Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Πότε είναι ο επόμενος υπέρηχος???


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 66
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

και εμενα στις 25 αλλα προβλεπω να πηγαινω πιο νωρις!δεν αντεχω!

εσυ γιατι τοσο αγχος??

Πόσο καλά νιώθω που δεν είμαι η μόνη υπερβολική! Την Τετάρτη με το ζόρι κρατήθηκα να μην πάω στη Βιοιατρική για υπέρηχο!!! Την προηγούμενη φορά δεν άντεξα και πήγα στα επείγοντα αλλά αυτή τη φορά ελπίζω να τα καταφέρω να κρατηθώ!


QTW0p3.png

line_line_typew2_beg_d_typew11_time_1241236800_text_c5dfece1f3f4e520f0e1edf4f1e5ecddedefe9.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αλήθεια??? 50? ακόμη και στα προκαθορισμένα ραντεβού ή μόνο όταν πας εκτάκτως?

Εγώ πάντως όταν πήγα στα επείγοντα παραπονέθηκα για κάτι πονάκια που είχα, τους είπα και για την προηγούμενη αποβολή που είχα αλλά και για τις 2 αποκολλήσεις που είχα στην τωρινή εγκυμοσύνη και με δέχτηκαν. Ίσως αν τους κλαφτείς λιγάκι να σε δεχτούν..

Πάντως μη φαντάζεσαι ότι με εξέτασε γυναικολόγος. Ο γυναικολόγος μου έδωσε το παραπεμπτικό που χρειαζόμουν για να κάνω τον υπέρηχο και μετά μου έκαναν υπέρηχο όχι ακριβώς γυναικολογικό. Να φανταστείς ήμασταν δύο έγκυες, μια γιαγιά που είχε εγχειριστεί στην κοιλιά και ένας νεαρός που είχε κάποιο πρόβλημα με την κοιλιά του. Η εικόνα του υπέρηχου ήταν πολύ θολή, όμως τουλάχιστον ακούσαμε καρδιά και ησύχασα για λίγο.


QTW0p3.png

line_line_typew2_beg_d_typew11_time_1241236800_text_c5dfece1f3f4e520f0e1edf4f1e5ecddedefe9.gif

Link to comment
Share on other sites

Αλήθεια??? 50? ακόμη και στα προκαθορισμένα ραντεβού ή μόνο όταν πας εκτάκτως?

Εγώ πάντως όταν πήγα στα επείγοντα παραπονέθηκα για κάτι πονάκια που είχα, τους είπα και για την προηγούμενη αποβολή που είχα αλλά και για τις 2 αποκολλήσεις που είχα στην τωρινή εγκυμοσύνη και με δέχτηκαν. Ίσως αν τους κλαφτείς λιγάκι να σε δεχτούν..

Πάντως μη φαντάζεσαι ότι με εξέτασε γυναικολόγος. Ο γυναικολόγος μου έδωσε το παραπεμπτικό που χρειαζόμουν για να κάνω τον υπέρηχο και μετά μου έκαναν υπέρηχο όχι ακριβώς γυναικολογικό. Να φανταστείς ήμασταν δύο έγκυες, μια γιαγιά που είχε εγχειριστεί στην κοιλιά και ένας νεαρός που είχε κάποιο πρόβλημα με την κοιλιά του. Η εικόνα του υπέρηχου ήταν πολύ θολή, όμως τουλάχιστον ακούσαμε καρδιά και ησύχασα για λίγο.

Ναι 50 ευρω καθε επισκεψη...!!

δεν με πειραζει ειναι πολυ καλος γιατρος και τον εμπιστευομαι απολυτα!

σε δημοσιο νοσοκομειο δεν εχω παει ως τωρα...

Link to comment
Share on other sites

καλά κι εγώ δεν τα προτιμώ, λύση ανάγκης ήταν! Είχα πάει πρώτα στη Βιοιατρική (διαγνωστικό κέντρο) όπου μου είπαν ότι υπέρηχο κάνουν μόνο κάθε Τετάρτη με 17? και ήταν Σάββατο οπότε και το ιατρείο του γιατρού μου ήταν κλειστό. Την ιδέα την πήρα από κάτι κοπέλες στο parents.gr που έλεγαν ότι πήγαιναν συχνά σε δημόσια νοσοκομεία και τις είχαν μάθει με το μικρό τους όνομα.. Βέβαια αφού τελείωσε ο υπέρηχος και μου έφυγε η τρέλα συνειδητοποίησα ότι είχα φέρει το μωράκι μου σε ένα κέντρο ΜΙΚΡΟΒΙΩΝ και ένιωσα τύψεις.

Αυτή τη φορά δε λύγισα αλλά είμαι τρελά αγχωμένη για την Πέμπτη και το μετάνιωσα που δεν πήγα νωρίτερα να κάνω κι άλλο υπέρηχο!


QTW0p3.png

line_line_typew2_beg_d_typew11_time_1241236800_text_c5dfece1f3f4e520f0e1edf4f1e5ecddedefe9.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα, 9 μερες για καρδουλα!!!9 μερες αγωνιας!!!

με το καλο τα μπεμπεκακια μας!!!


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...