Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe μανούλες Ιανουαρίου 2011


CoffeeBreak

Recommended Posts

ΑΝΤΩΝΙΕ, ΧΑΡΟΥΜΕΝΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ!ΧΡΟΝΙΑ ΣΟΥ ΠΟΛΛΑ!

Λιανάκι, να τον χαίρεστε, να τον καμαρώσετε γαμπρούλη!

Εμείς καλά, ετοιμασίες για αύριο;);) Καλημέρα.


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Μαρια μου!!!Ευχαριστουμε πολυ για τα χρονια σας πολλα!!

Και ναι...Κλαιω ολη μερα στην κυριολεξια!!

Η ψυχουλα, ο αντρας της ζωης μου...

εκλεισε ενα χρονο κοντα μας!!! :D


b353ca0f41.png26lWp2.png
Link to comment
Share on other sites

ΑΑΑΑΑΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΟΟΟΟΟΟΟΛΕΕΕΕΕΕ!!!

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΣΤΟ ΘΕΙΚΟ ΖΕΥΓΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥΛΑ ΚΑΙ ΑΝΤΡΙΚΟ!!!

ΝΑ ΣΑΣ ΧΑΙΡΟΜΑΣΤΕ ΕΜΕΙΣ ΠΟΥ ΣΑΣ ΑΓΑΠΑΜΕΕΕΕΕΕΕ!!!!

ΑΑΑΑΑΑ πολυ χαιρομαι που συνδεθηκα χαχαχαχαχαχαχα μα τοση χαρα τι να πω!!!χαχαχα

εφυγα ομως γιατι αυριο δουλευω πρωι!

σας φιλω σας αγαπω και να χαιρομαστε τα αγγελουδακια μας!!!

μουατς!


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά Ανδρέα!

Χρόνια πολλά Βίλλυ!

Βρε βρε εσύ η από πάνω μου!!!!!:P:p:p:p:tongue:

Σαν τα χιόνια!

Κορίτσια σας είπα;

Ο Πέπε ανεβαίνει μόνος του τις σκάλες από τον κάτω όροφο προς τον πάνω!

Με τα τέσσερα φυσικά, ε; Μην ξεχνιόμαστε! Χαχα!


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά Ανδρέα!

Χρόνια πολλά Βίλλυ!

Βρε βρε εσύ η από πάνω μου!!!!!:P:p:p:p:tongue:

Σαν τα χιόνια!

Κορίτσια σας είπα;

Ο Πέπε ανεβαίνει μόνος του τις σκάλες από τον κάτω όροφο προς τον πάνω!

Με τα τέσσερα φυσικά, ε; Μην ξεχνιόμαστε! Χαχα!

λες επειδη χιονισε στα μερη σας να καταφερα να μπω?χαχαχα

καλησπερουδια μεγαλες μου αγαπες και παντοτινες!!!

να χαιρομαστε τα μωρουλια που εσβησαν σημερα το πρωτο τους κερακι!!!

χιλιοχρονα να εισαστε αγαπακια μου!!!

πεπε σιγα σιγα λεβεντη μου στις σκαλες ναι?

φιλακια στην αδελφουλα σου απτον φιλο σου και στον αδελφουλη σου απτην πεθερουλα του!και στην μανουλα σου πολλαααα πολλα φιλακια ολο αγαπη!τωρα για σενα τι να στειλω???αμετρητα ρουφηχτα φιλια?ζουμπηχτα?εκατομυρια φιλακια αντρακο μου μουυυυυυυυυυατς!!!

την καλησπερα μου σε ολες σας!!!σε ολες τις απουσες!μετα κανετε παραπονα!χαχαχα

αδιαθετουλια μου μωρακια περαστικουλια!!!μανουλιτσες σας αγαπω για ακομη μια φορα!!!πολυ ομως!!!


