Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 3 λεπτά , Eflenew είπε:

      Τότε μπράβο σας με το μωράκι σας που φτάσατε 30η εβδομάδα. Με το καλό να το δεχτείς! 🥰

      μακάρι να κάτσει εκεί που είναι για βδομαδες ακόμα! είναι βιαστικός !  και συ με το καλό, μια τεραααστια χοριακη και μια καλή εγκυμοσυνη εύχομαι! 🙏

      • Μου αρέσει 1

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

Καλημερα κοριτσια δεν εχουμε κανει πυρετο ακομα αρα μαλλον την γλυτωσαμε:-D:-D:-D

Γεωργια εμενα της περασε η ανορεξια τρωει οσο ετρωγε αλλα εχω παρατηρησει και εγω οτι τις πρωινες ωρες εχει λιγοτερη ορεξη απο τις αλλες φορες το ειχα δει αυτο και στον γιομου και ειχα ρωτησει μαλιστα γιατι μου εκανε εντυπωση οτι στο πρωινο γευμα που μεσολαβουσαν τοσες ωρες α[πο το προηγουμενο το βραδυνο ετρωγε λιγοτερο σε σχεση με τα αλλα που ετρωγε κανονικα στο 4ωρο. Ποσα μλ τρωει τωρα η δικια σου ανα γευμα?


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Και εμενα δεν τρωει και παρα πολυ το πρωι... και νευριαζω γιατι το πρωι ειμαι τουμπανο και μπορει να φαει οσο θέλει...

Εχθες το βραδυ παντως κοιμηθηκα 5 ωρες σερι!!! Ζουμε μεγαλες στιγμες... και σημερα ειναι παλι ηρεμη και ξανακοιμηθηκα λιγακι!! Αναποδο παιδι, τωρα που ειναι και ο μπαμπας μας σπιτι και θα μπορουσε να την κρατησει αν ηταν ξυπνια, αυτη κοιμαται υπνο βαθυ... Οταν ειμαι μονη μου, τοτε τα κανει ολα!! Υδροχοακι!! :tongue:


mYQbp2.png

Link to comment
Share on other sites

inka ki emena ponaei to kefali mou alla mallon den ponouse ka8olou kata thn egkymosynh kai gia ayto mou fainetai, ponouse perissotero tis prwtes meres tou 8hlasmou

giota h mesh oxi den ponaei ka8olou, alla den exw idiaiterh eyais8hsia, na fantasteis oute sthn egkymosynh me ponese parola ta kila pou ebala


i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites

Eleonora2, xairomai pou se boithisa!!Ase, i dikia mou, sinithws etsi kanei giati einai diskoilia..siga-siga ftiaxnei bebaia, eytyxws, giati einai ena agxos kai ayto..

Simera ntithikame, stolistikame kai pigame boltoyla..tin mpempa mallon tin matiasan giati me to pou gyrisame spiti, tin taisa kai meta arxise tin gkrinia kai ekane opws otan peinaei!!Pira ton mpampa mou na tin ksematiasei..twra koimatai, alla se ligo einai wra gia fagito, tin akouw pou exei anisixia kai ston ipno..

Osoi tin eblepan, mou elegan "pou to pas toso mwro kale??" kserete ta gnwsta..

ax ta neyra mou, den to bgazw, pote tha fereis na to doume, to bgazw, pou to pas, ti toy foras, bale ayto, bgale ekeino..ofouuuuuuuuuuuuu!!

Paw na tin araxw ligo sto kanape mexri tin wra toy fagitou..filakia!


eNortjKzUjI0NDWxMFSyBlwwFXcC0Q,,92.pngeNortjKzUjI0NLGwMFayBlwwFYsC1g,,37.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα κοριτσάρες!!!

Μόλις γυρίσαμε και εμείς απο την βόλτα μας!! Είχαμε πάει jumbo και Η&Μ μιας και έχει τέλεια μέρα!!!! Ο μπέμπης ούτε που ακούστηκε σε αντίθεση με την Ματθίλδη που μου έβγαλε την ψυχή... Τι έκλαιγε, τι κυλιόταν στα πατώματα, τι δεν περπάταγε.. Δεν ξέρω τι το έχει πιάσει αυτό το παιδί... Μεσα στην γρίνια είναι συνέχεια...

Κορίτσια σε 10 μέρες φεύγει ο άντρας μου και είμαι χάλια ψυχολογικά.. Τι θα κάνω μόνη μου 6 μήνες οεοοοοοοο???????

