Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Blue Velvet said:

      Έχω ένα ακόμα,ελπίζω να πιάσει ❤️

       

      Τον εμπιστεύομαι απόλυτα τον γιατρό μου, πιστεύω πως θα μπορέσω να κάνω ένα ακόμα παιδάκι. Απλά ελπίζω να πιάσει αυτό που έχω στην κατάψυξη και να μη χρειαστεί να κάνω πάλι ωοληψια,αλλά ακόμα και έτσι να γίνει,σίγουρα δεν θα με φορτώσει ένα σκασμό φάρμακα χωρίς λογο

      Εννοείται, κ στην χειρότερη μπορεί να πας με φυσικό κύκλο που δεν επιβαρυνεσαι με τόσα φάρμακα. Έχε πίστη όμως στο κατεψυγμένο εμβρυακι 💗 

      • Ευχή 1

Cafe μανούλες Ιανουαρίου 2011


CoffeeBreak

Recommended Posts

Χρόνια πολλά κι από μας στους γλυκούς μας εορτάζοντες, τον Αντωνάκη, τον Αντώνιο και την Μαριάντα μας!

Σήμερα έκανα β' επιπέδου, όλα καλά, περισσότερες λεπτομέρειες από αύριο τώρα πάω για νάνι!

Ax,μπράβο ρε κορίτσι μου!:P:p:p

Πολύ χάρηκα!

Το είδες το δεύτερο αντράκι σου, ε; Για πες....τι έκανε; Ήταν κινητικός ή τον είχαν πιάσει οι ντροπές του;

Πω, πω....ψόφος και σήμερα.....:-(


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΓΛΥΚΕ ΜΑΣ ΜΙΧΑΛΑΚΗ!!!ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕΣ ΚΙ ΕΚΑΝΕΣ ΜΙΑ ΓΛΥΚΥΤΑΤΗ ΚΟΠΕΛΑ ΜΑΝΟΥΛΑ!ΕΛΕΝΑ ΜΟΥ, ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΜΑΡΩΝΕΤΕ!ΣΑΣ ΑΓΑΠΑΜΕ!

Ηλιανάκι, περιμένουμε τα ευχάριστα του β επιπέδου σου όταν ξεκουραστείς!!Φιλιά στο μέσα και στο έξω αντράκι σου!!

Βικάκι, Λιανάκι καλημερούδια!-5 σήμερα στα Γιαννιτσά!Μπρρρρρ...


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

Χρονια πολλα κι απο εδω στον κουκουτσομιχαλακη!!

Αχ Μαρια μη λες τετοιες θερμοκρασιες κοπελα μου!

Ανατριχιαζω λεμε!!

Εγω εχω τον μικρο αρρωστο με μυξουλες πολλες!

Ευτυχως χωρις πυρετο και βηχα!

Μακαρι να αναρρωσει πριν τα γεννεθλια του!!

Ηλιαννα περιμενουμε νεα!!

Φιλια σε ολες! :D


b353ca0f41.png26lWp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Λιανάκι, περαστικούλια στον Αντώνιο, φλόμωσέ τον στο φυσιολογικό ορό να είναι περδίκι ως τα γενέθλια;););)

Ηλιανάκι, Βικάκι καλημέρα!Και σήμερα έχουμε τους χθεσινούς βαθμούς, αλλά δεν τους γράφω να μην ανατριχιάζω τη Λιάνα, χαχα!Ο μικρός κοιμάται, αφού από τις 4 ως τις 6 παρά τραγουδούσε, έσβηνε φανταστικά κεριά, έκανε την πάπια... Ό,τι δεν κάνει όλη μέρα τα κάνει τη νύχτα!Επίσης έκανε 8 ολόκληρα βηματάκια!!!Θα αρχίσει σιγά σιγά να φεύγει λέμε!:cool::cool::cool::cool:ΚΑΛΗΜΕΡΑ!


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Kαλημέρα!:P

Περάσα ένα δράμα με την αιμοληψία του Λάσκαρη αλλά έπρεπε να γίνει....Για να δούμε πώς θα είναι και τα αποτελέσματα.....

Πολλά φιλιά σε όλες!

Έλα και ο Αντρίκος περιπατητής, λέμε!:P:p:pΜπράβο το πουλί μου! Πέπε, ακούς;:tongue::tongue::tongue:

Περαστικά στον Αντώνιο!


