Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Γαλιαντρεεες...!!!


Koalaki

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλημερα!!!!!!!τι κανετε?

NGN κ εσενα ο συζυγος υπηρεσια σημερα?κ μενα τα ιδια!!!!!!!!!

Καλημέρα!!!!

Καλά μήπως κάνουν μαζί οι άντρες μας και δεν το έχουμε πάρει χαμπάρι????????:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

Όλοι θα πάνε τις βολτίτσες τους και μεις θα πήξουμεεεεεεεεεε!!!!!!!

Δεν πειράζει. Έχουμε συνηθίσει εμείς!!!!!

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΓΙΟΛΑ, ΣΤΕΦΑΝΙΑΝΑ!


OTp9p2.png

wwdEp3.png

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητηρια και παλι!

Καλημερα κοριτσια!!!

Σε εσας δεν εχει γυρη; Εδω χτες εκανα τα μπαλκονια και ειναι παλι κιτρινα!!!Οποτε φανταζομαι δεν ειναι σωστο να τον βγαλω ετσι εξω και θα εχει και 20 βαθμους γκρρρρ...


dpTCp2.png

62YBp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια!!!

Σε εσας δεν εχει γυρη; Εδω χτες εκανα τα μπαλκονια και ειναι παλι κιτρινα!!!Οποτε φανταζομαι δεν ειναι σωστο να τον βγαλω ετσι εξω και θα εχει και 20 βαθμους γκρρρρ...

γιολα μου κ εμεις εδω απεναντι χουμε πολυ αλλα εκει που τον παω βολτα δεν εχει πευκα(δλδ ολυμπ. Χωριο)


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Χαχα οντωσ ngn καιΙωαννα(στισ υπηρεσιεσ αναφερομαι)!!!Γιατι δεν βγαινετε μονες με τα παιδακια σας βολτιτσα;; Εγω τον βγαζω! Νομιζω πως εχει συνηθισει κ αν δεν βγουμε την ωρα που συνηθως βγαινουμε γκρινιαζει! Yolaγιατι δεν βαζεις στο καροτσι το αντιανεμικο ή προστατευτικο για τη βροχη(ή οπως το λενε);

Link to comment
Share on other sites

ΚΟΑΛΑΚΙ εμενα δε μου αρεσε η λιστα αλλα δεν σου ανεφερα κατι εδω απλα το σχολιασα καπου αλλου αλλα δεν ηξερα οτι ειχατε ρουφιανο εκει κ σας τα μετεφερε ολα!!!!!!!!!!!

θες να μου πεις δηλαδη οτι εσεις δεν ειπατε ποτε κατι για μας ε?

τουλαχιστον εμεις δεν σας ειρωνευτηκαμε δημοσια ουτε ειπαμε τα ονοματα σας δημοσια

γι αυτο σε παρακαλω σβησε το μηνυμα σου με τα ονοματα


pXU3p2.png?EiDCGUBk

empty.gifIA2Ep2.png?qFHIC4kY

Link to comment
Share on other sites

Χαχα οντωσ ngn καιΙωαννα(στισ υπηρεσιεσ αναφερομαι)!!!Γιατι δεν βγαινετε μονες με τα παιδακια σας βολτιτσα;; Εγω τον βγαζω! Νομιζω πως εχει συνηθισει κ αν δεν βγουμε την ωρα που συνηθως βγαινουμε γκρινιαζει! Yolaγιατι δεν βαζεις στο καροτσι το αντιανεμικο ή προστατευτικο για τη βροχη(ή οπως το λενε);

Στεφανιάνα μου είναι λίγο δύσκολο να βγάλω και τα 2 παιδιά μόνη μου γιατί αν αρχίσει να τρέχει ο γιος μου πως θα αφήσω το καρότσι με την μικρή μέσα να τον κυνηγήσω???? Δεν πειράζει. Και αύριο μέρα είναι!


OTp9p2.png

wwdEp3.png

Link to comment
Share on other sites

Στεφανιάνα μου είναι λίγο δύσκολο να βγάλω και τα 2 παιδιά μόνη μου γιατί αν αρχίσει να τρέχει ο γιος μου πως θα αφήσω το καρότσι με την μικρή μέσα να τον κυνηγήσω???? Δεν πειράζει. Και αύριο μέρα είναι!

Οντως δεν ειναι ευκολο! Δεσ'τον με ενα λουρακι απο το καροτσι! Χαχαχαχα! Φυσικα κανω πλακα αλλα κοριτσια το εχω δει στη θεσσαλονικη κ μαλιστα σε αραιοκατοικημενη περιοχη!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου,

Τι είναι όλα αυτά????? Υπάρχει λόγος τσακωμού που μου διαφεύγει?

Προσωπικά για αυτό δεν είμαι στο FB και θα συνεχίσω και μιλάω και στα δύο topics...

Και αν θέλω θα μιλήσω και σε τρίτο... και σε τέταρτο... :-)

Το κάναμε λίγο σαπουνοπερα... !!!

Είναι πολύ ωραία μέρα σήμερα... Ελπίζω να βγούμε και εμείς βολτούλα :-)


kPAZp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα, κορίτσια! Τέλεια μέρα, έτσι; Σε λίγο θα βγούμε κι εμείς για βόλτα!

NGN, καλά, δεν μπορείς να τρέξεις με το καρότσι; Χαχαχα

Ιωάννα, τι κάνει η μικρούλα σου;

Στεφανιάνα, κι εγώ είχα δει παιδάκι δεμένο με λουρί.. Πρέπει να είχε πρόβλημα όμως. Είχε δυο παιδάκια η μαμά και το μικρό φαινόταν με διανοητικά προβλήματα κι όλο προσπαθούσε να πεταχτεί στο δρόμο....


p8P6p2.png
Link to comment
Share on other sites

NGN είναι η πρώτη φορά που σε ακούω να λες ότι είναι δύσκολα με 2 παιδιά!!! :-) :-)

Το καταλαβαίνω ότι είναι δύσκολα, αλλά εσύ πάντα το έκανες να φαίνεται τόσο εύκολο!!! :-)


kPAZp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα ΧΡΙΣΤΙΝΑ, ΖΩΗ!!!!!!!!!

Τι κάνετε????

Μέσα στο σπίτι είναι και τα 2 ελεγχόμενα αλλά έξω δεν ξέρεις ποτέ τι μπορεί να κάνει ένα τρίχρονο γι'αυτό λέω καλύτερα ας μείνω μέσα.

Εκτός και αν τα πάω βόλτα με το αυτοκίνητο. Θα δω.!


OTp9p2.png

wwdEp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...