Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 23 λεπτά , Eflenew είπε:

      Άρα θα αφήσεις ένα μήνα κενό? Είχα απορία σε αυτό αν είναι καλό που προτείνουν κάποιοι γιατροί αμέσως επόμενη μεταφορά ή πρέπει να ξεκουράζεται ο οργανισμός. Αν κόψεις τα φάρμακα θα πέσει προγεστερονη και θα σου ερθει περίοδος. Είναι πολύ ενθαρρυντικό που έχεις ένα εμβρυακι έτοιμο να σε περιμένει. ❤️

      Σου εύχομαι μια υψηλή χοριακη την Παρασκευή!!!! 🙏

      Πωωωω έπεσες τελείως μέσα σε όσα είπες!!!!😁 Εσυ πως εισαι?

      σήμερα εχω ελαφρώς πονάκια κοιλιτσα κ μέση! αλλά ισα ενόχληση! με πιάνουν 1 φορά τη βδομάδα , πίνω ένα ντεπονακι κ περνάει! το πρωί βέβαια ξύπνησα με τόση ενέργεια που ήθελα να βγω κ έξω…. 🙄 αύριο εχω το ντοπλερ και αν είναι όλα οκ και μας επιτρέψει ο γιατρός θα κάτσουμε με τον άντρα μ  1 ωριτσα  έξω για φαγητό … 

Cafe μανούλες Ιανουαρίου 2011


CoffeeBreak

Recommended Posts

Άστα να πάνε Ιωάννα μου...μας ματιάξανε!όλο το βράδυ κλαίει στον ύπνο της τώρα τα δόντια φταίνε, το ότι μεγαλώνει δεν ξέρω αλλά ελπίζω να περάσει γρήγορα αυτή η φάση...

Γύρω στους 9 μήνες ακόμη και τα παιδιά που έχουν στρώσει τον ύπνο τους μπορεί να πισωγυρίσουν...Είναι που αναπτύσσονται κι αποκτούν νέες δεξιότητες όπως το να κάθονται, να μπουσουλούν και να περπατούν (αργότερα).Ίσως είναι αυτό, ίσως τα δόντια, ποιος να ξέρει Τζενάκι!Εμείς γκρίνια γκρίνια και γκρίνια...Βγήκε το δεύτερο δόντι (κουκουτσάκι, στις 15 μέρες μετά το πρώτο)αλλά έχουμε 38,6:(:(:(:(:(


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

και εγω γυαλινα μπιμπερο της κικκο χρησιμοποιω.

τι ηθελα να πω..εμας βγηκε κ το δευτερο κατω δοντι και κατι ψιλαφαω

τωρα απο πανω..:confused::confused: επισης μαρουσκακι,τις μερες που βγαινανε τα κατω η Μιλλυ ηταν πολυ ζεστη,αλλα απεφυγα να βαλω θερμομετρο, μην παθω κανα σοκ!! ειχα τον αντρα με 39, αν εβλεπα οτι ειχε και το μωρο θα ειχα ηδη σαλπαρει!!!!

οσο για τον υπνο...σας ειπα οτι πλεον κοιμομαστε 3 στο κτρβατι??

ξυπναμε που ξυπναμε 10 φορες μες τη νυχτα,ε να μη σηκωνομαστε κ απο

το κρεβατι...ορε τι τραβαμεεεε..

Τζεννακι,τωρα ηταν να γυρισεις δουλεια ή προεκυψε τιποτα?


78xyp2.png

RUAmp3.png

Link to comment
Share on other sites

και εγω γυαλινα μπιμπερο της κικκο χρησιμοποιω.

τι ηθελα να πω..εμας βγηκε κ το δευτερο κατω δοντι και κατι ψιλαφαω

τωρα απο πανω..:confused::confused: επισης μαρουσκακι,τις μερες που βγαινανε τα κατω η Μιλλυ ηταν πολυ ζεστη,αλλα απεφυγα να βαλω θερμομετρο, μην παθω κανα σοκ!! ειχα τον αντρα με 39, αν εβλεπα οτι ειχε και το μωρο θα ειχα ηδη σαλπαρει!!!!

