Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 42 λεπτά , Angot είπε:

      κορίτσια 30+1 σήμερα και φτιάχνω τη τσάντα του μαιευτηρίου μου, ανάμεικτα συναισθήματα ! χάρα, άγχος,ανυπομονησία ,αβεβαιότητα για το τι θα προκύψει ,συγκίνηση , κλάμα (πραγματικά λες και εχω ανοίξει βρύση είναι)  , αναδρομή στο τι εχω περάσει , όνειρα, φοβος, περηφάνεια , και πολλά αλλά που ούτε καν ξεχωρίζω τι είναι  …. δε περίμενα ποτέ μια βαλιτσουλα mom’s bag να μου  δημιουργήσει τόσα πολλά συναισθήματα ! για το μόνο που ειμαι σίγουρη είναι ότι εχω κάνει ότι καλύτερο μπορώ για να έρθει αυτό το μωράκι στον κόσμο ! στο βρεφακι μ  θα πάρω μόνο μια αλλαξιά στην περιπτωση εστω 1% να το πάρω μαζί μ φεύγοντας  και μια εικονίτσα από την παναγια της τσαμπίκα! με κάποιες κοπέλες ξεκινήσαμε παρέα , κάποιες είστε πιο καινούριες!! καλή επιτυχία να ευχηθώ σε όλες μας, ευχαριστώ που με ακούγατε να σας πρήζω ( θα το κάνω μέχρι να γεννήσω βέβαια , ελπιζω για βδομαδες ακόμα 😉) γερά μωράκια να φέρουμε στον κόσμο και ας ταλαιπωρούμαστε!  να μου πείτε καλή τύχη από τώρα 🥰

      Όλα θα πάνε καλά και θα γυρίσεις σπίτι με το μωράκι σου τον σωστό χρόνο. Μεγάλη μέρα σήμερα η γιορτή των Βαΐων. Ο Θεός και η Παναγία να είναι μαζί σου! 🙏

ΠΡΟΤΑΣΗ-ΙΔΕΑ!!!!


Recommended Posts

να μαι κ γω!!!!!!ειμαι απο επεμβαση κ δεν εχω ευκολη προσβαση στο Η/Υ μιας κ ειμαι ξαπλα ολη μερα :(:(:(:(:(:(:( διαβασα τα νεα σας κ χαιρομαι που προχωραει!!!!!!να ρωτησω κατι που δεν εχω καταλαβει;;;σαν σωματειο, οπως ειπε κ η κα Στυλιανακη (κ την ευχαριστουμε πολυ για την γνωμη της!!!) δεν μπορουμε να το "στησουμε"...αρα;;;;οχι γιατι κατι ειχα στο μυαλο μου σαν σωματειο!!!!αλλα φυσικα δεν θα ειχε κερδος....:(:(:(:(:(:(

παρεπιπτοντως πολυ σας ζηλευω για το σαββατο....θα ηθελα πολυ να μπορεσω να παραβρεθω....


xlRZp3.png

BU8Ep3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 127
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

να μαι κ γω!!!!!!ειμαι απο επεμβαση κ δεν εχω ευκολη προσβαση στο Η/Υ μιας κ ειμαι ξαπλα ολη μερα :(:(:(:(:(:(:( διαβασα τα νεα σας κ χαιρομαι που προχωραει!!!!!!να ρωτησω κατι που δεν εχω καταλαβει;;;σαν σωματειο, οπως ειπε κ η κα Στυλιανακη (κ την ευχαριστουμε πολυ για την γνωμη της!!!) δεν μπορουμε να το "στησουμε"...αρα;;;;οχι γιατι κατι ειχα στο μυαλο μου σαν σωματειο!!!!αλλα φυσικα δεν θα ειχε κερδος....:(:(:(:(:(:(

παρεπιπτοντως πολυ σας ζηλευω για το σαββατο....θα ηθελα πολυ να μπορεσω να παραβρεθω....

Γλυκιά μου sspyr82 σου εύχομαι γρήγορα περαστικά και σιδερένια!!!!!

Εάν θέλεις ανέπτυξε λίγο εδώ αυτό που σκέφτηκες, εάν δεν θέλεις δημόσια στείλε μου π.μ. και θα το μεταφέρω το Σάββατο, κι εγώ έχω στο μυαλό μου κάτι με μορφή σωματείου για αρχή.

Καλό θα ήταν να κάνουμε αυτό που είπε η Μαρία με ένα κλειστό θέμα.

Θέλεις να πάρεις τηλέφωνο (εάν μπορείς φυσικά) στο τηλέφωνο που έδωσε η Μαρία από 211…, και να αναλάβεις αυτό το καμμάτι? Να γίνεις δηλαδή η διαχειρίστρια εκεί της κλειστής ομάδας, ώστε να μιλάμε με πιο προσωπικά στοιχεία και με λεπτομέρειες, να αναρτήσουμε και τι θα ειπωθεί στη Γενική συνέλευση του Σαββάτου κ.α. πολλά ευαίσθητα θέματα. Στο προτείνω γιατί δεν το «έχω» και πολύ με τους υπολογιστές.


1527894gvxcsdbcpz.gif
Link to comment
Share on other sites

Αιγαλεω, στο mall θα γινεται "πολεμος"

Κουκλίτσα μου nianiaro, θα πάμε όπου θέλει η πλειοψηφία, θα έρθεις έτσι? Στείλε μου π.μ. (και τα άλλα κορίτσια στείλτε μου π.μ.) εάν θα έρθεις, για να σου δώσω το τηλέφωνό μου, τα στοιχεία μου.

