Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Πότε είναι ο επόμενος υπέρηχος???


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 66
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ναι!δεν ξερω ομως αν υπαρχει παντου αυτη η δυνατοτητα!εμενα μου εδωσαν φωτογραφιες τρισδιαστατες και dvd!πρεπει να εχω μαθει απ'εξω το dvd τοσες φορες που το εχω δει!

θα μαθετε και το φυλο του μπεμπε σας!

απιστευτη εμπειρια!!μετρανε τα παντα!εμας μετραγε και τα δακτυλακια του!ο υπερηχος διαρκει κανενα μισαωρο-σαρανταπενταλεπτο!

Link to comment
Share on other sites

To φύλο δηλαδή το έμαθες εκεί ή απλά στο επιβεβαίωσε? Δεν σου το είχαν βρει με κάποια πιθανότητα λάθους από την αυχενική? Γιατί εμένα μου είπε ο γιατρός ότι κάτι προεξείχε αλλά να μην είμαι και εκατό τοις εκατό σίγουρη.

Αλήθεια την Β επιπέδου που την έκανες αν επιτρέπεται? Γιατί μια συνάδερφός μου που την έκανε στο Ιασώ μου είπε ότι την ξεπέταξαν σε 10 λεπτά, ενώ απότι έχω ακούσει διαρκεί περίπου 40 λεπτά.


QTW0p3.png

line_line_typew2_beg_d_typew11_time_1241236800_text_c5dfece1f3f4e520f0e1edf4f1e5ecddedefe9.gif

Link to comment
Share on other sites

το β επιπεδου το εκανα στο κεντρο εμβρυο,στο κολωνακι.ο παπαπαναγιωτου μου το εκανε,δουλευει και στο λητω αλλα προτιμησα να παω στο ιατρειο του.

εμενα μου λεγανε κοριτσακι μεχρι το β επιπεδου και μαλιστα ηταν και σιγουροι!τρομαρα τους!οταν λοιπον καναμε το β επιπεδου με ρωτησε αν μου εχουν πει το φυλο.του ελεγα εγω:ναι,κορη!μου ελεγε οχι αγορι!!πολυ γελιο!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ευχαριστω παρα πολυ!

μεχρι τελος του μηνα πρεπει να εχω γεννησει.

α!και να ξερετε οτι η ημερομηνια τοκετου μπορει να αλλαξει στην πορεια.αρχικα ειχα πητ 14/06.στο β επιπεδου μου την αλλαξαν σε 06/06 και πριν απο δεκα μερες μου την αλλαξανε παλι.30/05.

αληθεια ποτε εχεις πητ?

Link to comment
Share on other sites

30/10. Λες τελικά να βγεί Ζυγός? Μακάρι, είμαι κι εγώ Ζυγός κι έτσι θα καταλαβαινόμαστε ενώ αν βγει Σκορπιός τί κάνουμε???! ;p

Άρα το αγοράκι σου θα είναι Δίδυμος, σωστά?


QTW0p3.png

line_line_typew2_beg_d_typew11_time_1241236800_text_c5dfece1f3f4e520f0e1edf4f1e5ecddedefe9.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ε εντάξει, πλάκα κάνω. Ας βγει γερό κι ας είναι ότι ζώδιο θέλει. Άλλωστε εμείς οι γονείς είμαστε που θα τα κάνουμε σωστούς ανθρώπους (άσχετα από τις παραξενιές τους)!


QTW0p3.png

line_line_typew2_beg_d_typew11_time_1241236800_text_c5dfece1f3f4e520f0e1edf4f1e5ecddedefe9.gif

Link to comment
Share on other sites

Δικιά μου είσαι κι εσύ! Αγχώνεσαι με τα πάντα.. (Και ήμαστε και σχεδόν συνομίληκες αν κρίνω από το katia1984.) Εγώ ξέρω ότι θα το αγαπάω πολύ και θα θέλω να είμαι καλή μητέρα αλλά με ανησυχεί το γεγονός ότι δουλεύω πολλές ώρες και δεν ξέρω αν θα μπορέσουμε να αποκτήσουμε τη σχέση που πρέπει να έχει ένα παιδί με τη μητέρα του..


QTW0p3.png

line_line_typew2_beg_d_typew11_time_1241236800_text_c5dfece1f3f4e520f0e1edf4f1e5ecddedefe9.gif

Link to comment
Share on other sites

συνομιληκες ειμαστε!

ναι,πολυ αγχος για ολα..

ειμαι σιγουρη οτι θα λατρευω το πλαρσματακι μου και θα κανω τα παντα για αυτο αλλα ανθρωποι ειμαστε και σιγουρα θα κανω λαθη..θελω να του παρεχω τα παντα αλλα θα μπορεσω?μεγαλη συζητηση..

Link to comment
Share on other sites

Πράγματι και είναι και συζήτηση χωρίς απάντηση.. Δεν νομίζω ότι υπάρχει χρυσή συνταγή. Θα κάνουμε ότι καλύτερο μπορούμε αλλά και τα λάθη είναι μες στο πρόγραμμα. Σίγουρα και η μητέρα μου που μας μεγάλωσε μόνη της γιατί χάσαμε τον πατερούλη μας σε πολύ μικρή ηλικία, σίγουρα κι εκείνη έκανε πολλά λάθη όλα αυτά τα χρόνια. Αλλά για μένα είναι η καλύτερη μαμά που θα μπορούσα να έχω και δε θα την άλλαζα με καμία. Ξέρω ότι μας αγαπά πιο πολύ από τη ζωή της και έτσι πιστεύω πως θα αγαπάω κι εγώ το σποράκι μου.


QTW0p3.png

line_line_typew2_beg_d_typew11_time_1241236800_text_c5dfece1f3f4e520f0e1edf4f1e5ecddedefe9.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...