Μακάρι να είναι δόντια κι όχι καμιά ίωση...Τώρα με το αντιπυρετικό, είναι ο παλιός, καλός Αντρίκος μου...

οσο για τον υπνο...σας ειπα οτι πλεον κοιμομαστε 3 στο κτρβατι??

ξυπναμε που ξυπναμε 10 φορες μες τη νυχτα,ε να μη σηκωνομαστε κ απο

το κρεβατι...ορε τι τραβαμεεεε..

Ω ρε γλέντια...:(:(:(

Τζεννακι,τωρα ηταν να γυρισεις δουλεια ή προεκυψε τιποτα?

Σιγά σιγά οι μανούλες μακριά από τα νινάκια μας....Κορίτσια, τη λέω την αμαρτία μου, καλό είναι κι αυτό,γιατί όλη μέρα σπίτι και παιδιά αλλοτριώνεσαι...Καλά, μη βαράτε!


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

Μαρούσκα σε πρόλαβα???Αχ μωρέ ο καημένος ο Αντρίκος...περαστικά σας...

Δε με ενοχλεί τόσο το γεγονός ότι θα γυρίσω στην δουλειά αλλά το ότι θα γυρίσω σε αυτή τη συγκεκριμένη δουλειά να βλέπω την φάτσα αυτουνού που παραλίγο να χάσω το μωρό μου εξαιτίας του :evil::evil::evil::evil::evil::evil:


I3hdp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ζουζουνες μου καλησπερα εχω μπλεξει με το μοιρασμα των προσκλητηριων και με τις τελευταιες λεπτομερειες της βαφτισης και δεν προλαβαινω να κανω τιποτα αλλο...σας διαβαζω στα γρηγοαρ και βλεπω πολλα ξυπνηματα γιατι βρε καρδουλες μου αφηστε τις μανουλες να κοιμηθουν...!

Η Μαριαντουλα εχει αντιληφθει οτι η μανουλα αυτες τις μερες εχει φορτο εργασιας και δεν γκρινιαζει....εχω ομως μια απορια τα δικα μας δοντακια θα σκασουν μυτη ποτε?????

Χθες πηγαμε στην παιδιατρο ευτυχως μας βρηκε μια χαρα 8100 και 68 ποντους!Ειμαστε λεει λιγο στρουμπουλες αλλα θα τα χασουμε με το μπουσουλημα.

Κοριτσια υπομονη με τα ξυπνηματα φανταζομαι οτι με περιμενουν κι εμενα στη γωνια οταν αποφασισουν τα δοντακια μας να βγουν!

Μαρουσκακι επεσε ο πυρετακος??Χαιρομαι που σου αρεσε το προσκλητηριο!!!

Κουκουτσακι ναι κοντα ειμαστε.Καλη αρχη με το δωματιο.

Αχ μωρε Τζεννακι μου υπομονη τι να πω...παντως ειναι πολυ δυσκολο να εισαι στον ιδιο χωρο μ' εναν τετοιο ανθρωπο!!!!!!!γκρρρρρρρ........

Ελενακι ο αντρας σου ειναι καλυτερα??????Τι κανει το μοντελακι μας?????

Σας αφηνω ο συζυξ παραπονιεται.......


1a0fd6e0b8.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας κορίτσια!

Χάθηκα γιατί τρέχω και δεν προλαβαίνω!!!

Με 3 παιδιά στο σπίτι και με τα καθέκαστα της απόσπασης που δεν πήρα.....:(

Ευτυχώς δεν χρειάζεται να έρθω Αθήνα στην παρούσα φάση για να δώσω την αίτησή μου για το 9μηνο. Θα την στείλω με κούριερ!:D Είχα αγχωθεί πολύ δεν σας κρύβω....Έτσι ηρεμώ μέχρι τον Ιούνιο και μετά βλέπουμε....Αλλά θα κάνω και ένσταση, δεν θα παραιτηθώ!:mad::-x:-x

Ο Πέπε απολαμβάνει τα μπανάκια του στις κρύες παραλίες του νησιού ακόμη και μαζί του κι εμείς! Σήμερα πήγαμε μέχρι αργά και ήταν ρε κορίτσια μαγεία....

