Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 49 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ναι αυτό θα πούμε κάθε 10 μέρες μέχρι την 12 εβδομάδα που θα κάνουμε το nipt test . Να σε ρωτήσω κάτι με βάση τον υπέρηχο είναι σήμερα 5 εβδομάδων και 6 ημερών. Με βάση όμως το πρόγραμμα που υπολογίζει την κύηση με την βλαστοκυστες λέει 6 και 3 λες να υπάρχει θέμα;; Ναι το παιδάκι μασ προσπάθησε από την πρώτη στιγμή άρχισε με χοριακη 27 η ψυχούλα μας

      Ότι λέει ο υπέρηχος...και γω σύμφωνα με το ίντερνετ είμαι σήμερα 6 εβδομάδων και 3 ημερών αλλά είμαι σίγουρη ότι ο υπέρηχος θα μας πει κάτι άλλο. Εσείς επειδή ξεκινήσατε με χαμηλή χοριακη αυτό σημαίνει ότι η εμφυτευση έγινε πιο μετά (η χοριακη ξεκινάει και ανεβαίνει μετά την εμφυτευση) άρα σίγουρα θα είστε τέλος 5ης εβδομαδας. Αυτές οι 4 μέρες διαφορα δεν είναι κάτι κακό...ίσα ίσα είναι πιο λογικό και συμβατό με τη χοριακη που ξεκινήσατε. Άρα μη σας προβληματίζει καθόλου. 

      πρίν από 43 λεπτά , Nima21 είπε:

      Ναι την έκανα χθες.. όλα καλα! Αναμεικτα συναισθήματα,συγκίνηση, φόβος, περιέργεια.. και φυσικά αγχος υποσυνείδητα.. αλλα θα χαλαρωσω τωρα στο σπιτακι μου, θα ξεκουραστω και θα περιμένω τη χοριακή!! 🙏♥️

      Σε νιώθουμε όλες σε όλα αυτά που λες!!! Πότε έχεις χοριακη? Όλα θα πάνε τέλεια! 🙏Σου εύχομαι μια 3ψηφια χοριακη αν και οι 2ψηφιες χοριακες μια χαρά μωράκια έχουν δώσει!!!! 

Cafe μανούλες Ιανουαρίου 2011


CoffeeBreak

Recommended Posts

Καλημεραααα

ακομη και εγω αργησα να δωσω το παρον σημερα....

Θεος ο πεπε!!!!η καριερα του νταη του σχολειου οοοολη δικη του!!!!

Βικακι εγω κροκο και ψαρι θα δωσω μετα τον 10ο μηνα ..προς το παρον εισαγω ακομη λαχανικα...

Σημερα αποφασισα να παω να μοιρασω προσκλητηρια!!!ω ναι ..ειμαι χειροτερη και απο την μαρουσκα!!!!κατα τάλλα είμαι ετοιμη μονο το μοιρασμα , ο στολισμος (τα μπαλονια)και τα γλυκα μου εχουν μεινει..

Ψιτ ψιτ, εγώ δεν είχα να κάνω τέτοια!Οικογενειακή βάφτιση remember?Γι' αυτό ήμουν φέεετα!

Λοιπόν, θα αρχίσω να παίρνω απουσίες ως παλιά απουσιολόγος οπότε κανονίστε την πορεία σας έτσι?Θα μείνετε από απουσίες:tongue::tongue::tongue: Για τις εξαφανισμένες λέω... Βικάκι, κι εμένα έτσι είναι τα ούλα, με αίμα, αφού ουσιαστικά σκίζεται το ούλο για να βγει το δόντι, πού να κοιμηθούν...:(:(:(:(:(


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Γεια σας κι απο μενα!!!!!!!!!!!

Δεν μπορω να κατσω πολυ γιατι εχω τη Μαρια μου στο παρκο και γκρινιαζει!!!!!

Μαρακι ευχαριστω για την μπομπο, το μαρτυρικο και το δωρακι σου!!!!!! Να μας φιλησεις τον Αντρικο!!!!!!!!

Ελενιτσα μου να σε ευχαριστησω κι εσενα απο εδω για το δικο σου!!!! Φιλακια στη Βιλλυτσα!!!!!!!!!

