Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Blue Velvet said:

      Έχω ένα ακόμα,ελπίζω να πιάσει ❤️

       

      Τον εμπιστεύομαι απόλυτα τον γιατρό μου, πιστεύω πως θα μπορέσω να κάνω ένα ακόμα παιδάκι. Απλά ελπίζω να πιάσει αυτό που έχω στην κατάψυξη και να μη χρειαστεί να κάνω πάλι ωοληψια,αλλά ακόμα και έτσι να γίνει,σίγουρα δεν θα με φορτώσει ένα σκασμό φάρμακα χωρίς λογο

      Εννοείται, κ στην χειρότερη μπορεί να πας με φυσικό κύκλο που δεν επιβαρυνεσαι με τόσα φάρμακα. Έχε πίστη όμως στο κατεψυγμένο εμβρυακι 💗 

      • Ευχή 1

Μανούλες Αυγούστου 2014


martha86

Recommended Posts

Ηθελα να σας ρωτησω επισης...

Που κανατε β επιπεδου;;Πηρατε dvd?

Παπάκι μου όμορφο και καταπληκτικό!!!!!

Αμέ, πήραμε dvd στην β επιπέδου και κάθομαι το βράδυ, το καμαρώνω και κλαίω! (Ευκολάκι το έχω το κλάμα....)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Χριστινα μου τα νευρα μου εννοειται πολλες φορες γινονται κροσια, αλλα εχω καταφερει να τα διαχειριζομαι. Για να φτασω ομως στο σημειο να τα καταφερω περασαμε συζητησεις επι συζητησεων με το συζυγο για να βρουμε λυση χωρις να στενοχωρουμε κανεναν, δεν ειναι καθολου ευκολο, και κλαμα εριξα πολυ. Και εννοειται και καβγαδακια με τον συζυγο μεχρι να βρουμε κοινη γραμμη πλευσης, μη τα λεμε οτι ολα ειναι παντα ροδινα!!! Πλεον ομως δε μας αγγιζει τιποτα πραγματικα, συζηταμε τα παντα μονο μεταξυ μας σαν ζευγαρι και ειλικρινα ποτε δεν εχω κατσει να πω στη μανα μου ή σε φιλες τι εχω ακουσει απο πεθερα κλπ, μονο με τον αδερφο μου τα κουβεντιαζω καμια φορα. Δε θελω να νομιζουν οι γονεις μου οτι περναω ασχημα, γιατι οι γονεις τα μεγαλοποιουν συνηθως τα γεγονοτα!! Ολα στο μυαλο ειναι κοριτσια!!

Παπακι μου εγω εκανα τη β'επιπ στον Παναγιωτη Λιβανο στο Ψυχικο. ναι πηρα dvd!

Βρε Αθηναιες ενημερωστε με για κατι, απο καιρο τι λεει η Αθηνα? γιατι την Πεμπτη θα ερθουμε για να κατσουμε μεχρι Κυριακη και δεν ξερω τι να παρω απο ρουχα!!


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites

papakia με το καλό στην ΄β σου και όλα να είναι τέλεια!!!!!!!!!σούπερ ο άντρακλάς σου με τα κλοτσομπουνίδια κάνει την παρουσία του αισθητή!!!!!!!!!!!!

καλέ αχ παναθεμά σας σταματήστε με τα πιτόγυρα τα σάαλια τρέχουν σαν τρελλάααααααααααα!!!!!!!!όντως και εσύ πουλάκι μου αγορομανούλα στην τούμπα που έφαγες είναι το βασίλειο του γύρου πώς να το ξεχάσεις????άντε καλά ας είναι με κοτόπουλο για να μειωθούν οι θερμίδες(λέμε τώρα)!!!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Εγω μια φορα οσες γεννατε Ιασω θα σας προλαβω ολες καθ οτι φαινεται...

Αν γεννηθουμε σε ενα μηνα(28η εβδομαδα..ναι ναι...αφηστε τα...διδυμος τελικα...κλαψτε με..)θα κατσουμε κανα 2μηνο-3μηνο θερμοκοιτιδα και εντατικη μαζι...Οποτε θα ειμαι στο γιο μου..θα ανεβαινω στο δωματιο να σας βλεπω...χαχαχαχα

Οσο που λετε για την ορεξη...εγω ρε κοριτσια τπτ..με πιεζει ο μικρος και απο παντου δεν εχω ορεξη να φαω...χθες ειχα λιγουρες εφαγα και μετα ξερασα....δε με αφηνει να χλαπακιασωωω

Μια βδομαδα τωρα δεν εχω παρει γραμμαριο!!!!Βεβαια αυτο καλο ειναι...αλλα λεμε..


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Δύσκολα θα συναντηθούμε ... Λογικά θα προηγηθείς, αλλα ποτε δεν ξέρεις! Κι εμένα μου ειπε ο γιατρος επειδή ειμαι δευτεροτοκη κι επειδή τον Αύγουστο λογω ζέστης στατιστικά γεννιούνται νωρίτερα τα παιδια, μαλλον θα γεννήσω ως το Δεκαπενταύγουστο, θα δουμε... Ο πρώτος πάντως ήρθε 1 μερα πριν την τελική ημερομηνια.

βρε μου εγραψες πητ 27/7, γι'αυτο σου ειπα οτι μπορει να συναντηθουμε :tongue::tongue: αντε μια χαρα μερες γενναμε ολες, νταλα καλοκαιρι!! θα λιωσουμε σας λεωωωωωωω, ειδικα οσες θηλασετε να ξερετε οτι εκει πεφτει ο περισσοτερος ιδρωτας!!


