Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Γαλιαντρεεες...!!!


Koalaki

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Η κατασταση χριζει επιστημονικης διερευνησης αλλιως δεν δικαιολογηται τετοια εμμονη.

Get a life, a real one και γρηγορα!!!Απορω με την παρτη μου αφου ειχα μυριστει οτι οι βιδες ειναι λασκα γιατι συνεχισα εστω την ελαχιστη επαφη.:confused:

Σφιχτα σφιχτα τα λουρια μονο γιατι σας εχει γυαλισει το ματι....απο την πολλη μελετη της λιστας του ....Σιντλερ.

Παντως γελασαμε κι αποψε.Περναμε πιο ωραια τωρα τελικα.Πριν ηταν πολυ βαρετα.

Go on pleaseeeeeee.Dont stop!!!!Με διασκεδαζετε.Εχετε πολυ πλακα αληθεια.


dpTCp2.png

62YBp2.png

Link to comment
Share on other sites

Μηπως ειναι ωρα ο συντονιστης να κλεισει το Γαλιαντρες οριστικα για να μην πεσω κι αλλο ακομα στο επιπεδο της να απανταω σε οποια μπαινει να γραφει τις κακιες της;Δεν μπορω ομως να κρατηθω οταν διαβαζω τετοια που ουτε η εξαχρονη κορη μου με τις φιλες της δεν θα εκανε στα παιχνιδια της.Δηλαδη ειμαστε και μεγαλες γυναικες.Ημαρτον πια!Λιγη σοβαροτητα δεν βλαπτει.


dpTCp2.png

62YBp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Nαι εχεις δικιο ή δειχνεις αυτο που πιστευεις και νοιωθεις και το λες ή το παιζεις "ηθοποιος".Και ξερεις πολυ καλα ποια το παιζει ηθοποιος εδω μεσα.

Αν θυμάμαι καλα όλο αυτό ξεκίνησε επειδή δείξαμε αυτό που νιώθαμε και κάποια κορίτσια από φασισαν να δίνουν παρασταση εδω και άλλου να λέν αυτό που ένιωθαν!!!Εχεις δίκιο έτσι είναι.Τοσην ώρα μου διέφυγε!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Δεν θα ξαναπαντησω γιατι εγινε ολο αυτο.Εχω δικη μου αποψη γιατι δεν εμπαινα συχνα αλλα σας διαβαζα, οποτε μπορεσα να κρατησω την αντικειμενικοτητα μου.Αλλα ειναι η δικη μου αποψη και δεν μπαινω στο θεμα σας να ενοχλω.Τα συζητω ιδιωτικως αλλου και δεν σας χλευαζω εδω χασκογελωντας με τα αλλα κοριτσια για να τα βλεπετε.

ΕΣΥ τωρα δεν βλεπω τον λογο γιατι να ξαναμπεις εκει αποπου εφυγες.Αλλα απο αυτο τρεφεστε.Δεν υπαρχει αλλο θεμα να μιλατε οπως για τα παιδια σας που θελατε και τωρα θες να δωσεις παλι τροφη για σχολια προκειμενου να συνεχισετε να υπαρχετε σαν παρεα;Δεν θα σου δωσω εγω αλλη τροφη πλεον ομως.

Εχουμε σοβαροτερα προβληματα η καθεμια σπιτι της απο το να ασχολουμαστε μαζι σας.

ΑΠΟΡΩ πως προλαβαινετε να σχολιαζετε συνεχεια με τοσο μικρα μωρα.Το φορουμ εχει υποκαταστησει την πραγματικη ζωη σας και δεν θα σας βγει σε καλο.Ακομα και ο ιδιος ο moderator σας εχει προειδοποιησει.Βλεπω να τρωτε καρτες λιαν συντομως.


dpTCp2.png

62YBp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλα γιολα μου αφου μας ειχες μυριστει

γιατι συνεχισες να μπαινεις κ να μιλας μαζι

μας;

κριμα τοσο καιρο υπεθετα οτι μας εδεσαν

δυσκολες καταστασεις αλλα τελικα τα φαινομενα απατουν!

