Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 32 λεπτά , Nels είπε:

      Η εμφύτευση στην περίπτωση της κοπέλας έχει γίνει και για την προεκλαμψια πιθανον να χρειάζεται μόνο αν υπάρχει ένδειξη για αυξημενη πιθανότητα προεκλαμψιας, και πάλι καλύτερα αντιπηκτικες. Πάντως στην περίπτωση της κοπέλας, συνήθως όταν δουν αποκόλληση κόβουν αν δίνεται προληπτικα γι αυτό ρώτησα 

      Ναι δεν ξέρω κ εγώ γενικά μίλησα κ για τι Μ έχουν πει. Πάντως κ μένα στο παρελθόν που είχε γίνει εμφύτευση και δεν ξέραμε για θρομβοφιλια δεν Μ την έκοψαν. Τώρα δεν ξέρω τι ισχύει ακριβώς γιατί δεν είχα ρωτήσει τότε

Μανούλες Ιουλίου 2014


ElenaCrete

Recommended Posts

Καλημερα!!!Μολις τελειωσα απο το γιατρο.90% κοριτσακι λεει αλλα για 100% στην β επιπεδου. Vasdeli επεσες εξω χιχιχι.

Πηρα και ενα κιλο και 300 γραμμαρια :D

Μπραβο κουκλιτσα και σε εσενα και στον κοριτσαρο σου :P


lty0p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Οι τιμές πρέπει να ισχύουν κάπου τις είχα διαβάσει κι εγώ... Όσο για το γιατρό καλός είναι μεν αλλά νομίζω έχει ταρίφα 1000 και λογικά μαύρα αφού είναι του δημοσίου, εαν θέλεις αυτός να σε ξεγεννησει κιολας και δεν εργαζεται εκεινη τη στιγμη που εσυ γεννας

Σορυ αλλα ο συγκεκριμενος γιατρος δεν ζηταει μια.Τωρα γενναει γνωστη μου μαζι του.Δυστυχως θα λειπει Ιουλιο.


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολες τις κοιλιτσες!!!!!

cacao εσυ και η τινα θα εχετε τις περιζητητες νυφες!!!συγχαρητηρια κοπελα μου.

Εγω κοριτσια μου εχει φυγει το αγχος που ειχα γενικα γιατι το ζουζουνι μου πλεον κλωτσαει κανονικοτατα:D. Εχω μια απιστευτη χαρα εδω και λιγες μερες που το καταλαβα!


dev182pb___.png
Link to comment
Share on other sites

Aααααααααααα ρε κοριτσια το tickeraki μου το χαζο έμεινε στάσιμο στις 16 weeks 1 day μα τι πρέπει να κάνει κανείς σε αυτή τη ζωή για να δουλεύει το tickeraki του?Όταν κάποια μαμα-hacker βρει χρόνο σας παρακαλώ εξηγήστε μου τη διαδικασία γιατί θα μείναι για πάντα 16 εβδομάδων:cool:


eeogp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλησπερα σε ολες τις κοιλιτσες!!!!!

cacao εσυ και η τινα θα εχετε τις περιζητητες νυφες!!!συγχαρητηρια κοπελα μου.

Εγω κοριτσια μου εχει φυγει το αγχος που ειχα γενικα γιατι το ζουζουνι μου πλεον κλωτσαει κανονικοτατα:D. Εχω μια απιστευτη χαρα εδω και λιγες μερες που το καταλαβα!

Μπραβοοοοοο τι ωραία που νιώθεις κάθε μερα το παιδάκι σου !!!!! Καλά κανεις κ χαίρεσαι απόλαυσε το !!!!


EqyEp2.png

Cv4Wp2.png

bjqOp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολες τις κοιλιτσες!!!!!

cacao εσυ και η τινα θα εχετε τις περιζητητες νυφες!!!συγχαρητηρια κοπελα μου.

Εγω κοριτσια μου εχει φυγει το αγχος που ειχα γενικα γιατι το ζουζουνι μου πλεον κλωτσαει κανονικοτατα:D. Εχω μια απιστευτη χαρα εδω και λιγες μερες που το καταλαβα!

