Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 9 hours ago, DizzyツMommy said:

      Κορίτσια ξεκίνησα κ γω διέγερση 8/5. Ουσιαστικά ξεκίνησε η περίοδος απ' το βράδυ της προηγούμενης μέρας και είχα αρκετή ροή μέσα στην μέρα, οπότε το βράδυ 8/5 έκανα την πρώτη μου gonal. Σήμερα πήρα την πρώτη olgalutran. 

      Είμαστε μαζί Bluee19 στην διέγερση και μαζί με τη Nima21 είμαστε κοντά όλες στην εμβρυομεταφορά. Καλή επιτυχία κορίτσια καλή δύναμη!!!!!

      Καλή επιτυχία !! Όλα δεξιά ! 

      13 hours ago, Angot said:

      κορίτσια να σας πω τα νέα μ! όπως ειπα είδα αίμα την κυριακή  (32+1)κλπ ήρθα στο μαιευτήριο , ειχα πολλές συντονισμένες  συσπάσεις  χωρίς το παραμικρό σύμπτωμα! το ραμα κρατάει αλλά επειδή έχει εμπεδωθεί ήδη το μωρο έσπρωχνε προς τα κάτω και με την πίεση το ζόρισε και μάτωσε! σκεφτείτε ο γιατρός έβαλε το δάχτυλο και έπιανε ράμμα και κεφάλι, αν δεν είχαμε θα ειχα γεννήσει! σήμερα εχω βάλει τον 2ο. όρο και έχουν ηρεμήσει οι συσπάσεις μ, το αιματακι είναι ελάχιστο καφέ σκουρο , πονάκια πάλι δεν εχω και εχω κάνει και αλλαγές 3 κορτιζονες ! θα μείνω να βάλω και αύριο έναν όρο και θα φύγω το απόγευμα! όπως φαίνεται ο γιατρός είπε ότι το γλιτωσαμε για την ώρα ! αλλά είναι κακό το γεγονός ότι δεν μ δίνει συμπτώματα , όποτε το παραμικρό του παραμικρού πρέπει να το ψάχνουμε πλεον!!  λογικά τις 33 θα τις περάσουμε και όσο πάει είπε ! αυτά .

      Όλα να πάνε καλα !!!! Είσαι δυνατη θα το καταφέρεις μέχρι τη βδομάδα που χρειάζεται !! 

      • Ευχή 1

Cafe μανούλες Ιανουαρίου 2011


CoffeeBreak

Recommended Posts

Περαστικά στα βασδελοπαιδο...χαχαχα...

όχι δεν το τρώει...Αυτη την εβδομαδα θα πάρω και θα το κάνω κροκέτες ψητες στο φούρνο όπως είπε το μαρουσκάκι, μηπως και φάει τελικά γιατι τα κανονικα κεφτεδάκια τα τρώει...τρελαίνετε δηλαδη..χαχαχα


uop51syge.png

Ήρθες αγγελάκι μου και μου άλλαξες την ζωή...

Σ' αγαπώ πολύ θησαυρέ μου!!!c

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Γιατί καλε άκαρδες δε μου λύνετε το πρόβλημα μου;:P:p:p:p

Πώς να επαναφέρω τη σελίδα στο αρχικό της μέγεθος που ο Πέπε κάτι πάτησε(κάποιο συνδιασμό κουμπιών ) και έγινε ψείρα η σελίδα;

Καμια δεν ξέρει;:rolleyes:

Πάτα ctrl (ενα κουμπάκι κάτω αριστερά στο πληκτρολόγιο σου και καθως το έχεις πατημένο πάτα και το + για να μεγαλώσει...:D;)


uop51syge.png

Ήρθες αγγελάκι μου και μου άλλαξες την ζωή...

Σ' αγαπώ πολύ θησαυρέ μου!!!c

Link to comment
Share on other sites

Πάτα ctrl (ενα κουμπάκι κάτω αριστερά στο πληκτρολόγιο σου και καθως το έχεις πατημένο πάτα και το + για να μεγαλώσει...:D;)

Ευχαριστώ! Επανήλθε! Καλέ, πώς τα κατάφερε ο Πέπε και έκανε τέτοιο συνδιασμό;Χαχα!

(Άι νόου γουερ δε κοντρολ μπάτον ιζ, ρε!)