οσο για τις υβρεις ευτυχως δν ειναιβτου επιπεδου

μου κ ετσι δν θα απαντησω!


gk4cp3.png

7QUvp2.png

237480sbpovrx874.gif

Link to comment
Share on other sites

Ηρθατε και απο δω???τωρα σας ειδα!!!τι κανετε βρε???καλα εισαστε????θα μπαινουμε και απο δω?οκ!οτι πειτε!!!

τωρα εκανα μια αποστηρωση και ξαπλωσα η γυναικα!

πως τα περασατε σημερα???


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ηρθατε και απο δω???τωρα σας ειδα!!!τι κανετε βρε???καλα εισαστε????θα μπαινουμε και απο δω?οκ!οτι πειτε!!!

τωρα εκανα μια αποστηρωση και ξαπλωσα η γυναικα!

πως τα περασατε σημερα???

ελα μαρηηηηηηηηηηηη κοβουμε βολτες κι απο δω!!!!!!

τι κανετε?????Δεν μου ειπες τελικα τι χρωμα καλτσες φορας?Εγω φυστικι!!!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

ελα μαρηηηηηηηηηηηη κοβουμε βολτες κι απο δω!!!!!!

τι κανετε?????Δεν μου ειπες τελικα τι χρωμα καλτσες φορας?Εγω φυστικι!!!!!!

ειναι διαφορετικου χρωματος....μια πρασινη και μια φουξια!:tongue::tongue::tongue::tongue:

ετσι απο αποψη!!!θελω να διαφερω!

ταμτακος!!!!!:tongue::tongue::tongue:


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

ειναι διαφορετικου χρωματος....μια πρασινη και μια φουξια!:tongue::tongue::tongue::tongue:

ετσι απο αποψη!!!θελω να διαφερω!

ταμτακος!!!!!:tongue::tongue::tongue:

αχαχαχαχαχχαχχααχαχαχαχαχαχχαααααα!!!!!!!!

Ωραιο θα το κανω κι εγω!Παω να βαλω στο ενα ποδι την αναπηρικη παντοφλα του αντρα μου και στο αλλο ξυπολητη!!!!!!!!:tongue::tongue::tongue::tongue:


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

αχαχαχαχαχχαχχααχαχαχαχαχαχχαααααα!!!!!!!!

Ωραιο θα το κανω κι εγω!Παω να βαλω στο ενα ποδι την αναπηρικη παντοφλα του αντρα μου και στο αλλο ξυπολητη!!!!!!!!:tongue::tongue::tongue::tongue:

αχχααχχααχχαχχαχαχααααα!!!!!

αχχαχαχαχααχχαχαχααχαχχχααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!

χχααχχααχαχααχαχαχαχχααχχαααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!

Αρχισες παλι???????Αμαν αυτες οι αναπηρικες παντοφλες!!!!!!

Που να δεις του δικου μου......ειναι και ξωφτερνες και της

φοραει με καλτσες!!!!αχααχαχχαχχχαχχαχαχχαχ!!!!!!!!!

:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

αχχααχχααχχαχχαχαχααααα!!!!!

αχχαχαχαχααχχαχαχααχαχχχααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!

χχααχχααχαχααχαχαχαχχααχχαααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!

Αρχισες παλι???????Αμαν αυτες οι αναπηρικες παντοφλες!!!!!!

Που να δεις του δικου μου......ειναι και ξωφτερνες και της

φοραει με καλτσες!!!!αχααχαχχαχχχαχχαχαχχαχ!!!!!!!!!

:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

Α εμενα με γουνα και τις φοραει ξεκαλτσωτος και ειναι και βαριες και τις παει σερνοντας σε ολο το σπιτι και τα νευρα μου γινονται κορδονια!!!!!

απαπαπααπαπαπααπαππαπα!!!!!!!!!:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...