Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Εξωσωματική με φυσιολογικό κύκλο -


Recommended Posts

Ξεκινάω εξωσωματική με φυσιολογικό κύκλο στον edit admin στο ινστιτούτο γονιμότητας στην Παστερ edit admin

ας μαζευτούμε εδώ όποια έχει απορίες , σκέψεις...και προτάσεις για εμάς που τώρα ξεκινάμε..

Επεξεργάστηκαν by CoffeeBreak
Αυτοδιαφήμιση
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 37
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καταρχας καλη επιτυχια!!!!!!!!ολα να σου πανε καλα και να εχεις το πολυποθητο αποτελεσμα!!!

εγω δεν εχω αναλογη εμπειρια αλλα θα ηθελα να μου πεις τι ακριβως θα κανεις.Δε θα παρεις καθολου φαρμακα?περασες απο επιτροπη(πχ ΙΚΑ)??

σε ρωταω γιατι σκεφτομουνα να μπω και εγω αυτη τη διαδικασια το καλοκαιρι.και κατι τελευταιο:ποσες πιθανοτητες σου εδωσε?


θελω μια θαλασσα γεματη αστεριες!

tJd1p3.png

Το θέμα στη ζωή δεν είναι να κρατάς καλά χαρτιά, αλλά να παίζεις σωστά ένα άσχημο φύλλο....

(εμείς σκοπεύουμε να το παίξουμε σωστά)

Link to comment
Share on other sites

ξεχασα να σε ρωτησω πρεπει να πληρεις καποιες προυποθεσεις για να κανεις σε φυσικο κυκλο?εγω που θα γινω σε λιγο 28 καιολες μας οι εξετασεις ειναι καλες θα μπορουσα ?


θελω μια θαλασσα γεματη αστεριες!

tJd1p3.png

Το θέμα στη ζωή δεν είναι να κρατάς καλά χαρτιά, αλλά να παίζεις σωστά ένα άσχημο φύλλο....

(εμείς σκοπεύουμε να το παίξουμε σωστά)

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ για τις ευχές τις χρειάζομαι...

θα κάνω αυτού του είδους την θεραπεία γιατί έχω κάνει ήδη πολλές προσπάθειες , σε άλλο γιατρό , οπότε.... δεν έχω την δυνατότητα , την σωματική και της υγείας να υποβληθώ σε θεραπεία με φάρμακα οπότε ο Edit admin προέτεινε αυτό...

Εκτιμησα ότι ήταν πολύ ειλικρινής μαζί μου και μου έδωσε σχεδόν 50% μ σε σχέση με τον προηγούμενο γιατρό..που θα στα πω κάποια στιγμή πιο ιδιωτικά...

ναι πέρασα απο επιτροπή...

εδώ μπορείς να βρείς πληροφορίες που ίσως εγώ δεν θα στις δώσω σωστά.

Edit admin

Επεξεργάστηκαν by CoffeeBreak
Αυτοδιαφήμιση
Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΜΕΝΙΑ ΜΟΥ!!!

Εχουμε μιλησει και στο forum της εξωσωματικης!

Πολυ καλη η ιδεα σου ...να σου πω οτι το σκεφτομουν και εγω!!!

Για τον Edit admin εχω ακουσει πολυ καλα λογια...ειναι πανεπιστημιακος και πολυ καλος ανθρωπος! Ελεγα εαν αποτυχουν και αυτες οι προσπαθειες μου να παω για να μου πει τη γνωμη του..ισως παω ετσι κι αλλιως.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα κοριτσάκια μου..

Καίτη μου τι κάνεις; αποφάσισες πότε με το καλό η επόμενη προσπάθεια; μακάρι να είναι σύντομα και επιτυχημένη!

γεια σου γλυκουλα μου, μακαρι..... και σε σενα το ευχομαι ...το ξερεις:)

μετα το αρνητικο αποτελεσμα του προηγουμενου μηνα......παρακαλουθουσαμε το ωαριο του φυσιολογικου κυκλου μου ........δυσκολη φαση και αυτη (ψυχολογικα)....τελικα μετα την ωοληψια...εμαθα οτι ηταν κυστικο....:(

πονουσα φρικτα 5 μερες και τωρα σε λιγο θα αδιαθετησω .....τον επομενο μηνα θα παρακολουθησουμε ξανα το φυσικο μου κυκλο!

Ιουλιο μαλλον η επομενη εξωσωματικη......

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ για τις ευχές τις χρειάζομαι...

θα κάνω αυτού του είδους την θεραπεία γιατί έχω κάνει ήδη πολλές προσπάθειες , σε άλλο γιατρό , οπότε.... δεν έχω την δυνατότητα , την σωματική και της υγείας να υποβληθώ σε θεραπεία με φάρμακα οπότε ο κ.Λουτράδης προέτεινε αυτό...