Υ.Γ. Δεν ξέρω εάν το είδες ψηφίζουμε εδώ: http://parentscafe.gr/showthread.php?t=21626


1527894gvxcsdbcpz.gif
Link to comment
Share on other sites

Το αστέρι μας η sspyr82, δέχτηκε και δημιούργησε ήδη (!!!!!!!) ένα κλειστό θέμα!!!!!!!!!!!!!!!!!

θα στείλε προσκλήσεις στα μέλη που έχουν ήδη δηλώσει ενδιαφέρον.


1527894gvxcsdbcpz.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας κι από μένα!

Είχα μέρες να ανοίξω τον υπολογιστή και μετά δεν μπορούσα να συνδεθώ στο parents cafe. Τέλος πάντων....

Απ' ότι είδα το προχωρήσατε το θέμα! Θα έρθω στη συνάντηση του Σαββάτου αλλά δεν μπορώ να ψηφίσω στο thread που βάλατε. Δεν ξέρω γιατί:confused:

Συμφωνώ ότι στο Mall θα γίνεται χαμός...

Link to comment
Share on other sites

1. Που είσαι βρε κουκλίτσα μου!!! Νόμισα ότι μετάνιωσες. Καλώς την μου!!!!

2. Έλαβες την πρόσκληση από την sspyr82 για την κλειστή ομάδα?

3. και τα υπόλοιπα κορίτσια μας για κοιτάχτε κάτω από το π.μ. είναι. και δεχτείτε την πρόσκληση και μετά ....τα υπόλοιπα με την sspyr82 μας!!!!!

4. Δηλαδή από ότι κατάλαβα δεν έχεις ψηφίσει απλά έγραψες αιγάλεω?


1527894gvxcsdbcpz.gif
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου τα λέμε αύριο στο mall έξω από την περιστρεφόμενη πόρτα!!!

Υ.Γ. Γιατί δεν ήρθατε ακόμη στην κλειστή ομάδα? εεεεε? για κοιτάχτε στα π.μ. την πρόσκληση που σας έκανε η διαχειρίστριά μας, sspyr82. (τα μέλη που δεν είναι στο parentscafe.gr πρέπει να εγγραφούν οπωσδήποτε εδώ και μετά να σας κάνει πρόσκληση η διαχειρίστρια της κλειστής ομάδας)


1527894gvxcsdbcpz.gif
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και εδώ!

Απ΄ότι κατάλαβα το ραντεβού είναι 6:30 στον MALL στον Άγιο Δημήτριο? Δεν έχω πάει ποτέ αλλά την περιστρεφόμενη πόρτα θα την βρω, που θα μου πάει!:wink:

Ναι, είχα γράψει Αιγάλεω για να μη χρειαστεί και μετεπιβίβαση για όσες ερχόμαστε από βόρεια και επειδή λογικά θα έχει και πολύ κόσμο και βαβούρα Σαββατιάτικα, αλλά αφού αποφασίστηκε ΟΚ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Βρήκα «πηγή» φοβερή και τρομερή!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

http://koinsep.org/?page_id=373

Υ.Γ. Μαρία η συμβολή σου ιδιαίτερα σημαντική!!!!!!

κοριτσια καλησπερα στην παρεας σας

εαν βρηκατε την σελιδα μου χρησιμη για το σχεδιασμο συνεταιρισμου μπορω να σας βοηθησω στην συσταση του και σε καθε απορια σας εντελως δωρεαν οπως κανω και σε ολη την ελλαδα που πηγαινω κατοπιν προσκλησης, η σελιδα εχει τα τηλεφωνα μου οποτε μπορειτε να με καλεσετε η να στειλετε καπιο μηνυμα, μενω Αιγαλεω και αν θελετε μπορω να ερθω στην συγκεντρωση σας να παρουσιασω τα πλεονεκτηματα μιας κοινωνικης συνεταιριστικης επιχειρησης

Link to comment
Share on other sites

Αγαπητέ/τή koinseporg ευχαριστούμε πολύ για την προσφορά σου και συγχαρητήρια για αυτό που κάνεις.

Το θέμα είναι ότι (από αυτά που έχουμε καταλάβει έως τώρα) τα κέρδη μοιράζονται μόνο στους εργαζόμενους της κοινσεπ (που προσλαμβάνονται με ικα από την κοινσεπ) και όχι στα μέλη. Εάν ισχύει κάτι τέτοιο δεν μας ενδιαφέρει γιατί θέλουμε να απασχοληθούμε όλες μέρισμα σε όλα τα μέλη. Εάν έχουμε καταλάβει τελείως λάθος τότε θα θέλαμε πολύ την βοήθειά σου.

Σε ευχαριστώ πολύ και πάλι


1527894gvxcsdbcpz.gif
Link to comment
Share on other sites

ΠΡΟΣΟΧΗ:

1.Όσα κορίτσια δεν έχουν λάβει ακόμη πρόσκληση από την διαχειρίστρια μας sspyr82 για την κλειστή ομάδα να της στείλουν π.μ. γιατί κάνω πολλά λάθη (κια ζητώ συγνώμη) στη μεταφορά των νικ-ονομάτων σας κια γίνεται μπέρδεμα.

2. Έγινε η συνέλευση εχθές, περισσότερα στην κλειστή ομάδα, για να μην τα ξαναγράφω.


1527894gvxcsdbcpz.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...