Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 9 hours ago, DizzyツMommy said:

      Κορίτσια ξεκίνησα κ γω διέγερση 8/5. Ουσιαστικά ξεκίνησε η περίοδος απ' το βράδυ της προηγούμενης μέρας και είχα αρκετή ροή μέσα στην μέρα, οπότε το βράδυ 8/5 έκανα την πρώτη μου gonal. Σήμερα πήρα την πρώτη olgalutran. 

      Είμαστε μαζί Bluee19 στην διέγερση και μαζί με τη Nima21 είμαστε κοντά όλες στην εμβρυομεταφορά. Καλή επιτυχία κορίτσια καλή δύναμη!!!!!

      Καλή επιτυχία !! Όλα δεξιά ! 

      13 hours ago, Angot said:

      κορίτσια να σας πω τα νέα μ! όπως ειπα είδα αίμα την κυριακή  (32+1)κλπ ήρθα στο μαιευτήριο , ειχα πολλές συντονισμένες  συσπάσεις  χωρίς το παραμικρό σύμπτωμα! το ραμα κρατάει αλλά επειδή έχει εμπεδωθεί ήδη το μωρο έσπρωχνε προς τα κάτω και με την πίεση το ζόρισε και μάτωσε! σκεφτείτε ο γιατρός έβαλε το δάχτυλο και έπιανε ράμμα και κεφάλι, αν δεν είχαμε θα ειχα γεννήσει! σήμερα εχω βάλει τον 2ο. όρο και έχουν ηρεμήσει οι συσπάσεις μ, το αιματακι είναι ελάχιστο καφέ σκουρο , πονάκια πάλι δεν εχω και εχω κάνει και αλλαγές 3 κορτιζονες ! θα μείνω να βάλω και αύριο έναν όρο και θα φύγω το απόγευμα! όπως φαίνεται ο γιατρός είπε ότι το γλιτωσαμε για την ώρα ! αλλά είναι κακό το γεγονός ότι δεν μ δίνει συμπτώματα , όποτε το παραμικρό του παραμικρού πρέπει να το ψάχνουμε πλεον!!  λογικά τις 33 θα τις περάσουμε και όσο πάει είπε ! αυτά .

      Όλα να πάνε καλα !!!! Είσαι δυνατη θα το καταφέρεις μέχρι τη βδομάδα που χρειάζεται !! 

      • Ευχή 1

Cafe μανούλες Ιανουαρίου 2011


CoffeeBreak

Recommended Posts

Καλημέρα!

Είπα να κάνω μια επιστροφή στις ρίζες μιας και στο άλλο κάθε φορά που μπαίνω μέχρι να χαζέψω φωτογραφίες-βίντεο έχει τελειώσει ο χρόνος μου και δεν προλαβαίνω να σχολιάσω τίποτα...

Χαίρομαι που βλέπω πάλι κίνηση στο καφέ νομίζω ότι κι εγώ θα γίνω συχνή θαμώνας του μαγαζιού ξανά!

Μαρουσκάκι πως πάει η δουλειά?Την παλεύεις?Μεγεια το μαλλί είναι πολύ ωραίο!Είδα και την φώτο του Αντρίκου με το σκουφάκι χαίρομαι που σας άρεσε και σας κάνει!

Βίκυ μου σε ευχαριστώ για το όμορφο μήνυμα που μου άφησες με συγκίνησες πολύ και θέλω να με συγχωρέσεις που δεν μπόρεσα να σε πάρω πίσω αλλά είχα το μωρό άρρωστο...Του έκανε του πεπέ το σκουφάκι?

Stellinoula ειλικρινά με έκανες να ζηλέψω με την εικόνα που περιγράφεις για το καινούριο σου "σπίτι"!

Ειλικρινά άν είχαμε την δυνατότητα να φύγουμε από εδώ θα το είχαμε κάνει από χτές, τα πράγματα είναι σε τραγικό σημείο ο μισθός του συζύγου έχει μειωθεί δραματικά και τώρα θα μειώσουν και το ταμείο ανεργίας 100?...δεν ξέρω πως θα τα βγάλουμε πέρα η κατάσταση πάει από το κακό στο χειρότερο...

Και τώρα πάμε στα δικά μας νέα...