Θα χάσει και το Πάσχα για 3-4 μέρες και εχω ξενερώσει....


eNortjKzUjI0MTQzN1ayBlwwFYAC0w,,02.pngeNortjKzUjI0NTUzNlCyBlwwFYYC0Q,,22.png

eNortjKzUjIysDQxMlKyBlwwFXsC0A,,26.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσάκια!!!

Τι τέλεια μερα είναι αυτή!!!! Βγήκαμε σήμερα δεν γινόταν. Αφήσαμε το μπεμπέ στην μαμά μου και πήγαμε για ψώνια... καλά τα ανοιξιάτικα ρούχα τα είδα και τρελάθηκα... αλλά σκέφυηκα πως καλό θα ήταν να χάσω κι αυτά τα κιλά που έμειναν και μετά να ψωνίσω... αλλά φορεματάκια ενοείται πως θα χτυπήσω.... γυρισα και το στήθος τούμπανο χχχχχ

Εσείς τι κάνατε???? Βολτούλα βγήκατε????

Φιλάκια


lX5Hp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσακια εγω οληηηηηηη την ημεερα μεεσααα τα νευρα μου και εχω μια κουραση αφηστε οχι απ το μωρο απ΄τους αλλους! Μου κουβαληθηκαν τα πεθερικα μου απ το μεσημερι και φυγανε 10 το βραδυ! Ηρθαν και κατι οικογενειακοι φιλοι και φυγανε και αυτοι 10 το βραδυ!!

Το μωρο τα παιξε πολυ φασαρια στο σπιτι δε κοιμηθηκε ολη μερα καθολου μες στη γκρινια! παραλιγο να αρπαχτω και με τη πεθερα που δε καταλαβαινει παει και παιρνει το μωρο απ τη κουνια και ειναι 80 χρονων παραπαταει να της πεσει καμια ωρα να εχουμε αλλα!!!!

Κατερινακι τρωει μεχρι 130ml, καλα ειναι για το βαρος της, ειναι 4100. Γενικα δεν εχει και την καλυτερη σχεση με το φαϊ.

Σημερα δεν εφαγε πολυ ειχε πολυ γκρινια ησυχασε μολις φυγανε οι ξενοι!!!

Εχω και τον αντρα μου που λεει τη μαθαμε να κοιματε με φασαρια, ποια εννοει την τηλεοραση, οχι τις γαϊδαρο φωναρες που δινανε λυση για την οικονομικη κριση ολο το απογευμα!!!! ΓΚΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡ!!!!!!! τρελαθηκα εγω να φανταστειτε

παω λιγο να ξαπλωσω 8:00 εφαγε τη ωρα θα σηκωθει να ξαναφαει αραγε?????????


N4Dwp2.png?3e5EjzTx
Link to comment
Share on other sites

kalimera koritsia !!!!

proxtes telika me ton ponokefalo eixa kai ypothermia oxi kati trometo 35,2 kai etrama san na eixa pyreto...molis efaga kai kpomithika mou perasan .nai o ponokefalos einai pano apo ta matia kai den eixa pote stin zoi mou tora einai sxedon se kathimerini vasi.

eimai komatia den exo koimithei katholou tis teleytaies meres..exo zalades kai anagoules.xtes pigame volta stin kifissia kai katsame kai gia fagito ..xalarosa ipia kai to krasaki mou ...i foufoula 4 ores parakalo kyria meta to vrady irthan kati filoi kai efigan 3:00 i foufoula ksipnise 5:00 koimithike 7:00 kai ego sikothika giati tha erthoun kati thioi gia kafedaki...na etimaso ..na pio kafe na kano mpanio.

sex!!!!ekana!!!!! ...alla ponaga koritsia ston kolpo..san na imouna parthena ...ponaga poly!!!!eseis ponate?

ayta....kata ta alla super!!!!!!xaxaxaxxaaxaxaxa!!!!:):):)

na exoume oles mia omorfi kiriaki!!!!!


inka

AW3sp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημεραααα!!! τι ωραια μερα και η σημερινη ! αντε να μπει η ανοιξη πια!!

