Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 minutes ago, Blue Velvet said:

      Αχ μην κάνεις τεστ τόσο νωρίς,τζάμπα λεφτά ρε συ..Εμένα μέχρι χθες το πρωί έδειχνε αρνητικό,το μεσημέρι έδειξε αχνό θετικο.Περιμενε έξι μέρες τουλάχιστον,γιατί αλλιώς θα σου δείξει αρνητικό και θα στεναχωρεθεις.

      Αυτό βασικά …. 

Μανουλες ιανουαριου 2015


korina89

Recommended Posts

Γτ εχω μεγαλη μυωπια κ δεν θελω να το διακινδυνεψω ξερω οτι αλλες το παιρνουν το ρισκοεγω ομως οχι...εχω κοντα 8 βαθμους:confused::confused::confused:

Φιλισιν ουτροτζεσταν κ μαγνησιο γτ ειχα πονακα εντονα!!!!

Σαλοσπιρ γτ;

Το σαλοσπιρ μου το εδωσε προληπτικα για να μην δημιουργηθουν θρομβοι..


m5tfp2.pngPEzvp1.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημερα ..εμεις προσπαθουσαμε κοντα 1 χρονο..

Σημερα κοιμηθηκα χαλια..ολο εφιαλτες εβλεπα και πεταγομουν και ξυπνουσα..

Ροδο μπραβο ..ποσο εβδομαδων εισαι?

Εμενα εχει 179 παλμους..


m5tfp2.pngPEzvp1.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια...πωπω τον τελευταιο καιρο κοιμαμαι τα βραδια κ ξυπναω κ αργα αλλα δυστυχως αυριο γυριζω δουλεια μιας κ ειχα παρει αδεια αναρρωτικη.

Κορινα προσπαθουσατε εντατικα;;; παντως γρηγορα ηρθε το μωρακι μπραβο...

Οποτε με προλαβες στην αυχενικη...;);)

Μπραβο ροδο τελεια τα νεα σου...κ εγω στην 9η ακριβως ειχα παει βεβαια δεν καταλαβαινα τπτ μονο την καρδουλα του διεκρινα....

Ανυπομονω για την αυχενικη ετσι να το δω πιο ολοκληρωμενο....:D:D


 FqBWp2.pngNRyFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα ..εμεις προσπαθουσαμε κοντα 1 χρονο..

Σημερα κοιμηθηκα χαλια..ολο εφιαλτες εβλεπα και πεταγομουν και ξυπνουσα..

Ροδο μπραβο ..ποσο εβδομαδων εισαι?

Εμενα εχει 179 παλμους..

Σημερα εγινα 9 βδομαδων!!

Κοριτσια το εχετε πει στη δουλεια?πηρατε αδειες?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Σημερα εγινα 9 βδομαδων!!

Κοριτσια το εχετε πει στη δουλεια?πηρατε αδειες?

Εχω το ειπα κ ημουν μολις 2 εβδομαδες στη δουλεια μολις εκλεισα μηνα κ αρχισαν τα ζορια με τους εμετους πηρα 15 μερες αδεια κ γυριζω αυριο....αν ειχα ενσημα δεν θα γυριζα...

Εσυ δουλευεις;;


 FqBWp2.pngNRyFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εχω το ειπα κ ημουν μολις 2 εβδομαδες στη δουλεια μολις εκλεισα μηνα κ αρχισαν τα ζορια με τους εμετους πηρα 15 μερες αδεια κ γυριζω αυριο....αν ειχα ενσημα δεν θα γυριζα...

Εσυ δουλευεις;;

Δουλευω κ δεν το εχω πει ακομα...γιατι ξερω ποσο πολυ θα "χαρουν".πιεζομαι πολυ ψυχολογικα κ θελω τοσο πολυ να κατσω σπιτι..σκεφτομαι ομως κ τα λεφτα!