Είχα την Κατερίνα άρρωστη 5 μέρες με 40 πυρετό ακατέβατο (το πουλάκι μου έφτασε μέχρι 40,3 και βογκούσε και δεν ήξερα τι να κάνω για να την ανακουφίσω) την τρίτη μέρα μας έστειλε ο Παπαβ στο νοσοκομείο όπου και μας φιλοξένησαν για δυό μέρες γιατί η μικρή πέρα από τον πυρετό δεν είχε απολύτως τίποτα άλλο ούτε μυξούλες, ούτε βηχάκι, ούτε τίποτα (όπως χαρακτηριστικά έλεγαν οι γιατροί "πυρετός χωρίς εστία"). Εκεί είχαμε να κάνουμε με βελόνες, καθετήρες, σακουλάκια και διάφορα άλλα που πιθανότατα θα με στοιχειώνουν για πολύ καιρό ακόμη...Ευτυχώς ο πυρετός έτσι ξαφνικά όπως εμφανίστηκε εξαφανίστηκε κι αφού πήγαμε και καναδυό φορές ακόμη στο νοσοκομείο για επιπλέον εξετάσεις ακόμη δεν είμαστε σίγουροι για το τι είχε, μάλλον ίωση.Έβγαλε και ένα ωραιότατο αιφνίδιο εξάνθημα και είναι από την κορυφή μέχρι τα νύχια μια μικρή σπυριάρα!

Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί μέσα σε ενάμισι μήνα έχει αρρωστήσει τρείς φορές και μάλιστα άσχημες ιώσεις όχι τα κλασσικά κρυολογήματα...Απο το νοσοκομείο μου είπαν ότι μάλλον λόγω του ότι είχε φτάσει ενός έτους και δεν είχε αρρωστήσει καθόλου :shock:

Χώρια από το μικρό μωρό έχω και το μεγάλο μου που έχει εμφανίσει μια αγνώστου προελεύσεως αλλεργία και κάθε τρείς και λίγο μου τουμπανιάζει...Άν και αρχίζω να πιστεύω ότι είναι από το άγχος του και πιστέψτε το μόνο πράγμα που έχουμε σε μεγάλες ποσότητες αυτή την περίοδο είναι άγχος...

Παράλληλα με όλα αυτά έχω και ένα δικαστήριο αύριο και τρέχω και γι'αυτό...

Κατα τ'άλλα μια χαρά!Αφού σκέφτομαι πολύ σοβαρά να πάω στο λιμάνι και να πάρω το πρώτο καράβι που θα βρώ μπροστά μου να σαλπάρω γι'αλλού!:tongue:


I3hdp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

jenny δυστηχως το έχω παρατηρησει ο κόσμος δεν αφήνει ευκολα την χώρα του...Λογικο το βλέπω....Μην κοιτάς που εμεις είμασταν ΠΟΛΥ τολμηροί και το κάναμε δευτερη φορά ΕΠΙΤΥΧΩΣ βεβαια....

Δύσκολα αφήνεις μια χώρα στην οποία γεννηθηκες και εζησες σε αυτην τόσα χρόνια....


uop51syge.png

Ήρθες αγγελάκι μου και μου άλλαξες την ζωή...

Σ' αγαπώ πολύ θησαυρέ μου!!!c

Link to comment
Share on other sites

Στα γρήγορα μπαίνω...Γύρισα σπίτι 8 παρά από τις 8 παρά το πρωί, το ξεφτίλισα σήμερα, αφού μετά το γραφείο πήγαμε για τσίκνισμα οι συνάδελφοι και στο καπάκι με τα μεγάλα για παιχνίδι σε ένα συμμαθητή του Γρηγόρη...Ο ανήρ υπέφερε με τον κλαψιάρη μικρό μας...Τον λυπήθηκε λέει ο άντρας μου...Μια δόση του σήκωσε τη μπλούζα κι έψαχνε να θηλάσει ο ταπίνιο μου, αχ αχ αχ!

Τζένη και Ιωάννα, καλώς μας ήρθατε...Άντε να γεμίσει και πάλι ζωή το καφέ μας:P:p:p:p

Έφυγα, έχω σίδερο ρε γμτ...