Ινκα βαλε και εμενα στο club του πονοκεφαλου..εγω το εχω αποδωσει στον θηλασμο να σου πω την αληθεια γιατι μετα τον θηλασμο αρχισε να πονα το κεφαλι και λεω μπορει επειδη ειναι ενεργοβορος ..ξερω και εγω ! παντως υπαρχει ειναι γεγονος !

sexaki ε ???? μπραβοοοοοοοοο! αντε και στο δευτερο τωρα !!!

εμεις σημερα ξυπνησαμε τελεια ..ο μπεμπακος το βραδυ κοιμηθηκε απο τις 11 ως τις 4και μιση και μετα τον ξυπνησα εγω για να φαει κατα τις 9! το μαναρακι μου με αφησε και κοιμηθηκα! τωρα περιμενω κατι φιλους και ο μπεμπης ειναι βολτιτσα με μια ξαδελφη μου και το καροτσακι του! τελικα και μια ωρα να ξεκλεψει κανεις με τα μικρα ειναι πολυ ξεκουραση για την μαμα και κουραση θελω να ελπισω για το μπεμπη!

αν τα καταφερουμε θα παμε και για καφεδακι το μεσημερι και το περιμενω πως και πως !

κοριτσια πηρα ενα βιβλιο που λεγεται κοιμησου παιδι μου, βεβαια αφορα παιδακια απο τριων μηνων και πανω αλλα ειπα να του εφαρμοσω μερικα πραγματακια απο τωρα γιατι αυτος ειχε μαθει να κοιμαται στην καλαθουνα του και στην κουνια δεν πηγαινε ουτε την ημερα ( την εχω στο δωματιο του ειναι πολυ μεγαλη γαι το δικο μας και ελεγα τουλαχιστον την μερα να κοιμαται εκει ! )

παραλληλα τον ειχα μαθει να τον κουναω στην καλαθουνα και τα πρωινα που ξυπνουσε επρεπε μεσα στην νυστα μου να κουναω και να τραγουδαω και αυτο με εκανε να αναζητησω λυση.....παντως συμφωνα με το βιβλιο το κουνημα και το ναναουρισμα ειναι λαθος μεθοδος οπως και οι βολτες με καροτσια, αυτοκινητα κτλ !

και να σας πω πως επιασε ..πρωτη φορα κοιμηθηκε στην κουνια εχθες ολη την μερα !

σας το συνιστω ανεπιφυλακτα αν εχετε ( που μακαρι να μην εχετε ) προβληματα με τον υπνο )

παω να φτιαξω και το κιμα για τα μπιφτεκακια μας να ειναι ετοιμος !

καλημερρρρρρρααααααααααααααααααααααααα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ελιτα ειχες εχθες η σημερα γενεθλια ???

να σε χαιρομαστε και εμεις και οι κοντινοι σου ανθρωποι και να ειναι παντα καλα τα μωρακια σου και να σου χαριζουν πολλλεςςςςς στιγμες ευτυχιας!!

καρδουλα που εισαι οεεοοοοοο???????

Link to comment
Share on other sites

Καλημέραααααα..

Πολύ ωραία ημέρα σήμερα, λιακάδα..μπαίνει η άνοιξη, άντε να ξεμυτίζουμε σιγά-σιγά//

Από το πρωί κανω δουλειές, μπας και φανούμε ανθρώποι για λίγες ώρες έστω..:-)

Ο Νικόλας και ο μπαμπάς του πήγανε για εφημερίδα και εγώ με την μπεμπούλα σπίτι, μαγειρεύουμε κοτοπουλάκι και σερφάρουμε...

Το βιβλιαράκι αυτό που λέει η Jend το έχω ακούσει και εγώ, πολλές κοπέλες στο φορουμ το έχουν δοκιμάσει...εφυγα, ηρθαν οι αντρες μου!!!


eNortjKzUjI0NDWxMFSyBlwwFXcC0Q,,92.pngeNortjKzUjI0NLGwMFayBlwwFYsC1g,,37.png
Link to comment
Share on other sites

Mummycool ειναι ευκολια ομως ο θηλασμος φαντασου εγω με δυο μωρα βγηκα εξω τσινιξαν λιγο εβγαλα το βυζι εριξα ενα φουλαρακι απο πανω μια χαρα. Ουτε μπουκαλια ουτε μεζουρες ουτε ιστοριες για αγριους ειδικα εγω αυτα θα ταχα διπλα. οποτε ασε βασανο.Ενω το βυζι ειναι παντα ευκαιρο με το πρωτο κιχ. Ενταξει υπαρχουν τα υπερ και τα κατα. Δεν πιστευω πως δε χορταινου. Εγω εχω καταλαβει πως αλλωτε τρωνε και για παραηγορια αν πονανε για ανακουφιση ή για να νανουριστουν.