Είπαμε είμαι ολίγον άσχετη αλλά.....όσο γι΄αυτό! Χαχα!:tongue::tongue::tongue:


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα από παγωμένα Γιαννιτσά!Είμαι στο γραφείο, άνευ μεγάλου υιού σήμερα μιας και τον κρατά ο παππούς του.Τα άλλα δυο τα πήρε ο ανήρ στον παιδικό του Ανδρέα μιας και η καλή κυρία είπε να πάει κι ο Φάνης εκεί (έχουν λίγα παιδάκια αυτές τις μέρες λόγω χιονιά)κι ο Φάνης καταχάρηκε φυσικά!!!Χθες απόγευμα εκεί που θ'ηλαζα τον μικρό μου ήρθε μια σκοτοδίνη, ένα πράμα...Μετράμε πίεση...8,5 μεγάλη 5,5 μικρή...πέθανα και δεν το ήξερα!!!Μετά έφαγα ελιές, μπατονέτες και πήγε στο 10...Μετά κι αφού συνήλθα, έφτιαξα cheesecake και το έφερα στο γραφείο κι ενθουσιάστηκαν όλοι! ;);););)

Ο μικρός με λυπήθηκε που ήμουν κομμάτια και σηκώθηκε μόνο 2 φορές λέμε!:-P:-P:-P:-P:-P

Ευτυχώς είχα τον καλό μου αντρούλη να φτιάχνει βραδινό για τα παιδιά, να παίζει μαζί τους και να συμμαζεύει την κουζίνα αντί εμού!Μανάρι μου, ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΣΕ ΑΓΑΠΩ!!!!


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα από παγωμένα Γιαννιτσά!Είμαι στο γραφείο, άνευ μεγάλου υιού σήμερα μιας και τον κρατά ο παππούς του.Τα άλλα δυο τα πήρε ο ανήρ στον παιδικό του Ανδρέα μιας και η καλή κυρία είπε να πάει κι ο Φάνης εκεί (έχουν λίγα παιδάκια αυτές τις μέρες λόγω χιονιά)κι ο Φάνης καταχάρηκε φυσικά!!!Χθες απόγευμα εκεί που θ'ηλαζα τον μικρό μου ήρθε μια σκοτοδίνη, ένα πράμα...Μετράμε πίεση...8,5 μεγάλη 5,5 μικρή...πέθανα και δεν το ήξερα!!!Μετά έφαγα ελιές, μπατονέτες και πήγε στο 10...Μετά κι αφού συνήλθα, έφτιαξα cheesecake και το έφερα στο γραφείο κι ενθουσιάστηκαν όλοι! ;);););)

Ο μικρός με λυπήθηκε που ήμουν κομμάτια και σηκώθηκε μόνο 2 φορές λέμε!:-P:-P:-P:-P:-P

Ευτυχώς είχα τον καλό μου αντρούλη να φτιάχνει βραδινό για τα παιδιά, να παίζει μαζί τους και να συμμαζεύει την κουζίνα αντί εμού!Μανάρι μου, ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΣΕ ΑΓΑΠΩ!!!!

περαστικούλια φιλη μου.....Καλός ο ανδρούλης σου...Σε αγαπάει και σε προσέχει...Μπράβο....:D

Κορίτσια έχω θέμα...με τους σταθμούς....Δεν μπορώ να ξεκολησω απο τον γιό μου και δεν ξερω πως θα τον πάω σταθμό για να πάω να δουλέψω επιτελους...

Εντωμεταξυ ειναι και η γλώσσα που με απασχολει...Θα μου πείς κανενα μωράκι δεν μιλάει ακόμα στην ηλικία του μικρού μου, ούτε τα αγγλάκια, αλλά καταλαβαινουν όταν τους μιλάει η μανούλα στην γλωσσα τους όπως καταλαβαινει και ο δικος μου εμενα....

Αν του μιλάνε του κακομοιρη Αγγλικά θα τους κοιτάει σαν εξωγηινος....Θα τον αλάζουν κανονικά, θα τον ταιζουν κανονικά? Ή θα μου τον ξεχνάνε??? Εχω μεγάλο θέμα να ξεκολησω απο τον γιό μου....

Ρε σεις ειναι λαθος αυτο που έχω??? Γιατι νομίζω ότι θα μου το έχουν ξεχασμένο σε μια γωνιά???

