Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 17/5/2024 at 10:23 ΠΜ, Nima21 είπε:

      Κορίτσια καλημέρα!

      Γνωρίζει καμία αν εφοσον ανοιχτεί η gonal μέχρι ποτε μπορει να διατηρηθεί στο ψυγείο και να χρησιμοποιηθεί το υπόλοιπο υλικό; Στο κουτί γραφει 28 ημέρες, αλλα μιλαει για θερμοκρασιες μικρότερες των 25, στο ψυγειο δεν θα διατηρείται σιγουρα παραπάνω; Οχι φυσικα μεχρι την αναγραφόμενη ημερομηνια ληξης, αλλα ενα διμηνο δεν θα διατηρείται; 

      Κορίτσι μου, σήμερα ενημερώθηκα ότι κρατάει 20 μέρες αφού ανοιχτεί.

Μανούλες Ιουνίου 2014!!


mommyart

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Το πρωινο και για μενα ειναι το πιο δυσκολο...ανεβαινει πολυ!!!

Εχω καταληξει στα εξης 2:

1. 1 φλυτζανι τσαγιου γαλα+ 1 φρυγανια (ενιοτε με βουτυρο)

2. 1 αβγο + 1 φρυγανια


twt6p2.png
Link to comment
Share on other sites

Πονεμενο θεμα το πρωινο κ για μενα!!!

Εχω καταληξει στα εξης δυο

1. Ενα φλ. Τσαγιου γαλα κ μια φρυγανια ( μερικες φορες με βουτυρο)

2. Ενα αβγο κ μια φρυγανια.

Λιιιγο παραπανω κ το σακχαρο εκτος ελεγχου...

Φυσικα για μελια, δημητριακα κτο δεν το συζηταμε ουτε κατα διανοια... κ με μια φρυγανια παραπανω γινονται αισχη στις μετρησεις...


twt6p2.png
Link to comment
Share on other sites

εβαλα κ λιγο μελι κ ενα κριτσινι. τι να κανω βρε κοριτσια, εχω ξεφυγει στα κιλα.

ευτυχως τωρα που προσεχω, κανα μηνα δλδ, δεν εχω βαλει κανενα κιλο.

Δεν ξερω βρε κοριτσι, λαθος τριμηνο διαλεξες να προσεξεις!!! Απαγορευεται η διαιτα σ αυτο, αυτο που εφαγες ειναι καλο γι απογευματινο, οχινγια βραδινο!!,


twt6p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πφ... Έλεος πια αυτό το πρωινό... Ο γιατρός μου είπε ότι είναι λογικό.... Αλλά με τίποτα δε στρώνει!!! Η διατροφολόγος μου μ είπε να τρώω ένα ξυνόμηλο αλλά τι να χορτάσω με το μήλο;;; Εγώ πεινάω σα καρχαρίας!!!!!


AXrRp3.pngFYZzp3.png
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω βρε κοριτσι, λαθος τριμηνο διαλεξες να προσεξεις!!! Απαγορευεται η διαιτα σ αυτο, αυτο που εφαγες ειναι καλο γι απογευματινο, οχινγια βραδινο!!,

ε θα φαω μακαρονια! :cool:


ZZt2p3.png

JNFwp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εγω.ετρωγα για ενα διαστημα ξινομηλο κ μετα τη μετρηση ετρωγα κατι αλλο...

Με εκραξαν ΑΓΡΙΩΣ και η ενδοκρινολογος και η διατροφολογος!!!!

Αυτα που σου ειπα τα χεις δοκιμασει; για δες τι γινεται... κ μετα απο κανα διωρο ξανατρως :)


twt6p2.png
Link to comment
Share on other sites

Εγω.ετρωγα για ενα διαστημα ξινομηλο κ μετα τη μετρηση ετρωγα κατι αλλο...

Με εκραξαν ΑΓΡΙΩΣ και η ενδοκρινολογος και η διατροφολογος!!!!

Αυτα που σου ειπα τα χεις δοκιμασει; για δες τι γινεται... κ μετα απο κανα διωρο ξανατρως :)

Το αυγό είναι μια λύση αλλά το φοβάμαι σε καθημερινή βάση άσε δε που βραστό δεν είναι και το καλύτερό μου... Γιατί σ έκραξαν;;;; Αφού έτσι κ αλλιώς στο δύωρο πρέπει να φας!!!


AXrRp3.pngFYZzp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Το αυγό είναι μια λύση αλλά το φοβάμαι σε καθημερινή βάση άσε δε που βραστό δεν είναι και το καλύτερό μου... Γιατί σ έκραξαν;;;; Αφού έτσι κ αλλιώς στο δύωρο πρέπει να φας!!!

Φαε αβγο μερα παρα μερα..

Ειπαν οτι ειναι πολυ λιγο για πρωινο!!! Δεν ειναι καταλληλο για την εγκυμοσυνη...

Δεν τρωω στο διωρο...


twt6p2.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια κ μπεμπάκια!Χριστός Ανέστη! ελπίζω να είστε καλά!

εμείς σήμερα είχαμε γιατρό κ σιγά σιγά μπαίνουμε στην τελική ευθεία!

τα μωρά μας είναι οκ, έφτασαν μέσα σε 2 εβδομάδες ο ένας 2300 κ ο άλλος 2200!!!! τον ρώτησα αν πιστεύει ακόμη πως θα φτάσουμε τις 38 εβδ. κ μου λέει μπα...icon_biggrin.gif χαχχαχα είπα να του πω αμ στα 'λεγα εγώ!! μου είπε να κάνω προληπτικά ενεσεις για τα πνευμόνια τους μήπως κ γίνει κάτι νωρίτερα(αν κ δεν το πιστεύει), μου είπε να τα συνεχίσω τα γιουτοπαρ γιατί η μήτρα έχει τεντωθεί από παντού η καημένη, κι επόμενο (κ μάλλον τελευταίο) ραντεβού στις 8/5 που θα είμαι ακριβώς 36 εβδ.!!


lZDVp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...