Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 11 λεπτά , Eflenew είπε:

      Και οι 2 Τετάρτη είμαστε! Εύχομαι να έχουμε διπλασιασμους!!! Καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος και τις σκέψεις που έχετε. Το μόνο που μπορούμε να κάνουμε είναι υπομονή και την προσευχή μας. 

      Είναι η 8η εμβρυομεταφορά μου! Μακάρι να έχω διπλασιασμο την Τετάρτη. 17η ε? Πέρασες πολλά και συ...έχεις άλλο παιδάκι? Εγώ όχι.

      Σε ποιο κέντρο είσαι;;

      Μακάρι να τα καταφέρουμε το θέλουμε τόσο πολύ σαν όνειρο το βλέπω απλά όλα αυτά δεν σε αφήνουν να χαρείς ας τα καταφέρουμε και δεν με νοιάζει. 

Γαλιαντρεεες...!!!


Koalaki

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημερα Ελλη! πως τα πατε με τον μικρο? ειναι ηρεμο μωρακι?? κοιτα να ετοιμαζεις αδερφακι στον μπεμπη!!!! χαχαχαχα!

Κουφαθηκε μιλάμε.. Αστα να πάνε. Αλλά μετά από λίγο με επιασαν τα γέλια..


US9jp2.png

333568w4bz5e9yge.gif

Link to comment
Share on other sites

ναι εχουμε πολυυυ ομορφα μερη και εδω αλλα αξιζει απο αυτη την εποχη και μετα.. επειδη ειμστε σα νησι. Βεβαια η μεσα Μανη αξιζει πολυ και το χειμωνα!! τι μαγειρευτε σημερα? εγω εχθες δεν προλαβα μαγειρεμα, θα φερει ο αντρας μου απο τη δουλεια..

αγορομμαμη μου που μενεις??????πελοποννησο??


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ναι Θαλεια μου!! σε μια παραθαλασσια πολη μετα τη Σπαρτη! στη περιοχη της Μανης!

μμμμμμ...ο αντρας μου ειναι απο την βαλυρα μεσσηνιας αν ξερεις κ θα κατεβουμε το καλοκαιρι για διακοπες...κ μαλλον θα παμε σε μια φιλη μας στο χωριο τους λεγεται κουλεντια αν το λεω σωστα μονο που δεν θυμαμαι που ακριβως ειναι.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Έλλη. Τελικά δεν μου ήρθε περίοδος. Είδα λίγο ροζ στο χαρτί προχθές αλλά μετά τίποτα. Λέτε να είναι προεόρτια???? Θα δείξει.

ΑΓΟΡΟΜΑΜΜΥ όντως ήσαστε σαν νησί εκεί οπότε φαντάζομαι εκδρομές θα επιλέγετε χειμερινές. Τις λατρεύω και εγώ τις χειμερινές αλλά και τα extreme sports σε ποτάμια, βουνά κλπ


OTp9p2.png

wwdEp3.png

Link to comment
Share on other sites

μμμμμμ...ο αντρας μου ειναι απο την βαλυρα μεσσηνιας αν ξερεις κ θα κατεβουμε το καλοκαιρι για διακοπες...κ μαλλον θα παμε σε μια φιλη μας στο χωριο τους λεγεται κουλεντια αν το λεω σωστα μονο που δεν θυμαμαι που ακριβως ειναι.

κι εμενα ο αντρας μου ειναι απο Μεσσηνια, απο Κυπαρισσια! και πηγαινουμε πολυ συχνα.. Πασχα εκει θα κανουμε! ειναι πολυ πολυ ομορφα μερη. Ουτε κι εγω τα καλοξερω τα χωρια γιατι ειναι πολλα τα χωριουδακια εκει!


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites

Και εμεις θελω να ερθουμε προς Μανη και πρωτα ο Θεος ωραια θα ειναι να γνωριστουμε κιολας Αγορομαμυ!!!!;););)

Δηλαδη σε οποιο μερος και να παω που μενει καποια απο την παρεα, θα ηθλενα να πιουμε ενα καφε να γνωριστουμε, οποτε να ξερετε να ετοιμαζετε γλυκο υποδοχης!!!:mrgreen::mrgreen::mrgreen:


Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Έλλη. Τελικά δεν μου ήρθε περίοδος. Είδα λίγο ροζ στο χαρτί προχθές αλλά μετά τίποτα. Λέτε να είναι προεόρτια???? Θα δείξει.

