλεω , Μεγ.Αλεξάνδρου

Πρόταση 2: Στο Μετρό Mall (Μετρό Άγιος Δημήτριος)

Ψηφοφορία:

Πρόταση 1 (Μετρό Αιγάλεω): katerina71,……….

Πρόταση 2 (μετρό Μall/Αγ. Δημήτριος): Φωφίκο,……

(παρακαλώ αντιγράψτε και ψηφίστε γρήγορα)

Υ.Γ. Άντε βρε Φωφικούλα μου που είσαι ψυχή μου, και νόμισα ότι μετάνιωσες, καλώς την μας!!!!!

ψηφίστε πλιζ!!!! (δεν θα κακοκαρδίσετε καμμία ό,τι και να ψηφίσετε μια χαρά είναι και στο mall μια χαρά και στο αιγάλεω!!!!!)


1527894gvxcsdbcpz.gif
Link to comment
Share on other sites

Ψηφίζουμε για το τόπο συνάντησης της Γeνικής Συνέλευσης του Σαββάτου (6.30 απόγευμα):

Πρόταση 1 (Μετρό Αιγάλεω): katerina71,κωσταντινάκι,.....

Πρόταση 2 (μετρό Μall/Αγ. Δημήτριος): Φωφίκο, lucia,.....


1527894gvxcsdbcpz.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μπορείτε πατώντας νεο θέμα να ανοίξετε και δημοσκόπηση εάν θέλετε να κάνετε μη δημοσια ψηφοφορία (να μη φαινεται πια περιοχη προτιμα ο καθένας) για λόγους προσωπικών δεδομένων.

φαινεται ετσι:

:

Δημιουργία δημοσκόπησης

Ναι, αναρτήστε μία δημοσκόπηση μαζί με αυτό το θέμα

Σύνολο επιλογών για τη δημοσκόπηση: (Μέγιστο: 10)

επιλεξτε να ΜΗΝ Ειναι ονομαστική η ψηφοφορία εαν σας ρωτησει. .

γενικά μπορείτε να καλείτε και στο 211 1199122 για πληροφορίες σχετικά με τις δυνατότητες που υπαρχουν (εργαλεία του φόρουμ), καθώς υπάρχουν περα απο τα ανοιχτά θέματα όπως αυτό εδώ, και οι κλειστές ομάδες που βοηθούν πολύ στην συνεννόηση καθώς μπορούν να είναι μη δημόσιες (έτσι ώστε να συζητάτε εκεί θέματα πιο ευαίσθητα ή και με δεδομένα) - εκεί πχ εχει δικαίωμα ο διαχειριστής της ομάδας( πχ καποια απο εσας) να ανοιγει την προσβαση μόνο στις χρήστριες που έχουν ηδη γινει μελη ή οτιδήποτε άλλο χρειάζεται ως προυποθεση για να εχουν οι συζητήσεις χαρακτήρα πιο σαφή - πχ και τηλεφωνα και άλλα κείμενα που ίσως δεν είναι καλο να ειναι δημόσια, το ακριβες καταστατικο με τα δεδομενα και πολλα αλλα)


 ...έγινα επιτέλους και εγώ μια parentholic  το 2012 !!...  Επιτέλους, φυσικά επίσης καθυστερημένα, ξεκινήσαμε και τα  instagram https://www.instagram.com/marybluestyl/  & φυσικα και εδώ https://www.instagram.com/parents.org.gr  &  https://www.instagram.com/parentscafe.gr/ Follow us there too :-) 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Μαρία μου, ιδιαίτερα σημαντικές η πληροφορίες σου. Δημιούργησα ήδη την δημοσκόπηση (δεν είναι ονομαστική).

Επίσης ιδιαίτερα σημαντικά τα εργαλεία του forum, θα λύσει πολλά προβλήαμτα επικοινωνίας στο μέλλον, και θα κάνει την ηλεκτρονική μας "στέγαση" ιδιαίτερα ασφαλή, κάτι για το οποίο ευχαριστούμε πολύ το parents.gr και το parentscafe.gr.

Επίσης ήθελα να πω στα κορίτσια μας, πως μπορούν να έρθουν με τους συζύγους τους, με τις φίλες τους, με τις μανούλες τους κ.τ.λ. Καταλαβαίνω πως είμαστε άγνωστες μεταξύ μας και υπάρχει επιφυλακτικότητα. Γι΄αυτό μία συνάντηση σε δημόσιο μέρος (παρέα με τους συζύγους μας,φίλες μας κ.τ.λ.) θα μας βοηθήσει να γνωριστούμε.

Επιπρόσθετα, οι πρώτες συναντήσεις είναι ιδιαίτερα σημαντικές. Εμείς θα αποτελέσουμε τα ΙΔΡΥΤΙΚΑ ΜΕΛΗ του εγχειρήματός μας, το οποίο μπορεί να μας οδηγήσει πολύ ψηλά σε προσωπικό επίπεδο καθώς και να βάλουμε ένα ακόμη λιθαράκι στην αλληλοβοήθεια που τόσο σημαντική είναι στους χαλεπούς καιρούς που ζούμε (είπαμε: ΚΑΜΙΑΣ ΠΑΙΔΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΕΙΝΑΣΕΙ!!!)


1527894gvxcsdbcpz.gif
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στα κορίτσια μου!!!!

