Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 35 λεπτά , Giouli36 είπε:

      Αχ κορίτσι μου το για πότε μεγάλωσαν ούτε που το καταλαβα και γω!!

      Εγώ συνελαβα φυσιολογικά μετά από 3 διεγερσεις και εξωσωματικες στις οποίες μετά βίας μου έμενε ένα έμβρυο για νσ μεταφέρω(τα καλά της επαρχίας και του δημοσίου νοσοκομείου). Στο τέλος μετά από την τρίτη τελευταία εξωσωματικη όταν έμεινα φυσιολογικά έγκυος και παλινδρομησε είπα θα κάνω μια προσπάθεια σε κέντρο της Αθήνας αλλά με πρόλαβε ο μικρός!!!!

      Οπότε δεν έχω κανένα έμβρυο και να σου πω την αλήθεια μου δε νομίζω ότι έχω τις ψυχικές αντοχές για να μπω πάλι σ'αυτη τη διαδικασία και εγώ και ο σύζυγος!!

      Όταν γεννήθηκε ο μικρός είχα πει σ'ευχαριστω Θεέ μου που μου έφερες τον μικρό, τώρα όσο περνάει ο καιρός σκέφτομαι ότι θέλω ένα αδερφάκι για τν μικρούλι για να μην είναι μόνος του μεγαλώνοντας, αλλά έχουμε πει αν  μας κάτσει φυσιολογικά, που το θεωρώ πολύ πολύ δύσκολο γιατί περνάει και ο καιρός και κοντεύω τα 40!!!

      Εν τω μεταξυ θυμάμαι ότι στην εγκυμοσυνη σου έκανες καθε μέρα εμετό και γενικά δεν πρέπει να πέρασες πολύ καλα!!Σου βγάζω τκ καπελο!!!Τι είμαστε εμείς οι μανάδες, τι περνάμε για να φέρουμε στη ζωή αυτά τα μικροσκοπικά πλασματακια σε πρώτη φάση!!Χαρά στο κουράγιο σου❤️!!

      Ναι έκανα εμετούς μέχρι την ημέρα που γέννησα,αλλά δεν πειράζει, τουλάχιστον δεν έπαθα υπερεμεση και δεν νοσηλεύτηκα🙂 Είχα πάθει και οξεία τενοντίτιδα στο ένα χέρι και ήπια στο άλλο, ήμουν με νάρθηκα τους τελευταίους 3μηνες,ήταν δύσκολο.Λογω των ορμονών και αυτό όπως μου είχε πει ο ορθοπεδικός🤷

      Αχ εχουμε και ίδια ηλικία βλέπω και εγώ 39 είμαι και είπα πως αν είναι να κανω κ άλλο μωράκι, τώρα είναι η στιγμή,γιατί με χαμηλή ΑΜΗ και γενικά με όχι καλή ανταπόκριση στα φάρμακα,δεν έχω και πολλά περιθώρια. Ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια,σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να αποκτήσεις κ άλλο παιδάκι αν το θέλεις και να έχεις κάθε ευτυχία! Το αξίζεις 🥰Εφόσον έμεινες φυσιολογικά έγκυος μια φορά,γιατί όχι και μια δεύτερη?Όλα είναι πιθανά 

Cafe μανούλες Ιανουαρίου 2011


CoffeeBreak

Recommended Posts

μανούλες γεια σας.... περιμένω το πρώτο μου μωράκι το Φεβρουάριο.... με συγχωρείται που μπήκα εδώ απλά ήθελα να πάρω λίγες γνώμες από κοπέλες που έγινα πρόσφατα μανούλες....

πόσα ρουχαλάκια να πάρω για το μωράκι; εσώρουχα; σεντονάκια; καπελάκια; κουβερτούλες; εσείς τι λέτε; τι άλλο χρειάζομαι


yiORT7o.jpgwYStp3.png

410645e7eb1d4982bce9098a5cdedce7.0.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημερααα

σπιτι σημερα και με τα δυο παιδια!!!ο μικρος καλυτερα , ο μεγαλος με αρκετο βηχα...αχ καλη χρονια....