ΑΓΟΡΟΜΑΜΜΥ όντως ήσαστε σαν νησί εκεί οπότε φαντάζομαι εκδρομές θα επιλέγετε χειμερινές. Τις λατρεύω και εγώ τις χειμερινές αλλά και τα extreme sports σε ποτάμια, βουνά κλπ

ναι, φευγουμε δυσκολα απο την πολη μας το καλοκαιρι, οποτε εχουμε παει διακοπες σε νησι παμε παντα στο τελος του καλοκαιριου, τελη Αυγουστου με αρχες Σεμπτεμβρη που ειναι και πιο ηρεμα εκεινη την περιοδο στα νησια! Απο καποια χρονιά και μετα πια επιλεγμε να πηγαινουμε εκδρομουλες μεσα στο χειμωνα. εμενα μου αρεσουν πολυ τα χιονια κλπ αλλα ο αντρας μου ειναι κολλημενος με τη θαλασσα παρολο που εκανε σκι οσα χρονια εμενε στη Θεσσαλονικη καποια στιγμη που ειχε μεταθεση εκει!

μηπως τα ροζ που ειδες ηταν ωορρηξια και πλησιαζει η περιοδος?


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Και εμεις θελω να ερθουμε προς Μανη και πρωτα ο Θεος ωραια θα ειναι να γνωριστουμε κιολας Αγορομαμυ!!!!;););)

Δηλαδη σε οποιο μερος και να παω που μενει καποια απο την παρεα, θα ηθλενα να πιουμε ενα καφε να γνωριστουμε, οποτε να ξερετε να ετοιμαζετε γλυκο υποδοχης!!!:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

ναι Ηλιοβασιλεμα ελατε!!! δεν ειμαστε και πολυ μακρυα απο εσας!!!! θα σου εχω ετοιμο γλυκακι τις παραδοσιακες, υπεροχες μελωμενες μας δίπλες!!!!!! με μια κουπα ελληνικο καφε που ταιριαζει υπεροχα!!!!!


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites

ναι Ηλιοβασιλεμα ελατε!!! δεν ειμαστε και πολυ μακρυα απο εσας!!!! θα σου εχω ετοιμο γλυκακι τις παραδοσιακες, υπεροχες μελωμενες μας δίπλες!!!!!! με μια κουπα ελληνικο καφε που ταιριαζει υπεροχα!!!!!

Μαλιστα!!!! Καλοδεχουμενα!!!!

Καμια αλλη τι εχει στην περιοχη της παραδοσιακο γλυκο;;;

πρωι πρωι με τις λιγουρες μου!!!:mrgreen:


Link to comment
Share on other sites

κι εμενα ο αντρας μου ειναι απο Μεσσηνια, απο Κυπαρισσια! και πηγαινουμε πολυ συχνα.. Πασχα εκει θα κανουμε! ειναι πολυ πολυ ομορφα μερη. Ουτε κι εγω τα καλοξερω τα χωρια γιατι ειναι πολλα τα χωριουδακια εκει!

αυτο που ξερω ειναι οτο για μπανιο πηγαινουμε στην μπουκα.τωρα αν κατεβω κ εκει που σ λεω κ εισαι κοντα μηπως βρεθουμε..θα δειξει.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Μαλιστα!!!! Καλοδεχουμενα!!!!

Καμια αλλη τι εχει στην περιοχη της παραδοσιακο γλυκο;;;

πρωι πρωι με τις λιγουρες μου!!!:mrgreen:

δεν ξερω για τις αλλες κοπελες παντως εμεις εχουμε και νοστιμα φαγητα αλλα ας μην ανοιξω συζητηση γιατι ειμαι με ενα τοστ και θα φαω τα λυσσακα μου:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites

ναι Ηλιοβασιλεμα ελατε!!! δεν ειμαστε και πολυ μακρυα απο εσας!!!! θα σου εχω ετοιμο γλυκακι τις παραδοσιακες, υπεροχες μελωμενες μας δίπλες!!!!!! με μια κουπα ελληνικο καφε που ταιριαζει υπεροχα!!!!!

μμμ αυτο το γλυκο το εχουμε κ εμεις κ ο αντρας μου.αλλα επειδη ειμαι κ απο πατμο εχουμε το πουγγι...που εχει μεσα καρυδια ,μελι κ αμυγδαλα ειναι γεμιστο δλδ κ στο χωριο του μπαμπα μπο φτιαχνουν το πετρισιο.ειναι μπςκλαβας με πολλα φυλλα.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...