Λοιπον, επιτελους πηγα χθες στο ταχυδρομειο και σας εστειλα τις μπομπονιερες μας!!!!!!!!!!!!!

Να σας ρωτησω βρε κοριτσια τι φρουτα βαζετε στην φρουτοκρεμα??? Μας ειπε οτι θελουμε και δεν ξερω τι να βαλω... Ηδη δινω αχλαδι, νεκταρινι και πεπονι, αλλα τα δυο τελευταια θα παψουν να ειναι εποχης και δεν ξερω τι να δωσω....:confused:

Το μεσημερι μου ειπε κοτοπουλο,ή μοσχαρακι,ή αρνακι ζυγουρι, ή κουνελακι με λαχανικα και πατατα ή ζυμαρικα!!!

Το απογευμα φαριν λακτε ή γιαουρτακι. Εγω δεν δινω κρεμα,μονο γιαουρτακι δελτα αντβανς με δημητριακα!!!! Ειναι τελειο!! Η Μαρια τρωει το μισο και εγω το υπολοιπο!!!!!!!!:P:p:p

Αυτες τις μερες φτιαχνουμε το σπιτι μας στον οικισμο του Ναυτικου για να παμε σιγα σιγα.... Το καλο ειναι οτι εχουμε ιντερνετ μεσα στο σπιτι ( του οικισμου ), αλλα το κακο ειναι οτι δεν εχει καλο σημα!!!!!!!!!!:mad::mad::mad:

Αυτα ... σας αφηνω γιατι με ανοιχτη την πορτα ( μην ξεχνατε, καθομαι εξω! ) ξυπνησε ολη την πολυκατοικια!!!!!!!!!!!! Ε καποιοι κοιμουνται!!!!!!!!!!!! Οχι σαν εμας!!!!!!!!!!!!κλαψ:tongue:


Z0PNp2.png

27-12-1996 ηρθε ο πριγκηπας μου...

29-01-2011 ηρθε η πριγκιπισσα μου...

DKASp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κι απο μενα!!!!!!!!!!!

Δεν μπορω να κατσω πολυ γιατι εχω τη Μαρια μου στο παρκο και γκρινιαζει!!!!!

Μαρακι ευχαριστω για την μπομπο, το μαρτυρικο και το δωρακι σου!!!!!! Να μας φιλησεις τον Αντρικο!!!!!!!!

Έγινε!

Ελενιτσα μου να σε ευχαριστησω κι εσενα απο εδω για το δικο σου!!!! Φιλακια στη Βιλλυτσα!!!!!!!!!

Λοιπον, επιτελους πηγα χθες στο ταχυδρομειο και σας εστειλα τις μπομπονιερες μας!!!!!!!!!!!!!

Να σας ρωτησω βρε κοριτσια τι φρουτα βαζετε στην φρουτοκρεμα??? Μας ειπε οτι θελουμε και δεν ξερω τι να βαλω... Ηδη δινω αχλαδι, νεκταρινι και πεπονι, αλλα τα δυο τελευταια θα παψουν να ειναι εποχης και δεν ξερω τι να δωσω....:confused:

Βάλε και μηλαράκι σιγά σιγά που θα έχει μπόλικα (τριμμένο στον τρίφτη ή βρασμένο γιατί στο μπλέντερ εγώ δεν το εμπιστεύομαι λέμε), δαμάσκηνα μπορείς κι από Νοέμβριο-Δεκέμβριο ΦΥΣΙΚΑ τάραξέ την στο ακτινίδιο.Η μπανάνα της αρέσει?Εγώ του βάζω το ένα τέταρτο μπανάνας ίσα για να πάρει κάλιο γιατί φοβάμαι για δυσκοιλιότητα...αυτά μου έρχονται τώρα...

Το μεσημερι μου ειπε κοτοπουλο,ή μοσχαρακι,ή αρνακι ζυγουρι, ή κουνελακι με λαχανικα και πατατα ή ζυμαρικα!!!

Το απογευμα φαριν λακτε ή γιαουρτακι. Εγω δεν δινω κρεμα,μονο γιαουρτακι δελτα αντβανς με δημητριακα!!!! Ειναι τελειο!! Η Μαρια τρωει το μισο και εγω το υπολοιπο!!!!!!!!:P:p:p

Κι εμένα τρελαίνεται για αυτό το γιαουρτάκι, απλά τρελαίνεται, και ναι είναι υπερνόστιμο, χαχα!