Να σας πω και τον άλλο μου φόβο??? Το παιδί καλώς η κακώς δεν έχει έρθει σε επαφή με παιδάκια ποτέ πέραν απο 2 φορές στην Ελλάδα που πηγαμε σε μια φίλη που ειχε μωράκι και αυτη....Όταν βλέπει παιδάκια ο κακομοιρης τα κυνηγάει απο πίσω να παίξει, αλλά ειναι μεγαλυτερα και δεν πανε σε αυτον και αυτος μετα στεναχωριετε...ειμαι πολύ σκασμένη με το θεμα.....Δεν το έκανα επιτηδες, απλά δεν εχουμε κανεναν με παιδάκια να μπορεί να συναναστραφει και στην Ελλάδα τεχνικοι λόγοι με έκαναν να μην μπορώ να βγω απο το σπίτι να το πηγαινω στις παιδικες χαρές να παίζει...

:-(:-(


uop51syge.png

Ήρθες αγγελάκι μου και μου άλλαξες την ζωή...

Σ' αγαπώ πολύ θησαυρέ μου!!!c

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσάκια μου γεια σας, εδώ είμαι κι εγώ. Ξέρω χάθηκα αλλά δόξα τω θεώ είμαστε καλά. Από υγεία δηλαδή γιατί από ψυχολογία πάτος. Ο Λευτεράκης μια χαρά άρχισε δειλά δειλά να μπουσουλάει το μανάρι μου και να σηκώνεται όρθιος (όταν μπορεί και πιαστεί καλά). Πήγαμε και παιδίατρο, είμαστε 9500 κιλά και 75+ πόντους, όχι και το πρώτο μπόι αλλά για τα κιλά του μια χαρά. Ξεκινήσαμε γάλα φρέσκο αλλά βιολογικό και από φαί μας επιτρέπει τα πάντα εκτός αλατιού. Μέχρι και μέλι μας άφησε οπότε ξαναφάγαμε γιουρτάκι κανονικό (όχι advance που έτρωγε μέχρι τώρα γιατί τα άλλα του ξίνιζαν) με λίγο μέλι και δεν έχει δείξει κανένα ίχνος αλλεργίας μέχρι τώρα, ευτυχώς.

Τα υπόλοιπα άλλη στιγμή γιατί κλαίει μόνος του τώρα, πάω.............

Link to comment
Share on other sites

Επίσης κάναμε και τις πρώτες εξετάσεις αίματος. Έκλαψε το πουλάκι μου και μαζί του πόναγα κι εγώ, ακόμα έρχεται στο μυαλό μου αυτή η παλιοβελόνα που τρύπησε το χεράκι του μωρού μου. Τα αποτελέσματα έδειξαν ότι έχει στίγμα όπως κι εγώ. Κι εκείνος δυστυχώς χαμηλό αιματοκρίτη. Μου είπε όμως η γιατρός να κάνουμε μια δοκιμή. Να του δώσουμε σίδηρο για 2μιση μήνες και να κάνουμε επαναληπτική εξέταση. Αν δεν έχει ανέβει ο αιματοκρίτης του τότε δεν χρειάζεται να ξαναπάρει σίδηρο.

Α, από δοντάκια δώδεκα κι εμείς, έξι πάνω κι έξι κάτω εκ των οποίων οι 4 είναι τραπεζίτες. Αλλά τα έχουμε μόνο για μόστρα δεν μας αρέσουν τα κομματάκια....

Αυτά για τώρα φιλάκια σε όλα τα μπεμπάκια και τις γλυκές μανούλες τους!!!!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια έχω θέμα...με τους σταθμούς....Δεν μπορώ να ξεκολησω απο τον γιό μου και δεν ξερω πως θα τον πάω σταθμό για να πάω να δουλέψω επιτελους...

Mη στενοχωριέσαι, δεν είσαι η μόνη! Εσύ και άλλα τόσα εκατομμύρια μάνες! Είσαι απολύτως φυσιολογική, ειδικά στο πρώτο παιδί!:tongue:

Εντωμεταξυ ειναι και η γλώσσα που με απασχολει...Θα μου πείς κανενα μωράκι δεν μιλάει ακόμα στην ηλικία του μικρού μου, ούτε τα αγγλάκια, αλλά καταλαβαινουν όταν τους μιλάει η μανούλα στην γλωσσα τους όπως καταλαβαινει και ο δικος μου εμενα....

Αν του μιλάνε του κακομοιρη Αγγλικά θα τους κοιτάει σαν εξωγηινος....Θα τον αλάζουν κανονικά, θα τον ταιζουν κανονικά? Ή θα μου τον ξεχνάνε??? Εχω μεγάλο θέμα να ξεκολησω απο τον γιό μου....

