Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Πότε είναι ο επόμενος υπέρηχος???


Recommended Posts

Το πρωί πήγα στη Βιοιατρική για την καθιερωμένη εξέταση αίματος και ούρων και ενώ ήμασταν στο ταμείο ρώτησα την νοσοκόμα αν όντως ισχύει ότι μόνο κάθε Τετάρτη μπορώ να κάνω υπέρηχο. Εκείνη μου απάντησε θετικά. Μετά την ρώτησα αν σήμερα είναι Τετάρτη. Επίσης μου απάντησε θετικά. Ο άντρας μου τότε με κοιτάει φρικαρισμένος και μου λέει "το καλό που σου θέλω να ρωτάς εγκυκλοπαιδικά! Αύριο έχουμε ραντεβού με το γιατρό σου. Μην είσαι τρελή παιδάκι μου!" Ένα έχω να πώ.. ΆΝΤΡΕΣ!icon6.gif


QTW0p3.png

line_line_typew2_beg_d_typew11_time_1241236800_text_c5dfece1f3f4e520f0e1edf4f1e5ecddedefe9.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 66
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Το πρωί πήγα στη Βιοιατρική για την καθιερωμένη εξέταση αίματος και ούρων και ενώ ήμασταν στο ταμείο ρώτησα την νοσοκόμα αν όντως ισχύει ότι μόνο κάθε Τετάρτη μπορώ να κάνω υπέρηχο. Εκείνη μου απάντησε θετικά. Μετά την ρώτησα αν σήμερα είναι Τετάρτη. Επίσης μου απάντησε θετικά. Ο άντρας μου τότε με κοιτάει φρικαρισμένος και μου λέει "το καλό που σου θέλω να ρωτάς εγκυκλοπαιδικά! Αύριο έχουμε ραντεβού με το γιατρό σου. Μην είσαι τρελή παιδάκι μου!" Ένα έχω να πώ.. ΆΝΤΡΕΣ!icon6.gif

:-P:-P:-P

μια μερα εμεινε!!!!υπομονη!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ολα καλα θα πανε μιμικα, κοιτα απτο αγχος μη ξεχασεις να απολαυσεις το μωρακι σου!!!

καλη επιτυχια!!!!!!!!


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερούδια! Ευτυχώς όλα πήγαν καλά χτες! Το μωράκι μου κούναγε ακατάπαυστα πόδια-χέρια και ο γιατρός ήταν πολύ ευχαριστημένος! Το μόνο άσχημο είναι ότι μου απαγόρευσε για φέτος τα μπάνια στη θάλασσα.. Εσάς σας τα επιτρέπει ή μόνο ο δικός μου είναι τόσο αυστηρούλης???


QTW0p3.png

line_line_typew2_beg_d_typew11_time_1241236800_text_c5dfece1f3f4e520f0e1edf4f1e5ecddedefe9.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημερούδια! Ευτυχώς όλα πήγαν καλά χτες! Το μωράκι μου κούναγε ακατάπαυστα πόδια-χέρια και ο γιατρός ήταν πολύ ευχαριστημένος! Το μόνο άσχημο είναι ότι μου απαγόρευσε για φέτος τα μπάνια στη θάλασσα.. Εσάς σας τα επιτρέπει ή μόνο ο δικός μου είναι τόσο αυστηρούλης???

μπραβο!!!τελεια!!!!τελικα αδικα αγχωνομαστε...

ποτε εχεις τον επομενο υπερηχο??

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Τον επόμενο υπέρηχο τον έχω σε ένα μήνα σχεδόν, στις 16 Ιουνίου και στα καπάκια θα κανουνίσουμε για τη Β΄Επιπέδου που μου είπε ότι πρέπει να γίνει την 21η εβδομάδα. Τελικά όντως άδικα αγχωνόμαστε κι άδικα αγχώνουμε και τα μωρουλίνια μας. Σε μια βδομαδούλα -1 μέρα θα το δεις κι εσύ να σε χαιρετάει σα να σου λέει "Mama χαλάρωσε λιγάκι! Μη με κάνεις ρεζίλι!!!" :tongue::tongue::tongue:


QTW0p3.png

line_line_typew2_beg_d_typew11_time_1241236800_text_c5dfece1f3f4e520f0e1edf4f1e5ecddedefe9.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημερούδια! Ευτυχώς όλα πήγαν καλά χτες! Το μωράκι μου κούναγε ακατάπαυστα πόδια-χέρια και ο γιατρός ήταν πολύ ευχαριστημένος! Το μόνο άσχημο είναι ότι μου απαγόρευσε για φέτος τα μπάνια στη θάλασσα.. Εσάς σας τα επιτρέπει ή μόνο ο δικός μου είναι τόσο αυστηρούλης???

Μπράβο Μιμίκα!!!!!Τώρα τέλος το άγχος!!!!!!Αχ μακάρι να πάνε και σε εμάς όλα καλά τη Δευτέρα!!!! Ούτε 3 μέρες δεν έμειναν......

Και σε εμένα ο γιατρός απαγόρεψε μπάνιο σε θάλασσα κια πισίνα...Τί να κάνουμε....υπομονή.....!!!!!


jMqBp3.png

OeGUp3.png

F453p3.png

Link to comment
Share on other sites

Τον επόμενο υπέρηχο τον έχω σε ένα μήνα σχεδόν, στις 16 Ιουνίου και στα καπάκια θα κανουνίσουμε για τη Β΄Επιπέδου που μου είπε ότι πρέπει να γίνει την 21η εβδομάδα. Τελικά όντως άδικα αγχωνόμαστε κι άδικα αγχώνουμε και τα μωρουλίνια μας. Σε μια βδομαδούλα -1 μέρα θα το δεις κι εσύ να σε χαιρετάει σα να σου λέει "Mama χαλάρωσε λιγάκι! Μη με κάνεις ρεζίλι!!!" :tongue::tongue::tongue:

εμενα με το που θα βγει θα με βρισει το παλικαρι μου με τοσο αγχος που εχω!!:tongue:

αχ δεν περνανε οι μερες!:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Άντε eri να κάνεις κι εσύ αυτή τη B Επιπέδου για να ξέρουμε τι θα περιμένουμε οι υπόλοιπες! Απ' ότι μου είπε ο γιατρός εκεί θα τσεκάρουν τα πάντα, από τα δαχτυλάκια του (που εννοείται ότι θα τα δαγκώνω όταν γεννηθεί!!!) μέχρι όλα τα όργανά του. Το τέλειο είναι που ο υπέρηχος θα σου το δείχνει πολύ καθαρά το μωράκι, τα ματάκια του, το στοματάκι του! Ανυπομονώ!!! Καλά αποτελέσματα!!!

Katia1984 κι εγώ το ίδιο σκέφτομαι αλλά θα του κάνω μια υπέροχη φρουτόκρεμα για να με συγχωρήσει (κι αν μου μοιάζει κι είναι κοιλιόδουλο σαν κι εμένα σίγουρα θα με συγχωρέσει!):-P


QTW0p3.png

line_line_typew2_beg_d_typew11_time_1241236800_text_c5dfece1f3f4e520f0e1edf4f1e5ecddedefe9.gif

Link to comment
Share on other sites

οταν πηγα να κανω το β επιπεδου ημουν τοσο αγχωμενη που ενιωθα οτι θα λιποθυμησω!

αλλα ειναι απιστευτος αυτος ο υπερηχοσ!βλεπεις το μωρακι σου τρισδιαστατο και παιρνεις μια ιδεα πως ειναι..!!να ζητησετε να σας δωσουν και dvd!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...