Link to comment
Share on other sites

Δουλευω κ δεν το εχω πει ακομα...γιατι ξερω ποσο πολυ θα "χαρουν".πιεζομαι πολυ ψυχολογικα κ θελω τοσο πολυ να κατσω σπιτι..σκεφτομαι ομως κ τα λεφτα!

Αν δεν σε κουραζει λογω ορθοστασιας δεν εχεις εμετους ζαλαδες γτ εγω ειχα φουλ εχω να σου πω κ αντεχεις οκ...αλλα κ παλι το παν ειναι να εισαι καλα ψυχολογικα....αν εισαι καιρο παλι στη δουλεια κ εχεις ενσημα να ξερεις οτι σε πληρωνει το ικα .... Στα λεω βεβαια δεν ξερω τι ασφαλιση εχεις πες μου και θα σου πω αναλυτικα...


 FqBWp2.pngNRyFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν σε κουραζει λογω ορθοστασιας δεν εχεις εμετους ζαλαδες γτ εγω ειχα φουλ εχω να σου πω κ αντεχεις οκ...αλλα κ παλι το παν ειναι να εισαι καλα ψυχολογικα....αν εισαι καιρο παλι στη δουλεια κ εχεις ενσημα να ξερεις οτι σε πληρωνει το ικα .... Στα λεω βεβαια δεν ξερω τι ασφαλιση εχεις πες μου και θα σου πω αναλυτικα...

Δε μπυ δινει λιγοτερα το ικα?ειμαι 5χρονια στη δουλεια τη συγκεκριμενη,ενσημα εχω φουλ!

Εχω κοπωση κ υπνηλια πολυ εντονη κ ανακατωσουρες μονο

Link to comment
Share on other sites

Δε μπυ δινει λιγοτερα το ικα?ειμαι 5χρονια στη δουλεια τη συγκεκριμενη,ενσημα εχω φουλ!

Εχω κοπωση κ υπνηλια πολυ εντονη κ ανακατωσουρες μονο

Παρεμπιπτοντως....η δουλεια μου ειναι εξωτερικη!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Δε μπυ δινει λιγοτερα το ικα?ειμαι 5χρονια στη δουλεια τη συγκεκριμενη,ενσημα εχω φουλ!

Εχω κοπωση κ υπνηλια πολυ εντονη κ ανακατωσουρες μονο

Ωραια κοιτα μπορεις να παρεις αδεια σε ολη την εγκυμοσυνη κ το ικα σου δινει πιο πολλα απο οτι η δουλεια γτ σου πληρωνει κ τις 7 μερες κ τις κυριακες....απλα κοιτα να δεις τι γινετε δεν ειναι ευκολο....

1ον τις πρωτες 15 μερες αν στην γραψει γιατρος εοππυ ή νοσοκομειο δεν χρειαζεσαι επιτροπη (εφοσον ειναι οι πρωτες 15 του χρονου ετσι?) οι υπολοιπες θα πρεπει να περνας απο επιτροπη δεν ξερω ομως καθε ποτε...

2ον αν ο γιατρος σου δεν ειναι στον εοππυ περνας απο επιτροπη κ για τις 15 με την γνωματευση του κ για ολες τις υπολοιπες μερες

3ον θα πρεπει να σου γραψει ενα σοβαρο προβνλημα εμενα ας πουμε μου εγραψε οτι ειχα αιμα κ συσπασεις...

4ον ενσημ δεν σου κολαει η εταιρεια κ επισης δεν μπορει να σε διωξει ουτε σε πληρωνει

Γυριζεις στη δουλεια οταν πρεπει

Εφοσον μπορεσεις νατο κανεις καντο για μενα 200 ενσημα για τα επιδοματα κ το 6 μηνο του οαεδ εχεις οποτε μην κολας....να πας κ στις παροχες του ικα να ρωτησεις ή παρε τηλ


 FqBWp2.pngNRyFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ωραια κοιτα μπορεις να παρεις αδεια σε ολη την εγκυμοσυνη κ το ικα σου δινει πιο πολλα απο οτι η δουλεια γτ σου πληρωνει κ τις 7 μερες κ τις κυριακες....απλα κοιτα να δεις τι γινετε δεν ειναι ευκολο....