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Kαλημέρα από ταλαίπωρη μα ευτυχισμένη μάνα!Χθες γίναμε ενός έτους... Δεν κατάλαβε και πολλά από τν τούρτα το μανάρι μου, πιο πολύ χάζεψε να βλέπει παιδάκια να παίζουν...Ωραία ήταν, καλά μ βαράτε που δε γράφω πολύ συγκινητικά λόγια, τα γενέθλια δεν είναι το πάρτυ, μια ταλαιπωρία είναι το πάρτυ, χαχα!Άμα τα κάνεις κι όλα μόνη σου!Τεσπα, όλα καλά!Κοιμάται τώρα μιας και είπε να το γλεντήσει χθες και κοιμήθηκε 11 και...ΚΑΛΗΜΕΡΑ!Ευχαριστούμε κι από εδώ για τις ευχές σας τσούπρες μου, σας αγαπάω πολύ πολύ!!!!Πέπε, κάτσε φρόνιμα θα έρθει η θεία Μαρία που έχει ένα θέμα με τις σκάλες και θα σου φάει τ μύτη:tongue::tongue::tongue:

Κορίτσια, αλλάξαμε τικεράκι, βέβαια σε φαλακρό ενός έτους δε βρήκα κάτι, έτσι προτίμησα το καστανό αχαχαχαχα!


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

χαχαχχαα γεια σου ρε μαρουσκακι το τι γελασα με το καραφλο και το καστανο δεν λεγεται!χαχχαχχαχα τι νομιζεις θα μεινει καραφλο το αγορι μας?πριτσι σου!αυτος ο σκ@τουλης θα κανει κατι μπουκλες αλλο να στο λεω κι αλλο να το βλεπεις!!!

α και καλως ηρθες στο κλαμπ των ξενυχτηδων χαχαχα

καλημερουδια σας λοιπον!σας αγαπω και σας φιλω γλυκαααααα γλυκααααααα γλυκαααααα!


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites

χαχαχχαα γεια σου ρε μαρουσκακι το τι γελασα με το καραφλο και το καστανο δεν λεγεται!χαχχαχχαχα τι νομιζεις θα μεινει καραφλο το αγορι μας?πριτσι σου!αυτος ο σκ@τουλης θα κανει κατι μπουκλες αλλο να στο λεω κι αλλο να το βλεπεις!!!

α και καλως ηρθες στο κλαμπ των ξενυχτηδων χαχαχα

Απαπαπα...Απαιτώ διαγραφή από το κλαμπ ΑΜΕΣΑ....Θα ξυπνάμε για δουλειά και σχολείο στις 6 λέμε....:confused::confused::confused::confused:

καλημερουδια σας λοιπον!σας αγαπω και σας φιλω γλυκαααααα γλυκααααααα γλυκαααααα!

Αμοιβαία τα αισθήματα μανούλα.....


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσούδια μου, (ΑΠΟ ΑΓΓΛΙΑ)....

Ξέρω ξέρω ότι και να πείτε είμαι μια απαράδεκτη (ΜΑΝΑ). Εχω να μπω μήνες, αλλά κάντε μια μικρή υποχώρηση, είχα μεταναστεύσεις και μετακομήσεις...Δύσκολο κομμάτι για μένα...

Είμαι πλέον εδώ και ενα τρίμηνο Αγγλία και πολύ πολύ καλύτερα από Ελλάδα...Ο Κωνσταντίνος όπως και τα μωράκια σας έκλεισε τον χρόνο πλέον και πορεύετε να γινει ταρζάν.

Συγγνώμη και πάλι...Θα την δεχτείτε???

Θα ειμαι συχνη και εντατική πλέον...χεχεχε


uop51syge.png

Ήρθες αγγελάκι μου και μου άλλαξες την ζωή...

Σ' αγαπώ πολύ θησαυρέ μου!!!c

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσούδια μου, (ΑΠΟ ΑΓΓΛΙΑ)....

Ξέρω ξέρω ότι και να πείτε είμαι μια απαράδεκτη (ΜΑΝΑ). Εχω να μπω μήνες, αλλά κάντε μια μικρή υποχώρηση, είχα μεταναστεύσεις και μετακομήσεις...Δύσκολο κομμάτι για μένα...

Είμαι πλέον εδώ και ενα τρίμηνο Αγγλία και πολύ πολύ καλύτερα από Ελλάδα...Ο Κωνσταντίνος όπως και τα μωράκια σας έκλεισε τον χρόνο πλέον και πορεύετε να γινει ταρζάν.

Συγγνώμη και πάλι...Θα την δεχτείτε???

Θα ειμαι συχνη και εντατική πλέον...χεχεχε

welcome back στελλινουλα με τον αντρακο σου!να τον χαιρεσαι κοριτσαρα μου πολυχρονο το αγορι και παντα ευτυχισμενο!

καλη αρχη στην καινουργια σας ζωη!!!αν και οπουδηποτε με την οικογενεια σου ειναι τελεια!!!