Αυτες τις μερες φτιαχνουμε το σπιτι μας στον οικισμο του Ναυτικου για να παμε σιγα σιγα.... Το καλο ειναι οτι εχουμε ιντερνετ μεσα στο σπιτι ( του οικισμου ), αλλα το κακο ειναι οτι δεν εχει καλο σημα!!!!!!!!!!:mad::mad::mad:

Αχ αυτό το σήμα σας..Καμιά χήρα θα έχεις δίπλα, χαχαχα!;););)

Αυτα ... σας αφηνω γιατι με ανοιχτη την πορτα ( μην ξεχνατε, καθομαι εξω! ) ξυπνησε ολη την πολυκατοικια!!!!!!!!!!!! Ε καποιοι κοιμουνται!!!!!!!!!!!! Οχι σαν εμας!!!!!!!!!!!!κλαψ:tongue:

Κοριτσάκια, σήμερα είχα συγκέντρωση γονέων στα νήπια, αχ και δίπλα είχε το δημοτικό και θα έλεγαν στις μαμάδες των πρωτακίων πώς να διαβάζουν...Αχ ήθελα να πάω κι εγώ!!!Βίκυ, κάνατε εσείς, τι σας είπαν??Όχι δε μπορώ να περιμένω, θέλω τώρα να μάθω!Τα μεγάλα με το μπαμπά τους κι ο μπόμπιρας στους δικούς μου, δε βγαίνει που δε βγαίνει στη σύνταξη η μάμι, ας τον κρατήσει κανα δίωρο τουλάχιστον έτσι?;););)Πάω να φάω δημητριακά μαζί με το σύζυγο χαχαχα, με πιάνιιιιιιεις??;););)


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Μου φαίνεται ότι πρέπει να το καταργήσουμε το άλλο έχει παραγίνει η κατάσταση...

Κι εμείς παραλάβαμε τον μπομπονιερο-πρίγκηπα και τον βάλαμε δίπλα στην δικιά μας πριγκήπισσας (από τον στολισμό ντεεε) να της κάνει παρέα!

Ελένη μου παραλάβαμε το δωράκι σας είναι πολύ όμορφα ήδη τα έχουμε φορέσει αλλά κάθε φορά δίνω μάχη με το Κατινάκι για ναμη τα φάει...δε φαντάζεσαι τι μάχη δίνουμε για κάποιο άγνωστο λόγο τα έχει βάλει στο μάτι!

Παρέλαβα και την δεύτερη φουρνιά από μπομπό τις δικιές μας και περιμένω να πληρωθώ για να στείλω τα δικά σας γιατί πρός το παρόν το ταμείον είναι μείον :-(

Ξεκινήσατε τις συγκεντρώσεις γονέων???Άντε με το καλό!

Τις δικές μου τις απεχθανόμουν γιατί κανένας δάσκαλος-καθηγητής δεν παρέλειπε να πεί πόσο τεμπέλα ήμουν και βαριόμουν να γράψω τις εργασίες :tongue: ειδικά οι εκθέσεις ήταν το χειρότερο μου, ακόμη και τώρα εδώ στο καφέ μπαίνω πολλές φορές και θέλω να γράψω αλλά βαριέμαι τόόόόόόόόσο πολύ που απλά διαβάζω τα νέα σας και το ξανακλείνω (γι'αυτό κατά καιρούς χάνομαι!!!) αφού να φανταστείτε ούτε μηνύματα στο κινητό δεν στέλνω άν κάποιος μου στείλει μνμ και περιμένει απάντηση τον παίρνω τηλέφωνο!Είμαι πιό πολύ των αριθμών και των πράξεων...Μου τη δίνει το γράψιμο...:mrgreen:

Η Μαρούσκα σε τρελά κέφια!!!Τι έγινε τα φάγατε τα δημητριακά????:D

Να κάνω μια ερώτηση σε εσάς δευτερο-τριτομανούλες?Μετά από πόσο καιρό που σταματήσατε να θηλάζετε σταμάτησε το γάλα???


I3hdp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Μου φαίνεται ότι πρέπει να το καταργήσουμε το άλλο έχει παραγίνει η κατάσταση...