1ον τις πρωτες 15 μερες αν στην γραψει γιατρος εοππυ ή νοσοκομειο δεν χρειαζεσαι επιτροπη (εφοσον ειναι οι πρωτες 15 του χρονου ετσι?) οι υπολοιπες θα πρεπει να περνας απο επιτροπη δεν ξερω ομως καθε ποτε...

2ον αν ο γιατρος σου δεν ειναι στον εοππυ περνας απο επιτροπη κ για τις 15 με την γνωματευση του κ για ολες τις υπολοιπες μερες

3ον θα πρεπει να σου γραψει ενα σοβαρο προβνλημα εμενα ας πουμε μου εγραψε οτι ειχα αιμα κ συσπασεις...

4ον ενσημ δεν σου κολαει η εταιρεια κ επισης δεν μπορει να σε διωξει ουτε σε πληρωνει

Γυριζεις στη δουλεια οταν πρεπει

Εφοσον μπορεσεις νατο κανεις καντο για μενα 200 ενσημα για τα επιδοματα κ το 6 μηνο του οαεδ εχεις οποτε μην κολας....να πας κ στις παροχες του ικα να ρωτησεις ή παρε τηλ

Ευχαριστω παρα παρα πολυ!ησουν πολυ κατατοπιστικη!οσο για το εξαμηνο του οαεδ....με εχει πιασει πανικος που διαβαζω παντου οτι απο 1.7 δεν ισχυει.μας εχουν πια του πεταματου τις μαμαδες στον ιδιωτικο τομεα

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω παρα παρα πολυ!ησουν πολυ κατατοπιστικη!οσο για το εξαμηνο του οαεδ....με εχει πιασει πανικος που διαβαζω παντου οτι απο 1.7 δεν ισχυει.μας εχουν πια του πεταματου τις μαμαδες στον ιδιωτικο τομεα

Τπτ καλε τα ξερω γτ το εψαξα πολυ κ προσφατα....

Μην φοβασαι αυτη η αποφαση πηρε παρατα για το 2015

Επισης μην νοιωσεις φοβο ή στεναχωρια εγω στη θεση σου θα πηγαινα αμεσως να παρω αδεια κ ας ειναι το πιο κουραστικο....

Ααα επισης εφοσον παρεις την αδεια εσυ δεν εμφανιζεσαι πουθενα γτ υποτιθεται δεν κανει να σηκωθεις ειτε ο αντρας σου ή η μανα σου θα παει κ γιατο χαρτι στον εργοδοτη σου κ στο ικα κ στην επιτροπη


 FqBWp2.pngNRyFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Τπτ καλε τα ξερω γτ το εψαξα πολυ κ προσφατα....

Μην φοβασαι αυτη η αποφαση πηρε παρατα για το 2015

Επισης μην νοιωσεις φοβο ή στεναχωρια εγω στη θεση σου θα πηγαινα αμεσως να παρω αδεια κ ας ειναι το πιο κουραστικο....

Ααα επισης εφοσον παρεις την αδεια εσυ δεν εμφανιζεσαι πουθενα γτ υποτιθεται δεν κανει να σηκωθεις ειτε ο αντρας σου ή η μανα σου θα παει κ γιατο χαρτι στον εργοδοτη σου κ στο ικα κ στην επιτροπη

Σωστα,εχεις δικιο!!!αχ να σαι καλα,με ηρεμησες.κριμα που δεν μπορεσες να την παρεις την αδεια!

Link to comment
Share on other sites

Σωστα,εχεις δικιο!!!αχ να σαι καλα,με ηρεμησες.κριμα που δεν μπορεσες να την παρεις την αδεια!

Τουλαχιστον μπορεσα να παρω αυτες τις 15 στο πολυ ζορι κ λεω να ξαναπαρω τον οκτωβρη που θα εχω κ τα ενσημα....δεν πειραζει!!!


 FqBWp2.pngNRyFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...