Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 22 λεπτά , a miracle please είπε:

      Καλησπέρα σας,

      ελπίζω να είστε όλες καλά! 

      Αχ πως αρχίζω το μήνυμά μου...σαν γράμμα. Αλλά ελπίζω πραγματικά να είστε καλά όλες σας.

      Ελπίζω να μπορέσετε να με βοηθήσετε, διότι σκέφτηκα αρκετά να κάνω λογαριασμό και να σας ρωτήσω εδώ στο θέμα για πληροφορίες...

      Το ιστορικό μου έχει ως εξής..

      Είμαι 43 (και μισό) και έχω αποβολές/παλίνδρομες τα τελευταία χρόνια. Έχω κάνει και εξωσωματική, αλλά...... οι γιατροί που έχω ρωτήσει γενικά, εαν έχουμε κάποιο πρόβλημα κτλ κτλ μου είπαν απλά πως είναι θέμα ηλικίας που δεν κρατιούνται οι εγκυμοσύνες και πως δύσκολα θα κάνω "δικά μου" παιδιά. Και να σκεφτώ τη δωρεά. Έχουμε δώσει ένα σκασμό λεφτά σε εξετάσεις κτλ και όλα δείχνουν καλά. Τι να πω... ίσως είναι λόγω ηλικίας τελικά. Αν και έχω ακούσει πως και άλλες γυναίκες στην ηλικία μου έχουν μείνει εγκυος και φυσιολογικά μάλιστα και απέκτησαν υγιέστατα μωράκια. Αλλά αυτό μάλλον είναι άλλο θέμα.

      Και εδώ έρχομαι να σας ρωτήσω, ποιους γιατρούς να επισκεφτώ να ρωτήσω για δωρεά; ποιοι είναι ειδικοί σε αυτό το θέμα; γιατί πλέον δεν εμπιστεύομαι εύκολα όποιον να'ναι. 

      Μήπως μπορείτε να με βοηθήσετε; Επίσης τα προμηθεύονται απο τράπεζες ή βρίσκουν γυναίκες να κάνουν ωοληψία μαζί τους;

      Προσπαθώ να βρω λίγο το δρόμο μου, γιατί βασικά μόνο αυτό μου έμεινε να κάνω.

      Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων!      

      Δεν υπάρχουν ειδικοί γιατροί.. οι περισσότεροι  ασχολούνται  και με αυτό το κομμάτι.. απλά κάποιος τους κάναμε εμείς ονόματα εδώ μέσα λόγω επιτυχιών.. σωστο και λαθος ταυτόχρονα..ιασω, Ρέα, ιακ ,μητερα και άλλα λογικά είναι τα κέντρα-νοσοκομεία που ασχολούνται..οπότε οι γιατροι συνεργάζονται  με αυτά.. αν μιλάς για Αθήνα.. υπάρχουν αντίστοιχα  και Θεσσαλονίκη..υπάρχουν και από τράπεζα και "φρεσκα", συνήθως την δότρια την μοιράζεσαι με άλλη κοπέλα.. το κόστος κυμαίνεται από 5000-7000, ίσως και λιγότερα από 5000 ανάλογα τι θα ζητήσεις και τι deal θα κάνεις.. γνώμη μου να διαλέξεις γιατρό  που θα ξεσκονησει και τον σύζυγο  αν δεν το εχετε κανει γτ πάντα  ειμαστε 2..μην παμε στο προφανες οτι φταει η γυναίκα..θα δωσεις λεφτά  για πιο σιγουρα..οποτε να εισαι πιο σιγουρη..αυτά για αρχή.. δεν ξέρω τι άλλο θα σε βοηθούσε.. 