Κοίτα να σου πω ότι δε θα ζοριστεί καθολου.... ψέμα θα είναι! Παρηγορήσου όμως ότι αυτό θα είναι ντισαβαντάζ μόνο για την αρχή γιατί μετά θα μάθει και τις 2 γλώσσες! Θα γίνει το παιδί bilingual μιας και θα χρησιμοποιεί την Αγγλική για να επικοινωνήσει με τους συνομίλικους! Και που είσαι! αυτός είναι ένας λόγος να αργήσει να μιλήσει και την μητρική ακόμη παραπάνω....μην ανησυχήσεις.

Ρε σεις ειναι λαθος αυτο που έχω??? Γιατι νομίζω ότι θα μου το έχουν ξεχασμένο σε μια γωνιά???

Να σας πω και τον άλλο μου φόβο??? Το παιδί καλώς η κακώς δεν έχει έρθει σε επαφή με παιδάκια ποτέ πέραν απο 2 φορές στην Ελλάδα που πηγαμε σε μια φίλη που ειχε μωράκι και αυτη....Όταν βλέπει παιδάκια ο κακομοιρης τα κυνηγάει απο πίσω να παίξει, αλλά ειναι μεγαλυτερα και δεν πανε σε αυτον και αυτος μετα στεναχωριετε...ειμαι πολύ σκασμένη με το θεμα.....Δεν το έκανα επιτηδες, απλά δεν εχουμε κανεναν με παιδάκια να μπορεί να συναναστραφει και στην Ελλάδα τεχνικοι λόγοι με έκαναν να μην μπορώ να βγω απο το σπίτι να το πηγαινω στις παιδικες χαρές να παίζει...

Χμμμ....το μανάρι...εκεί δεν έχετε γνωρίσει καμιά οικογένεια με παιδιά να τα φέρνετε σε επαφή τα παιδάκια να συνηθίζει σιγά σιγά; ή στην παιδική χαρά;

:-(:-(

Κοριτσάκια μου γεια σας, εδώ είμαι κι εγώ. Ξέρω χάθηκα αλλά δόξα τω θεώ είμαστε καλά. Από υγεία δηλαδή γιατί από ψυχολογία πάτος. Ο Λευτεράκης μια χαρά άρχισε δειλά δειλά να μπουσουλάει το μανάρι μου και να σηκώνεται όρθιος (όταν μπορεί και πιαστεί καλά). Πήγαμε και παιδίατρο, είμαστε 9500 κιλά και 75+ πόντους, όχι και το πρώτο μπόι αλλά για τα κιλά του μια χαρά. Ξεκινήσαμε γάλα φρέσκο αλλά βιολογικό και από φαί μας επιτρέπει τα πάντα εκτός αλατιού. Μέχρι και μέλι μας άφησε οπότε ξαναφάγαμε γιουρτάκι κανονικό (όχι advance που έτρωγε μέχρι τώρα γιατί τα άλλα του ξίνιζαν) με λίγο μέλι και δεν έχει δείξει κανένα ίχνος αλλεργίας μέχρι τώρα, ευτυχώς.

Τα υπόλοιπα άλλη στιγμή γιατί κλαίει μόνος του τώρα, πάω.............

Επίσης κάναμε και τις πρώτες εξετάσεις αίματος. Έκλαψε το πουλάκι μου και μαζί του πόναγα κι εγώ, ακόμα έρχεται στο μυαλό μου αυτή η παλιοβελόνα που τρύπησε το χεράκι του μωρού μου. Τα αποτελέσματα έδειξαν ότι έχει στίγμα όπως κι εγώ. Κι εκείνος δυστυχώς χαμηλό αιματοκρίτη. Μου είπε όμως η γιατρός να κάνουμε μια δοκιμή. Να του δώσουμε σίδηρο για 2μιση μήνες και να κάνουμε επαναληπτική εξέταση. Αν δεν έχει ανέβει ο αιματοκρίτης του τότε δεν χρειάζεται να ξαναπάρει σίδηρο.

Α, από δοντάκια δώδεκα κι εμείς, έξι πάνω κι έξι κάτω εκ των οποίων οι 4 είναι τραπεζίτες. Αλλά τα έχουμε μόνο για μόστρα δεν μας αρέσουν τα κομματάκια....

Αυτά για τώρα φιλάκια σε όλα τα μπεμπάκια και τις γλυκές μανούλες τους!!!!

Γεια σου φιλενάδα μου!:P

Αχ, και είχα ανησυχήσει ότι κάτι έγινε με την κοιλίτσα σου!