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Σιγά καλέ, βαρυστομάχιασες! Δείγμα δωρεάν είναι οι αθηναϊκέ πίτες :mrgreen:

ε.

Όντως... Τι σου λεει για βραδυ chilli deluxe ( χαμπουργκερ τεράστιο καυτερο με πατάτες ) και πίτα γύρο απο goodys;


EGd5p3.png

vYCpp2.png

Link to comment
Share on other sites

βρε μου εγραψες πητ 27/7, γι'αυτο σου ειπα οτι μπορει να συναντηθουμε :tongue::tongue: αντε μια χαρα μερες γενναμε ολες, νταλα καλοκαιρι!! θα λιωσουμε σας λεωωωωωωω, ειδικα οσες θηλασετε να ξερετε οτι εκει πεφτει ο περισσοτερος ιδρωτας!!

Εχεις δίκιο... Τώρα το διόρθωσα... Μαλλον υποσυνείδητα εκεί θα ήθελα να ειμαι!!!


EGd5p3.png

vYCpp2.png

Link to comment
Share on other sites

zizoulis, η ιδέα για την αλλαξιέρα στο πλυντήριο είναι ιδανική.

Αν έχεις μεγάλο μπάνιο και χωράνε τα πράγματα του παιδιού (πάνες, πετσετούλες, μωρομάντηλα, κρέμες) τότε ναι, είναι καλή περίπτωση. Εγώ και μικρό μπάνιο έχω και πλυντήριο δεν έχω στο μπάνιο. Την αλλαξιέρα την έχω σε γραφείο στο δωμάτιό του και τα πράγματά του ακριβώς από κάτω σε συρταριέρα και μ΄έχει καταβολέψει. Η καθεμιά όπως βολεύεται καλύτερα, δεν υπάρχουν κανόνες σ΄αυτά :P

mousoudi φαντάσου ότι προ εγκυμοσύνης δεν μπορούσα να φάω 2... έσκαγα!

Εμ γι΄αυτό είσαι σαν μανεκέν βρε κούκλα μου :P

το Σάββατο όμως έδωσα ρέστα! γενικά μπορώ να πω ότι έχει ανοίξει ΚΑΙ ΑΛΛΟ η όρεξή μου!

Δεν πειράζει, και περιθώριο έχεις να βάλεις κιλάκια και πολύ γρήγορα θα τα χάσεις μετά, στοιχηματίζω. Και το σώμα σου και το ύψος σου και η πολύ καλή φυσική σου κατάσταση είναι πολύ ενδεικτικά. Γυναίκα που γυμνάζεται δεν κρατάει βάρος.

Link to comment
Share on other sites

Όντως... Τι σου λεει για βραδυ chilli deluxe ( χαμπουργκερ τεράστιο καυτερο με πατάτες ) και πίτα γύρο απο goodys;

zizoulisμια χαράμου ακούγονται!!αν έτρωγες παγωτο μετά θα σε έλεγα ναι είσαι υπερβολική αλλά έτσι δεν πιάνεται!!!!;);););)


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

papakia Πού ήσουν τόσες μέρες πάλι? Καλά αποτελέσματα και στη Β επιπέδου, κουράγιο 1 μήνα, τον έφαγες τον γάιδαροοο

Πωπω διαβάζω τις μανούλες που έχουν τις μικροζήλιες...μη δίνετε σημασία, θα το ξεπεράσουν! Η αδερφή μου φανταστείτε (4 χρονών ήταν όταν με πήγαν σπίτι!) θυμάται οτι ήμουν μικρούλα και ήθελε να με φροντίζει και να παίζουμε, οι γονείς μου θυμούνται ότι μου έδινε μπούφλες χαχα! Είναι πολύ μικρούλια για να καταλάβουν, θα τους περάσει αν αισθάνονται ζήλια σίγουρα, ε δεν παύει και η αδυναμία για το πρώτο σου παιδάκι!

Ζυγίστηκα σήμερα, είμαι στα +7!!!


u7ndlkkhjd9ns8bu.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Παπάκι μου όμορφο και καταπληκτικό!!!!!

Αμέ, πήραμε dvd στην β επιπέδου και κάθομαι το βράδυ, το καμαρώνω και κλαίω! (Ευκολάκι το έχω το κλάμα....)

Οι μεγαλες κλινικές (Ιασώ, Ρεα...) δε δίνουν DVD εδώ και πολλα χρονια για να μην εχουν θεματα με μηνύσεις εάν κατι παει στραβά.


EGd5p3.png

vYCpp2.png

Link to comment
Share on other sites

πωπωπω κοριτσια τι ομορφα junk φαγητακια αναφερετε??? τρελαινομαιιιι! εγω συνεχεια σκεφτομαι τα τζατζικια!! εχθες εβαλα τη μανα μου να μου φτιαξει που μαγειρεψε και ψητο, και τωρα θα παω να παρω τον μικρο και της εχω πει να με περιμενει με το μπωλακι τζατζικι στην πορτα να φαω καμια κουταλια!!


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites

Οι μεγαλες κλινικές (Ιασώ, Ρεα...) δε δίνουν DVD εδώ και πολλα χρονια για να μην εχουν θεματα με μηνύσεις εάν κατι παει στραβά.

Μαλιστα....Αρα με βλεπω να πηγαινω και αλλου...Την πατησα.....:mad:


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...