Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, linaa είπε:

      Καλέ πόσο είναι η fsh k η ε2 σου? Αυτό έχει σημασία . Αν είναι καλές θα έχεις Κ καλή διεργεση 

      Συμφωνώ...παίζουν ρόλο και οι άλλες ορμόνες...Η ΑΜΗ δε καθορίζει την έκβαση μιας προσπάθειας. Το έχουμε δει άπειρες φορές! Πίστεψε με! Κάνε την προσπαθεια σου!! Σου εύχομαι να πετύχεις το θαυματακι σου!!!!

Μανούλες Ιουνίου 2014!!


mommyart

Recommended Posts

Καλα εισαι!! Εμενα που μου παιρνουν φορμακια,και μονο μπλε! Τι να πω?!!!!

Χα!!!! Γιατί νομίζεις εμεις δεν πήξαμε στα ροζ;;;; Τελος παντων έχε χάρη που είναι φορμάκια....

Rania λες να παίζει σ αυτά κληρονομικότητα;;; Κ γω γεννήθηκα 11 μέρες νωρίτερα.... Και μεις μάλλον πάμε για 38 κ κάτι αλλά ακόμη δν το χουμε σιγουρέψει με το ντοκ!!! Πιστεύω το doppler θα παίξει καθοριστικό ρόλο σ αυτό;!!! Πάντως όντως έχουμε βαρύνει κ από δω κ μπρος θα ναι πιο δύσκολα οπότε πρέπει να ετοιμαστούμε έχεις δίκιο!


AXrRp3.pngFYZzp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Χα!!!! Γιατί νομίζεις εμεις δεν πήξαμε στα ροζ;;;; Τελος παντων έχε χάρη που είναι φορμάκια....

Rania λες να παίζει σ αυτά κληρονομικότητα;;; Κ γω γεννήθηκα 11 μέρες νωρίτερα.... Και μεις μάλλον πάμε για 38 κ κάτι αλλά ακόμη δν το χουμε σιγουρέψει με το ντοκ!!! Πιστεύω το doppler θα παίξει καθοριστικό ρόλο σ αυτό;!!! Πάντως όντως έχουμε βαρύνει κ από δω κ μπρος θα ναι πιο δύσκολα οπότε πρέπει να ετοιμαστούμε έχεις δίκιο!

Τι να σου πω βρε κορίτσι μου. ¨Ηξερα οτι θα γεννήσω μάλλον νωρίτερα αλλά μολις το προηγουμενο Σάββατο εμαθα οτι και η μανα μου μας γέννησε νωρίτερα. Τι να πω, αν ειναι κληρονομικότητα δεν το ξέρω.


T6HZp2.png

ifiLp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις


Κοριτσακια, πως ξερουν οι γιατροι αν θα γεννησουμε νωριτερα;;; εννοω, πως το ξερουν απο τοσο νωρις, χωρις διαστολη, χωρις τπτ; σας ανεφεραν τπτ κριτηρια;

ισως και απ το επιπεδο ωριμανσης πλακουντα;δε ξερω κ πολλα


ZZt2p3.png

JNFwp2.png

Link to comment
Share on other sites

ισως και απ το επιπεδο ωριμανσης πλακουντα;δε ξερω κ πολλα

Χμ... αγχωθηκα λιγο κ με το ζητημα περι κληρονομικοτητας, διοτι η αδερφη μου εχει ιστορια στο θεμα... αλλα η γιατρος που ειχα κανει β επιπ κ την ειχα ρωγησει αν παιζει ρολο, μου χε πει οχι.... επισης κ στην αυχενικη που εκει εγραφε ποσοστα πιθανοτητας για προωρο τοκετο, ηταν πολυ λιγες οι πιθανοτητες... εκει αραγε να στηριζονται η βλεπουν κατι αλλο, οπως πχ ωριμανση πλακουντα οπως ειπες κ εσυ;


twt6p2.png
Link to comment
Share on other sites

Χμ... αγχωθηκα λιγο κ με το ζητημα περι κληρονομικοτητας, διοτι η αδερφη μου εχει ιστορια στο θεμα... αλλα η γιατρος που ειχα κανει β επιπ κ την ειχα ρωγησει αν παιζει ρολο, μου χε πει οχι.... επισης κ στην αυχενικη που εκει εγραφε ποσοστα πιθανοτητας για προωρο τοκετο, ηταν πολυ λιγες οι πιθανοτητες... εκει αραγε να στηριζονται η βλεπουν κατι αλλο, οπως πχ ωριμανση πλακουντα οπως ειπες κ εσυ;

ναι τα ποσοστα στην αυχενικη τα χα δει κ γω αλλα δεν εδωσα σημασια γιατι μου φανηκε πολυ νωρις να μπορουν να διακρινουν εαν θα γεννησω στην ωρα μου η οχι.

κληρονομικοτητα δε νομιζω να παιζει κανενα μα κανενα ρολο. καθε εγκυμοσυνη ειναι τοσο διαφορετικη, ακομα κ στην ιδια μαμα που κανει 2-3 παιδια.ποσο μαλλον σε διαφορετικες γυναικες αρα και οργανισμους.

το επιπεδο ωριμανσης το πιστευω γιατι το κοιτανε πολυ , ειδικα τωρα στους μηνες μας. Αλλωστε αυτος τροφοδοτει το μπεμπε


ZZt2p3.png

JNFwp2.png

Link to comment
Share on other sites

ναι τα ποσοστα στην αυχενικη τα χα δει κ γω αλλα δεν εδωσα σημασια γιατι μου φανηκε πολυ νωρις να μπορουν να διακρινουν εαν θα γεννησω στην ωρα μου η οχι.

κληρονομικοτητα δε νομιζω να παιζει κανενα μα κανενα ρολο. καθε εγκυμοσυνη ειναι τοσο διαφορετικη, ακομα κ στην ιδια μαμα που κανει 2-3 παιδια.ποσο μαλλον σε διαφορετικες γυναικες αρα και οργανισμους.

το επιπεδο ωριμανσης το πιστευω γιατι το κοιτανε πολυ , ειδικα τωρα στους μηνες μας. Αλλωστε αυτος τροφοδοτει το μπεμπε

Ναι, το επιπεδο ωριμανσης κι εμενα μου φαινεται λογικη αιτιολογια. Αν καινοσα σχετικα εχω διαβασει στο φορουμ, οταν τιθεται τετοιο θεμα συνηθως προκαλουν τον τοκετο, δεν ειναι προωρος απο μονος του...

Το θεμα κληρονομικοτητας το εθιξα επειδη αναφερθηκε.... τι να πω, δε θα μου φαινοταν περιεργο και να επαιζε ρολο κι ας ειναι καθε εγκυμοσυνη διαφορετικη....τα γονιδια ειναι μεγαλο πραγμα τελικα....


twt6p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...