      • Μου αρέσει 1

Cafe μανούλες Ιανουαρίου 2011


CoffeeBreak

Recommended Posts

Kαλημέρα στον απόδημο ελληνισμό και στις εγχώριες μανούλες!Ο Ανδρέας τρίτη μέρα σήμερα σχολείο κι αφού τις προηγούμενες μέρες έφαγε φρούτα και φαγάκι, σήμερα θα κάνουμε και το τρίτο βήμα και θα κοιμηθεί κιόλας εκεί, για να δούμε πώς θα τα πάμε και σήμερα:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Stellinoula, πόσο ζήλεψα την εικόνα που βλέπετε από το σπίτι σας, τυχεράκια!!Mακάρι κι εδώ να δίνανε περισσότερη σημασία στο πράσινο και στα παιδιά...Απογοήτευση ρε κορίτσια μου...Οι συνάδελφοι του άντρα μου, γονείς κι αυτοί κι όταν είπε γιατί διαλέξαμε παιδικό σε άλλη πόλη του είπαν, σιγά μωρέ...και τι έγινε που στους εδώ παιδικούς τα μωρά τα έχουν συνέχεια στο καρότσι δεμένα?Έλεος ρε κορίτσια...:confused::confused::confused:Καημένα παιδάκια...


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

και τι έγινε που στους εδώ παιδικούς τα μωρά τα έχουν συνέχεια στο καρότσι δεμένα?Έλεος ρε κορίτσια...:confused::confused::confused:Καημένα παιδάκια...

:confused::confused::confused::confused: ε?????? Τι λες τωρα?


uop51syge.png

Ήρθες αγγελάκι μου και μου άλλαξες την ζωή...

Σ' αγαπώ πολύ θησαυρέ μου!!!c

Link to comment
Share on other sites

:confused::confused::confused::confused: ε?????? Τι λες τωρα?

ωωω τελικα εχουμε απολυτο συγχρονισμο μαζι μειναμε εγκυες πιθανοτατα μαζι γεννησαμε και ταυτοχρονα μπηκαμε στο καφε μετα απο καιρο.

πολυ χαιρομαι για τα νεα σου ολα καλα να σας πανε και να σου ζησει ο μπεμπακος.

Link to comment
Share on other sites

ωωω τελικα εχουμε απολυτο συγχρονισμο μαζι μειναμε εγκυες πιθανοτατα μαζι γεννησαμε και ταυτοχρονα μπηκαμε στο καφε μετα απο καιρο.

πολυ χαιρομαι για τα νεα σου ολα καλα να σας πανε και να σου ζησει ο μπεμπακος.

Πες μου ότι ζείς και στο εξωτερικό να δέσει το γλυκό:D

Εγω περίπου 5 Μαίου του 2010 έμεινα έγκυος και 20 Γεναρη γέννησα, εσυ?


uop51syge.png

Ήρθες αγγελάκι μου και μου άλλαξες την ζωή...

Σ' αγαπώ πολύ θησαυρέ μου!!!c

Link to comment
Share on other sites

και τι έγινε που στους εδώ παιδικούς τα μωρά τα έχουν συνέχεια στο καρότσι δεμένα?Έλεος ρε κορίτσια...:confused::confused::confused:Καημένα παιδάκια...

Tείπες τώρα ρε Μαρούσκα.....έλεος! Καλά έκανες λοιπόν! Με τα χίλια!

ωωω τελικα εχουμε απολυτο συγχρονισμο μαζι μειναμε εγκυες πιθανοτατα μαζι γεννησαμε και ταυτοχρονα μπηκαμε στο καφε μετα απο καιρο.

πολυ χαιρομαι για τα νεα σου ολα καλα να σας πανε και να σου ζησει ο μπεμπακος.

Για να καταλάβω....

Αννα είχες γράψει εδώ; Δεν θυμάμαι! Πόσο είναι το παιδάκι σου; αγοράκι;

Άσχετο ρε κορίτσια αλλά σας είπα που ο Πέπε ρεύεται από τώρα με ανοιχτό το στόμα και μου τη δίνει;:mad: Αλλά δεν φταίει αυτός, ο άλλος ο μεγάλος φταίει που του το έμαθε!:-P Χαχα!


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πες μου ότι ζείς και στο εξωτερικό να δέσει το γλυκό:D

Εγω περίπου 5 Μαίου του 2010 έμεινα έγκυος και 20 Γεναρη γέννησα, εσυ?