Μία γνωστή μου κουκλίτσα δήλωσε ενδιαφέρον! Καλώς την και καλή συνεργασία να έχουμε:

M έ λ η Α θ η ν ώ ν

Πρόεδρος -διαχείριση/οργάνωση 1.Katerina71

Αντιπρόεδρος Α΄- νομικά--------------2.Mariata

Αντιπρόεδρος Β΄-νομικά----------------3.Ψαράκι

Μέλος - λογιστικά---------------------4.Nikoleta25

Γραμματέας - λογιστικά----------------5.Φωφίκο

Μέλος – Υπεύθυνη διεύθυνσης---------6. melany82_01

Ταμίας – λογιστικά---------------------7. Κωνσταντινακι

Μέλος - β.αντιπρόεδρος Α και Β - νομικά------ 8.lucia

Μέλος ---------------------------------------9. anna&ch

Μέλος----------------------------------------10. Lena-alice

Μέλος----------------------------------------11. Nianiaro

Μέλος----------------------------------------12. Γνωστή Κ.

Μ έ λ η ε κ τ ό ς Α θ η ν ώ ν

Μέλος 1. Lovely people (εκτός Αθηνών)

Μέλος/Αντιπρόεδρος Γ΄ 2. morenita12 (εκτός Αθηνών)

Μέλος/Αντιπρόεδρος Δ'/λογιστικά 3.sspyr82 (εκτός Αθηνών)

Μέλος 4. janneta(ιωάννα) (εκτός Αθηνών)


1527894gvxcsdbcpz.gif
Link to comment
Share on other sites

Για τα κορίτσια μας, εκτός Αθηνών:

Μέλος 1. Lovely people (εκτός Αθηνών)

Μέλος/Αντιπρόεδρος Γ΄ 2. morenita12 (εκτός Αθηνών)

Μέλος/Αντιπρόεδρος Δ'/λογιστικά 3.sspyr82 (εκτός Αθηνών)

Μέλος 4. janneta(ιωάννα) (εκτός Αθηνών)

Κορίτσια μου, γνωρίζω ότι αδικείστε λίγο που δεν μπορείτε να είστε εδώ. Όμως θα φροντίσω προσωπικά να ενημερωθείτε πλήρως για όλες τις εξελίξεις. Διάφορες ιδέες σας, προτάσεις, γνώμες και γνώσεις είναι όχι μόνο δεκτές αλλά και απαραίτητες. Δεν νομίζω η απόσταση να είναι πρόβλημα στο να είστε όχι απλά μέλος αλλά και ιδρυτικό μέλος. Όταν έρθει εκείνη η ώρα της ίδρυσής μας (που την περιμένω πως και πως!!!) θα φροντίσουμε για το καλύτερο!!!


1527894gvxcsdbcpz.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κάτι που θα ήθελα να προσθέσω επίσης και για τα κορίτσια των Αθηνών και των εκτός Αθηνών,

είναι ότι μπορούν μέσω εσάς να δηλώσουν

ενδιαφέρον για συνεργασία και φίλες σας, αδερφές σας, μανούλες, κ.τ.λ.

Παράδειγμα: φίλη psaraki, ή αδερφή katerina71

Μη ξεχνάτε, ψηφίζουμε εδώ για τον τόπο συνάντησης:

http://parentscafe.gr/showthread.php?t=21626


1527894gvxcsdbcpz.gif
Link to comment
Share on other sites

Επιδι εχω υποχρεοση να παω σε μια γενεθλια το Σαββατο μηπος υπαρχει μια μανουλα που θα παεἲ στην συναντιση με μεσο και να παραλαβει και εμενα απο Καλληθεα, που ειναι τα γεννεθλια;Αλιος δεν ξερω αν προλαβαινω με ενα νεογεννιτο και το 2 χρωνο μου μαζι.

Ευχαριστω εκ των προτερον


an1cJTJ0g410010MzAwNjAzanw0MDI3NTU5amF8TXkgc29uIGlz.gif

Link to comment
Share on other sites

Επανέρχομαι, μόλις μίλησα με την φίλη μου και μου είπε οτι μπορεί οικειοθελώς να υπογράψει ως λογίστρια, αλλά της είναι λίγο δύσκολο να αναλάβει το τρέξιμο το πρωινό σε εφορίες και λοιπά, αφού είναι στη δουλειά το πρωί.

Θα μπορούσα εγώ να γίνω βοηθός λογίστιριας! Το παιδί για τις εξωτερικές δουλειές!

Ψήφισα για τον τόπο συνάντησης, αλλά τι ώρα? Ισχύει το 6 - 6:30?


cLH8p3.png

xq41p3.png

Link to comment
Share on other sites

1. Τέλεια παιδί για όλες τις δουλειές!!!!!, εεεε αντιπροεδρίνα μας ήθελα να πω!!!!!!

θα μοιράσουμε πολλές αρμοδιότητες το Σάββατο, όλες μαζί από κοινού.

2.Μήπως μπορεί κάποια να βοηθήσει την Melany?

3. Για την συνάντηση του Σαββάτου ισχύει η ώρα 6.30. Ο τόπος

θα καθοριστεί με τα αποτελέσματα της ψηφοφορίας που νομίζω καλό θα ήταν να "κλείσει" έως αύριο το βράδι (Παρασκευή βράδι).

4. Θα ήθελα σιγά σιγά να μου στείλετε π.μ. ποιές θα έρθετε, ώστε να σας στείλω τα προσωπικά μου στοιχεία για το πως θα βρεθούμε.


1527894gvxcsdbcpz.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...