τωρα για το αν σε συγχωραμε χμμμμμμ αν υποσχεθεις πως δεν θα ξαναχαθεις ενταξει!!!εσεις τι λετε κοριτσια?χαχαχα

πλακα κανω στελλινουλα μου, το καφε μας και η παρεα μας θα εχει παντα μια θεση για σενα!!!

πολλα πολλα φιλακια σε σενα και στον κων/νο μας!!!

εγω μπηκα και βγηκα γιατι μαγειρευω σιδερωνω(απιστευτο?χαχα) πρεπει να κανω μπανιο, να ταισω τον γερασιμο οταν ξυπνησει και να ετοιμαστω για δουλεια αχμμμμμμ 1 και σημερα!!!αχαχαχαχαχαχχαα


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κοριτσούδια μου, (ΑΠΟ ΑΓΓΛΙΑ)....

Ξέρω ξέρω ότι και να πείτε είμαι μια απαράδεκτη (ΜΑΝΑ). Εχω να μπω μήνες, αλλά κάντε μια μικρή υποχώρηση, είχα μεταναστεύσεις και μετακομήσεις...Δύσκολο κομμάτι για μένα...

Είμαι πλέον εδώ και ενα τρίμηνο Αγγλία και πολύ πολύ καλύτερα από Ελλάδα...Ο Κωνσταντίνος όπως και τα μωράκια σας έκλεισε τον χρόνο πλέον και πορεύετε να γινει ταρζάν.

Συγγνώμη και πάλι...Θα την δεχτείτε???

ρ

Θα ειμαι συχνη και εντατική πλέον...χεχεχε

Πού είσαι βρε ψυχή εσύ??Πωπω, πότε έγραφες τα συμπτώματα εγκυμοσύνης, πότε έγραφα εγώ για τους πονοκεφάλους κι έλεγες ότι νινί ήταν η αιτία, πότε έφτασαν ενός....:!::!::!::!::!: Πώς περνάς εκεί?Δουλεύεις?Ο μικρός??Πέστα όλα....:?::?::?:

Βρήκα νέο κόλπο να κοιμίζω Ανδρέα....Αφού τον θηλάσω, τον αφήνω στο κρεβάτι του κι εγώ ξαπλώνω με τα μεγάλα...Λίγο διαμαρτύρεται στην αρχή, μετά αρχίζει να τραγουδάει νανανανι, νανανα και σε κανα μισάωρο κοιμάται.Το έκανα από τα γενέθλια που αρρώστησα κι επειδή δεν άντεχα καθιστή κοντά του και κρύωνα, αλλά αφού πιάνει....;););)


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

welcome back στελλινουλα με τον αντρακο σου!να τον χαιρεσαι κοριτσαρα μου πολυχρονο το αγορι και παντα ευτυχισμενο!

καλη αρχη στην καινουργια σας ζωη!!!αν και οπουδηποτε με την οικογενεια σου ειναι τελεια!!!

τωρα για το αν σε συγχωραμε χμμμμμμ αν υποσχεθεις πως δεν θα ξαναχαθεις ενταξει!!!εσεις τι λετε κοριτσια?χαχαχα

πλακα κανω στελλινουλα μου, το καφε μας και η παρεα μας θα εχει παντα μια θεση για σενα!!!

πολλα πολλα φιλακια σε σενα και στον κων/νο μας!!!

εγω μπηκα και βγηκα γιατι μαγειρευω σιδερωνω(απιστευτο?χαχα) πρεπει να κανω μπανιο, να ταισω τον γερασιμο οταν ξυπνησει και να ετοιμαστω για δουλεια αχμμμμμμ 1 και σημερα!!!αχαχαχαχαχαχχαα

Χαχα, εσύ μετράς μέρΑ για να αρχίσει η άδεια κι εγώ μετρώ μέρες για να τελειώσει, χαχα......

12 και σήμερα.... Δοκίμασα να σε πάρω χθες αλλά ήταν κλειστό, μάλλον δούλευες απόγευμα ε?


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

Τις καλημέρες μου κοριτσάκια,

Αφου πήρα λοιπόν τον συγχωροχάρτι λέω να σας πω λοιπόν πως εξελίχθηκε με λίγα λόγια ο χρόνος ο παλιός....

Πρέπει πρώτα να σας πώ ότι τον χρόνο αυτο (2011) τον αγάπησα πολύ και ας ηταν πολυ άσχημος για ΟΛΟ τον κόσμο. Οι λόγοι ειναι πολλοί.