Βικακι λαβαμε το δωρο σας!!!ευχαριστουμε πολυ ..πολλα φιλια στα λασκαρακια!!προσεχως θα σου στειλω και την σελιδα που αξιωθηκα και την εγραψα τωρα μενει να μπορεσω να παω ταχυδρομειο (αλλα τα ωραρια μου πια τα εχεις μαθει!!)

Νικου με το καλο να δεχτεις το παιδακι σου . Λοιπον εγω και στα δυο μου παιδια δεν ειχα την πληθωρα ρουχων και αυτο απο αποψη μιας και αλλαζουν νουμερα ποοοολυ γρηγορα . δλδ συγκεκριμενα ειχα 6-7 εσωρουχα ,2 σετ σεντονακια ,6-7 φορμακια καποια ζακετουλα για πιθανη εξοδο , 1 καπελακι , 1 ρουχαλακι εξοδου απο το νοσοκομειο (περιττο αλλα για τις φωτο χαχα)2 κουβερτουλες φλις , 1 κουβερτα κανονικη,εγω χρησιμοποιω πολυ και τα μικρα σεντονακια (τις λεγομενες πανες) ,Μην ξεχασεις και καλτσακια,σελτεδακια,πετσετες μπανιου,ρεψοπανακια και ..περιττο να σου πω οτι επειτα θα μαζεψεις το συμπαν απο αγορες οποτε καλο ειναι να εισαι συγκρατημενη στις αγορες σου ..


cca53e644d.png

eTRlp2.png

Link to comment
Share on other sites

Νικου με το καλο να δεχτεις το παιδακι σου . Λοιπον εγω και στα δυο μου παιδια δεν ειχα την πληθωρα ρουχων και αυτο απο αποψη μιας και αλλαζουν νουμερα ποοοολυ γρηγορα . δλδ συγκεκριμενα ειχα 6-7 εσωρουχα ,2 σετ σεντονακια ,6-7 φορμακια καποια ζακετουλα για πιθανη εξοδο , 1 καπελακι , 1 ρουχαλακι εξοδου απο το νοσοκομειο (περιττο αλλα για τις φωτο χαχα)2 κουβερτουλες φλις , 1 κουβερτα κανονικη,εγω χρησιμοποιω πολυ και τα μικρα σεντονακια (τις λεγομενες πανες) ,Μην ξεχασεις και καλτσακια,σελτεδακια,πετσετες μπανιου,ρεψοπανακια και ..περιττο να σου πω οτι επειτα θα μαζεψεις το συμπαν απο αγορες οποτε καλο ειναι να εισαι συγκρατημενη στις αγορες σου ..

τώρα έχω καποιες απορίες.... τι είναι οι κουβερτούλες φλις και τι είναι και τα ρεψοπανάκια; πόσα καλτσάκια να πάρω; γαντάκια να πάρω; καπελάκι σκεφτόμοουνα να πάρω 2 για ποικιλία περισσότερο:P:p.... και εσωρουχα καμια δεκαριά είναι υπερβολίκα; τα εσώρουχα να τα πάρω μακρυνάνικα; και κάτι άλλο, έχω ακούσει για υπνοσακους για μωρά έχεις κάποια ιδέα εσυ; είναι καλοι; απλά το σπίτι που μένουμε δεν έχει στο δωμάτιο κάτι να το ζεστάνει....


yiORT7o.jpgwYStp3.png

410645e7eb1d4982bce9098a5cdedce7.0.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

Να μας ζήσει ο Αντρίκος με το όνομα!!!

Είχε πέσει κατάσχεση από τον σύζυγο του λάπτοπ λόγω εκθέσεως αλλά ευτυχώς δεν θα ξαναπάει :) και θα έχουμε και αυτόν περισσότερη ώρα κοντά μας και το πισί!!!!!γιούπι...

