Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Σε πολλές κοπέλες εμφανίζονται καφέ και όλα πάνε μια χαρά αλλά καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σας....

Cafe μανούλες Ιανουαρίου 2011


CoffeeBreak

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

παντως απο τιτλο σκιζεις!!!!!με το καλο να βρεις και δουλεια κοριτσακι..

τι εννοείς καλε?


uop51syge.png

Ήρθες αγγελάκι μου και μου άλλαξες την ζωή...

Σ' αγαπώ πολύ θησαυρέ μου!!!c

Link to comment
Share on other sites

Ναι και σαν αντικειμενο ειναι υπεροχο....Να φτιάχνεις ιστοσελιδες κλπ.....μαρεσε πάντα αν και εγω ως κυριο αντικειμενο μου είχα τα πολυμεσα...(επεξεργασια εικόνας ήχου βιντεο).....:-)


uop51syge.png

Ήρθες αγγελάκι μου και μου άλλαξες την ζωή...

Σ' αγαπώ πολύ θησαυρέ μου!!!c

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα κορίτσια τι κάνετε??όχι δεν έχω γεννήσει ακόμα μου φαίνεται έχει βολευτεί πολύ καλά εκεί μέσα και δεν θέλει να βγει...Όσο για τον μικρό έχει από χτες που έχει ηρεμήσει κάπως,ίσως έφταιγε και το γεγονός που κόψαμε απότομα τον θηλασμό και το ότι ανακάλυψα ότι βγάζει 4δοντάκια μαζί έχουν σκάσει σχεδόν τα 2,άντε να τα βγάλει να ηρεμήσει το πουλάκι μου!!Αύριο έχω γιατρό το πρωί και λογικά θα μου κάνει την μαγική εξέταση:eek: Αν έχω νέα θα σας ενημερώσω πάντως όλοι μου λένε ότι έχω πρηστεί και ότι είμαι κοντά ελπίζω να βγει εύκολα και γρήγορα όπως ο αδελφούλης του

Link to comment
Share on other sites

Πώς τη νιώθεις την κοιλίτσα?Κατέβηκε??Εύχομαι κι εγώ να βγει πανεύκολα όπως ο Άγγελός σου!!Την επόμενη φορά που θα γράψεις θα είσαι ευτυχής αγορομάνα και δευτερομάνα, παρακαλώ!!!!:P:p:p:p:p Και πάλι με το καλόοοοο!!


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλή Σαρακοστή ! Ώρα για ενδοσκόπηση και περισυλλογή ! Σας φιλω όλες!

Kαλημέρα!Καλή Σαρακοστή!! Ο Γρηγόρης άρρωστος ακόμη, άμα συνεχίσει και σήμερα δε βλέπω να γλιτώνουμε την αντιβίωση...:confused::confused::confused:

Εγώ με επίδεσμο αφού από την Κυριακή δε μπορούσα να κουνήσω το χέρι μου, αλλά και πάλι λέμε Δόξα τω Θεώ!

Ελπίζω να περάσατε όμορφα, οικογενειακά!:D:D:D


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια καλησπερα γεννησα στις 3τα ξημερωματα εναν μπεμπουλη 3480 και 53εκατοστα ειναι ιδιος ο αδερφος του απλα εχει καστανα ματακια,ολα γινανε πολυ γρηγορα με πιασανε οι πονοι στις 8το βραδυ στις 11σπασανε τα νερα και στης 3ειχα γεννησει,τωρα περιμενω να μου τον φερουν να τον θηλασω φιλια σε ολες και καλη σαρακοστη να εχουμε

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Kαλημέρα!Καλή Σαρακοστή!! Ο Γρηγόρης άρρωστος ακόμη, άμα συνεχίσει και σήμερα δε βλέπω να γλιτώνουμε την αντιβίωση...:confused::confused::confused:

Εγώ με επίδεσμο αφού από την Κυριακή δε μπορούσα να κουνήσω το χέρι μου, αλλά και πάλι λέμε Δόξα τω Θεώ!

Ελπίζω να περάσατε όμορφα, οικογενειακά!:D:D:D

Ωχ.ωχ,ωχ!

Περαστικά σου Μαρούσκα μου!Και σου είπα.....άσε την άρση βαρών!:tongue:

Ελπίζω να μην χρειαστεί να πάρει αντιβίωση ο Γρηγόρης μας! Φιλιά σε όλους! Δες και το μέιλ σου! Κάτι σου έστειλα!:P:p

Κοριτσια καλησπερα γεννησα στις 3τα ξημερωματα εναν μπεμπουλη 3480 και 53εκατοστα ειναι ιδιος ο αδερφος του απλα εχει καστανα ματακια,ολα γινανε πολυ γρηγορα με πιασανε οι πονοι στις 8το βραδυ στις 11σπασανε τα νερα και στης 3ειχα γεννησει,τωρα περιμενω να μου τον φερουν να τον θηλασω φιλια σε ολες και καλη σαρακοστη να εχουμε

Να σου ζήσει Ηλιάννα μου! Γερός και καλότυχος να είναι ! Πού είσαι; Στο Ιασώ;


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, το είχα πει, δεν το είχα πει?Όταν ξαναμπείς να γράψεις θα είσαι δευτερομανούλα!!!!ΗΛΙΑΝΑΚΙ, να σου ζήσει, μανάρι μου!Να τον καμαρώσεις όπως επιθυμείς!!!Πάντα γερός και τυχερός!!!

Βικάκι μου, ευχαριστώ πουλί μου, σήμερα έχουμε ζωγραφική και χειροτεχνία με τα παιδιά!!!;););) Φιλιά στην ομαδάρα σου (δεν εννοώ τον Ολυμπιακό, μπλιαξ!!:tongue::tongue::tongue:).

Ξύπνια από τις 4.30 λόγω Αντρίκου, αλλά δε μασάμε μασάμε??Πάμε για τον δεύτερο καφέ!!!;););)

Καλό μήνα κοριτσάρες μου σε Ελλάδα και Αγγλία!!!


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, το είχα πει, δεν το είχα πει?Όταν ξαναμπείς να γράψεις θα είσαι δευτερομανούλα!!!!ΗΛΙΑΝΑΚΙ, να σου ζήσει, μανάρι μου!Να τον καμαρώσεις όπως επιθυμείς!!!Πάντα γερός και τυχερός!!!

Βικάκι μου, ευχαριστώ πουλί μου, σήμερα έχουμε ζωγραφική και χειροτεχνία με τα παιδιά!!!;););) Φιλιά στην ομαδάρα σου (δεν εννοώ τον Ολυμπιακό, μπλιαξ!!:tongue::tongue::tongue:).

Ξύπνια από τις 4.30 λόγω Αντρίκου, αλλά δε μασάμε μασάμε??Πάμε για τον δεύτερο καφέ!!!;););)

Καλό μήνα κοριτσάρες μου σε Ελλάδα και Αγγλία!!!

Καλημέρα!:P

Περιμένω εξωνυχιστικές λεπτομέρειες από την ζωγραφική δραστηριότητα των Χιουι, Λιουι,Ντιουι! Χαχα!:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue: Μη σου πω και καμιά φωτό!!!!!

Εμείς σήμερα ξυπνήσαμε κάπως.....Ο Λάσκαρης μου φαίνεται...κάπως....μακάρι να μην βγω αληθινή αλλά κάτι μου λέει ότι ίσως ανεβάσει πυρετούλι;:?::?::?: Δεν ξέρω γιατί έχω αυτή την αίσθηση!


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...