Πρώτα απο ΟΛΑ γέννησα τον γιό μου και απο εδώ ξεκινάει και μετα να μετράει απο την αρχη η νέα μου ζωή. Χρονιά σταθμός λοιπόν.

Έπειτα μου έκανε το άλλο μου όνειρο πραγματικότητα, ΝΑ ΦΥΓΩ επιτέλους και επιτυχως. Έγινε ξαφνικά.

Προσφέρθηκε στον άνδρα μου εργασια στον τομέα του σε ΚΟΛΟΣΣΟ του είδους εδώ στην Αγγλία πέρασε 3 συνεντευξεις επιτυχώς και τον πήραν αρχές Δεκέμβρη. Αποδειχθηκε η εργασία των ονειρων του τελικά αφου μου λεει συνεχώς πόσο διαφορετικό ειναι το κλιμα εργασίας σε σχέση με την ΜΠΑΝΑΝΙΑ/ΕΛΛΑΔΙΣΤΑΝ στον συγκεκριμενο κλάδο. Βρηκαμε σπίτι, πήραμε έπιπλα και κάπως έτσι ξεκινησε η ζωή μας εδω.

Εγω ακόμα δεν εργάζομαι, θελω να μεγαλώσω λίγο ακόμα τον μικρό και μετα να τον πάω σταθμό και να πάω να εργαστω και εγω...

Απεναντι μας έχουμε ένα τεράστιο πάρκο απο την μια στην άλλη πλευρα ειναι 1 χιλιομετρο μηκος και σουλατσάρουν έξω απο την πόρτα μας σκιουράκια και το βράδυ αλεπούδες (πρωτη φορά είδα στην ζωή μου, χεχε).

Ειναι ηρεμα και πολύ όμορφα. Είναι αυτο που θελαμε και οι 2 μας και επιτέλους το καταφέραμε.

Ο ταλιμπάν-Κωνσταντίνος-ταρζάν (δεν εχω καταληξει τι θελει ακόμα να ειναι) ειναι καλά. Ειναι ΟΜΩΣ υπερ υπερ ενεργητικός και τα παίρνει ΟΛΑ παραμάζωμα χεχε...Εχουμε 8 δόντια και περπατάμε απο 10 μηνων. Η μάνα η κουκουβά...χαχαχα

Αχ! μαρουσκάκι μου θυμάμαι αμεεεεεε.....Τωρα κάνουν ταλιμπανιές...χαχαχα

Σκέφτεστε να πάτε για το επόμενο κορίτσια???? Εγω θέλω αλλά όχι ακόμα, ούτε κατα διανοια....Σε κανα χρονάκι με 2 ομως ευχαριστως...βεβαια αν κάτσει νωριτερα καλοδεχουμενο...:-)


uop51syge.png

Ήρθες αγγελάκι μου και μου άλλαξες την ζωή...

Σ' αγαπώ πολύ θησαυρέ μου!!!c

Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα!!!!!:P:p:p:p:p

Αχ, τι χαρά είναι αυτή που πήρα πρωί πρωί!!!!!!

Μια ψυχή από τα παλιά μας θυμήθηκε!!!!!

Που είσαι βρε stellinula μου;:P:p:p:p

Χάρηκα πάρα πολύ που ξαναήρθες στην παρέα μας! Πολλές φορές σε πετύχαινα στο άλλο φόρουμ και ήθελα να σε ρωτήσω γιατί δεν έγραφες εδώ αλλά από την άλλη σκεφτόμουν ότι ήταν προσωπική επιλογή!

Αγγλία, ε; Που ακριβώς είστε; Τι ωραία που ταχτοποιηθήκατε και σας αρέσει!Μιλάμε αυτό το καφέ έχει πολύ απόδημο ελληνισμό....χαχα! Από Καναδά ως Αγγλία!

Να σου ζήσει ο Κωνσταντίνος σου! Ρε το θηρίο! Από 10 μηνών περπάτησε,ε; Μου θυμίζει τον πρώτο γιο μου, τον Παύλο που περπάτησε και αυτός 10 μηνών...ενώ τώρα ο τεμπελάκος ο Λάσκαρης ακόμη....:cool:

Λοιπόν, που είστε και οι υπόλοιπες;

Για να μαζευόμαστε σιγά σιγά!

Stellinula μην χαθείς....:tongue:


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...