Ένα θα σας πώ η πρώτη μέρα στην δουλειά ήταν σχεδόν εφιαλτική σηκώθηκα με πίεση 15,5 και 10,5 από την στεναχώρια μου...ευτυχώς δέχτηκε και κάναμε μια συμφωνία και δεν θα χρειαστεί να ξαναπατήσω το πόδι μου ξανά εκεί ΠΟΤΕ!!!!!ξανά γιούπιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!

Μεγειά το δοντάκι στον κύριο ταβανάτο μας!Ποιά νινάκια έχουν μείνει πέρα του Πεπέ????

Μαράκι τι έγινε?πως ήταν η δική σου πρώτη μέρα στην δουλειά???


I3hdp3.png
Link to comment
Share on other sites

nikou με το καλό να δεχτείς το μωράκι σου αλλά δεν είναι λίγο νωρίς για αυτά???

Εγώ πάντως είχα πάρει ένα σωρό αλλά άξιζε τον κόπο γιατί ήτανε μικρούτσικια η δικιά μου και μέχρι έξι μηνών όπου και καλοκαίριασε φορούσε το 0-3...εξαρτάται από το παιδάκι πάντως τα περισσότερα δεν προλαβαίνουν να τα φορέσουν...

Τα ρεψοπανάκια είναι κοινώς πανάκια-πετσετούλες που θα χρησιμοποιείς μετά το τάισμα του μωρού για τις γουλίτσες που θα βγάζει είναι από τα πιό απαραίτητα πράγματα που μπορείς να αγοράσεις...

Οι φλίς κουβερτούλες είναι απλά είδως κουβέρτας άν έχεις υπόψιν σου κάτι χνουδωτές απαλές...

Στην αρχή δεν θα σου χρειαστεί ο υπνόσακος τα μωράκια το πρώτο τρίμηνο δεν γυρίζουν ιδιαίτερα στον ύπνο τους εγώ σκέφτομαι από φέτος να της πάρω έναν...


I3hdp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

nikou με το καλό να δεχτείς το μωράκι σου αλλά δεν είναι λίγο νωρίς για αυτά???

Εγώ πάντως είχα πάρει ένα σωρό αλλά άξιζε τον κόπο γιατί ήτανε μικρούτσικια η δικιά μου και μέχρι έξι μηνών όπου και καλοκαίριασε φορούσε το 0-3...εξαρτάται από το παιδάκι πάντως τα περισσότερα δεν προλαβαίνουν να τα φορέσουν...

Τα ρεψοπανάκια είναι κοινώς πανάκια-πετσετούλες που θα χρησιμοποιείς μετά το τάισμα του μωρού για τις γουλίτσες που θα βγάζει είναι από τα πιό απαραίτητα πράγματα που μπορείς να αγοράσεις...

Οι φλίς κουβερτούλες είναι απλά είδως κουβέρτας άν έχεις υπόψιν σου κάτι χνουδωτές απαλές...

Στην αρχή δεν θα σου χρειαστεί ο υπνόσακος τα μωράκια το πρώτο τρίμηνο δεν γυρίζουν ιδιαίτερα στον ύπνο τους εγώ σκέφτομαι από φέτος να της πάρω έναν...

θέλω να ξέρω τι περιπου θα πάρω για να προγραμματιστώ..... δεν θα τα παρω όλα μαζί αλλά σιγά σιγά.... σε ευχαριστώ!!!


yiORT7o.jpgwYStp3.png

410645e7eb1d4982bce9098a5cdedce7.0.gif

Link to comment
Share on other sites

ΑΓΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΠΕΣ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ

ΛΑΤΡΕΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΕΣ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ

ΓΥΡΙΣΑΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

ΚΑΛΟ ΧΕΙΜΩΝΑ, ΚΑΛΗ ΣΧΟΛΙΚΗ ΧΡΟΝΙΑ ΣΤΑ ΜΑΘΗΤΟΥΔΙΑ ΜΑΣ, ΚΑΛΟΦΩΤΙΣΜΕΝΑ ΤΑ ΦΡΕΣΚΟΒΑΦΤΙΣΜΕΝΑ ΜΑΣ, ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΤΟΙΜΑΖΟΝΤΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΟΝΟΜΑΤΑΚΙ ΤΟΥς)ΜΕΓΕΙΑ ΤΑ ΔΟΝΤΑΚΙΑ ΜΑΣ, ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΑ ΑΡΡΩΣΤΟΥΛΙΑ (ΕΙΤΕ ΜΠΕΜΠΟΥΔΑΚΙΑ ΕΙΤΕ ΜΑΝΟΥΛΑΚΙΑ), ΚΑΛΑ ΜΠΟΥΣΟΥΛΙΜΑΤΑ, ΚΑΛΑ ΠΕΡΠΑΤΗΜΑΤΑ...ΓΕΝΙΚΑ ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ ΠΟΛΥΥΥΥΥΥ ΠΟΛΥ ΥΠΟΜΟΝΗ!

ΜΑς ΛΕΙΨΑΤΕ ΠΟΛΥΥΥΥΥΥ ΠΟΛΥΥΥΥΥΥΥ ΠΟΛΥΥΥΥΥΥΥ!!!

ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΒΕΒΑΙΑ ΣΟΥΠΕΡ (ΑΝ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΤΑ ΣΚΑΜΠΑΝΕΒΑΣΜΑΤΑ ΜΟΥ) ΑΛΛΑ ΜΗ ΒΑΡΕΣΕΤΕ...ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΕΠΙΣΤΡΕΨΩ, ΗΘΕΛΑ ΤΟ ΣΠΙΤΑΚΙ ΜΟΥ, ΤΗΝ ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ, ΤΙς ΦΙΛΕΝΑΔΙΤΣΕς ΜΟΥ(ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΔΙΕΥΚΡΙΝΙΣΩ ΠΟΙΕς ΕΝΝΟΩ)..ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΒΓΩ ΑΠΤΟ ΜΠΑΝΙΟ ΤΣΙΤΣΙΔΙ...ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΝΑ ΝΤΥΝΟΜΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΓΔΥΝΟΜΑΙ ΣΤΗΝ ΤΟΥΑΛΕΤΑ!!!ΖΗΤΩ Η ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ...ΖΗΤΩ Η ΤΕΜΠΕΛΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ...ΖΗΤΩ Ο ΑΝΕΤΟΣ ΚΑΒΓΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΣ (Ο ΚΑΒΓΑς ΕΙΠΑ ΟΧΙ Ο ΑΝΝΕΤΟΣ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΖΗΤΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!!!ΧΑΧΑΧΑΧΑ

ΑΑΑΑΧ ΗΘΕΛΑ ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ ΝΑ ΜΠΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΕ ΑΦΗΝΕ Ο ΚΑΝΑΚΑΡΗς ΜΟΥ Α ΠΑΡΩ ΑΝΑΣΑ...Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΜΑΖΙ ΜΑΣ ΕΚΕΙΝΟς ΕΙΧΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΘΕΙ ΣΕ ΒΔΕΛΑ...ΕΙΧΕ ΚΑΙ ΓΚΡΙΝΙΑ ΛΟΓΩ ΚΟΥΡΑΣΗΣ ΤΑΞΙΔΙΟΥ...ΚΑΙ ΥΠΝΟΣ ΓΙΟΚ...22:20 ΜΟΥ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ...ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩς ΔΙΑΒΑΣΑ ΤΑΝΕΑ ΣΑΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΤΙΠΟΤΑ...ΚΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΤΙ ΑΧΝΑ ΑΧΝΑ ΓΙΑ ΕΝΑ ΚΕΡΑΣΜΑ ΠΑΓΩΤΟ ΜΟΝΟ...ΒΙΚΥ ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΧΝΑΩ...ΜΕ ΞΕΧΑΣΕΣ ΚΑΙ ΘΑ ΚΕΡΑΣΕΙΣ ΜΟΥΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑ!!!

ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΑΥΡΙΟ, ΠΑΩ ΝΑ ΠΕΣΩ ΚΑΙ ΝΑ ΞΥΠΝΗΣΩ ΟΠΩς ΕΠΕΣΑ!!!!!!

ΣΑΣ ΑΓΑΠΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΩ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα ,

μετα απο πολλες μερες κοιμηθηκα 4 ωρες και νοιωθω αλλος ανθρωπος..απο 1η Σεπτεμβρη και μετα κοιμομουν 2 ή 3 ωρες καλημερινα και τα ειχα ψιλοπαιξει ...

Αννετακι welcome back!!!αναμενουμε τονους φωτογραφιων!!!χαχαχα..Καλο φθινοπωρο κουκλα!!

Εμεις ειμαστε καλυτερα ..ο πολωνακος μας ειναι απυρετος πλεον αλλα εχει γινει χαλια ο ερμος απο τα εξανθηματα ..ειμαστε πουα πολωνοι...ο χρηστος βηχει μεν αλλα τουλαχιστον κοιμαται καλα οποτε πηγε σχολειο κανονικα ...

Αχ παω να εργαστω....


cca53e644d.png

eTRlp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου Αννούλα!

Καλώς την την πέρσικα και ας άργησε!!!! Μας έλλειψες!:P:p:p

Παγωτάκι ναι, δεν ξεχνώ!!!!!!

Κοίτα να διαβάσεις τα πάντα στο άλλο γιατί θα σε εξετάσω, ε; Να μην χάσεις επεισόδια!!!!:D:D:tongue:

Ιωάννα άντε, όλο και καλύτερα το βουδάκι μας!

Εγώ μετά τη χθεσινή τραγική μέρα έχω ησυχία καθώς κοιμάται ο Λάσκαρης!

Καλέ, Εύα, Νικάκι που είστε; Και άλλες βαφτίσανε παιδιά αλλά δεν κάνανε έτσι καλέεεε!!!!!

Νίκη, ήρθε σε σένα το δωράκι;


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλέ είμαι κι εγώ εδώ!!!!!!

Πολλή καλημέρα σας!

Είπα να μπώ για λίγο πρίν ξεκινήσω...πρέπει να ξαναπάω στον ΟΑΕΔ για τρίτη φορά μπάς και έχουν σύστημα για να καταθέσω τα χαρτιά για το οικογενειακό επίδομα...

Πολλή ησυχία έχει πέσει...


I3hdp3.png
Link to comment
Share on other sites

Είπα να μπω να πω καληνύχτα! Υποθέτω ότι η Ιωάννα αύριο θα μας πει καλημέρα!!!!

Αννααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα, που είσαι;:-(


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα από μένα αντί της Ιωάννας μας!:P:p:p

Κορίτσια, δεν άντεξα, λύγισα και τον άφησα να σπαράξει 30 λεπτά για να κοιμηθεί.Δεν αντέχω άλλο, όλο στο τζιτζί κοιμάται μετά από την αρρώστεια του :(:(:(:( Δεν κοιμάμαι όλη μέρα και τη νύχτα όπως ξαναείπα σηκώνεται κατά μέσο όρο 6-7 φορές και φυσικά δεν ηρεμεί παρά μόνο στο στήθος, δε μπορώ άλλο...Έτσι, ξαναρχίσαμε εκπαίδευση ύπνου...Είμαι πολύ άκαρδη μάνα?Πέστε μου όχι....:(:(:(:( Με το Γρηγόρη που περνούσα μια από τα ίδια, στους 7 μήνες είχα κόψει το θηλασμό, τώρα δεν υπάρχει τέτοια περίπτωση αλλά με 3 παιδάκια και κάθε βράδυ άυπνη πόσο να αντέξω κι εγώ?Ναι, ηττήθηκα, ναι, κι εγώ είμαι σαν πατημένο τρένο που λέει και το Βικάκι, αλλά για το καλό του Ανδρέα αλλά και των υπολοίπων μελών της οικογένειας λίγο κλαματάκι για νάνι μόνος του...Ας σηκωθεί το βράδυ, κι ας θηλάσει, αλλά όχι έτσι, όχι ανά ώρα, εξαντλήθηκα λέμε μπομπιράκι μου:(:(:(:(