ελα προεδρε εγω σε ειχα ονομάσει ετσι εμεινα γυρω στις 10 μαιου 10 γεννησα 28 Ιανουαριου του 11 μπορει να θυμηθεις αν σου πω οτι με ειχαν στειλει στην αρχη για αποξεση ενω ήταν ζωντανο το μικρουλι γραφαμε στο αραγε ειμαι εγκυος και στο παρεντς πριν μας κλειδωσουν (την παρεα μας ειχαν κλειδωσει) και δυστυχως δεν μενω εξωτερικο ειχα μεινει παλαιοτερα αλλα γνωρησα τον αντρα εδω και επεστρεψα η δικια του δουλεια μας εχει περιορισμενους εδω ευχομαι ολα να σας πανε καλα εκει.
Tείπες τώρα ρε Μαρούσκα.....έλεος! Καλά έκανες λοιπόν! Με τα χίλια!

Για να καταλάβω....

Αννα είχες γράψει εδώ; Δεν θυμάμαι! Πόσο είναι το παιδάκι σου; αγοράκι;

Άσχετο ρε κορίτσια αλλά σας είπα που ο Πέπε ρεύεται από τώρα με ανοιχτό το στόμα και μου τη δίνει;:mad: Αλλά δεν φταίει αυτός, ο άλλος ο μεγάλος φταίει που του το έμαθε!:-P Χαχα!

ναι προ εγκυμοσύνης και στις αρχες της εγκυμοσύνης μετά εγκατέλειψα γιατί ήμουνα μπες βγες στα νοσοκομεία και μόνιμο άγχος μέχρι να γεννηθεί η μικρή. είμαι και εγω στο σωστό καφε μολις χρόνισε η μικρούλα ευτυχώς εκείνη σε αντίθεση με την εγκυμοσύνη και την γεννά μου ειναι υγιεστατη (φτου φτου) και παντα χαμογελαστη(εεε οχι και παντα)

Να σας ζησουν και σε σας τα μωρακια σας

Link to comment
Share on other sites

Άσχετο ρε κορίτσια αλλά σας είπα που ο Πέπε ρεύεται από τώρα με ανοιχτό το στόμα και μου τη δίνει;:mad: Αλλά δεν φταίει αυτός, ο άλλος ο μεγάλος φταίει που του το έμαθε!:-P Χαχα!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ελα προεδρε εγω σε ειχα ονομάσει ετσι εμεινα γυρω στις 10 μαιου 10 γεννησα 28 Ιανουαριου του 11 μπορει να θυμηθεις αν σου πω οτι με ειχαν στειλει στην αρχη για αποξεση ενω ήταν ζωντανο το μικρουλι γραφαμε στο αραγε ειμαι εγκυος και στο παρεντς πριν μας κλειδωσουν (την παρεα μας ειχαν κλειδωσει) και δυστυχως δεν μενω εξωτερικο ειχα μεινει παλαιοτερα αλλα γνωρησα τον αντρα εδω και επεστρεψα η δικια του δουλεια μας εχει περιορισμενους εδω ευχομαι ολα να σας πανε καλα εκει.

Ευχαριστούμε Αννα μου....

οχι δεν θυμαμαι τίποτα περι προέδρου...Εξάλλου το τόπικ του "ΕΙΜΑΙ ΑΡΑΓΕ ΕΓΚΥΟΣ"

ΜΟΝΟ κακές αναμνήσεις μπορεί να μου φέρει πλέον Τίποτα ΑΛΛΟ...


uop51syge.png

Ήρθες αγγελάκι μου και μου άλλαξες την ζωή...

Σ' αγαπώ πολύ θησαυρέ μου!!!c

Link to comment
Share on other sites

ναι προ εγκυμοσύνης και στις αρχες της εγκυμοσύνης μετά εγκατέλειψα γιατί ήμουνα μπες βγες στα νοσοκομεία και μόνιμο άγχος μέχρι να γεννηθεί η μικρή. είμαι και εγω στο σωστό καφε μολις χρόνισε η μικρούλα ευτυχώς εκείνη σε αντίθεση με την εγκυμοσύνη και την γεννά μου ειναι υγιεστατη (φτου φτου) και παντα χαμογελαστη(εεε οχι και παντα)

Να σας ζησουν και σε σας τα μωρακια σας

Aχα! Άλλη μια τσουπρίτσα λοιπόν από τις λίγες που διαθέτει το καφέ!!!! Τι είπες τώρα; Σου είχανε στείλει για απόξεση ενώ το έμβρυο ήταν ζωντανό; μπρρρρρρ.....