Γιατί η διάθεση στο ναδίρ καλή μου;

Θα μου πεις τώρα....με όλα αυτά που συμβαίνουν στη χώρα μας.....έτσι και δεις ειδήσεις είναι για να φουντάρεις!

Να μου φιλήσεις τον Λευτεράκη μας, έμοιασε την μανούλα του το μανάρι μου! Μην μου στενοχωριέσαι για το στίγμα....ξέρεις πολύ καλύτερα από μένα ότι δεν είναι τίποτα. Απλά, όταν αύριο μεθαύριο γνωρίσει το κορίτσι του....εκεί θα πρέπει να προσέξει, ε;:)

Μαρούσκαααααααα! Εργαζόμενο κορίτσι! Γιουχου!:tongue::tongue::tongue:

Σου έπεσε η πίεση, μανάρι μου; Γιατί; Καλέ, τι μπατονέτες έφαγες; αυτές που βάζουμε στα αυτιά; χαχα! Κέφια έχω βραδιάτικα!

Το cheesecake που έφτιαξες ήταν της Ερατώς; Τους καλομαθαίνεις στο γραφείο, βλέπω.....


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

10-02-12 11:30

stellinula

Παράθεση:

περαστικούλια φιλη μου.....Καλός ο ανδρούλης σου...Σε αγαπάει και σε προσέχει...Μπράβο....

Κορίτσια έχω θέμα...με τους σταθμούς....Δεν μπορώ να ξεκολησω απο τον γιό μου και δεν ξερω πως θα τον πάω σταθμό για να πάω να δουλέψω επιτελους...

Εντωμεταξυ ειναι και η γλώσσα που με απασχολει...Θα μου πείς κανενα μωράκι δεν μιλάει ακόμα στην ηλικία του μικρού μου, ούτε τα αγγλάκια, αλλά καταλαβαινουν όταν τους μιλάει η μανούλα στην γλωσσα τους όπως καταλαβαινει και ο δικος μου εμενα....

Το παιδάκι σου θα γίνει δίγλωσσο όπως είπε κι η Βίκυ, σαν να ήταν ο ένας από τους δυο γονείς ξένος...Τέλεια, θα πάρει Proficiency για πλάκα, τυχερή!!!Μη στεναχωριέσαι...Βέβαια, είναι το πρώτο σου οπότε όλα τα σκέφτεσαι αλλιώς, αλλά όλα θα πάνε καλά!

Αν του μιλάνε του κακομοιρη Αγγλικά θα τους κοιτάει σαν εξωγηινος....Θα τον αλάζουν κανονικά, θα τον ταιζουν κανονικά? Ή θα μου τον ξεχνάνε??? Εχω μεγάλο θέμα να ξεκολησω απο τον γιό μου....

Δε νομίζω ότι υπάρχει περίπτωση να το ξεχάσουν το παιδί λόγω γλώσσας, λόγω φόρτου εργασίας μπορεί!Πλάκα κάνω, δεν είναι Ελλάδα εκεί!:tongue::tongue:

Ρε σεις ειναι λαθος αυτο που έχω??? Γιατι νομίζω ότι θα μου το έχουν ξεχασμένο σε μια γωνιά???

Να σας πω και τον άλλο μου φόβο??? Το παιδί καλώς η κακώς δεν έχει έρθει σε επαφή με παιδάκια ποτέ πέραν απο 2 φορές στην Ελλάδα που πηγαμε σε μια φίλη που ειχε μωράκι και αυτη....Όταν βλέπει παιδάκια ο κακομοιρης τα κυνηγάει απο πίσω να παίξει, αλλά ειναι μεγαλυτερα και δεν πανε σε αυτον και αυτος μετα στεναχωριετε...ειμαι πολύ σκασμένη με το θεμα.....

Καλέ γιατί να μην τον θέλουν τα άλλα παιδιά???Έλα Χριστέ και Παναγιά!!:confused::confused:Άλλωστε, συνομήλικα δε θα έχει ο παιδικός??

Δεν το έκανα επιτηδες, απλά δεν εχουμε κανεναν με παιδάκια να μπορεί να συναναστραφει και στην Ελλάδα τεχνικοι λόγοι με έκαναν να μην μπορώ να βγω απο το σπίτι να το πηγαινω στις παιδικες χαρές να παίζει...

Βικάκι μου, ναι το γνωστό της Ερατώς έφτιαξα, χεχε!Σιγά το κακομάθημα, αφού είναι πανεύκολο ε και κάτι ήθελα να τους κεράσω λόγω της επιστροφής ντε!;);) (Μπατονέτες τις αλμυρές έφαγα καλέ!)

