Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Nima21 είπε:

      Και εγώ την Πέμπτη η πρώτη μου προσπαθεια! Εχεις τπτ συμπτωματα; Εγω σχεδον τπτ.. και παει να με παρει απο κατω , αλλα προσπαθώ να το μην το σκέφτομαι...κατι ψιλοπονακια περιοδου και λιγο πρησμενο στηθος..

      Καλή μας επιτυχία!! 😍

      Καλησπέρα κορίτσι μου.Μην ψάχνεις για σύμπτωματα.Τα συμπτώματα της περιόδου μοιάζουν με της εγκυμοσύνης.Ειναι τόσα πολλά τα φάρμακα που τα περισσότερα είναι από εκεί.Σου εύχομαι καλή επιτυχία 🙏❤️🙏

      • Καλή τύχη! 1

Μανούλες Ιουνίου 2014!!


mommyart

Recommended Posts

Rania μου δν ξέρω γι αυτά που ρωτάς μιας και η άδειά μου ξεκινά 3/5 άρα θα από δευτέρα θα πάω στο Αλεξάνδρα για βεβαίωση ΠΗΤ κ βλέπουμε!!! Να κάνω μια γελοία ερώτηση;;;; Είναι 56 κ 64 εργάσιμες μέρες;;;;;;


AXrRp3.pngFYZzp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Προσπαθω, προσπαθω να συνελθω αλλα τα ματια μου κλαινε... κ σ αυτη την κατασταση το παραμικρο μεγεθυνεται κ με στεναχωρει ακομη περισσοτερο...

Μπορεις μερα παρα μερα ενα αβγο κ αναμεσα δυο ασπραδια...δοκιμασε κ τυρακι του τοστ μια φετα με κια φετα ψωμι... η ενα φλ γαλα με.μια φρυγανια...


twt6p2.png
Link to comment
Share on other sites

Ρανια εγω το παλευω απο χθες αλλα δε βοηθουν κ συγκυριες... κινο συζυγος καπως ετσι ειναι κ με ριχνει ακομηνπερισσοτερο να τον βλεπω ετσι... οι φιλες μου δε μπορουν να παμε καμια βολτα....πριν λιγο με ακουσε μια χαλια στο τηλ κ μου πε θανπερασει να με παρει για βολτιτσα... θα παρατησει τις δουλειες της βεβαια....

Υπομονή θα περάσει..... πλεον θα έχουμε πολλές τετοιες στιγμες. Ο μήνας μέλιτος της εγκυμοσύνης ήταν ο 4ος-7ος. Θα έρθουν καλυτερες στιγμές!:tongue::tongue::tongue:


T6HZp2.png

ifiLp3.png

Link to comment
Share on other sites

Rania μου δν ξέρω γι αυτά που ρωτάς μιας και η άδειά μου ξεκινά 3/5 άρα θα από δευτέρα θα πάω στο Αλεξάνδρα για βεβαίωση ΠΗΤ κ βλέπουμε!!! Να κάνω μια γελοία ερώτηση;;;; Είναι 56 κ 64 εργάσιμες μέρες;;;;;;

56 πριν και 63 μετά!


T6HZp2.png

ifiLp3.png

Link to comment
Share on other sites

Προσπαθω, προσπαθω να συνελθω αλλα τα ματια μου κλαινε... κ σ αυτη την κατασταση το παραμικρο μεγεθυνεται κ με στεναχωρει ακομη περισσοτερο...

Μπορεις μερα παρα μερα ενα αβγο κ αναμεσα δυο ασπραδια...δοκιμασε κ τυρακι του τοστ μια φετα με κια φετα ψωμι... η ενα φλ γαλα με.μια φρυγανια...

Μην στενοχωριέσαι θα σε δειρω! Ερχομαι με το πρωτο κτελ, ετοιμάσου γερό ξύλο! συνελθε!