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από μένα κορίτσια,είχα πάρα πολύ καιρό να μπω αλλά δεν την παλεύω καθόλου μόλις με βλέπει ο μικρός να κάθομαι στον υπολογιστή ερχετε και ουρλιάζει δίπλα μου να σηκωθώ,επίσης έχει γίνει πολύ γκρινιάρης,όλη μέρα θέλει να είναι κολλημένος πάνω μου και τα βράδια θέλει να κοιμόμαστε και οι 3 αγκαλιά,δεν ξέρω τι γίνεται και έχει αλλάξει έτσι αλλά έχω κουραστεί πάρα πολύ με όλο αυτό καθημερινά,τώρα ευτυχώς τον πήρε για λίγο η μαμά μου και κάθομαι και απολαμβάνω στιγμές ηρεμίας,ελπίζω να είναι φάση που θα περάσει γιατί γεννάω σε λίγες μέρες και να δω τι θα κάνω...Εσείς είστε καλά?

Link to comment
Share on other sites

Βίκυ μου σε ευχαριστώ για το όμορφο μήνυμα που μου άφησες με συγκίνησες πολύ και θέλω να με συγχωρέσεις που δεν μπόρεσα να σε πάρω πίσω αλλά είχα το μωρό άρρωστο...Του έκανε του πεπέ το σκουφάκι?

Nαι, του έκανε μια χαρά και του είναι και πολύ ωραίο! Και πάλι ευχαριστούμε!!!!

Έλα και μας έλλειψες βρε παιδί μου!

Πω, πω τι περάσετε με το Κατερινάκι! Περαστικά και αγύριστα.....

Όσο για τα δερματικά του συζύγου άγχος μου μυρίζει.....όπως το λες....

Στα γρήγορα μπαίνω...Γύρισα σπίτι 8 παρά από τις 8 παρά το πρωί, το ξεφτίλισα σήμερα, αφού μετά το γραφείο πήγαμε για τσίκνισμα οι συνάδελφοι και στο καπάκι με τα μεγάλα για παιχνίδι σε ένα συμμαθητή του Γρηγόρη...Ο ανήρ υπέφερε με τον κλαψιάρη μικρό μας...Τον λυπήθηκε λέει ο άντρας μου...Μια δόση του σήκωσε τη μπλούζα κι έψαχνε να θηλάσει ο ταπίνιο μου, αχ αχ αχ!

Τζένη και Ιωάννα, καλώς μας ήρθατε...Άντε να γεμίσει και πάλι ζωή το καφέ μας:P:p:p:p

Έφυγα, έχω σίδερο ρε γμτ...

Μαρή πορτογιούρα.....:tongue::tongue: πωπό δεν έβαλες μέσα!

Άκου ταπίνιο! Χαχα! Αντρίκο όλα θα σου τα πω άμα μεγαλώσεις αυτά που σου έλεγε η παλαβιάρα μάνα σου, τ' ακούς; Όλα!

Καλησπέρα και από μένα κορίτσια,είχα πάρα πολύ καιρό να μπω αλλά δεν την παλεύω καθόλου μόλις με βλέπει ο μικρός να κάθομαι στον υπολογιστή ερχετε και ουρλιάζει δίπλα μου να σηκωθώ,επίσης έχει γίνει πολύ γκρινιάρης,όλη μέρα θέλει να είναι κολλημένος πάνω μου και τα βράδια θέλει να κοιμόμαστε και οι 3 αγκαλιά,δεν ξέρω τι γίνεται και έχει αλλάξει έτσι αλλά έχω κουραστεί πάρα πολύ με όλο αυτό καθημερινά,τώρα ευτυχώς τον πήρε για λίγο η μαμά μου και κάθομαι και απολαμβάνω στιγμές ηρεμίας,ελπίζω να είναι φάση που θα περάσει γιατί γεννάω σε λίγες μέρες και να δω τι θα κάνω...Εσείς είστε καλά?

Καλώς την!

Υπομονή και κουράγιο....αυτά έχουν τα παιδιά με μικρή χρονική διαφορά ηλικίας....

Με το καλό η γέννα...:-P


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα! Γεια σου Ηλιάννα. Πολύ καιρό περίμενα να διαβάσω νέα σου γιατί έχουμε αρκετά κοινά. Εκτός από το όνομα έχουμε από ένα γιο στην ίδια ηλικία κι ετοιμαζόμαστε να φέρουμε στον κόσμο άλλον ένα! Όταν πρωτοδιάβασα ότι είχες μείνει έγκυος στο δεύτερο παιδάκι σου είχα χαρεί πάρα πολύ κι αναρωτιόμουν αν θα μπορούσε να μου συμβεί κι εμένα ένα δεύτερο θαύμα αφού μετά από πολλά χρόνια γάμου και προσπαθειών είχα αποκτήσει τον πρώτο μου γιο! Κι ο Θεός με άκουσε και πάλι κι έμεινα ξανά έγκυος λίγους μήνες μετά από σένα! Εγώ πρώτα ο Θεός πάντα υπολογίζουμε να γεννήσω στις 11 Μαίου. Εσύ έγραψες σε λίγες μέρες. Εύχομαι με ένα πόνο κοριτσάκι, να πάνε όλα καλά και να χαίρεσαι τον Άγγελό σου!

