Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Angot είπε:

      σήμερα εχω ελαφρώς πονάκια κοιλιτσα κ μέση! αλλά ισα ενόχληση! με πιάνουν 1 φορά τη βδομάδα , πίνω ένα ντεπονακι κ περνάει! το πρωί βέβαια ξύπνησα με τόση ενέργεια που ήθελα να βγω κ έξω…. 🙄 αύριο εχω το ντοπλερ και αν είναι όλα οκ και μας επιτρέψει ο γιατρός θα κάτσουμε με τον άντρα μ  1 ωριτσα  έξω για φαγητό … 

      Όλα οκ θα είναι και θα πάτε για το φαγητό σας!!!! 🥰

      πρίν από 48 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Ναι,είναι αυτής της φιλοσοφίας ο γιατρός μου.Και μετά την πρώτη αποτυχημένη προσπάθεια,είχαμε αφήσει κενό ένα μήνα και μετά προσπάθησα ξανά. Μακάρι να πετύχει αυτή τη φορά ❤️

      Συγχαρητήρια και για τη χοριακη! Είναι σούπερ ❤️ 🥰 Με το καλό μια τελειομηνη,γλυκιά εγκυμοσύνη 🥰 

      Σε ευχαριστώ κορίτσι μου! 🥰Το ξέρεις και συ ότι περιμένω να δω χοριακη την Τετάρτη....είναι σημαντική...

      Μπράβο τον γιατρό σου που σκέφτεται το καλυτερο για σενα και μπράβο και σένα που τον εμπιστεύεσαι τόσο! Ειναι πολύ σημαντικό. Και μένα ο γιατρός μου είναι πρώτα άνθρωπος και μετά και άριστος  γιατρός και νιώθω πολλή ασφάλεια. Έχω γνωρισει στα τόσα χρόνια πολλούς γιατρούς εξωσωματικέης, 2 ξεχωρίζω μονο!! 

      • Μου αρέσει 1

Cafe μανούλες Ιανουαρίου 2011


CoffeeBreak

Recommended Posts

Καλημερααααα

Πωπω πηξιμο απο πρωι πρωι στο γραφειο ...με αποχαιρετα και μου κλεινει σιγα σιγα το ματι ο Αυγουστος...

Τα παιδακια μου χαιρουν ακρας υγειας και ξεπατωνουν την ερμη την γιαγια ...ανυπομονουμε και εγω και ο αντρας να παμε αυριο να τα παρουμε!!!γιουπι!!!

Μαριαεφη μου σας κανουμε συμπαρασταση ..και εμεις αδοντοι ειμαστε χαχαχα!!


cca53e644d.png

eTRlp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Kαλό ταξίδι, Μαράκι μου!Εύχομαι να περάσετε τέλεια, να μας φιλήσεις και το φρέσκο ανηψάκι σου!

Ιωαννάκι, τα κεφάλια μέσα ε, χαχα!Άντε να επανενωθεί η οικογένεια!

Εμένα η γιαγιά τα έπαιξε ήδη εδώ:(:(:(:( Δε μου μιλάει καν, γιατί παρεξηγήθηκε που της είπα να κατέβει χθες κάτω στο σπίτι της αδερφής μου για να κοιμηθεί ο μικρός...Μετά είπε κι άλλες μα.... και δεν ασχολούμαι!Ε όχι και να μου λέει ότι γίνεται θυσία, έλεος!!!!!!Γίναμε 7 μηνών και γκρίνια πολλή χθες και σήμερα, πάμε για το δεύτερο δόντι!


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας μανουλιτσες μου γλυκες...αχ θελω λιγες διακοπες ακομα αλλα μη βαρατε ολες μαζι!!!!!!Ηταν πολυ ομορφα,οι πρωτες μας διακοπες!

Τα νεοτερα ειναι οτι τρωμε φρουτακια και μοσχαρακι και σημερα ειπε μαμα και κατουρηθηκα πανω μου και εχω και μαρτυρες δεν ειναι η ιδεα μου.

