Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Cafe μανούλες Ιανουαρίου 2011


CoffeeBreak

Recommended Posts

Ακούω εγώ. Και τι δήλωση!!!!!! Ευχαριστώ για τις ευχές κοριτσάκια μου όλες να χαιρόμαστε τα γλυκούλια μας κι ας μας βασανίζουν! Λευτεράκο μου, αγάπη μου, βασανό μου, πρωτοτοκάκι μου, ανάσα μου, ζωή σου σε λατρεύω δεν μπορώ να φανταστώ τη ζωή μου χωρίς εσένα αλλά ούτε και χωρίς τον αδερφό σου!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημέρα Ηλιάνα μου και Μαρούσκα μου! :-P

Ηλιάνα ευτυχώς που μπαίνεις και εσύ πού και πού και δεν μονοπωλούμε με την Μαρούσκα τον χώρο.....

Να ευχηθώ κι εγώ χρόνια πολλά σήμερα στην Λιάνα. Να τον χαίρεσαι Λιάνα μου! Να τον δεις καλό άνθρωπο, γερό και χαρούμενο!!!! Και με το καλό το σποράκι που έρχεται!!!!

Στην δουλειά και σήμερα με καλή διάθεση! Έχω πολλή δουλειά αλλά μου αρέσει.....(ελπίζω να μην μου περάσει, χαχα!!!!):tongue:


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Άσχετο αλλά κοιτάζω πάλι το μήνυμα που αναβοσβήνει στην υπογραφή μου.....Μετά από 2 χρόνια και 21 μέρες το μόνο που δεν ισχύει είναι το babywearing πλέον....Όλα τα άλλα παίζουν.....:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Βικάκι! Αν ισχύει ακόμα το co-sleeping σε σας, τότε εγώ να πάψω να τρελαίνομαι. Γιατί έχει γίνει μόνιμη κατάστσση, ελπίζω να αλλάξει κάποτε αυτή η κατάσταση γιατί δεν ξέρω πόσο καιρό έχω να κοιμηθώ.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια!Εγω ειχα δει κι αλλη ξεκαθαρη δηλωση καπου αλλου οποτε τωρα ειναι η δευτερη φορα!

Μαρουσκακι, με το καλο ευχομαι κι ενα τεταρτο ροζουλι θα πω αυτη τη φορα! Ευχαριστω πολυ για τα χρονια πολλα και τις ευχες!

Τον λατρευω αυτον τον αγοραρο!!Μαρουσκα το τικερ μου εγραφε "ερχεται ο αγοραρος και θα ταραξει ολο το γυναικειο πληθυσμο!και πρωτη και καλυτερη τη μαμα του"! :-D


b353ca0f41.png26lWp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ποσο χαρηκα που μπηκα κι ειδα τοση κινηση δε λεγεται!Απο προχθες εκατσα και ξαναδιαβαζα τα γεννητουρια μας!Λιανακι,χιλιες ευχες για το κουκλακι σου και γραπτως!Το θυμαμαι το τικερακι σου χαχα!Εγω εμεινα χωρις τικερακι λιγες μερες πριν τα γενεθλια ρε γμτ.Θα το φτιαξω που θα παει!Οσο για το τεταρτο,εγω τα γραφω αλλος γελαει!Αντικο μου,σαν αυριο,Αντικο μου!


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

Χαχα,Βικακι,ασε που λεει το σλινγκ μεχρι 3 ετων!Φανταζεσαι το Λασκαρη τωρα μεσα;;Εκεινο το breastfeeding να δω μεχρι ποτε θα το παμε.Θυμασαι κατι κουδουνια που ειχα γραψει πριν δυο χρονια;Δε θα τα γλιτωσουμε,να δεις!:-D


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

Θυμάμαι, θυμάμαι!:P

Αλλά να σου πω....δεν με νοιάζει! χαχα!

Χθες ο μπόμπος είδε τον αδερφό του να πίνει γάλα με Hemo και ζήτησε! Λές;:tongue:


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Οχι δε λεω μαναρι!χωρις να θελω να σε απογοητευσω,να σου πω οτι ο Αντρικος πινει σχεδον καθε βραδυ γαλα φρεσκο με τα αδερφια του αλλα πριν κοιμηθει-και 3-5 φορες ως τοτε!- θα θηλασει.Τι να πω,καποτε δε θα βαρεθουν;νατος, παλι γαλα θελω μου λεει.Τεταρτη φορα ηδη απο τις 15.30 που γυρισε... Γυρισα δουλεια,εχω πολλη απο δαυτη!Καλο βραδυ,παω για τζιτζικο!


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

Οχι δε λεω μαναρι!

:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Xατζάρα είσαι ρε παιδάκι μου!:tongue::tongue::tongue::tongue:

Άσε με να κάνω φρούδες ελπίδες, η μάνα!!!!!χαχα!:P

Δε βαριέσαι....μέχρι τα 2,5 έχω ευλογία.....μετά βλέπουμε!:-P


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλε καλε τσα!!!!!

τι μου κανετε??να ευχηθω καλη εγκυμοσυνη στην Ηλιαννα με το καλο να παρει το τριτο μωρο της στην αγκαλια της και ...καλα κουραγια..