Link to comment
Share on other sites

Kαλέ, έφτασε ο καιρός να γεννήσει η Ηλιάννα μας!!Πωπω, πέρασαν οι μήνες...Ηλιαννάκι, με μισό πόνο, κορίτσι μου, σαν αυγουλάκι να γεννηθεί ο δεύτερος γιόκας σου να ολοκληρωθεί η ευτυχία σας!Ο μεγάλος ζηλεύει, μην το ψάχνεις...Τι ζηλεύει αφού δε γέννησες??Την κοιλιά σου που μεγαλώνει και του στερεί ώρες παιχνιδιού με τη μαμά του...Οπλίσου με υπομονή και κουράγιο γιατί έτσι θα είναι και αφού γεννήσεις, το ήξερες, φαντάζομαι!:tongue::tongue::tongue::tongue:

Ηλιανάκι, κι εσύ πλησιάζεις...Σε 2 μερούλες στον έβδομο μαναράκι!Έρχεται και το δικό σου θαυματάκι νούμερο δύο!!!:P:p:p

Βικάκι, μόλις βγήκε από το φούρνο η γαλατόπιτα, εννοείται την ξανάκανα και θα την ξανακάνω πολλές φορές ακόμη!!!Φεύγω, πάω να διαβάσω ένα καταπληκτικό βιβλίο;);););)

Α, εμείς έχουμε το μικρό με 38,7, αρχίσαμε παιδικό κι αρχίσανε τα ωραία...Ελπίζω να κρατήσει λίγο...Έχει και τον παλιοπονόδοντο και είναι....:(:(:(

Καλό σαββατόβραδο, πάωωωωωωωωωω!


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

Μαρουσκάκι περαστικά μωρέ στο πίτσικο...Πως είναι σήμερα?Αυτό φοβάμαι κι εγώ για όταν ξεκινήσουμε παιδικό...

Αχ τι ωραία εμφανίστηκαν τα κοριτσάκια μας με τις κοιλίτσες τους...

Ηλιάννα_2 είναι φάση του μικρού κι η δικιά μου κάνει ακριβώς το ίδιο...

Να σας πω την αλήθεια ενώ έλεγα ότι δεν ήθελα δεύτερο παιδάκι κι ότι θα κάνω ένα αργότερα μόνο και μόνο για το Κατερινάκι αρχίζει και τσιμπάει κάτι μέσα μου...ειδικά όταν έμαθα και για την απο πάνω που είναι και πολύ καλή φίλη ότι είναι για δεύτερη φορά έγκυος και μάλιστα σε δίδυμα ζήλεψα λιγάκι...αλλά έτσι όπως είναι τα οικονομικά δεν το βλέπω να συμβαίνει στα σύντομα :(


I3hdp3.png
Link to comment
Share on other sites

Βικάκι, μόλις βγήκε από το φούρνο η γαλατόπιτα, εννοείται την ξανάκανα και θα την ξανακάνω πολλές φορές ακόμη!!!Φεύγω, πάω να διαβάσω ένα καταπληκτικό βιβλίο;);););)

Πολύ χαίρομαι Μαρούσκα που σας άρεσε! Είναι εύκολη και γευστική! Και τα παιδιά την λατρεύουν!

Αχ, αυτά τα βιβλία...περισσότερο χρόνο να είχα μόνο.....μου έφερε και κάτι ωραία ο βασδελος από τηω Αθήνα!και πάλι όμως κουτσά στραβά τα καταφέρνω να ξεκλέψω.....χρόνο για διάβασμα!