Μετα ο Τολης της ελεγε μπαμπα μηπως και το πει αλλα ματαια προσπαθουσε!

Αυτες τις μερες γενικα εχει πολλη γκρινια μονο σημερα ηταν πιο καλα και καναμε μια βολτιτσα στα ικεα...ψαχνω χοντρο χαλακι για να τη βαζω να μπουσουλαει και να κανει τα δικα της αφοβα δεν εχω βρει κατι καλο!

Μαρια μου μην απελπιζεσαι με το δοντακι του κ. πιπιλα θα βγει εκει που δεν το περιμενεις μαλλον κι εμεις γκρινια γκρινια και δοντι τιποτα!

Μαρουσκακι εχετε γυρισει???Καλο κουραγιο με τις ετοιμασιες...εγω εχω μπει στο χορο για τα καλα!:-)

Βικυ χρονια πολλα και απο 'δω να σε χαιρομαστε οσοι σε αγαπαμε.Τουρτιτσα φαγαμε??

Κουκουτσακι με μπερδεψες...βλεπω κι εγω 6 μηνων και κατι ψιλα και λεω οπα κοντα ειμαστε αλλα τελικα μας περνατε!

Ιωαννα καλη επανενωση...τι κουκλα ειναι αυτο το μπεμπε σου απα πα...τον ειδα στο face και επαθα φτου φτου!

Τζεννακι περαστικααααααααα........


1a0fd6e0b8.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημεροθδια γλυκιες μανουλες!!

Ξυπνησαμε πρωι πρωι με τη δροσουλα..αοο τις 7 !

Νικακι για το τικερακι λες?

Ασε τα'παιξε κι αυτο...πρεπι να εμεινε στην ημ/νια που το ειχα πρωτοβαλει..αφου κλεισαμε τον 7ο απο τις 18 του μηνος..κι αυτο ακομα στον 6ο εχει μεινει χαχσ πρεπει να το διαηραψω.

Ιωαννα μου τελος η εργενικη ζωη ε? Σημερα πας να παρεις τα αγγελουδια σου?

Μαρακι μου Αθηνα κατεβαινετε? Για διακοπες δν εχω καταλαβει..

Αντε θα δεις και την κουκλα την κορη σου θα σου εχει λειψει πολυ! Ποσες μερες εχεις να τη δεις ττρα?

Κοριτσια με την Αννουλα μιλησατε καθολου? Την πηρα χθες αλλα δν μπορουσα να τη βρω.


«Η γλώσσα της καρδιάς δεν έχει ανάγκη από λέξεις για να εκφραστεί. Είναι γραμμένη στα μάτια.»

(Αλφόνς Λαμαρτίν)

Link to comment
Share on other sites

Μαρουσκακι μου αντε να βγει αυτο το δοντακι το δευτερο να μην ταλαιπωρειται το ζουζουνι το μικρο! Κι εμεις μια απ'τα ιδια ειμαστε..


«Η γλώσσα της καρδιάς δεν έχει ανάγκη από λέξεις για να εκφραστεί. Είναι γραμμένη στα μάτια.»

(Αλφόνς Λαμαρτίν)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερααα

Εργενικη ζωη τελος ...χθες με το συζυγο χουχουλιασαμε στο σπιτακι μας και σημερα ανυπομονουμε να παμε στα μωρα μας!!!επιτελους ολοι μαζι ξανα στο σπιτι...βεβαια δεν παραπονιεμαι γιατι ευτυχως ολα πηγαν κατ ευχην...

Την Δευτερα παμε στον καινουργιο παιδικο του χρηστου εχουμε γνωριμια γονεων ..να δουμε τι θα μας πουν..

το βουδακι μας ειναι πολυ καλα και μααααλλον ετοιμαζει το πρωτο του δοντι...

Εγω ξεκινησα με τα προσκλητηρια και σημερα λεω να κανω τις πρωτες δοκιμαστικες εκτυπωσεις να δω πως μου βγαινουν...