Aχ τι καλά!!!! Αυτό περιμένω κι εγώ ρε παιδί μου για να ηρεμήσω....δεν είναι ότι δεν το καταλαβαίνω το αντράκι μου αλλά θέλω να φάω μια αξιοπρεπή κλωτσια ρε παιδί να το ευχαριστηθώ!!!!:D:D:D:D


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

mama4u: Π.Η.Τ 02.07.14 ΡΕΑ

neraidoula: Π.Η.Τ 04.07.14 ΜΗΤΕΡΑ

ΝΙΚΗF: Π.Η.Τ 08.07.14 ΛΗΤΩ

venisak: Π.Η.Τ 09.07.14 ΙΑΣΩ

Tinna: Π.Η.Τ 11.07.14 ΛΗΤΩ

GeorginaSantorini: Π.Η.Τ. 11.07.14 ΙΑΣΩ

vasdeli: Π.Η.Τ 12.07.14 ΙΑΣΩ

yellow mammy: Π.Η.Τ 13.07.14 ΕΛΕΝΑ

αστεράκι!!!: Π.Η.Τ 15.07.14 ΛΗΔΡΑ Κύπρος

ElenaCrete: Π.Η.Τ 19.07.14 ΙΑΣΩ

Cacao: Π.Η.Τ 21.07.14 ΕΛΕΝΑ

jellyfishch : Π.Η.Τ 22.07.14

New_baby: Π.Η.Τ 26.07.14

xristina8: Π.Η.Τ 26.07.14 ΙΑΣΩ

Mina_: Π.Η.Τ 27.07.14 ΓΕΝΕΣΙΣ

Marakiarxodia: Π.Η.Τ 27.07.14

Behappy: Π.Η.Τ 31.07.14 ΜΗΤΕΡΑ


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ααααα τι ωραια εγινα ροζ!!Λετε να ξεπεταχτει κανενα τσουτσουνι αργοτερα απο το πουθενα;;;;χαχαχα Κοριτσια ξερει κανει τις πολυβιταμινες iofolen;Παιρνω τις pregnacare αλλα μου εδωσε δειγμα ο γιατρος μου σημερα κι ελεγα μηπως τις προτιμησω αν ειναι οικονομικοτερες.


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


mama4u: Π.Η.Τ 02.07.14 ΡΕΑ

neraidoula: Π.Η.Τ 04.07.14 ΜΗΤΕΡΑ

ΝΙΚΗF: Π.Η.Τ 08.07.14 ΛΗΤΩ

venisak: Π.Η.Τ 09.07.14 ΙΑΣΩ

Tinna: Π.Η.Τ 11.07.14 ΛΗΤΩ

GeorginaSantorini: Π.Η.Τ. 11.07.14 ΙΑΣΩ

vasdeli: Π.Η.Τ 12.07.14 ΙΑΣΩ

yellow mammy: Π.Η.Τ 13.07.14 ΕΛΕΝΑ

αστεράκι!!!: Π.Η.Τ 15.07.14 ΛΗΔΡΑ Κύπρος

ElenaCrete: Π.Η.Τ 19.07.14 ΙΑΣΩ

Cacao: Π.Η.Τ 21.07.14 ΕΛΕΝΑ

jellyfishch : Π.Η.Τ 22.07.14

New_baby: Π.Η.Τ 26.07.14

xristina8: Π.Η.Τ 26.07.14 ΙΑΣΩ

Mina_: Π.Η.Τ 27.07.14 ΓΕΝΕΣΙΣ

Marakiarxodia: Π.Η.Τ 27.07.14

Behappy: Π.Η.Τ 31.07.14 ΜΗΤΕΡΑ

Γεια σας κοριτσια!Ειμαι η ΝΙΚΗF ειχα προβλημα με το password!

ααααααααααα και εγω δεν ειμαι μπλε δεν εχω μαθει ακομα το φυλο!αλλα τα βλεπετε ολα μπλε εεεεεε??????????


GqsUp2.png
Link to comment
Share on other sites

καλησπεραααα! ποσσες σελιδες γραψατε παλι δεν σας προλαβαινω! cacao με το καλο η κορακλα σου! mama4you τι καλα που νιωθεις το νινακι σου κ εγω αδημονω για την στιγμη αλλα ειναι λιγο νωρις για εμας!

κανονιζετε συναντηση αθηναιες μου? ζηλευουμε λιγακι οι υπολοιπες αλλα τι να κανουμε. νοητα θα ειμαστε κ εμεις εκει :)

Αληθεια ειδα τις τιμες που αναφερατε για το Ελενα...δημοσια κλινικη ειναι κ ειναι τοσο οικονομικα γτ εδω τετοιες τιμες nowhere


vNP1p3.png

YIscp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ααααα τι ωραια εγινα ροζ!!Λετε να ξεπεταχτει κανενα τσουτσουνι αργοτερα απο το πουθενα;;;;χαχαχα Κοριτσια ξερει κανει τις πολυβιταμινες iofolen;Παιρνω τις pregnacare αλλα μου εδωσε δειγμα ο γιατρος μου σημερα κι ελεγα μηπως τις προτιμησω αν ειναι οικονομικοτερες.

Ναι εγινες ροζουλα !!!! Τέλειαααααααα φαντάσου κοτσιδάκια φιογκακια ρουχαλακια .....πανέμορφα !!!!


EqyEp2.png

Cv4Wp2.png

bjqOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...