Κι εμείς παραλάβαμε τον μπομπονιερο-πρίγκηπα και τον βάλαμε δίπλα στην δικιά μας πριγκήπισσας (από τον στολισμό ντεεε) να της κάνει παρέα!

Ελένη μου παραλάβαμε το δωράκι σας είναι πολύ όμορφα ήδη τα έχουμε φορέσει αλλά κάθε φορά δίνω μάχη με το Κατινάκι για ναμη τα φάει...δε φαντάζεσαι τι μάχη δίνουμε για κάποιο άγνωστο λόγο τα έχει βάλει στο μάτι!

Παρέλαβα και την δεύτερη φουρνιά από μπομπό τις δικιές μας και περιμένω να πληρωθώ για να στείλω τα δικά σας γιατί πρός το παρόν το ταμείον είναι μείον :-(

Ξεκινήσατε τις συγκεντρώσεις γονέων???Άντε με το καλό!

Τις δικές μου τις απεχθανόμουν γιατί κανένας δάσκαλος-καθηγητής δεν παρέλειπε να πεί πόσο τεμπέλα ήμουν και βαριόμουν να γράψω τις εργασίες :tongue: ειδικά οι εκθέσεις ήταν το χειρότερο μου, ακόμη και τώρα εδώ στο καφέ μπαίνω πολλές φορές και θέλω να γράψω αλλά βαριέμαι τόόόόόόόόσο πολύ που απλά διαβάζω τα νέα σας και το ξανακλείνω (γι'αυτό κατά καιρούς χάνομαι!!!) αφού να φανταστείτε ούτε μηνύματα στο κινητό δεν στέλνω άν κάποιος μου στείλει μνμ και περιμένει απάντηση τον παίρνω τηλέφωνο!Είμαι πιό πολύ των αριθμών και των πράξεων...Μου τη δίνει το γράψιμο...:mrgreen:

Η Μαρούσκα σε τρελά κέφια!!!Τι έγινε τα φάγατε τα δημητριακά????:D

Να κάνω μια ερώτηση σε εσάς δευτερο-τριτομανούλες?Μετά από πόσο καιρό που σταματήσατε να θηλάζετε σταμάτησε το γάλα???

Καλημέρα κοπελιά!

Λοιπόν εμένα στο Φάνη που τον θήλασα 13 μήνες το γάλα δεν κατάλαβα καν πότε σταμάτησε, γιατί θηλάζοντας μόνο πρωί-βράδυ ο αποθηλασμός ήρθε πολύ φυσικά και δεν είχα πρηξίματα και τέτοια...Για το Γρηγόρη δε λέω μιας και είχα πάρει το χάπι και δε θέλω να τη θυμάμαι την περίοδο εκείνη...:(:(:(:(

Και τώρα με το μικρό που έχει κόψει πλέον το γάλα στα ενδιάμεσα, είχα κάποια φουσκώματα αλλά για μια μέρα, να ξέρεις ο οργανισμός προσαρμόζεται γρήγορα...Βέβαια, στο 1ο παιδάκι ίσως παίρνει λίγο παραπάνω αλλά πάνω από 3-4 μέρες δε νομίζω!ΚΑΛΗΜΕΡΑ!Για το άλλο, πλέον θα μπαίνω να γράφω ό,τι δε μπορώ εδώ πχ για τα δημητριακά και να βάζω φωτος...Εδώ το έχω πει κι άλλες φορές μένουν τα γραπτά και σαν ημερολόγιο;);););););)


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

3-4 μέρες????πλάκα με κάνεις??????

Έχω να βγάλω 3,5 μήνες κι ακόμη στάζει!!!!!!Πρέπει να πάω στον βλάκα τον παιδίατρο που είχα πάει το παιδί στην αρχή που μου είπε ότι με τις ψευδοθηλές θα μου κοπεί σε 15 μέρες το γάλα :twisted:

Γιατί δεν σταματάει το γάλα οέο???????


I3hdp3.png
Link to comment
Share on other sites

3-4 μέρες????πλάκα με κάνεις??????

