Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 8 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Δε κατάλαβα πως υπολόγισε τις  βδομάδες....πως υπολογίζονται??? Η γιατρός τι σας είπε?πόσες μέρες να μείνει σπίτι??? Ότι πει η γιατρός!!!!! Αααα 30/5 ξανά!!!! Αντε με το καλό!!! Τι ωραία!!! Εσύ μπορείς να πάρεις ηρεμιστικά τυχερέ...εμείς απαγορεύεται 😄😄

      Από ότι κατάλαβα το πρόβλημα είναι η οδηγηση που ειναι 1 πήγαινε 1 έλα και έχει λακουβες. Όλη η Ελλάδα μια λακουβα!!!

      Ευτυχώς!!! Στις ηλεκτρονικές αγορές μπορείς να το κάνεις. Λογικό να μην ξέρεις ποιες να πάρεις...προσπαθείς για το καλύτερο...πόσα να γνωρίζουμε πχια!😁

      Καλά ναι, έχουμε μερικούς δρόμους στις λακούβες μας γενικά στην Ελλάδα..

Μανούλες Νοεμβρίου 2014!


tinaki

Recommended Posts

Καλημέρα και απο μένα !!! Το Σαβ/κο όλο βόλτες ήμασταν. Θάλασσα, καφέ , βόλτες και φαγητό !!! Τα έφτυσα αλλά πέρασα τέλεια με τον αντρούλη μου :tongue:

Τελείωσα με τις δουλείες που είχα για σήμερα (σίδερο :mad: , σκούπισμα και σφουγγάρισμα) και λέω να κάνω ενα μπανάκι να δροσιστώ γιατι καίγομαι τώρα ! Λέω να μαγειρέψω μακαρόνια με σάλτσα! Αύριο θα δώ τον μικρό μου :D έχω β επιπέδου !!!! Σας φιλώ :wink:

Τι καλά titiko, να κάνεις καμιά βουτιά και για μας..και με το καλό η Β επιπέδου και καλά αποτελέσματα..Κι εγώ ανυπομονώ μέχρι τη δική μου..Δε βλέπω την ώρα να δω το μωράκι μου..

Kel, εσύ πότε έχεις, λογικά αυτή τη βδομάδα πριν από μένα ε ?


fUx9p3.png
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Τι καλά titiko, να κάνεις καμιά βουτιά και για μας..και με το καλό η Β επιπέδου και καλά αποτελέσματα..Κι εγώ ανυπομονώ μέχρι τη δική μου..Δε βλέπω την ώρα να δω το μωράκι μου..

Kel, εσύ πότε έχεις, λογικά αυτή τη βδομάδα πριν από μένα ε ?

Σημερα στις 6 εχω β επιπεδου. Απο χθες ο αγαπημενος μου εβγαλε μια μπλε βερμουδα και ενα γαλαζιο μπλουζακι και ειναι ετοιμος να δει το τσουτσουνι του γιου του!!!!!!!


fe75p2.png
Link to comment
Share on other sites

Σημερα στις 6 εχω β επιπεδου. Απο χθες ο αγαπημενος μου εβγαλε μια μπλε βερμουδα και ενα γαλαζιο μπλουζακι και ειναι ετοιμος να δει το τσουτσουνι του γιου του!!!!!!!

Χαχαχα..Θεός..Πάντως μη το γελάς..Τελευταία ακούμε όλο ιστορίες που τους άλλαξαν το φύλλο στη Β επιπέδου ή στον 6ο-7ο μήνα και έχω αρχίσει και έχω τύψεις που μιλάω στην κοιλιά μου στο θυληκό..Που λέω "μπέμπα" κτλ.. Και προσπαθώ να ξαναρχίσω τα ουδέτερα (το μωρό, το σποράκι, το έτσι το αλλιώς..), αλλά όλο θυληκά μου βγαίνουν αν δεν το προσπαθήσω..χαχαχα..

Λες να έχουμε ανατροπές ?