Η Ηλέκτρα μετρά τις μέρες για να ανοίξει το σχολείο και κλαίει!!!:rolleyes: Ο Παύλος αντίθετα, το πρωτάκι, ανυπομονεί!!!

Τα βραδινά ξυπνήματα ποικίλλουν ανάλογα με την μέρα. Από 2 στην καλύτερη ως και 5 στη χειρότερη... Το έχω ξαναπεί, εκτρέφω τον τεμπελάκο!!! Δεν μπουσουλάμε ακόμη, μόνο του αρέσει να σηκώνεται όρθιος όταν τον πιάνουμε και κάνει κανένα βηματάκι που και που....

Καλέ Τζένη, τι μπουσούλημα ρίχνει το Κατερινιώ; Απαπα!!!! Μπράβο σας!

Κατά τα άλλα μας τρελλαίνει με τα γέλια του και τα χαμόγελα που τα μοιράζει απλόχερα και συνεχίζει ακάθεκτα το άρμεγμα της μαμάς:):):) μέχρι εσχάτων! Τώρα μου χτυπάει και το μεμέ όταν θέλει να πιει....:-P

Μαρούσκα, περαστικά στον Αντρίκο μας! Από το δοντάκι είναι πιστεύω...

Νικάκι, καλή ευκολία με τις ετοιμασίες!

Εύα,Έλενα που είστε;

Ιωάννα, τώρα ήρθε η σελίδα και η σελιδοδείκτες;:shock: Πλάκα κάνεις! Πάλι καλά που ήρθε!!!! Αναμένω!

Ελένη με το καλό και η δική σας χειμωνιάτικη βάφτιση!!!

Μαρίααααααα! Που είσαι; Δεν γύρισες καλέ ακόμα από Αθήνα; Οι γονείς μου είναι εκδρομή στην Κρήτη για 10 μέρες!(Άσχετο!)

Ποιαν ξέχασα; Όποια ξέχασα κερνάω παγωτό! Αχ, το Λιτσάκι μας καλέ που διακοπάρει στην Σαντορίνη!!!!


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!Καλά άμα κάναμε διαγωνισμό συχνότερου ξυπνήματος χθες σας έτρωγα όλες μα όλες!Από τις 11 που κοιμήθηκε σηκωνόταν ανά ώρα ΤΟ ΠΟΛΥ ο Αντρίκος-πιτσιρίκος ως τις 5 που ξανάκαιγε και του έδωσα σιροπάκι πάλι.Ακόμη κοιμάται, το ίδιο και τα μεγάλα τα οποία λίγο πριν πάνε σχολείο θυμήθηκαν να κοιμούνται ως αργά (ως τις 8 και κάτι, δηλαδή, που για μας είναι αργά!).Πίνω καφεδάκι να πάρω τα πάνω μου, γιατί άλλη μια μέρα με τρία παιδιά σπίτι αρχίζει!

Νικάκι μου γλυκό, μη νομίζεις ότι αλλάζει κάτι όταν βγαίνουν τα δόντια μωρέ!Πιο πολύ εμείς χαιρόμαστε, χαχα!:P:p:p

Βικάκι, καλά το σκέφτηκες να μη σέρνεσαι κι εσύ κι ο Πέπε μας στην Αθήνα για την άδεια!Όσο για τεμπελάκο, δεν τον λες και τεμπελάκο, απλώς δεν είναι έτοιμος να αφήσει τη γλυκιά σου αγκαλίτσα!;);)Α, ευχαριστώ για την ένταξη στην ομάδα των θηλαζουσών στο φέης, έχει καλή παρεούλα...Αλήθεια, Βίκυ, τώρα με τον πυρετό και τη γκρίνια, αν δε θήλαζε, δεν ξέρω πώς θα τον ηρεμούσα... Το έχεις νιώσει κι εσύ έτσι, αγελαδίτσα μου?;);)

Τζενάκι, ναι, από αυτήν την άποψη, έχεις δίκιο, δεν είναι κι ό,τι καλύτερο να γυρνάς στη δουλειά..Μακάρι να βρισκόταν κάτι άλλο, αλλά στις μέρες μας και που έχουμε δουλειά, λέμε δόξα το Θεό!