Εμεις ολοι καλα!!! και ετσι για να μην απογοητευστε και εμας ο αλεξ μαζι μας κοιμαται (μολις τον παιρνει καλα ο υπνος τον μεταφερω στο κρεβατι του)δεν το συζηταει για αλλου ..παιρνει το γαλα του παει και βολευεται στην μεση αναμεσα απο το δυο μαξιλαρια και δεν τον ξεκουνας με τιποτα!!


cca53e644d.png

eTRlp2.png

Link to comment
Share on other sites

Πολλή δουλειά ρε κορίτσια, τώρα τα παράτησα!Δε χωράει το τικεράκι του Ανδρέα ορέ!:confused::confused::confused::confused::confused:

Ιωάννα, τι έκπληξη!!!!:P:p:p:p:p

Βικάκι μου, υπάρχουν και τα τρία χρόνια, αχαχαχαχα!


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας γεια σας! Εμας κοριτσια απο εκει που κοιμοταν μονος του μια χαρα, απο τοτε που τον βγαλαμε απο την κουνια και τον βαλαμε σε κρεβατι θελει να κοιμαμαι κι εγω μαζι του!Ταχω δει ολα...Και οχι τιποτα αλλο...Θα μεγαλωσει και η κοιλια σε λιγο και πως θα βολευομαστε?Ευτυχως μολις τον παιρνει ο υπνος φευγω!Αλλα αν τυχει και ξυπνησει πολυ πρωι για γαλα μετα για να ξανακοιμηθει πρεπει να ξαναξαπλωσω διπλα του!!

Τι θα κανω αμα συνεχιστει και μετα το καλοκαιρι?Με ποιον θα προτοκοιμαμαι?! :confused:


b353ca0f41.png26lWp2.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας γεια σας! Εμας κοριτσια απο εκει που κοιμοταν μονος του μια χαρα, απο τοτε που τον βγαλαμε απο την κουνια και τον βαλαμε σε κρεβατι θελει να κοιμαμαι κι εγω μαζι του!

Kι εμείς Λιανάκι τώρα που ανεβήκαμε πάνω και βγάλαμε τα κάγκελα του άρεσε πολύ, αλλά έκανε 200 ώρες να κοιμηθεί (εμ, είχε άνεση κινήσεων ο κύριος!) και στις 05.00 νταν τσουπ τσουπ ερχόταν σε μας.Οπότε ο άντρας μου ξανάβαλε τα κάγκελα (:tongue::tongue:) και τώρα απλώς κλαίει στις 05.30, τρώει και νάνι!Ως τις 6 δηλαδή!

Ταχω δει ολα...Και οχι τιποτα αλλο...Θα μεγαλωσει και η κοιλια σε λιγο και πως θα βολευομαστε?Ευτυχως μολις τον παιρνει ο υπνος φευγω!Αλλα αν τυχει και ξυπνησει πολυ πρωι για γαλα μετα για να ξανακοιμηθει πρεπει να ξαναξαπλωσω διπλα του!!

Τι θα κανω αμα συνεχιστει και μετα το καλοκαιρι?Με ποιον θα προτοκοιμαμαι?! :confused:

Αχ πόσα άγχη άμα έχεις ήδη ένα παιδάκι Λιάνα μου...Ίσως περνάει κάποια φάση.Έχεις ακόμη καιρό ως το καλοκαίρι βρε!

Καλημέρα σε όλες σας.Μπήκα πριν αρχίσω εργασία και χαρά!Ο Αντρίκος στις 01.30 σηκώθηκε με ουρλιαχτά, ναι ναι, πάλι το αυτάκι του.Άλλωστε πέρασαν και 15 μέρες από την προηγούμενη φορά:?:?:?:?


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

Ιωάννα μου, αυτό που λες για το βόλεμα ανάμεσα στα 2 μαξιλάρια!!!!! Μήπως έχεις κρυφή κάμερα στο σπίτι μας; Αχαχαχαχα! Και μας ο Πεπελίνος έτσι κάνει!!!! Και μάλιστα αν δεν έχει χώρο ανάμεσα στα δύο μαξιλάρια ανοίγει μόνος του ή αν τον πετύχεις στις κακές του διώχνει του πατέρα του....Μετά με φωνάζει για να πιει το γάλα του και σκάει στα γέλια!!!! Τα μεσημέρια τον παίρνει έτσι ο ύπνος και μετά τον βάζω στην κούνια του. Τα βράδια όμως, αφού θηλάσει τον βάζω ξύπνιο στην κούνια του και κοιμάται μόνος του εκτός και αν μερικές φορές μου ζητήσει το χεράκι....:tongue:

Μαρούσκα, μια χαρά χώρεσε το τικεράκι μανάρι.....Άντε πάλι ο Αντρίκος με το αυτάκι.....μανάρι μου!

Λιάνα, υπομονή....θα συνηθίσει μωρέ....

Ηλιάνα, πώς πάει το εκρηκτικό δίδυμο Δημήτρη- Λευτέρη;:-P

Καλημέρα είπα; Δεν είπα!


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...