Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Πότε είναι ο επόμενος υπέρηχος???


Recommended Posts

με συγκινησαν τα λογια σου..

τελικα τωρα καταλαβαινω την μανουλα μου.παντα μου ελεγε θα γινεις μανα και θα δεις..τοτε δεν την καταλαβαινα,ελεγα υπερβαλλει.αλλα τωρα τα καταλαβαινω ολα.

απο τη στιγμη που μενεις εγκυος,κατα τη γνωμη μου,εισαι και μανουλα..και απο εκεινη την ωρα αρχιζουν οι ανησυχιες,τα αγχη,οι φοβοι.δεν ηρεμεις ποτε.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 66
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Αυτό ξαναπές το. Από τη στιγμή που μείναμε έγκυες θα αγωνιούμε για αυτά τα πλασματάκια όλη μας τη ζωή. Να ναι γερά μονάχα κι ότι περνά από το χέρι μας θα το κάνουμε..

Όμως τη μυρίζομαι τη δουλειά.. Θα γίνουμε εντελώς χαζομαμάδες!:tongue:


QTW0p3.png

line_line_typew2_beg_d_typew11_time_1241236800_text_c5dfece1f3f4e520f0e1edf4f1e5ecddedefe9.gif

Link to comment
Share on other sites

Μη φοβάσαι eri μου. Όλα καλά θα πάνε! Περιμένω να ακούσω και τις δικές σου εντυπώσεις από το Β Επιπέδου!

Katia1984 εδώ και περίπου 4 μερούλες νομίζω ότι το νιώθω δυο με τρεις φορές τη μέρα. Στην αρχή λέω αποκλείεται, μάλλον τα εντεράκια μου είναι , αλλά είναι πολύ πρωτόγνωρο αίσθημα για να είναι απλά τα εντεράκια! Ελπίζω πως το χω νιώσει. Αν δεν κλωτσήσει γερά να πεταχτώ πάνω δε θα ησυχάσω! :tongue:

Εσύ πότε το νιωσες πρώτη φορά και πώς το κατάλαβες ότι ήταν το ζουζούνι σου?


QTW0p3.png

line_line_typew2_beg_d_typew11_time_1241236800_text_c5dfece1f3f4e520f0e1edf4f1e5ecddedefe9.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

υπομονη κοριτσια!

ερι ολα καλα με την β επιπεδου μπραβο μπραβο!!

αντε να ακουσω και εγω καρδια να παει στην θεση της η δικη μου!

κοριτσια απο την στιγμη που γινετε η συλληψη αλλαζει ολος ο κοσμος της μητερας!

ζουμε και αναπνεουμε με την καρδια μας εξω απο το σωμα μας!

Link to comment
Share on other sites

υπομονη κοριτσια!

ερι ολα καλα με την β επιπεδου μπραβο μπραβο!!

αντε να ακουσω και εγω καρδια να παει στην θεση της η δικη μου!

κοριτσια απο την στιγμη που γινετε η συλληψη αλλαζει ολος ο κοσμος της μητερας!

ζουμε και αναπνεουμε με την καρδια μας εξω απο το σωμα μας!

Σε ευχαριστώ πολύ!!!!!!

Πόσο δίκιο έχεις με αυτά που λές.......Πότε με το καλό θα πας για καρδούλα;;;;


jMqBp3.png

OeGUp3.png

F453p3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα σε ολες!!

2 μερουλες μου εμειναν......!!!!

εγω το ενιωσα περιπου στις 18 εβδομαδες αλλα οχι εντονα,σαν φτερουγισματα.στις 20 εβδομαδες κλωτσησε αλλα δεν το ενιωθα καθε μερα.απο την 23 εβδομαδα και μετα με ταραξε!!

ο μπαμπας ομως το ενιωσε πιο μετα.εβαζε το χερι του αλλα ο μπομπιρας του εκανε αταξιες και ηταν ησυχουλης!τωρα μολις ακουει την φωνη του τρελαινεται!βλεπει ο γυφτος την γενια του!!χαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


κοριτσια πηγα χτες!

ολα καλα!ακουσα καρδια!

τωρα υπομονη 2 βδομαδες κρισιμες και καθοριστικες!

Μπράβο mariaefi! Είδες που όλα πήγαν καλά! Να έχεις μια υπέροχη τελειόμηνη εγκυμοσύνη!

Πω πω katia1984! Θα τρελαθεί εντελώς ο άντρας μου αν του αναγνωρίζει τη φωνή! Ανυπομονώ!!!


QTW0p3.png

line_line_typew2_beg_d_typew11_time_1241236800_text_c5dfece1f3f4e520f0e1edf4f1e5ecddedefe9.gif

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο mariaefi! Είδες που όλα πήγαν καλά! Να έχεις μια υπέροχη τελειόμηνη εγκυμοσύνη!

Πω πω katia1984! Θα τρελαθεί εντελώς ο άντρας μου αν του αναγνωρίζει τη φωνή! Ανυπομονώ!!!

απλα ειμαστε υπερηχογραφηκα 1 βδομαδα πισω δηλ οχι 7 εβδ αλλα 6+2 σημερα...

εννοειτε και οτι ακουει και αναγνωριζει το μωρακι!στην κορη μου ο μπαμπας της συνεχεια της μιλουσε και αυτη εκανε τουμπες!

Link to comment
Share on other sites

απλα ειμαστε υπερηχογραφηκα 1 βδομαδα πισω δηλ οχι 7 εβδ αλλα 6+2 σημερα...

εννοειτε και οτι ακουει και αναγνωριζει το μωρακι!στην κορη μου ο μπαμπας της συνεχεια της μιλουσε και αυτη εκανε τουμπες!

Ουάου! Τι φοβερά που θα είναι!

Όσο για το υπερηχογράφημα μη σε προβληματίζει, είναι σύνηθες απότι ξέρω. Κι εμένα υπερηχογραφικά είναι 1 βδομάδα μπροστά, δηλ. 17+3.

Πάντως παρόλο που θα γίνεις και δεύτερη φορά μαμά έχει άγχος ε? Κι εγώ που νόμιζα ότι στο δεύτερο θα μαι πολύ χαλαρή και πιο ήρεμη..:rolleyes:


QTW0p3.png

line_line_typew2_beg_d_typew11_time_1241236800_text_c5dfece1f3f4e520f0e1edf4f1e5ecddedefe9.gif

Link to comment
Share on other sites

Ουάου! Τι φοβερά που θα είναι!

Όσο για το υπερηχογράφημα μη σε προβληματίζει, είναι σύνηθες απότι ξέρω. Κι εμένα υπερηχογραφικά είναι 1 βδομάδα μπροστά, δηλ. 17+3.

Πάντως παρόλο που θα γίνεις και δεύτερη φορά μαμά έχει άγχος ε? Κι εγώ που νόμιζα ότι στο δεύτερο θα μαι πολύ χαλαρή και πιο ήρεμη..:rolleyes:

μωρε αν σου πω οτι την δευτερη φορα που εμεινα εγκυος ημουν παρα παρα πολυ ηρεμη και χαλαρη τωρα ειμαι σαλταρισμενη λογω της παλινδρομησης αυτης της δευτερης εγκυμοσυνης

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...