Καλή επιτυχία πάντως και περιμένουμε νέα..και σήμερα αν προλάβεις..χαχα..Αν πιάσει πάντως το χρώμα ρούχων θα το δοκιμάσω κι εγώ..χαχαχα


fUx9p3.png
 
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια!!!! Ειμαι πολυ χαρουμενη!!! Το κοριτσακι μου ναι ναι ναι.. ειδαμε κ το πιπι της.. ειναι μια χαρα!!!! Ολα φυσιολογικα!!!! Κ εχω κ φωτογραφια της να πιπιλαει το δαχτυλο!!!! Το μαναρακι μου!!!!! 529 γραμ. Και το ποδι πεννυ μακρυ κ καλλιγραμμο!!!!! Με το καλο κ η επομενη κυρια με καλα αποτελεσματα!!!! Μου εκανε κ κολπικο υπερηχο για να δει τον τραχηλο. Κλειστος 3.9 εκ. Τελεια ειπε. Αυταααααα


fe75p2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια!!!! Ειμαι πολυ χαρουμενη!!! Το κοριτσακι μου ναι ναι ναι.. ειδαμε κ το πιπι της.. ειναι μια χαρα!!!! Ολα φυσιολογικα!!!! Κ εχω κ φωτογραφια της να πιπιλαει το δαχτυλο!!!! Το μαναρακι μου!!!!! 529 γραμ. Και το ποδι πεννυ μακρυ κ καλλιγραμμο!!!!! Με το καλο κ η επομενη κυρια με καλα αποτελεσματα!!!! Μου εκανε κ κολπικο υπερηχο για να δει τον τραχηλο. Κλειστος 3.9 εκ. Τελεια ειπε. Αυταααααα

Μπράβο κορίτσι μου !!! Καλημέρα κι'ολας :) ... Τέλεια η μπουμπού σου !!! Άντε σήμερα να δώ τον δικό μου μπέμπη :) ανυπομονώ να παει 12 που εχω ραντεβού :)


hi0kp2.png

U47cp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μπράβο κορίτσι μου !!! Καλημέρα κι'ολας :) ... Τέλεια η μπουμπού σου !!! Άντε σήμερα να δώ τον δικό μου μπέμπη :) ανυπομονώ να παει 12 που εχω ραντεβού :)

Καλημερα!!! Καλη επιτυχια κ σε σενα!!!!!


fe75p2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια!!!! Ειμαι πολυ χαρουμενη!!! Το κοριτσακι μου ναι ναι ναι.. ειδαμε κ το πιπι της.. ειναι μια χαρα!!!! Ολα φυσιολογικα!!!! Κ εχω κ φωτογραφια της να πιπιλαει το δαχτυλο!!!! Το μαναρακι μου!!!!! 529 γραμ. Και το ποδι πεννυ μακρυ κ καλλιγραμμο!!!!! Με το καλο κ η επομενη κυρια με καλα αποτελεσματα!!!! Μου εκανε κ κολπικο υπερηχο για να δει τον τραχηλο. Κλειστος 3.9 εκ. Τελεια ειπε. Αυταααααα

Καλημέραααα !!!

Τι τέλεια νέα..!!! Μπράβο Kel μου..το μοντελάκι σου είναι μια τέλειο..Και ήδη 529 γραμμάρια ε ? Πωπω..Μπράβο και για τις καλές σου μετρήσεις..φαντάζομαι σου έφυγε ένα άγχος..Ανυπομονώ κι εγώ για το Σάββατο..να το δω, να το μετρήσουμε και να δούμε ότι όλα καλά...Τέλεια μέρα με τέλεια νέα λοιπόν..!!!


fUx9p3.png
 
Link to comment
Share on other sites

Titiko μου καλημέρα και σε σένα !

Εύχομαι όλα τέλεια να πάνε και σε σένα και περιμένουμε νέα σου το απόγευμα !

Κορίτσια, τόσο επηρέαζομαι από όλο αυτό που χθες είδα πρώτη φορά όνειρο το μωρό μου..Το βαφτίζαμε λέει και δεν ξέραμε σίγουρα το φύλλο, αλλά μας είχαν πει για κορίτσι..Είμασταν έξω στο προαύλιο και μας το φέρνει ο μπαμπάς μου με ένα ροζ φορμάκι και ήταν πολύ όμορφο και μεγάλα κόκκινα μάγουλα και ξανθό μαλλάκι και του λέω "Μπαμπά..είναι τελικά αγοράκι ή κοριτσάκι.." και μου λέει "ααα..δε ρώτησα.."..Το σκεφτόμουν το πρωί και γελούσα..Αλλά είναι μάλλον επειδή χθες μίλγα με μια φίλη και μου έλεγε να μου δώσει καλαθούνα και ένα σωρό πράγματα της κόρης της και χάρηκα και λέω μετά..έχει γούστο να πάμε μεθαύριο και να μας πει "αγόρι"..χαχαχα..και το είδα στον ύπνο μου..χαχαχα


fUx9p3.png
 
Link to comment
Share on other sites

Titiko μου καλημέρα και σε σένα !