Ηλιανάκι, χαμένη βρε τόσο καιρό, αλλά είπαμε, μεγαλώνουμε το μπεμπέκι μας!!!Ο Λευτεράκης είναι μια χαρά κι από δόντια κι από κιλά κι από ύψος μη σου πω...Καλά Βίκυ, μη βαράς δεν ξαναλέω για το ύψος του Αντρίκου, χαχαχαχα!

Εγώ αν εξαιρέσεις τους πονοκεφάλους, την υπόταση, το χάλια στομάχι και μια τενοντίτιδα κατά τ' άλλα είμαι περδίκι:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ο δε Ανδρέας από χθες και σήμερα ακόμη περισσότερο περπατάει πλέον όσο μπορεί και θέλει δηλαδή πολύ!!!Αχ, όταν ανοίγει τα χέρια και πάει ΤΟ γέλιο!!!!Το μανάρι μου, αχ!Πάω για λίγο διάβασμα, σας φιλώ και σας καληνυχτώ!!!


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστω βρε κορίτσια αν και προσπαθω να το βάλω στο μυαλό μου να αρχίσω να το εμπαιδώνω ότι θα πρέπει να το πάω σταθμό τελικά, αλλά ανατριχιάζω στην ιδέα και το ξεχνάω....

Πως θα ξεκολλήσω??? Τελικά μάλλον εγω θα πάθω μεγαλύτερο σοκ από ότι ο μικρός μακρυά μου....Αυτος θα χεστεί απο την χαρά του με τόσα παιχνίδια και παιδάκια....

πφφφφ


uop51syge.png

Ήρθες αγγελάκι μου και μου άλλαξες την ζωή...

Σ' αγαπώ πολύ θησαυρέ μου!!!c

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Στελλινούλα,

Από τη μια δεν υπάρχει καλύτερο για τα τρία πρώτα του χρόνια να έχει τη μαμά του κοντά το παιδί, από την άλλη...μωρέ κι η παρέα με άλλα παιδάκια χρειάζεται!Ξέρεις πόσο καλό θα του κάνει?Και σε σένα, άλλωστε!Καλέ εγώ αν και με ξαγρυπνά ακόμη, αν και πήγα στη δουλειά και ξυπνάω από τις 6, νιώθω πιο ξεκούραστη και ορεξάτη να παίξω μαζί του, αυτό το όλη μέρα δεν άντεχα άλλο...Γέρασα μου φαίνεται....:tongue::tongue::tongue:

Έκανα τη γαλατόπιτα της Βίκυς σήμερα, μια τρέλα έγινε!!

Το Αντρικάκι μας περπατάει αχ αχ, έχει πολύ πλάκα, το ξαναείπα?Δε θυμάμαι πια, γέρασα είπαμε!!!!

Καλό βράδυ σε όλες...


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημεραααα

ποσο καιρο εχω να μπω εδω αλλα μιας και τα αφεντικα συνεδριαζουν και ειναι πιο χαλαρη η μερα ειπα να μπω!!!

Εμεις σχετικως καλα , ο Αλεξανδρουλης ακομη με πυρετο βεβαια αλλα με διαθεση καλη...

Στελλινουλα δεν νομιζω το παιδακι σου να μην το φροντιζουν στον παιδικο λογω του οτι ειναι απο αλλη χωρα ...αλλα λογικο ειναι να εχεις τις ανασφαλειες σου ...Αν τελικως δεν πατε προσπαθησε σιγα σιγα να αναπτυξεις φιλιες με αλλες μαμαδες (ισως λιγο αργοτερα που θα βελτιωθει ο καιροςκαι θα πηγαινετε σε παδικες χαρες και παρκα)

Ηλιαννα μου 12 δοντια ????εμεις μονο 5 και το πεμπτο δλδ μολις εσκασε...οσο για το στιγμα απο την στιγμη που το εχεις και εσυ ξερεις οτι απλα θελει μια προσοχη ..ολα καλα!!!!να μην στεναχωριεσαι εχεις και ενα μπεμπαρο εκει μεσα εεε??


cca53e644d.png

eTRlp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερααα...

αρρωστουλης ακομη ο μικρος ..θα παμε παιδιατρο το απογευμα γιατι αντι να βελτιωνομαστε χειροτερεουμε...θα παω και τον μεγαλο ωριλα για καθαρισμο αυτιων ...στην γυρα ολο το απογευμα..

vasdeli μου καλως σας βρηκα!!


cca53e644d.png

eTRlp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...