Νικακι μου σε ευχαριστουμε για τα καλα λογια!!!ειπε μαμα το ζουζουνι ????δεν ειναι καταπληκτικο οταν ακους λεξουλες απο αυτα τα μικρα τα στοματακια??

Κουκουτσακι μου ποτε γεννηθηκε ο μπεμπουλης μας γιατι τελικα με το τικερ εχω μπερδευτει ....

Παω να εργαστω....αντε λιγες ωρες μεινανε!!!


cca53e644d.png

eTRlp2.png

Link to comment
Share on other sites

πωπω η Νικη μας ακουσε το μαμα!! τελειο συναισθημα εε?!πηραμε κ το φακελο σας καλα το τελειο προσκλητηριο Νικακι μου με το καλο!

κουκουτσακι μου εμενα οι δικοι μου ολοι ειναι Αθηνα κ παμε να δουμε κ το νεογεννητι!

ιωαννα μου με το καλο να τα παρεις τα παιδακια σου!!!!

κοριτσια ειμαι χαλια χαλια με το στομαχι μου απο προχτες το βραδυ..με ιανει συχνα κ τωρα που θα παω Αθηνα θα το τσεκαρω....χτες πηρα απακι δεν αντεχα κ μετα δεν θηλασα παρα μονο στις 5 μιση το πρωι...

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα Μαριαεφη μου ,με το καλο να δεις το κοριτσακι σου..και να το ψαξεις το στομαχι μπορεις να εχεις καμια γαστριτιδα και πρεπει να κανεις ολοκληρωμενη θεραπεια...


cca53e644d.png

eTRlp2.png

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!

Μαράκι μου, ελπίζω σήμερα να είσαι περδίκι, να σε χαρεί η κορούλα σου μωρέ, να την χαρείς κι εσύ!

Νικάκι μου, καλό κουράγιο με ετοιμασίες βάφτισης.Εγώ δεν έχω κάνει τίποτα και πίστεψέ με, μια χαρά είμαι για πρώτη φορά, εντάξει, φταίει που θα γίνει σε κλειστό κύκλο αλλιώς θα είχε πάρει φωτιά ο....:tongue:

Ιωαννάκι, επιτέλους θα δεις τα παιδάκια!Ελπίζω να περάσετε καλά κι επίσης ο παιδικός να είναι αυτό που έψαχνες γιατί ο Χρηστάκης σου θα περνά πολλλλλλές ώρες εκεί!

Ελενάκι, κι εμείς ακόμη το περιμένουμε το δόντι, όσο για Αννέτ είναι μια χαρά, της μίλησα...Ο μικρός παίζει με τον παππού του και είπε γιαγιά!Της Αννέτ, όχι ο δικός μου ντε!!!

Φεύγω, ξυπνήσαμε!:P:p:p:p


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορες! Μολις κοιμησα τον Πεπε και πριν ξεκινησω μαθημα Αγγλικων με την Ηλεκτρα σας λεω ενα γεια! Ολα καλα εδω,εχουμε τρελαθει στα μπανια πρωι απογευμα! :-D ο Πεπε βουταει στα κρυα νερα του νησιου και δεν καταλαβαινει τιποτα! Του κανουμε και βουτιες για τα αυτακια και παλι δεν κλαιει! Να μου το θυμηθειτε,βατραχανθρωπος θα γινει αυτο το παιδι! Τα μεγαλα μια χαρα,λιγο τεμπελιο ακομα πριν το ανοιγμα των σχολειων.


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα..μια απο τα ιδια με το στομαχι κ εχω κ ταξιδι αυριο ..... φευγουμε στις 11 το πρωι κ σπιτι θα ειμαστε κατα τις 8 γιατι το καραβι φτανει γυρω στις 6 με 6 μιση κ μετα πρεπει να παμε να παρουμε την κορακλα κ μετα απο Ηλιουπολη να παμε Κορωπι...τι να κανω δεν ξερω με το στομαχι εχω φτασει στο Αμην μου με ειχε πιασει κ οταν γεννησα κ ειχακαταληξει στο νοσοκομειο αν θυμαστε κ με ασθενοφορο μαλιστα, μου ειχαν πει τοτε να το δω αλλα λογω θηλασμου δεν εκανα τιποτ γιατι ετσι κ αλλιως πως θα εκανα θεραπεια τωρα ομως δεν παει αλλο ασε που φοβαμαι μην με πιασει κ ειμαι μονη με τα παιδια κ δεν μπορω να κουνηθω.

