Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, linaa είπε:

      Καλέ πόσο είναι η fsh k η ε2 σου? Αυτό έχει σημασία . Αν είναι καλές θα έχεις Κ καλή διεργεση 

      Συμφωνώ...παίζουν ρόλο και οι άλλες ορμόνες...Η ΑΜΗ δε καθορίζει την έκβαση μιας προσπάθειας. Το έχουμε δει άπειρες φορές! Πίστεψε με! Κάνε την προσπαθεια σου!! Σου εύχομαι να πετύχεις το θαυματακι σου!!!!

Μανούλες Ιουνίου 2014!!


mommyart

Recommended Posts

Αλό!!!!! Εμένα ο ντοκ μ πε νωρίτερα λόγω διαβήτη και αντιπηκτικών!!! Δηλ γύρω στις 38 κ κάτι!!!! Πάμε δηλ για πρόκληση, όχι ότι έχει δει κάτι που τον οδηγεί στο συμπέρασμα ότι θα γεννήσω νωρίτερα!!!

Η παλαιά ιατρική πάντως ξέρω πως λέει ότι τα κορίτσια αφήνουν μέρες και έρχονται νωρίτερα ενώ τ αγόρια παίρνουν μέρες!!!


AXrRp3.pngFYZzp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

εσυ φοβασαι για προωρο;

Εγω εχω ολα τα ενδεχομενα ανοιχτα στο μυαλο μου. Απλα αναρρωτιεμαι πως ειναι δυνατον ο γιατρος να δει αν καποια θα γεννησει προωρα- περα απο τονθεμα της προκλησης οπου εκει μιλαμε ακριβως για ...προκληση.


twt6p2.png
Link to comment
Share on other sites

Εγω εχω ολα τα ενδεχομενα ανοιχτα στο μυαλο μου. Απλα αναρρωτιεμαι πως ειναι δυνατον ο γιατρος να δει αν καποια θα γεννησει προωρα- περα απο τονθεμα της προκλησης οπου εκει μιλαμε ακριβως για ...προκληση.

ισως απ τα ανατομικα στοιχεια της μητρας. δεν παει αλλου το μυαλο μου


ZZt2p3.png

JNFwp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Και, βασικα, αν μπορουν να προβλεψουν τον προωρο, γιατι τρεχουν πανικοβλητοι μετα;

Ναι, καλο ειναι να συμπληρωθουν οι 38 εβδομαδες..

δε νομιζω οτι μπορουν να το προβλεψουν, οπως το σκεφτομαστε εμεις. δουλευουν μαλλον με ποσοστα. δλδ μια γυναικα που ο τραχηλος της ειναι κοντος κ οσο παει γινεται ακομα πιο κοντος, εχουν το νου τους κ προιδεαζουν την εγκυο.

τωρα για το πανικοβλητοι.. ε ενας προωρος τοκετος ειναι παντα προωρος! πρεπει να προσεξουν κ τη μαμα κ το μωρο!


ZZt2p3.png

JNFwp2.png

Link to comment
Share on other sites

δε νομιζω οτι μπορουν να το προβλεψουν, οπως το σκεφτομαστε εμεις. δουλευουν μαλλον με ποσοστα. δλδ μια γυναικα που ο τραχηλος της ειναι κοντος κ οσο παει γινεται ακομα πιο κοντος, εχουν το νου τους κ προιδεαζουν την εγκυο.

τωρα για το πανικοβλητοι.. ε ενας προωρος τοκετος ειναι παντα προωρος! πρεπει να προσεξουν κ τη μαμα κ το μωρο!

Μα να, αυτα τα στοιχεια που λες ειναι οντως στοιχεια προβλεψης... πλακουντας ισως, τραχηλος σιγουρα... αυτο ρωταω, αν υπαρχουν καποιες ενδειξεις...


twt6p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις



Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...