Να σας πω την αλήθεια ενώ έλεγα ότι δεν ήθελα δεύτερο παιδάκι κι ότι θα κάνω ένα αργότερα μόνο και μόνο για το Κατερινάκι αρχίζει και τσιμπάει κάτι μέσα μου...ειδικά όταν έμαθα και για την απο πάνω που είναι και πολύ καλή φίλη ότι είναι για δεύτερη φορά έγκυος και μάλιστα σε δίδυμα ζήλεψα λιγάκι...αλλά έτσι όπως είναι τα οικονομικά δεν το βλέπω να συμβαίνει στα σύντομα :(

Τζενάκι μου, πρέπει να πάμε κόντρα σε αυτό το τριπάκι που μας βάζουνε....Αν σκέφτεσαι συνέχεια έτσι δεν θα το πάρετε απόφαση.....να το κάνετε το 2ο παιδάκι, μανάρι μου, καλύτερα με λιγότερα το πρώτο και να τα μοιράζεται με το αδερφάκι του παρά μόνο και να τα έχει όλα!


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα ΌΛΗ μέρα,

περαστικα στα αρρωστούλια μας.....Εγω ξεκινησα εκπαιδευση κατοικον για να αναβαθμίσω το αντικειμενο μου και να κοιτάξω δουλίτσα σε λιγους μηνες....Χεχε

Τι κανετε φιλες μου?


uop51syge.png

Ήρθες αγγελάκι μου και μου άλλαξες την ζωή...

Σ' αγαπώ πολύ θησαυρέ μου!!!c

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


vasdeli

Πολύ χαίρομαι Μαρούσκα που σας άρεσε! Είναι εύκολη και γευστική! Και τα παιδιά την λατρεύουν!

Mα είναι τέλεια, λέμε!

Αχ, αυτά τα βιβλία...περισσότερο χρόνο να είχα μόνο.....μου έφερε και κάτι ωραία ο βασδελος από τηω Αθήνα!και πάλι όμως κουτσά στραβά τα καταφέρνω να ξεκλέψω.....χρόνο για διάβασμα!

Εμένα με περιμένουν 6-7 τώρα...διαβάζω πολύ λιγότερο από όσο θα ήθελα...:(:(:(

Τζενάκι μου, πρέπει να πάμε κόντρα σε αυτό το τριπάκι που μας βάζουνε....Αν σκέφτεσαι συνέχεια έτσι δεν θα το πάρετε απόφαση.....να το κάνετε το 2ο παιδάκι, μανάρι μου, καλύτερα με λιγότερα το πρώτο και να τα μοιράζεται με το αδερφάκι του παρά μόνο και να τα έχει όλα!

Δε μπορώ παρά να συμφωνήσω...

Χθες 09:33

jennny Μαρουσκάκι περαστικά μωρέ στο πίτσικο...Πως είναι σήμερα?Αυτό φοβάμαι κι εγώ για όταν ξεκινήσουμε παιδικό...

Χθες έφτασε ως 38,3 το οποίο έριξε από μόνος του χωρίς παυσίπονο, εμ τι θηλάζουμε τόσους μήνες, φραπέ??;);)

Αχ τι ωραία εμφανίστηκαν τα κοριτσάκια μας με τις κοιλίτσες τους...

Ηλιάννα_2 είναι φάση του μικρού κι η δικιά μου κάνει ακριβώς το ίδιο...

Να σας πω την αλήθεια ενώ έλεγα ότι δεν ήθελα δεύτερο παιδάκι κι ότι θα κάνω ένα αργότερα μόνο και μόνο για το Κατερινάκι αρχίζει και τσιμπάει κάτι μέσα μου...ειδικά όταν έμαθα και για την απο πάνω που είναι και πολύ καλή φίλη ότι είναι για δεύτερη φορά έγκυος και μάλιστα σε δίδυμα ζήλεψα λιγάκι...αλλά έτσι όπως είναι τα οικονομικά δεν το βλέπω να συμβαίνει στα σύντομα

Τα παιδάκια δε μεγαλώνουνε με λεφτά, αλλά με αγάπη...Δε μιλώ εκ του ασφαλούς, αλλά θα σου πω τι διάβασα κι έπαθα πλάκα...Έπεσε στα χέρια μου ένα περιοδικάκι που αφορά πολύτεκνες οικογένειες...Μια μάνα λοιπόν, έστελνε χρήματα και ρουχαλάκια για τις οικογένειες που δεν έχουν μιας και αυτοί είχανε (5 παιδιά είχε η κυρία!!!).Δε νομίζω να ήταν η Μαρί Σαντάλ, αλλά σίγουρα είχε πολύ πλούτο μέσα της!Μαθαίνουν να μοιράζονται Τζενάκι και να εκτιμούν όσα έχουν!Ρουχαλάκια έχεις, αν κάνεις κορίτσι, αν κάνεις αγόρι, πάλι έχεις (από το βαφτιστήρι, από παντού, εκτός κι αν δε θες δανεικά!), τα προικιά τα έχεις, το γάλα για τον πρώτο καιρό το έχεις!;) Ξέρεις τι έλεγε ένας γνωστός του μπαμπά μου με 4 κόρες (πώς τις έκανε ρε γμτ????άσχετο!)... Εκεί που θα φάτε 5 τρώτε κι 6, ένα πιάτο παραπάνω πάντα δεν σου περισσεύει?Τελοσπάντων εσείς αποφασίζετε, αλλά σκέψου και το Κατερινιώ που θα έχει παρέα, αλλιώς είναι!!!