Βικακυ μου αγγλικα εε? φετος θα την στειλω κ εγω την Εφη.

Μαρουσκακι μου εχεις παιδι μου πολλες μερες μπροστα για την βαφτιση!

Ιωαννακι μου μετρας αντριστροφα τις ωρες εε?

Link to comment
Share on other sites

Πω πω Μαρια ξεχασα να σου ευχηθω γιατο νεογεννητουλι σας....πως ειναι η αδερφουλα σου?Το μικρακι σας?Αντε να σας ζησει και με το καλο να τους ανταμωσεις ολους και το Εφακι μας εεε?Τη δεσποινιδουλα μας!Τι επαθε το στομαχι σου ρε γμτ πρεπει να το δεις τελικα αλλα πότε!

Βικακι μου και μακροβουτια ο πεπε μη μου πεις???Κι εγω μπηκα στον πειρασμο να την κανω βουτια αλλα τελικα κο κο κο κο....φοβηθηκα???Να την κανω λες αμα παμε κανα Σ/Κ????

Ιωαννα τι καλα που θα εισαι με τα παιδακια σου παλι...καλη η μοναξια αλλα οχι για πολυ!!!Με το μαμα αστα εχω παθει..μαλλον δεν ειναι και πολυ συνειδητο ακομαπαρολα ταυτα εγω παθαινω!

Ελενακι βαλε καινουργιο τικερακι να μη μπεδευομαστε χαχα!Τι κανετε???Πως παει η ετοιμασια δωματιου???Εγω θυμαμαι οταν το φτιαχναμε τι ωραια που ηταν....

Μαρουσκακι μου οι ετοιμασιες καλα κρατουν ομως εχω δωσει υποσχεση στον εαυτο μου πως θα το χαρω και δεν θα αγχωθω....και στο γαμο μου που καρα

αγχωθηκα τι κερδισα...οχι αγαπη μου no more stress for me!!!!!!!!!


1a0fd6e0b8.png
Link to comment
Share on other sites

Νικάκι, καθόλου κότα δεν είσαι, για τις βουτιές λέω...Εμένα τον βουτούσαν πέρυσι το Φάνη τα πεθερικά κι είδαμε και πάθαμε να ξαναμπεί στη θάλασσα:(:(:( Οπότε.... μαζί σου κι εγώ στο κοτέτσι, χαχα!:tongue::tongue::tongue: Ο Πέπε είπαμε είναι άλλη κατηγορία από μόνος του!


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

Επιτελους κινηση!!!!

Νικακι μου ουτε εγω τον βουταω..ο συζυγος μονο εγω το λυπαμαι το μικρακι μου..

Μαριαεφη μου καλο ταξιδι με το καλο να δεις το κοριτσακι σου!!!

Φιλια στις υπολοιπες μανουλιτσες!!

Μουτς καλο ΣΚ !!παω στα παιδακια μου..


cca53e644d.png

eTRlp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλα εγω τον βουταω εννοειτε απλα συνηθως λιγο πριν βγουμε γιατι δεν του αρεσει του το κανω ομως για μυτη κ αφτια που ειπε κ η Βικυ...

Νικακι καλα ειναι τωρα το νεογεννητο κ η αδελφη μου δοξα τον Θεο ε το παλευει λιγο με το θεμα θηλασμου αλλα δεν την βλεπω για πολυ να το κανει...δεν εχει υπομονη.

εχει σημερα παλι γκρινια ο πιπιλας μου κ εγω καμμια αντοχη με τον πονο στο στομαχι..

Μαρουσκα τι εγινε καλε με την μαμα???

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...