Εκτιμησα ότι ήταν πολύ ειλικρινής μαζί μου και μου έδωσε σχεδόν 50% μ σε σχέση με τον προηγούμενο γιατρό..που θα στα πω κάποια στιγμή πιο ιδιωτικά...

ναι πέρασα απο επιτροπή...

εδώ μπορείς να βρείς πληροφορίες που ίσως εγώ δεν θα στις δώσω σωστά.

iga.nelios.com

ειναι ακριβως αυτη η διευθυνση γαιτι δε μου βγαζει τιποτα?


θελω μια θαλασσα γεματη αστεριες!

tJd1p3.png

Το θέμα στη ζωή δεν είναι να κρατάς καλά χαρτιά, αλλά να παίζεις σωστά ένα άσχημο φύλλο....

(εμείς σκοπεύουμε να το παίξουμε σωστά)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


KORITSIA MOU EIMAI DULEIA GIA AUTO KAI TA GREEKLISH KAI I VIASINI ALLA DEN ANTEXO NA MIN SAS MILAW:)

KATIE XARIKA PARA POLI POU SE BRIKA KAI EDO NAI EINAI POLI KALOS ANTHROPOS POLI AKALOS EPISTIMONAS DEN 8ELW NA NOMIZOUN OTI EIMAI EPIREASMENI...

Edit admin ego BIKA DEN EINAI TO KANONIKO LINK 8A VGEI SE LIGO APO OTI MOU EIPAN STON AERA ALLA KAI EDO MPOREIS NA PAREIS PLIROFORIES..

THA ER8W TO APOGEUMA..

Επεξεργάστηκαν by CoffeeBreak
Αυτοδιαφήμιση
Link to comment
Share on other sites

Καίτη μου λυπάμαι που αναγκάστηκες να υποστείς όλη αυτή την ταλαιπωρία και τον πόνο και τελικά δεν είχε αποτέλεσμα..

Ευτυχώς ο Θεούλης μας έχει προικίσει με απεριόριστα αποθέματα δύναμης και υπομονής και έτσι είμαι σίγουρη ότι έχεις βρει ήδη τη δύναμη να προχωρήσεις παρακάτω..

Δεν το αφήνεις για λίγο αργότερα να ξεκινήσουμε μαζί προσπάθεια; όχι τίποτε άλλο αλλά εγώ, εσύ και το Χρυσάκι θα κάνουμε ένα τρίδυμο αξεπέραστο!


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καίτη μου λυπάμαι που αναγκάστηκες να υποστείς όλη αυτή την ταλαιπωρία και τον πόνο και τελικά δεν είχε αποτέλεσμα..

Ευτυχώς ο Θεούλης μας έχει προικίσει με απεριόριστα αποθέματα δύναμης και υπομονής και έτσι είμαι σίγουρη ότι έχεις βρει ήδη τη δύναμη να προχωρήσεις παρακάτω..

Δεν το αφήνεις για λίγο αργότερα να ξεκινήσουμε μαζί προσπάθεια; όχι τίποτε άλλο αλλά εγώ, εσύ και το Χρυσάκι θα κάνουμε ένα τρίδυμο αξεπέραστο!

ΚΑΛΗ ΙΔΕΑ!!!!!

μεχρι τοτε δεν ξερεις.......:D:D:D μπορει να κανουμε παρεουλα τη διαδικασια!!!!

Link to comment
Share on other sites

KORITSIA MOU EIMAI DULEIA GIA AUTO KAI TA GREEKLISH KAI I VIASINI ALLA DEN ANTEXO NA MIN SAS MILAW:)

KATIE XARIKA PARA POLI POU SE BRIKA KAI EDO NAI EINAI POLI KALOS ANTHROPOS POLI AKALOS EPISTIMONAS DEN 8ELW NA NOMIZOUN OTI EIMAI EPIREASMENI...

IGA.NELIOS.COM ego BIKA DEN EINAI TO KANONIKO LINK 8A VGEI SE LIGO APO OTI MOU EIPAN STON AERA ALLA KAI EDO MPOREIS NA PAREIS PLIROFORIES..

THA ER8W TO APOGEUMA..

Μενια μου και εγω προσπαθησα να μπω στο site ...αλλα τιποτε δεν υπαρχει ..για βοηθησε μας!!!!!!:)

Link to comment
Share on other sites

menia μου αφου δε θα παρεις φαρμακα γιατι να περασεις απο επιτροπη?να σε ρωτησω και κατι ακομα,η τιμη ποια ειναι για αυτη τη διαδικασια?


θελω μια θαλασσα γεματη αστεριες!

tJd1p3.png

Το θέμα στη ζωή δεν είναι να κρατάς καλά χαρτιά, αλλά να παίζεις σωστά ένα άσχημο φύλλο....

(εμείς σκοπεύουμε να το παίξουμε σωστά)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...