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Έτσι, έτσι!Τον βλέπω ξεθάρρεψε αρκετούτσικα, σήμερα έκανε από 3-4 φορές 2-3 βηματάκια, αν και το απόγευμα κυρίως τον πιάνει χαχα!Καλά τον Αντώνιο, θέλει πολλήηηη προπόνηση ακόμη για να τον φτάσει, χαχα, γερά να είναι να κυνηγιούνται κι εμείς να κυνηγάμε από πίσω, ουρές!:lol::lol::lol::lol:


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

Επειδή έπρεπε να είναι νηστικός πολλές ώρες φαντάζομαι και με το κεφαλοκλείδωμα για να βρει φλέβα ε??:(:(:( Ναι, κι εμείς είχαμε ζήσει ένα δράμα εκείνη τη μέρα!Εύχομαι καλά αποτελέσματα, τι σου είχε βάλει να κάνεις?Τις κλασικές?


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

Επειδή έπρεπε να είναι νηστικός πολλές ώρες φαντάζομαι και με το κεφαλοκλείδωμα για να βρει φλέβα ε??:(:(:( Ναι, κι εμείς είχαμε ζήσει ένα δράμα εκείνη τη μέρα!Εύχομαι καλά αποτελέσματα, τι σου είχε βάλει να κάνεις?Τις κλασικές?

όχι, δεν έπρεπε να είναι νηστικός...Με την αιμοληψία δεν μπορεσα να τον ακούω να κλαίει....τον τρύπησαν και 2 φορές....:-(


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

όχι νηστικός?Εμένα μου είχαν πει 3-4 ώρες νηστικός για να μην επηρεαστούν τα αποτελέσματα και είχε θηλάσει στις 4-5 το πρωί και πλάνταξε 8 και που είχαμε πάει...Ωχ, 2 τρυπήματα, δόλιε Πέπε...:(:(:(Τι να κάνεις όμως, πρέπει να γίνουν για να έχουν αύριο μεθαύριο αυτές τις τιμές ως μέτρο σύγκρισης... Κοιμήθηκε τώρα?Εμένα πριν ένα τέταρτο οπότε ευκαιρία να κάνω το γιαχνί για αύριο!;);)


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Σιδηρο και φερριτίνη θα μετρήσουνε κυρίως....αλλά θα κάνουνε και τις άλλες...δεν μου είπανε για νηστεία...κοιμήθηκε πριν την αιμοληψία, στο καρότσι και τώρα είναι ντουρασελ!:P


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Πω, πω...ξαναθυμήθηκα τις παλιες καλές στιγμές.....:P:p:p που μιλούσαμε on line....:tongue:

Μα τι σου λέω εγώ...είναι άλλο πράμα!Θα μου πεις και στο άλλο έτσι μιλάμε, αλλά σήμερα το έγραψες, αύριο τράβα βρες το!Καλά, με λίγη αναζήτηση το βρίσκεις, αλλά κατάλαβες τι λέω!Γιαχνί έτοιμο, εννοώ βράζει, και θα βάλω να χτυπήσω ακόμη λίγο τσίζ!!!Πεθαίνω λέμε...Όλα τα λεφτά είναι η μαρμελάδα!Τόσο καιρό δεν έφτιαχνα αν και μαζί με το μιλφέιγ είναι το αγαπημένο μου γλυκό, γιατί η συνταγή που είχα ήθελε κομπόστα βατόμουρο ή βύσσινο, τεσπα, την οποία έβραζες και μετά έκανες κάτι άλλο, τρέχα γύρευε!Ενώ εδώ, χτυπάς και είσαι κυρία!Μπράβο στην Ερατώ κι ας μην την ξέρω, χαχα!Χαχα, δεν το πιστεύω, ξεκόλλησε και το η και το γ τώρα που γράφω εδώ, χαχαχα!:lol::lol::lol:


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!Σήμερα αν και με ξύπνησε από τις 5 ο κύριος Ανδρέας είμαι τόσο χαρούμενη που δεν με πειράζει τόσο!ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΑ κορίτσια!!Δεν περίμενα ποτέ τέτοια χαρά επειδή ήρθε η περίοδος, αχαχαχαχα!:D:D:D:D:D Εμ, 21 μήνες ήταν αυτοί, ούτε ένας ούτε δυο!Σήμερα είμαι για κομμωτήριο, πάω για δραματική αλλαγή, δραματική όχι τραγική ελπίζω, χαχα!:lol::lol::lol::lol:


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...