Ευάκι, καλώς όρισες πίσω αν και στο φέης, εγώ σε καλωσορίζω κι εδώ!Με το καλό η βάφτιση του χελωνιού!

Κι άλλη βάφτιση όμως!Η μιλλίτσα, ντε!Με το καλόοοοο, Ελενάκι!

Το κουκουτσάκι πού είναι?Τρέχεις για μοκετούλες??:tongue::tongue::tongue:

Το Λιτσάκι μπανάκια, το Μαράκι Αθήνα...Και η Ιωάννα τέτοια ώρα πάει δουλειά, μάλλον, εργαζόμενη μάνα παρασκευή σήμεραααα!:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Α, καλέ, κλείσαμε χθες μπομπονιέρες, ε ναι, λοιπόν, χαχα!ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημεραααα

Νυσταζωωωωωω....τα εχω παιξει....το πρωι εχω την τρελη δουλεια και πιεση και αγχος μιας και ειμαι μονη μου λογω αδειων ...οταν γυρναω στις 17.30 με το που παω τι να πρωτοπρολαβω....δουλειες , μαζεμα ,σιδερο,μπανιαρισματα καταληγω για υπνο στις 12 και το πρωι στις 5.30 στο ποδι για γαλα στον μπεμπουλη(με ενδιαμεσα στις 2 μια πιπιλα του μπεμπη και στις 3 κατουρηθηκε ο χρηστος οποτε αλλλαζα και παιδι και σεντονια!!)...τα εχω παιξει ...και το ΣΚ θα ειμαι ολομοναχη μιας και θα δουλευει ο συζυγος και το Σαββατο εκτος απο την Κυριακη που δουλευει μονιμα...

Κατα τ'αλλα τα παιδακια μου ειναι καλα ...ο μπεμπης πλεον καταφερνει και σηκωνεται μεσα στο παρκο και κανει και κανα 2 βηματακια -κρατωντας βεβαια το παρκο...Αλλα εχει ο ερμος τον χρηστο με το που κλεινει το ματι παει το σκατουλι απο πανω και του κανει μπουυυυυ..

Μαρουσκακι μου εκλεισες μπομπο!!!περιμενα οτι θα τις επαιρνες στον δρομο για την εκλκλησια!!!χαχαχα..πυρετο ο αντρικος μου ε ??ο χρηστος σε καθε δοντι βαραγε 39 πυρετο.....20 δοντια οοοολα με πυρετο....περαστικα στο αγορι μας..

Νικακι μου βλεπω οι προετοιμασιες βαινουν καλως ..

Βικακι μου ακουω για κρυες θαλασσες και τουρτουριζω ,εγω αν η θαλασαα δεν ειναι ζεστη δεν μπαινω μεσα...κρυωνω πολυ...Για την σελιδα θα στην στειλω μονο την αλλη εβδομαδα που θα ξεκινησω παλι να καθομαι 1 μερα !!!


cca53e644d.png

eTRlp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια :-)

Χθες δν μπορεσα να μπω καθολου μιας και το πρωι οι δουλειες ηταν ολογον ατελειωτες και ετρεχα να προλαβω πριν ξυπνησει ο μικρος. το μεσημερι κοιμηθηκαμε ολοοοκληρο 20λεπτο..ισα ισα που προλαβα να πλυνω τα πιατα και να κανω ενα τσιγαρο.

Το απογευμα ειχαμε παιδιατρο. Κλασικα μπηκαμε ενα μισαωρο μετα την ωρα του ραντεβου. Ειμαστε 75 ποντους και απο κιλακια 9.900 χεχε....