Κατά τ' άλλα όλη μέρα θέλει όρθιος και γύρω μου η ψυχούλα μου...Πήγα μια μέρα στη δουλειά για τις μπομπο και λέει μια συνάδελφος ''όλη μέρα έτσι είναι?μέχρι να μετρήσω ως το 3 θα σηκωθεί?'' και δεν προλαβαίνει να τελειώσει τη φράση και νάτος, όρθιος, μιλάμε για πολύ νευρικό μωρό, χαχα!Το νέο κατόρθωμα είναι το καλαμάκι που χρησιμοποιούμε πλέον για το νερό:P:p:p Φυσικά, ξεκίνησαν όλα από την τεμπελίτιδά μου να πάω να φέρω το ποτηράκι του που ήταν στο καρότσι μια μέρα που έτρωγε κάτω στην κουζίνα...Του το βάζω στο στόμα λοιπόν (είχα κλείσει από τη μια έξοδο για να έχει νερό και του το έβαλα στο στόμα) 3-4 φορές κι αυτός ρουφούσε αυτό που του άδειαζα...Έτσι, έμαθε την κίνηση που πρέπει να κάνει και μετά έπινε κανονικά μόνος του!Τι σου κάνει μια κρίση τεμπελιάς χαχα!

Τα μεγάλα καλά, ο Γρηγόρης είναι ευτυχισμένος γιατί τον γράψαμε στο ποδόσφαιρο και ζει για τις 2 φορές τη βδομάδα που έχει ''προπόνηση'' και στο σχολείο όπως είχα προβλέψει σκυλοβαριέται αφού κάνουν ό,τι και πέρυσι ένεκα των προνηπίων που ήρθαν στην τάξη...Χθες ζήτησε από την κυρία να του βάλει να κάνει προσθέσεις και τα έκανε όλα σωστά εκτός από το 9

+9 που έγραψε 28 αντί 18, χαχα!Η κυρία έπαθε πλάκα, καλέ, τι του κάνατε το καλοκαίρι, λέει???Εγώ φταίω που όλο το καλοκαίρι ή μαθηματικά ή μπάλα ήταν?Αγορίνα μου, αχ...Κουκουβά κουκουβά!Ο δε μεσαίος έγινε πολύ καλό παιδί λέει η κυρία του στον παιδικό...Να δούμε για πόσο, χαχα!ΚΑΛΗΜΕΡΑ, πάω να ετοιμαστώ γιατί μόλις ξυπνήσει πάμε την καθημερινή βόλτα μας , αφού φάμε τα φρούτα φυσικά!


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημερααααα

Σημερα ειμαι σπιτι οποτε αργησε η καλημερα...πηγα το πρωι κομμωτηριο , εφτιαξα φαγακια , ηρθε η καθαριστρια καναμε δουλιτσες , ταισα το βουδακι και να μαι!!!

Μαρουσκα μου τι να πω εισαι βραχος...ευχομαι τουλαχιστον να μην ξεκινησεις ακομη δουλεια για να βρειτε τους ρυθμους σας . Εγω παντως αν κοιμηθω 4 ωρες (οχι βεβαια συνεχομενα)νομιζω οτι εχω κοιμηθει 24ωρο..το βραδυ που ξυπνουσε το μπεμπακι (3-4 φορες)το ειχα παρει αγκαλια και τα ματια μου δεν μπορουσα να τα ανοιξω απο την κουραση...

Οσο για τα μεγαλα αγορια να πω μπραβο!!!!και η αρχη ειναι το ημισυ του παντος..


cca53e644d.png

eTRlp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...