Πάω γιατί ο Αντρέας έχει διαλύσει όλα τα πάμπερς!!!


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα ΌΛΗ μέρα,

περαστικα στα αρρωστούλια μας.....Εγω ξεκινησα εκπαιδευση κατοικον για να αναβαθμίσω το αντικειμενο μου και να κοιτάξω δουλίτσα σε λιγους μηνες....Χεχε

Τι κανετε φιλες μου?

Και πολύ καλά έκανες! Σε τι αντικείμενο θα αναζητήσεις δουλειά; Εύχομαι όλα να σου έρθουν βολικά!

Τα παιδάκια δε μεγαλώνουνε με λεφτά, αλλά με αγάπη...Δε μιλώ εκ του ασφαλούς, αλλά θα σου πω τι διάβασα κι έπαθα πλάκα...Έπεσε στα χέρια μου ένα περιοδικάκι που αφορά πολύτεκνες οικογένειες...Μια μάνα λοιπόν, έστελνε χρήματα και ρουχαλάκια για τις οικογένειες που δεν έχουν μιας και αυτοί είχανε (5 παιδιά είχε η κυρία!!!).Δε νομίζω να ήταν η Μαρί Σαντάλ, αλλά σίγουρα είχε πολύ πλούτο μέσα της!Μαθαίνουν να μοιράζονται Τζενάκι και να εκτιμούν όσα έχουν!Ρουχαλάκια έχεις, αν κάνεις κορίτσι, αν κάνεις αγόρι, πάλι έχεις (από το βαφτιστήρι, από παντού, εκτός κι αν δε θες δανεικά!), τα προικιά τα έχεις, το γάλα για τον πρώτο καιρό το έχεις!;) Ξέρεις τι έλεγε ένας γνωστός του μπαμπά μου με 4 κόρες (πώς τις έκανε ρε γμτ????άσχετο!)... Εκεί που θα φάτε 5 τρώτε κι 6, ένα πιάτο παραπάνω πάντα δεν σου περισσεύει?Τελοσπάντων εσείς αποφασίζετε, αλλά σκέψου και το Κατερινιώ που θα έχει παρέα, αλλιώς είναι!!!

Πάω γιατί ο Αντρέας έχει διαλύσει όλα τα πάμπερς!!!

Μαρούσκα......έχεις πμ...


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα απο την συννεφιασμενη Αθηνα...

Γραφειο σημερα...τα πιτσιρικια σπιτι..ο μεγαλος αρρωστος , ο μικρος καλα ,ο πιο μεγαλος μου χαλια και αυτος(ο συζυγος καλε..)ο μεγαλος εχει πυωδη αμυγδαλιτιδα και εχει το μαυρο του το χαλι, το μικρο καλα αλλα πολυ ατακτο πλεον ..

Ηλλιανες 1 & 2 !!!υπομονη !!!με το καλο να γεννηθουν τα μπεμπε και ολα θα πανε καλα!!!ειναι μεχρι να πανε 2 χρονων μετα στρωνει πολυ το πραγμα ...

Διαλλειμα τελος.....παω για δουλεια..


cca53e644d.png

eTRlp2.png

Link to comment
Share on other sites

Και πολύ καλά έκανες! Σε τι αντικείμενο θα αναζητήσεις δουλειά; Εύχομαι όλα να σου έρθουν βολικά!

Αναβαθμίζω το αντικειμενο μου (multimedia director) σε web developer - designer....:D

Καλημέρα σε ΟΛΑ τα κοριτσια μας!


uop51syge.png

Ήρθες αγγελάκι μου και μου άλλαξες την ζωή...

Σ' αγαπώ πολύ θησαυρέ μου!!!c

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...