Se thaumazo gia to peisma sou kai tin autopepithesisi opos p.x. me tin paidiatro! bravo sou!!! Genika thaumazo tis manoules me didima oxi oti oi alles manoules den einai axiothaumastes alla oso na nai ta didima einai didima :)

Tora oso afora ton thilasmo, efoson mia ginaika ton epilexei kai mporei na thilasei (kata 99% mporei) tote ontos einai megali eukolia kai poli pio aplo! Mplouzakia i fanelakia thilasmou exeis parei?


ac76856ef1.png5772be4cd2.png

W93gp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτσάρες!!!

Μόλις γυρίσαμε και εμείς απο την βόλτα μας!! Είχαμε πάει jumbo και Η&Μ μιας και έχει τέλεια μέρα!!!! Ο μπέμπης ούτε που ακούστηκε σε αντίθεση με την Ματθίλδη που μου έβγαλε την ψυχή... Τι έκλαιγε, τι κυλιόταν στα πατώματα, τι δεν περπάταγε.. Δεν ξέρω τι το έχει πιάσει αυτό το παιδί... Μεσα στην γρίνια είναι συνέχεια...

Κορίτσια σε 10 μέρες φεύγει ο άντρας μου και είμαι χάλια ψυχολογικά.. Τι θα κάνω μόνη μου 6 μήνες οεοοοοοοο???????

Θα χάσει και το Πάσχα για 3-4 μέρες και εχω ξενερώσει....

mipws arxisan oi zilies??giati kai egw elega o Nikolas den zileyei, alla koimonoun orthia..kala, to ti fili kai agkalia kai "apo manoula" dld s'agapw manoula exw parei kai exw akousei..den legetai!!Exw pathei plaka..eytyxws akoma eimaste se ipia epipeda..elpizw na sinexisoume etsi..


eNortjKzUjI0NDWxMFSyBlwwFXcC0Q,,92.pngeNortjKzUjI0NLGwMFayBlwwFYsC1g,,37.png
Link to comment
Share on other sites

Alooooooooooooooooooo....

ΚΟριτσακια μου κ μπεμπακια μου..;)

Τι κανετε ομορφουλες μανουλες...;

εμεις καλα..εδω στην σουυυυυπερ τρεχαλα....

Σημερα σαραντισαμε κ πηγαμε στην εκκλησια κ πηραμε την ευχουλα απο τον παπουλη..πολυ σιγκηνιθηκα ρε κοριτσια οταν τον πήγε μεσα στον Ιερο... αχ το παιδακι μου...

Ινκα την κυλη την καταλαβα γιατι πανω απο τον αφαλο του ειναι λιγο πρησμενο....πεταγεται λιγο εξω...αστα.......απο την αρχη την ειχα δει στραβα με τον αφαλο του....

Τι ειναι η μανα ομως ε;

Μωρε δεν προλαβαιμω να σας διαβασω καθολου...πως μπορειτε κ μπαινετε ρε κοριτσια; δεν σας τρεχουν τα νινακια;

Εμενα ο ζουλης μου ειναι μεγαλωνει, αρχιζει κ μου σκαει χαμογελα πολλα κ φαινονται κ τα ουλα μας..κ τρελλαινομαιιιιιιιιιιιιιιι σας λεωωωωωωωωω.....

Το βραδυ περιμενω να κοιμηθει αυτες τις σερι ωρες που λενε ..οτι καποια στιγμη κοιμουνται..γιατι δεν την παλευω..θελω υπνοοοοοοοοοοο...

κ ο πειναλας μου πειναει καθε 3 ωρες..κ ειμαι ενα ρακος..αχ...

Πολυ πολυ τον αγαπω....!!!!!!!!!!!!!!!!χαχαχα

Πασχα τι θα κανετε κοριτσια ; πυ εχετε κ τα μωρα;

εγω μαλλον σπτι μου θα κατσω...πουθενα δεν θελω να τον παω τον μπεμπη τοσο μικρος που ειναι....

Φιλακια Πολλα σε ολες κ ολα τα μπεμπακια...

ποποοοοοοοοοοοοο κλεινουν τα ματια μου...κ σε λιγο θα ερθουν οι γονεις του αρρεν.....γκρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρ


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...