Εύχομαι όλα τέλεια να πάνε και σε σένα και περιμένουμε νέα σου το απόγευμα !

Κορίτσια, τόσο επηρέαζομαι από όλο αυτό που χθες είδα πρώτη φορά όνειρο το μωρό μου..Το βαφτίζαμε λέει και δεν ξέραμε σίγουρα το φύλλο, αλλά μας είχαν πει για κορίτσι..Είμασταν έξω στο προαύλιο και μας το φέρνει ο μπαμπάς μου με ένα ροζ φορμάκι και ήταν πολύ όμορφο και μεγάλα κόκκινα μάγουλα και ξανθό μαλλάκι και του λέω "Μπαμπά..είναι τελικά αγοράκι ή κοριτσάκι.." και μου λέει "ααα..δε ρώτησα.."..Το σκεφτόμουν το πρωί και γελούσα..Αλλά είναι μάλλον επειδή χθες μίλγα με μια φίλη και μου έλεγε να μου δώσει καλαθούνα και ένα σωρό πράγματα της κόρης της και χάρηκα και λέω μετά..έχει γούστο να πάμε μεθαύριο και να μας πει "αγόρι"..χαχαχα..και το είδα στον ύπνο μου..χαχαχα

Εμας μας ειπε χθες οτι πρωτα θα δει ολα τα υπολοιπα και στο τελος θα πει το φυλλο. Και μας λεει... ποιος ειπε οτι το μωρο ειναι κοριτσι????? Ειχε απολυτο δικιο!!!!! Και ο μπαμπας μας μας πηρε ροζ πιπιλιτσες


fe75p2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια!!!! Ειμαι πολυ χαρουμενη!!! Το κοριτσακι μου ναι ναι ναι.. ειδαμε κ το πιπι της.. ειναι μια χαρα!!!! Ολα φυσιολογικα!!!! Κ εχω κ φωτογραφια της να πιπιλαει το δαχτυλο!!!! Το μαναρακι μου!!!!! 529 γραμ. Και το ποδι πεννυ μακρυ κ καλλιγραμμο!!!!! Με το καλο κ η επομενη κυρια με καλα αποτελεσματα!!!! Μου εκανε κ κολπικο υπερηχο για να δει τον τραχηλο. Κλειστος 3.9 εκ. Τελεια ειπε. Αυταααααα

Πω πω ενας κοριτσαρος!!!!!!!!!!!!!! Μπραβο σας τι υπεροχα νεα!! Πες του αντρα σου πως τωρα που θα ερθει η κορη θα ξετρελαθει!!!Κι αν του εχει και αδυναμία οπως ειναι λογικο.... ωχχχ.... μανα σε βλέπω στην γωνια να κουβεντιαζεις για δευτερο μπεμπε!!

Μπράβο κορίτσι μου !!! Καλημέρα κι'ολας :) ... Τέλεια η μπουμπού σου !!! Άντε σήμερα να δώ τον δικό μου μπέμπη :) ανυπομονώ να παει 12 που εχω ραντεβού :)

Αντε με το καλο κοριτσάκι μου να δεις τον μπεμπη σου! Καλα αποτελεσματα!!!


c9C7p3.png

IkE6p3.png

r9Kgp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εμας μας ειπε χθες οτι πρωτα θα δει ολα τα υπολοιπα και στο τελος θα πει το φυλλο. Και μας λεει... ποιος ειπε οτι το μωρο ειναι κοριτσι????? Ειχε απολυτο δικιο!!!!! Και ο μπαμπας μας μας πηρε ροζ πιπιλιτσες

Αχ..τι γλυκός..!!! Και σήμερα που το έλεγα στον άντρα μου μου λέει "εγώ έχω συνηθίσει την ιδέα του κοριτσιού τώρα..τι να πω ? Θα μου φανεί περίεργο να σκέφτομαι αγόρι μετά..χαχαχα" και κορίτσια..κι εγώ συνήθισα την ιδέα..Αλλά θα είχε πλάκα να μας έκαναν καμιά αντροπή και να ψάχναμε πάλι καλαθούνες κτλ από άλλους φίλους..χαχαχα


fUx9p3.png
 
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα μανουλες!!!!

Ξεκινησε λοιπον η μερα με πολυ ομορφα νεακια....μπραβο kel που πηγαν ολα καλα με τη β επιπεδου..τελεια αποτελεσματα για την κοριτσαρα σας!!!

titiko αντε καλα αποτελεσματα να εχεις κι εσυ και να μπεις να μας πεις!!!