Παθαμε και μια μολυνσουλα στο αριστερο ματι και πηρα κολυριο, θα το χρησιμοποιουμε για μια εβδομαδα..

Αφου ηρθαμε σπιτι επεσε για υπνο ο νινακος .

Εγω παλευα να εγκαταστησω ενα antivirus στον υπολογιστη...να σου κι ενα σφαλμα...μου εβγαλε κατι γραμμες η οθονη...το ανοιξα και το εκλεισα 4 φορες...τελικα τον εφτιαξα χωρις να εχω καταφερει να βαλω το αντοβαιρους ακομα.

Μετα προεκυψε ενα "οικογενειακο" θεματακι και εχω τα νευρα μου σημερα (οχι με τον συζυγο) γκρρρρρρ!!!!

Τωρα μπηκα απο το κινητο γι'αυτο κ δν σχολιαζω τπτ. Θα ξαναμπω το βραδακι να τα πουμε.

Καλο μεσημερι ομορφες μανουλες .

Ειστε πολυ πολυ γλυκιες και να πω οτι σας αγαπω πολυ!!! κι ας μην σας ξερω προσωπικα.

Αυτα.

Φιλια πολλα!


«Η γλώσσα της καρδιάς δεν έχει ανάγκη από λέξεις για να εκφραστεί. Είναι γραμμένη στα μάτια.»

(Αλφόνς Λαμαρτίν)

Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρα!

Μόλις κατέθεσα την ένσταση! Πάλι καλά που πρόλαβα γιατί η προθεσμία είναι, λέει,μέχρι την Δευτέρα στις 10πμ!!!!!:shock::shock::shock::shock: Σε ποιον το ανακοινώσανε; Τι να πεις....Αν και να σας πω δεν ελπίζω πλέον....

Μαρούσκα μου, ναι εκεί στις απανταχού θηλάζουσες έχω βρει πολλές απαντήσεις σε ερωτήσεις μου! Και ναι ο θηλασμός είναι σωτήριος στην περίπτωση του Αντρίκου, περαστικά στο μανάρι μου.

Έλενα, ελπίζω να έχει λυθεί το πρόβλημα μέχρι να διαβάσεις το μήνυμά μου, κορίτσι μου!

Ιωάννα κάνε κουράγιο....και όσο για την σελίδα, μην αγχώνεσαι...όποτε μπορέσεις!

Σας φιλώ....πάμε για βουτιές!:cool:


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Helloooo :D:D:D

Mαρουσκακι μου στο θεμα με τα πλακακια και το μπουσουλημα εννοουσα πως γενικα επειδη ειναι καλοκαιρι και χαλια δν υπαρχουν πως φοβαμαι γενικα μην φαει καμια τουμπιτσα και χτυπησει. Και οσον αφορα την καθαριοτητα εννοειται καθημερινο σφουγγαρισμα και απαγορευτικο στα παπουτσια απ'εξω!!! Παντοφλες για ολους χεχε :tongue:

Ιωαννα μου και τα μεταχειρισμενα ειναι μια χαρα! Ειδικα απο τη στιγμη που ειναι και δικα σας. Κι εμεις σερνομαστε με την κοιλια σαν το σκουλικακι εδω και παραπανω απο μηνα και τωρα ξεκιναμε σιγα σιγα το μπουσουλημα...και προς το παρον στο κρεββατι γιατι ακομα πεφτουμε :rolleyes:

Ελενακι μου δεν ειπα οτι ειστε 9 μηνων αλλα που την ειχες 9 μηνες στην κοιλια σου :D

Το χαλι με τα ''κροσια'' ειναι λιγο περιεργο νομιζω γιατι μαζευει πολυ σκονη που με την ηλεκτρικη δεν φευγει καλα. Τουλαχιστον εγω αυτο ειχα παθει με ενα μικρο χαλακι που ειχαμε στον διαδρομο και ηθελε πλυσιμο συχνα..οχι πως επλενα :tongue:

Και σιδερενιο το δευτερο δοντακι σας! :D

Vasdelaki μου ευτυχως που δεν χρειαζεται να ερθεις Αθηνα!