Την έχετε βαφτίσει;

Καλέ, που είστε όλες οι άλλες; Αμαν πια!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ευχαριστούμε Αννα μου....

οχι δεν θυμαμαι τίποτα περι προέδρου...Εξάλλου το τόπικ του "ΕΙΜΑΙ ΑΡΑΓΕ ΕΓΚΥΟΣ"

ΜΟΝΟ κακές αναμνήσεις μπορεί να μου φέρει πλέον Τίποτα ΑΛΛΟ...

Γιατί δυσάρεστες; Έχω χάσει επεισόδια μου φαίνεται.....


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γιατί δυσάρεστες; Έχω χάσει επεισόδια μου φαίνεται.....

Βασδελάκι μου έχεις pm!!!

εχεις χάσει πάρα πολλά επεισοδια φιλενάδα μου....Ασε! Στην αρχη ηταν καλά...

Τέσπα περασμενα ξεχασμενα....γιατι όποιος θυμάτε τα παλιά είναι παλιανθρωπος!!!

Αχ ρε κοριτσια εγω εχω θεμα με την βάπτιση..Δεν ξερω τι να κάνω...Ηθελα να τον βαπτίσω φέτος το καλοκαιρι (αν κατέβουμε έχει καλώς) αν όχι τι θα κάνω?

Του χρόνου το καλοκαιρι θα ειναι πολυ μεγάλος για βάπτιση ε?

Εδω δεν θελω να τον βαπτίσω γιατι πρώτο δεν εχουμε τον νονό και δευτερον ειναι μακρυα η Ελληνικη εκκλησία και θα ειμαστε 3 και κουκος...


uop51syge.png

Ήρθες αγγελάκι μου και μου άλλαξες την ζωή...

Σ' αγαπώ πολύ θησαυρέ μου!!!c

Link to comment
Share on other sites

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ευχαριστούμε Αννα μου....

οχι δεν θυμαμαι τίποτα περι προέδρου...Εξάλλου το τόπικ του "ΕΙΜΑΙ ΑΡΑΓΕ ΕΓΚΥΟΣ"

ΜΟΝΟ κακές αναμνήσεις μπορεί να μου φέρει πλέον Τίποτα ΑΛΛΟ...

κατι εγινε εε? θα το βρω άλλη ωρα και θα στο στειλω

Aχα! Άλλη μια τσουπρίτσα λοιπόν από τις λίγες που διαθέτει το καφέ!!!! Τι είπες τώρα; Σου είχανε στείλει για απόξεση ενώ το έμβρυο ήταν ζωντανό; μπρρρρρρ.....

Την έχετε βαφτίσει;

Καλέ, που είστε όλες οι άλλες; Αμαν πια!

Γιατί δυσάρεστες; Έχω χάσει επεισόδια μου φαίνεται.....

ναι δυστηχως μου το κανανε και αυτο μεχρι τον 3ο μηνα ειμασταν στο ειμαι δεν ειμαι εγκυος, ενας ακτινολογος εξυπνος τα εκανε αυτα ευτυχως ο γυναικολογος μιση ωρα πριν μου κανει αποξεση μου εκανε υπερηχο...

μετα στον 3ο μηνα εκοψα οτι χαπι μου εδιναν και το αφησα στην τυχη ειπα οτι αν ειναι να ζησει θα τα καταφερει μονη της δεν μπορω να την κραταω με το ζορι και ετσι και εγινε.:lol: σταματησαν αιμοραγιες και όλα τα αλλα και τον τελευταιο μηνα μονο εγω νοσηλευτηκα με προεκλαμψια και συσπασεις. τελικα τα καταφεραμε και εγω με 2 μέρες εντατικη και η μινιατουρα των 2100 φοβερων κιλων.

ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΛΕΜΕ ΟΜΩΣ

Δεν την εχουμε βαφτησει ακομα μαλλον το Πασχα γιατι εχουμε πενθος:-(

Σου την μαυρησα την καρδια ή ακομα?

αντε πρωτη και τελευταια φορα που λεμε τα δυσαρεστα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Άννα σε καμία παρίπτωση δεν μου μαύρισες την καρδιά! Ίσα ίσα, αυτό που έκανες ήταν πολύ μεγάλη μαγκιά....έκοψες το χάπι....είπες αν είναι να ζήσει θα ζήσει.....σε ήθελε κοπέλα μου! Και την μικρή σου;

Ωστε λοιπόν θα έχουμε και άλλες βαπτίσεις στο καφέ ε; Από τις παλιές μόνο 2 δεν έχουν βαφτίσει τα παιδάκια τους.

Στελινούλα, αν θες την γνώμη μου να το βαφτίσεις το παιδί....θα είναι....βόμβας :P του χρόνου! Δεν θα μπαίνει μέσα στην κολυμπήθρα!:tongue::tongue:


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας!Βλέπω έχουμε και new entry στην ομάδα μας, Άννα να σου ζήσει η μπουμπού σου! Είδες Βικάκι, κάνουν ΚΑΙ κορίτσια το Γενάρη του 2011 :lol::lol::lol: Έχει πήξει στο τσουτσούρι το μάτι μας εδώ μέσα, χαχα!Και ναι, μεγάλη μαγκιά αυτό που έκανες και η μικρή σου αν και κορίτσι πρέπει να βγήκε και πολύ αντράκι πιστεύω μετά από τόση ταλαιπώρια!!

Στελλινούλα, για τη βάφτιση...Πέρα από το πρακτικό του θέματος (ότι ο μικρός του χρόνου θα είναι ολόκληρο παιδάκι και θα τον κυνηγάτε γύρω γύρω από την κολυμπήθρα για να μπει:lol::lol:) εγώ θα σου πω και το άλλο...Βαφτίζοντάς το το παιδί, αποκτά και το φύλακα άγγελό του και πίστεψέ με είναι πολύυυυ σημαντικό αυτό, για να στο λέω κάτι ξέρω...Αλήθεια ρε κορίτσια, άμα το φύλακα άγγελο τον αποκτούν με τη βάφτιση πιο μπροστά ποιος τα προσέχει??Βίκυυυυυυ....

Εμείς καλά όλοι πάνε οι πυρετοί, ο βήχας έμεινε, αλλά αύριο σχολείο ΚΑΝΟΝΙΚΑ και τα τρία...Επιτέλους, 2 μέρες ΓΙΑ ΜΕΝΑ πριν πάω στη δουλειά, το αξίζω νομίζω!:wink:


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας!Βλέπω έχουμε και new entry στην ομάδα μας, Άννα να σου ζήσει η μπουμπού σου! Είδες Βικάκι, κάνουν ΚΑΙ κορίτσια το Γενάρη του 2011 :lol::lol::lol: Έχει πήξει στο τσουτσούρι το μάτι μας εδώ μέσα, χαχα!Και ναι, μεγάλη μαγκιά αυτό που έκανες και η μικρή σου αν και κορίτσι πρέπει να βγήκε και πολύ αντράκι πιστεύω μετά από τόση ταλαιπώρια!!

Στελλινούλα, για τη βάφτιση...Πέρα από το πρακτικό του θέματος (ότι ο μικρός του χρόνου θα είναι ολόκληρο παιδάκι και θα τον κυνηγάτε γύρω γύρω από την κολυμπήθρα για να μπει:lol::lol:) εγώ θα σου πω και το άλλο...Βαφτίζοντάς το το παιδί, αποκτά και το φύλακα άγγελό του και πίστεψέ με είναι πολύυυυ σημαντικό αυτό, για να στο λέω κάτι ξέρω...Αλήθεια ρε κορίτσια, άμα το φύλακα άγγελο τον αποκτούν με τη βάφτιση πιο μπροστά ποιος τα προσέχει??Βίκυυυυυυ....