T6HZp2.png

ifiLp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ναι εργάσιμες ή ημερολογιακές;;;; Έλα βρε κοριτσάκι alovesaki που έχεις μπέμπα στο κοιλιδάκι σου φτιαξα και ποιηματάκι για να μην κλαίει το ματάκι!!!

ημερολογιακές είναι αν δεν κάνω λάθος. οι 56 πρίν είναι σίγουρα ημερολογιακες, φαντάζομαι και οι 64 μετα το ίδιο θα είναι.

Link to comment
Share on other sites

Ναι εργάσιμες ή ημερολογιακές;;;; Έλα βρε κοριτσάκι alovesaki που έχεις μπέμπα στο κοιλιδάκι σου φτιαξα και ποιηματάκι για να μην κλαίει το ματάκι!!!

ημερολογιακες, ουτε οι αργίες ουτε τα σαββατοκύριακα αφαιρουνται, τα υπολογιζεις ολα!


T6HZp2.png

ifiLp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κορίτσια και από μένα!

τι κάνετε? βλέπω έχει πέσει πείνα ε? αφήστε τα και εγώ μια από τα ίδια.. από τη μια θέλω να προσέχω και από την άλλη όταν αρχίζω και πεινάω νομίζω δεν με ελέγχω...:mad:

Εγώ από πρωινό πάντως , πίνω 500ml γάλα είτε σκέτο είτε με δημητριακά..

Βρε κορίτσια να σας ρωτήσω, που να κοιτάξω για κούνια? έχω πάει σε Κανά δυο μαγαζιά αλλά δεν με έχει ξετρελάνει καμία σε συνδυασμό με τη τιμή που έχουν. Αν έχετε κάτι κατά νου πείτε μου!

Άντε πλησιάζει ο καιρός! Αύριο για μένα είναι η τελευταία μέρα στη δουλειά και είμαι πολύ happy ! :P:p:p

Άντε , να ξεκινησω καμια δουλειά γιατι μεχρι στιγμής δεν έχω κάτι τιποτα!!!

Χαρούλα εμείς πήραμε αυτή: http://www.avanti-bambini.gr/product_detail.jsp;jsessionid=B96B4869133C3F16A4B911B6F8958065?prdId=minimax&extLang= είναι απλά φο-βε-ρή, έχει και μηχανισμό λικνίσματος και δίνει δώρο και ένα στρώμα cocolatex (όχι το καλύτερο ποιοτικά για αυτήν την κατηγορία)!!! Όμως πρέπει να πιάνουν τα χέρια του άντρα σου και του...κουμπάρου μαζί... εμείς χτες τη συναρμολογούσαμε από τις 9-2...

Αλοβεσάκιιιιιιιι πες αλεύρι.... η καλή διάθεση σε γυρεύει!!!! Έλα βρε κοριτσάκι, τι είναι τώρα αυτά; Ξέρω είναι και ο καιρός, αυτό το μεταβατικό στάδιο, σε καμιά βδομαδούλα που θα βάλουμε τα καλοκαιρινά μας θα ανανεωθούμε όλες!!! :cool:


APaXp3.png

Ptg7p3.png

Link to comment
Share on other sites

Προσπαθω, προσπαθω να συνελθω αλλα τα ματια μου κλαινε... κ σ αυτη την κατασταση το παραμικρο μεγεθυνεται κ με στεναχωρει ακομη περισσοτερο...

Μπορεις μερα παρα μερα ενα αβγο κ αναμεσα δυο ασπραδια...δοκιμασε κ τυρακι του τοστ μια φετα με κια φετα ψωμι... η ενα φλ γαλα με.μια φρυγανια...

αχ μην ανησυχεις, ολες τα περναμε αυτά. κανε υπομονη, θα περάσει..

φιλακια


KJO7p2.png
Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσακια!

σημερα η κοιλια μου νομιζω πηρα καμια 10αρια ποντους! τι μεταλλαξη θεε μου...!!!

το θωκακι που ειναι; μαθαμε κανα νεο της;;

πρεπει να ναι απο τη χθεσινη μακαρονάδα :P


KJO7p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...