Έχω να βγάλω 3,5 μήνες κι ακόμη στάζει!!!!!!Πρέπει να πάω στον βλάκα τον παιδίατρο που είχα πάει το παιδί στην αρχή που μου είπε ότι με τις ψευδοθηλές θα μου κοπεί σε 15 μέρες το γάλα :twisted:

Γιατί δεν σταματάει το γάλα οέο???????

Μανάρι, κακώς δεν πήγες στο γυναικολόγο σου τόσο καιρό...3,5 μήνες???Για κάν' του ένα τηλέφωνο...


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

Με τον Παπαβ που μίλησα μου είπε ότι υπάρχουν περιπτώσεις που το γάλα κάνει 3-6 μήνες να σταματήσει και ότι είναι φυσιολογικό...το αστείο είναι ότι σταματάει για καμιά δεκαριά μέρες και ξαναρχίζει...λέω τέλος Σεπτέμβρη αρχές Οκτώβρη να πάω στον γυναικολόγο...

Αυτό το Κατινάκι είναι τρομερό...ξεκολλάει όλα τα προστατευτικά που έχω βάλει στις γωνίες από το τραπεζάκι και πάει και τρώει την κόλλα :shock: θα πάθει τίποτα...

Α Μαρούσκα σου είπα ότι τον Αύγουστο περάσαμε από το χωριό σας????Καλά καλέ ολόκληρα Γιαννιτσά μια πινακίδα δεν βρήκαμε για να πάμε πρός Αριδαία!Κάναμε ένα ωραιότατο tour de Γιαννιτσών μέχρι που πετύχαμε ένα γεράκο και μας κατατόπισε...


I3hdp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι, τι είπες τώρα?Χωριό τα Γιαννιτσά?Με 30000 κατοίκους??:shock::shock::shock: Ελπίζω ότι δεν πήρες τηλέφωνο γιατί θυμόσουν ότι θα λείπω αλλιώς θα θυμώσω πάρα πολύ...


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

Πλάκα κάνω για το χωριό καλέ...

Ναί ρε συ γι αυτό δεν πήρα...υπήρχε περίπτωση να έρθω ως εκεί και να μην πάρω τηλέφωνο?

Ήταν τρείς μέρες μετά την βάφτιση και πηγαιναμε στο Πόζαρ...


I3hdp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημεραααααα

σπιτι σημερα καλα κοιμηθηκα 3 μερες τωρα κατι 5ωρα και για να μην σνηθισω ξαναγυρισα χθες στα 3ωρα....ο χρηστος με ακαταπαυστο ξεροβηχα....αντε καλο μας χειμωνα...το ποσο κουραστικο ειναι αυτο το γκουχου γκουχου αν δεν το ζησετε δεν το καταλαβαινετε..κουραζεται ο ερμος και λεει μονος του μαμα παμε γιατο να κανουμε μακα(μασκα)..το βουδακι καλα και ευελπιστουμε να μην κολλησει και αυτο γιατι την αλλη φορα που κολλησε εκανε να το ξεπερασει 2 μηνες!!!

Τζεννη για το θεμα του θηλασμου δεν ξερω να σου απαντησω μιας και θηλασα λιγο απλα επειδη και στα 2 το εκοβα σταδιακα στον μηνα πανω εχει κοπει τελειως ..

Μαρουσκα συγκεντρωση γονεων ???εμεις σημερα εχουμε ατομικη συναντηση με την νηπιαγωγο και ο χρηστος θελει να του πω τι ειπε η δασκαλα για αυτον!!


cca53e644d.png

eTRlp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημεραααααα

σπιτι σημερα καλα κοιμηθηκα 3 μερες τωρα κατι 5ωρα και για να μην σνηθισω ξαναγυρισα χθες στα 3ωρα....ο χρηστος με ακαταπαυστο ξεροβηχα....αντε καλο μας χειμωνα...το ποσο κουραστικο ειναι αυτο το γκουχου γκουχου αν δεν το ζησετε δεν το καταλαβαινετε..κουραζεται ο ερμος και λεει μονος του μαμα παμε γιατο να κανουμε μακα(μασκα)..το βουδακι καλα και ευελπιστουμε να μην κολλησει και αυτο γιατι την αλλη φορα που κολλησε εκανε να το ξεπερασει 2 μηνες!!!

Απαπα, ξεχνιέται αυτό, Ιωάννα μου..

