Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 5/16/2024 at 7:18 PM, marmaki said:

      Απο online φαρμακείο δεν έκανες την παραγγελία; Ισως αν τους τηλ να προλαβαίνεις να την ακυρώσεις/αλλαξεις. Το έχω κανει, έχω αλλάξει παραγγελία που είχα κάνει μες στην ίδια μέρα 

      Impryl έχει πάρει κάποια κοπέλα? Είναι συμπλήρωμα για αυτές που έχουμε χαμηλή ΑΜΗ. Εγώ κοιτάζω τώρα να τα πάρω, έχουν κάποιο υψηλό κόστος αυτά τα χάπια. 

Μανούλες Ιουλίου 2014


ElenaCrete

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

εγώ ΠΗΤ έχω 22/7!!

προσπαθώ να άλω και τικεράκι αλλά δεν το χω και πολύ!!!:cool::cool:

Yellow mammy κι εμείς μία έχουμε όλη κι όλη με παιδί αλλά είναι μεγαλύτερη.....

από τις συνομήλικες φίλες μου όλες ανύπαντρες και τρελές.τις λατρεύω!!


2t7wp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

mama4u: Π.Η.Τ 02.07.14 ΡΕΑ

neraidoula: Π.Η.Τ 04.07.14 ΜΗΤΕΡΑ

ΝΙΚΗF: Π.Η.Τ 08.07.14 ΛΗΤΩ

venisak: Π.Η.Τ 09.07.14 ΙΑΣΩ

Tinna: Π.Η.Τ 11.07.14 ΛΗΤΩ

GeorginaSantorini: Π.Η.Τ. 11.07.14 ΙΑΣΩ

vasdeli: Π.Η.Τ 12.07.14 ΙΑΣΩ

yellow mammy: Π.Η.Τ 13.07.14 ΕΛΕΝΑ

αστεράκι!!!: Π.Η.Τ 15.07.14 ΛΗΔΡΑ Κύπρος

ElenaCrete: Π.Η.Τ 19.07.14 ΙΑΣΩ

Cacao: Π.Η.Τ 21.07.14 ΕΛΕΝΑ

jellyfishch : Π.Η.Τ 22.07.14

New_baby: Π.Η.Τ 26.07.14

xristina8: Π.Η.Τ 26.07.14 ΙΑΣΩ

Mina_: Π.Η.Τ 27.07.14 ΓΕΝΕΣΙΣ

Marakiarxodia: Π.Η.Τ 27.07.14

Behappy: Π.Η.Τ 31.07.14 ΜΗΤΕΡΑ

Τζελιφις σε έβαλα, πού γεννάς; ξέρεις φύλο; δε θυμάμαι...


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου εδώ καρέκλες έριχνε όλη μέρα! Το απόγευμα έκοψε λίγο και έβρεχε πάλι μέχρι πριν λίγο...

Για τις 10 Μαρτίου που λέτε, είναι μέρα Δευτέρα, αν το κανονίσετε για μετά τις 5 λογικά εγώ δεν θα έχω πρόβλημα να έρθω, εκτός απροόπτου, γιατί βλέπετε έχω και μια πολύ καλή φίλη που είναι να γεννήσει κάπου τότε!!:rolleyes:

Ότι αφορά τη παρέα μου, οι περισσότερες για να μην πω ότι όλες είναι εδώ και κάτι χρόνια μαμάδες και εγώ με αυτή τη φίλη που γεννάει το Μάρτη, είμασταν οι τελευταίες του οχυρού!:tongue: Ε! είμαστε και οι πιο μεγάλες εδώ μέσα οπότε λογικό νομίζω...:tongue:


a1k1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια μου εδώ καρέκλες έριχνε όλη μέρα! Το απόγευμα έκοψε λίγο και έβρεχε πάλι μέχρι πριν λίγο...

Για τις 10 Μαρτίου που λέτε, είναι μέρα Δευτέρα, αν το κανονίσετε για μετά τις 5 λογικά εγώ δεν θα έχω πρόβλημα να έρθω, εκτός απροόπτου, γιατί βλέπετε έχω και μια πολύ καλή φίλη που είναι να γεννήσει κάπου τότε!!:rolleyes:

Ότι αφορά τη παρέα μου, οι περισσότερες για να μην πω ότι όλες είναι εδώ και κάτι χρόνια μαμάδες και εγώ με αυτή τη φίλη που γεννάει το Μάρτη, είμασταν οι τελευταίες του οχυρού!:tongue: Ε! είμαστε και οι πιο μεγάλες εδώ μέσα οπότε λογικό νομίζω...:tongue:

Καλημέρα αγάπες !!!!! Όλα καλά ;; Τι βροχή ήταν αυτή ;;!!!