Εμείς καλά όλοι πάνε οι πυρετοί, ο βήχας έμεινε, αλλά αύριο σχολείο ΚΑΝΟΝΙΚΑ και τα τρία...Επιτέλους, 2 μέρες ΓΙΑ ΜΕΝΑ πριν πάω στη δουλειά, το αξίζω νομίζω!:wink:

Καλημέρα,

πωπω εσυ εχεις και 3 πως να μην πήξεις! κορίτσια να ρωτησω η μικρη έχει φάει απο όλα τώρα μπορει να τρώει και τιποτα σε ψητο ας πουμε μπιφτεκια τροποποιημένα λιγο χωρις πολλα καρυκευματα. εχει φαει βέβαια απ'όλα τα δικα μας αλλα για να δοκιμάσει δεν της το εχω βάλει σαν πιατο κανονικά μπροστά της.

Link to comment
Share on other sites

Φυσικά και θα δώσεις μπιφτεκάκια στη μικρή, άλλωστε τι έχουν τόσο μέσα?Λίγο κρεμμυδάκι, μαϊντανούλι, εντάξει μη βάλεις και 2 κιλά πιπέρι ρε παιδί μου;););) Απ όλα να της δίνεις, εννοείται! Ναι, μαζί με το vasdelaki είμαστε οι τρίτεκνες της παρέας, τραβάμε την ανηφόρα και δε ρετάρουμε, χαχα (συνήθως!!)... Ό,τι απορίες έχεις, ρώτα, έχουμε εδώ κόσμο να σου λύσει όλες τις απορίες ή σχεδόν όλες!


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

κατι εγινε εε? θα το βρω άλλη ωρα και θα στο στειλω

Τι ήθελες Αννούλα να μου στείλεις?

Στελλινούλα, για τη βάφτιση...Πέρα από το πρακτικό του θέματος (ότι ο μικρός του χρόνου θα είναι ολόκληρο παιδάκι και θα τον κυνηγάτε γύρω γύρω από την κολυμπήθρα για να μπει:lol::lol:) εγώ θα σου πω και το άλλο...Βαφτίζοντάς το το παιδί, αποκτά και το φύλακα άγγελό του και πίστεψέ με είναι πολύυυυ σημαντικό αυτό, για να στο λέω κάτι ξέρω...Αλήθεια ρε κορίτσια, άμα το φύλακα άγγελο τον αποκτούν με τη βάφτιση πιο μπροστά ποιος τα προσέχει??

Δεν είναι ότι δεν θέλω να το βαπτίσω...Τεχνικό είναι το θέμα...Θέμα χρόνου, χώρου κλπ. Αν δεν καταφέρω να κατέβω Ελλάδα καλοκαίρι ΠΩΣ θα το βαπτίσω εδώ ΧΩΡΙΣ νονό?

Αυτη την ερώτηση περί φύλλακα άγγελου πρίν την βάπτιση θέλω και εγω να δώ την απάντηση...

Φυσικά και θα δώσεις μπιφτεκάκια στη μικρή, άλλωστε τι έχουν τόσο μέσα?Λίγο κρεμμυδάκι, μαϊντανούλι, εντάξει μη βάλεις και 2 κιλά πιπέρι ρε παιδί μου;););) Απ όλα να της δίνεις, εννοείται! Ναι, μαζί με το vasdelaki είμαστε οι τρίτεκνες της παρέας, τραβάμε την ανηφόρα και δε ρετάρουμε, χαχα (συνήθως!!)... Ό,τι απορίες έχεις, ρώτα, έχουμε εδώ κόσμο να σου λύσει όλες τις απορίες ή σχεδόν όλες!

Εγώ πάντως πλέον του τα δίνω ΟΛΑ...Από ότι τρώμε!!!;)


uop51syge.png

Ήρθες αγγελάκι μου και μου άλλαξες την ζωή...

Σ' αγαπώ πολύ θησαυρέ μου!!!c

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...