Το θεμα γενικα περι του κρατους και γενικα των συστηματων που επικρατουν και επιβαλλονται το αφηνω ασχολιαστο! Ειναι ολοι ... ενας κι ενας...

Επισης καλως μας δεχτηκατε στο κλαμπ της γκρινιας και του κλαμματος... Περιμενουμε το κατω δοντακι και τα δυο πανω που ηδη φαινονται τα ασπα δοντακια αλλα ακομα δεν εχουν βγει. Εχει και το ματι του ο καημενουλης που ειναι κατακοκκινο και το τριβει συνεχεια...του βγαζω το χερι και βαζει τα κλαμματα. Ουτε την βολτα του δεν απολαυσε αφου αρχισε να κλαψουριζει και μονο που δεν ετρεχα με το καροτσι για να φτασουμε σπιτι.


«Η γλώσσα της καρδιάς δεν έχει ανάγκη από λέξεις για να εκφραστεί. Είναι γραμμένη στα μάτια.»

(Αλφόνς Λαμαρτίν)

Link to comment
Share on other sites

Μαρούσκα σε πρόλαβα???Αχ μωρέ ο καημένος ο Αντρίκος...περαστικά σας...

Δε με ενοχλεί τόσο το γεγονός ότι θα γυρίσω στην δουλειά αλλά το ότι θα γυρίσω σε αυτή τη συγκεκριμένη δουλειά να βλέπω την φάτσα αυτουνού που παραλίγο να χάσω το μωρό μου εξαιτίας του :evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Τζενη μου υπομονη! Για το αφεντικο σου φανταζομαι λες ε?


«Η γλώσσα της καρδιάς δεν έχει ανάγκη από λέξεις για να εκφραστεί. Είναι γραμμένη στα μάτια.»

(Αλφόνς Λαμαρτίν)

Link to comment
Share on other sites

Νικακι μου ευχαριστω για το δωματιο :D

Μαρουσκακι μου περαστικα στον Αντρικο! Να βγει γρηγορα το δοντακι να μην ταλαιπωρειται ο καημενος.


«Η γλώσσα της καρδιάς δεν έχει ανάγκη από λέξεις για να εκφραστεί. Είναι γραμμένη στα μάτια.»

(Αλφόνς Λαμαρτίν)

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα :-)

Μακαρι να μην εχουμε γκρινιες σημερα..


«Η γλώσσα της καρδιάς δεν έχει ανάγκη από λέξεις για να εκφραστεί. Είναι γραμμένη στα μάτια.»

(Αλφόνς Λαμαρτίν)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!Ξεκινά το 3ο 24ωρο του πυρετού κι ελπίζω να είναι το τελευταίο γιατί άμα υποψιαστώ ότι θα πάρει αντιβίωση, θα πεθάνω!Είναι από τις 3 το πρωί με αντιπυρετικό και τον κρατάει ακόμη:P:p:pΤα μεγάλα τα πήγε ο ανήρ στη μαμά μου, ω ναι, ξεθύμωσε, χωρίς να γίνει βέβαια καμιά συζήτηση για το συμβάν:rolleyes::rolleyes::rolleyes: Σε λίγο γυρίζει ο Γιώργος και μόλις κοιμηθεί ο μικρός επιχείρηση καθάρισμα ξεκινά, ουφ!

Κουκουτσάκι, πολύ χάρηκα για το λίγο έστω που μιλήσαμε χθες, φυσικά μετά ξεράθηκα όπως σου είπα, ούτε διάβασα ούτε τίποτα:(:( Επίσης, βγάλε το παλιοτίκερ επιτέλους, χαχαχα!Κουράγιο με τη γκρίνια, όλες τα ίδια έχουμε!

Καλημέρα σε όλες, πάω γιατί γκρινιάζει φυσικά μακριά μου!!!


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...