Για τις 10 Μαρτίου , εγω φτάνω αεροδρόμιο κατα τις 5·30 μμ οπότε μετα απο αυτή την ώρα όπου θέλετε !!!! Άντε να γνωριστούμε ρε παιδι μου !!!

Για τις παρέες που λέτε αυτό που συνέβη σε μας εχει πλάκα .... Είμαστε 4 φίλες όλες γεννημένες το 81 κ γεννήσαμε : η 1η Μάρτιο η 2η Απρίλιο εγω Μάη κ η 4 η Ιούνιο κ καναμε όλες αγόρια !!!! Τι έχετε να πείτε ;;;;

Κ κάτι πονεμένο εχω να πάω τουαλέτα 4 μερες κ σήμερα πάμε για 5 εχω τουμπανιασει κ τρώω κ πολλα λαχανικά κ φρούτα μάλλον θα χρειαστεί κάτι να πάρω !!!

Άντε καλημερες!!!!!


EqyEp2.png

Cv4Wp2.png

bjqOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα αγάπες !!!!! Όλα καλά ;; Τι βροχή ήταν αυτή ;;!!!

Για τις 10 Μαρτίου , εγω φτάνω αεροδρόμιο κατα τις 5·30 μμ οπότε μετα απο αυτή την ώρα όπου θέλετε !!!! Άντε να γνωριστούμε ρε παιδι μου !!!

Για τις παρέες που λέτε αυτό που συνέβη σε μας εχει πλάκα .... Είμαστε 4 φίλες όλες γεννημένες το 81 κ γεννήσαμε : η 1η Μάρτιο η 2η Απρίλιο εγω Μάη κ η 4 η Ιούνιο κ καναμε όλες αγόρια !!!! Τι έχετε να πείτε ;;;;

Κ κάτι πονεμένο εχω να πάω τουαλέτα 4 μερες κ σήμερα πάμε για 5 εχω τουμπανιασει κ τρώω κ πολλα λαχανικά κ φρούτα μάλλον θα χρειαστεί κάτι να πάρω !!!

Άντε καλημέρες!!!!!

Καλημέρα σε όλες!! τι κάνετε?

τι ωραία, μια χαρά ναι, Μέσα και εγώ κορίτσια για τις 10 Μαρτίου , μια χαρά με βολεύει!και φυσικά βολεύει να είναι και σε μια στάση μετρό.

Από τις παρέες και εμείς οι πρώτοι... χοχο... φυσικά μετά γνώρισα μανούλες με παιδάκια που κάνουμε πια πολύ παρέα, αλλά από την παλιά μας παρέα ... μετά από εμάς αναμένεται το δεύτερο παιδάκι της παρέας τώρα τον Μάιο..!

κατά τα άλλα εχθές έριξε και σε εμάς μια μπόρα... χαμός


Ο πρίγκιπάκος μας είναι
[url=http://lilypie.com][img]http://lb4f.lilypie.com/eWZNp2.png[/img][/url]


το μικρό μας θαυματάκι!!

[URL="http://lilypie.com"][IMG]http://lmtf.lilypie.com/9PDwp2.png[/IMG][/URL]


[URL="http://lilypie.com"][IMG]http://lmtf.lilypie.com/6YsSp2.png[/IMG][/URL]
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια μου ομορφα!!!

Να καλοσωρίσω τα νεα μας κοριτσια και να ευχηθω με το καλο τα μωρακια σας!!!:P

Εμεινα σπιτι εχθες για να συνελθω απο τον πυρετο και τα καταφερα νομιζω, σημερα ειμαι σχεδον καλα και ηρθα και γραφειο γιατι νοιωθω καλα.

Εγω συμπτωματα δεν ειχα και δεν εχω τιποτα. Μονο δυσκοιλιοτητα η οποια εφτιαξε με το που ξεκινησα το σιδηρο:shock::shock::shock: κουλό πολύ το ξέρω!!!

Από κοιλια παω πολυ καλα, τουμπανο ειναι και μεγαλωνει, την νοιωθω πολυ μουδιασμένη αλλα ο γιατρος μου μου ειπε οτι ειναι επειδη μεγαλωνει.