Τζεννη για το θεμα του θηλασμου δεν ξερω να σου απαντησω μιας και θηλασα λιγο απλα επειδη και στα 2 το εκοβα σταδιακα στον μηνα πανω εχει κοπει τελειως ..

Μαρουσκα συγκεντρωση γονεων ???εμεις σημερα εχουμε ατομικη συναντηση με την νηπιαγωγο και ο χρηστος θελει να του πω τι ειπε η δασκαλα για αυτον!!

Να του πεις και τα καλά και τα κακά, εγώ έτσι έκανα αν και τα ξέραμε κι οι 2 και τα συν και τα πλην...Ξέρεις, απαξιώνει το μάθημα (το είχα πει ότι θα σκυλοβαριέται 2η χρονιά τα ίδια, αχ...) και τέτοια :confused::confused::confused:

Ρε κορίτσια, αν έχετε το Θεό σας...Ο μικράκιας έφαγε μια χορτόσουπα τίγκα στο βλήτο, μπρόκολο και κόκκινο λάχανο, τη λιάνισε, στο τέλος φάγαμε και τα περισσεύματα από το μπλέντερ, αχαχα, σα μύξα ήταν αλλά του άρεσε!Τώρα περιμένω τρελό χεστήρι (ακούς Λιτσάκι?;););))


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα φιλεναδες μου τι κάνετε;

Έχω τόσα πολλα να σας πω και να σας γράψω που δεν με φτάνει μια μέρα!!!

Μαρακι μου Ελπίζω όλα να πανε καλά με την βιοψια και να είναι κάτι πολυ απλό!!!

Τα νέα σας στο fb τα βλέπω αλλα δεν σας προλαβαίνω.

Τα δικα μας έχουν ως εξής: ο άντρας ακόμα τίποτα με δουλεια αλλα ελπίζουμε κάτι αύριο, εγώ αύριο περιμένω τηλέφωνο απο το αφεντικό μου μπας και μου δώσει όλο το μειωμένο ωραριο μαζί και δεν χρειαστεί να πάω για δουλεια την Δευτέρα!!

Τα τις βαφτίσης τώρα ο μικρός χελωνακος Παναγιωτης για όλους Πανος για μένα δεν έβγαλε ούτε ένα δάκρυ, ούτε ένα κιχ! Ήταν πολυ Ωραία αλλα ρε γμτ δεν τα κατάφερε η αδελφή μου να έρθει!!!

Απο δόντια τίποτα ακόμα και απο ότι έχω καταλάβει μάλλον είμαστε οι τελευταίοι των φαφουτιδων Εμείς!!

Τέλος Αυγούστου που Πήγαμε στην γιατρο ήμαστε 9 κιλά 70 πόντους και μια που μας βρήκε μεγάλους άντρες μας άνοιξε το μαγαζί....,χαχαχα

Φωτογραφίες Ελπίζω να έχω σύντομα να τις βάλω στο fb για μας δείτε Πόσο πολυ έχουμε μεγαλώσει!!!

Ελπίζω να μην σας κούρασα πολυ!

Φιλακια στα υπέροχα μωρα σας, παιδιά σας αλλα και σε σας!!

Ααααααα ξέχασα να σας πω σταμάτησα τον θυλασμό και τις πρώτες Μέρες είχα τα Χαλια μου αλλα τώρα είμαι καλύτερα!

Αυτα τα λίγα φιλακιαααααα


0eOLp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερααα

γραφειο σημερα μιας και καθομουν χθες...

Ευακι και παλι να σου ζησει ο Πανος σου!!!!να ειναι γερο και τυχερο το παλικαρι σου!!και κυριος στην βαπτιση !!μπραβο..να δουμε τα δικα μας χαιρια τωρα...

Ρε μαρουσκακι πως το εφαγε αυτο το πραγμα το παιδι????μπλιαχχχχ....παντως θρεπτικο ηταν οποτε σκοπος επετευχθη!!!

Τα δικα μας ..ο μικρουλης μας καλα ..ο μεγαλος με λαρυγγιτιδα και θα ειναι σπιτι σημερα (λυπαμαι απο τωρα την μαμα μου..)

Παω να εργαστω...ματς μουτς...


cca53e644d.png

eTRlp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...