πενυ λες τωρα στη β επιπεδου να εχουμε ανατροπες στο φυλο.... πλακα θα εχει να μας κανουν εκπληξεις τα νινια μας...χαχαχα!!!


tmVRp3.png

dakEp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ξέρω εγώ βρε Μαράκι..Πολλά ακούω τελευταία..Και ενός γνωστού μας που στην αυχεική του είπαν κοριτσάκι, τώρα πριν κανένα μήνα του είπαν αγόρι και περιμένει τη Β επιπέδου..χαχα..Αλλά μου φαίνεται δύσκολο με τόσα σύγχρονα μηχανήματα πια..Για να δούμε..


fUx9p3.png
 
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια!!!! Ειμαι πολυ χαρουμενη!!! Το κοριτσακι μου ναι ναι ναι.. ειδαμε κ το πιπι της.. ειναι μια χαρα!!!! Ολα φυσιολογικα!!!! Κ εχω κ φωτογραφια της να πιπιλαει το δαχτυλο!!!! Το μαναρακι μου!!!!! 529 γραμ. Και το ποδι πεννυ μακρυ κ καλλιγραμμο!!!!! Με το καλο κ η επομενη κυρια με καλα αποτελεσματα!!!! Μου εκανε κ κολπικο υπερηχο για να δει τον τραχηλο. Κλειστος 3.9 εκ. Τελεια ειπε. Αυταααααα

ΜΠΡΑΒΟ ΚΕΛ, ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ....ΚΑΙ Η ΜΙΚΡΗ ΣΟΥ ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΓΥΝΑΙΚΑ:P.ΜΙΣΟ ΚΙΛΟ Ε????

ΜΠΡΑΒΟ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΤΡΑΧΗΛΟ, ΕΙΝΑΙ ΒΑΣΙΚΟ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΝ ΕΧΕΙΣ ΑΓΧΟΣ.

Μπράβο κορίτσι μου !!! Καλημέρα κι'ολας :) ... Τέλεια η μπουμπού σου !!! Άντε σήμερα να δώ τον δικό μου μπέμπη :) ανυπομονώ να παει 12 που εχω ραντεβού :)

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΙΤΙΚΟ, ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΑΠΟ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ.

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!

ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΙΣ ΑΛΛΑΓΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΦΥΛΟ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ....ΑΣΤΑ ΠΙΚΡΑ ΝΑ ΣΤΟ ΑΛΛΑΖΟΥΝ ΑΦΟΥ ΣΟΥ ΒΑΛΟΥΝ ΤΗΝ ΙΔΕΑ ΠΡΩΤΑ. ΠΙΟ ΚΑΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΔΑΝ ΠΑΡΑ ΑΥΤΟ.

ΕΜΕΝΑ Ο ΙΔΙΟΣ ΓΙΑΤΡΟΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΤΟΥΣ ΜΕΓΑΛΟΥΣ ΥΠΕΡΗΧΟΥΣ ΕΙΧΕ ΠΕΣΕΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΠΡΟΒΛΕΨΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ, ΕΛΠΙΖΩ ΚΑΙ ΣΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΤΩΡΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΕ ΛΑΧΤΑΡΙΣΕΙ..ΔΥΟ ΦΟΡΕΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΑΓΟΡΙ.....ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ.


3I1Qp3.png

5xzap2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια..κυρίως οι ήδη μανούλες μπορούν να βοηθήσουν..Χθες μια φίλη που έχει ένα κοριτσάκι μου είπε πως πρέπει να πάρω από πριν μια ζώνη για την κοιλιά που είναι για μετά την εγκυμοσύνη και πως πρέπει να τη βάλλω από τις πρώτες μέρες στο μαιευτήριο για να επανέλθει η κοιλιά μας και να μην κρεμάσει..Και πως την πουλάνε όλα τα φαρμακεία και τα είδη με εγκυμοσύνης, βρεφικά κτλ..Χρησιμοποίησε καμία κάποια ζώνη, κορσέ κτλ για αυτό το λόγο ? Ο γιατρός της το πρότεινε ? και είδε αποτέλεσμα ? Αν ναι, ποια έχει χρησιμοποιήσει ? Ντρέπομαι να ρωτήσω και το γιατρό μου από τώρα τέτοια πράγματα..χαχαχα..


fUx9p3.png
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...