Απο κιλα τωρα...ημουν 47 και ειναι 56, επαθα σοκ αλλα ο γιατρος μου μου ειπε οτι επειδη ημουν λιποβαρης με υπολογιζει απο τα 51 κιλα οποτε εχω παρει 5 κιλα και βεβαια να τονισω οτι έως τα 53 ηταν κιλα απο το κοψιμο του τσιγαρου.

Καπνιζα περιπου 1 πακετο την ημερα και το εκοψα μαχαιρι, οσες φορες ειχα κανει το ιδιο στο παρελθον ειχα παρει το λιγοτερο 6 κιλα με το που το εκοβα.

Αυτα προ το παρον:D


lty0p2.png
Link to comment
Share on other sites

Venisak Περαστικά κούκλα !!!!

Δεν εχεις ανάγκη εσυ αγάπη μου απο κιλα εισαι πολυ αδύνατη !!!!! Τυχερουλα !!!!

ΗΜΟΥΝ αδυνατη!!!

Τωρα οπως λεει και ο αντρουλης μου ειμαι μια μικρη γουρουνιτσα χαχαχα:P


lty0p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα σε όλες!! τι κάνετε?

τι ωραία, μια χαρά ναι, Μέσα και εγώ κορίτσια για τις 10 Μαρτίου , μια χαρά με βολεύει!και φυσικά βολεύει να είναι και σε μια στάση μετρό.

Από τις παρέες και εμείς οι πρώτοι... χοχο... φυσικά μετά γνώρισα μανούλες με παιδάκια που κάνουμε πια πολύ παρέα, αλλά από την παλιά μας παρέα ... μετά από εμάς αναμένεται το δεύτερο παιδάκι της παρέας τώρα τον Μάιο..!

κατά τα άλλα εχθές έριξε και σε εμάς μια μπόρα... χαμός

Καλημέρα στο κοριτσάκι της παρέας μας !!! Κ στη μαμά του !!!

Και εγω Τίνα θα έλεγα να συναντηθούμε κοντά σε στάση μετρό άντε εσείς οι Αθηναίοι να κανονιστε τον τόπο συναντήσης!!!


EqyEp2.png

Cv4Wp2.png

bjqOp2.png

Link to comment
Share on other sites

ΗΜΟΥΝ αδυνατη!!!

Τωρα οπως λεει και ο αντρουλης μου ειμαι μια μικρη γουρουνιτσα χαχαχα:P

Όπως κ να εχει ειναι λίγα τα κιλα σου τι να πούμε κ εμείς !!!

Εγω εχω ύψος 1.60 κ ξεκίνησα 60 κιλα εσυ δεν εχεις φτάσει κάνει τα κιλα που ξεκίνησα !!!

Γούρουνιτσα ναι αλλα τι γουρουνιτσα με μια μωρακλα δώρο !!!χαχαχα


EqyEp2.png

Cv4Wp2.png

bjqOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Όπως κ να εχει ειναι λίγα τα κιλα σου τι να πούμε κ εμείς !!!

Εγω εχω ύψος 1.60 κ ξεκίνησα 60 κιλα εσυ δεν εχεις φτάσει κάνει τα κιλα που ξεκίνησα !!!

Γούρουνιτσα ναι αλλα τι γουρουνιτσα με μια μωρακλα δώρο !!!χαχαχα

Με εναν ΑΝΤΡΑΚΛΑ που μας εδειξε τα προσοντα του απο την αυχενικη με 100% σιγοθρια χαχαχα


lty0p2.png
Link to comment
Share on other sites

Με εναν ΑΝΤΡΑΚΛΑ που μας εδειξε τα προσοντα του απο την αυχενικη με 100% σιγοθρια χαχαχα

Αν σε ξαναπεί πες του ότι ζυγίζουν πολυ τα προσόντα του γιου σου !!! Χαχαχαχα

Να δεις πως θα χασκογελασει θα νιώσει πολυ υπερήφανος Χαχα

Ναι αγαπη μου άντρακλα θα κανεις κ δεν εχεις ανάγκη απο κιλα οπότε όλα τέλεια !!!!


EqyEp2.png

Cv4Wp2.png

bjqOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Αν σε ξαναπεί πες του ότι ζυγίζουν πολυ τα προσόντα του γιου σου !!! Χαχαχαχα

Να δεις πως θα χασκογελασει θα νιώσει πολυ υπερήφανος Χαχα

Ναι αγαπη μου άντρακλα θα κανεις κ δεν εχεις ανάγκη απο κιλα οπότε όλα τέλεια !!!!

Ολες μας θα κανουμε τα πιο τελεια και με υγεια μωρακια κουκλιτσα μου!!!


lty0p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...