Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Εννοείται πως θα ενημερώσω,αν και δεν βλέπω να προχωράει..Και εγώ πιστεύω πως το τεστ της @Eflenewδεν είναι απλά αχνό και θα δείξει καλή χοριακη🥰

      μωρε όλες οι χοριακες που είναι θετικές είναι καλές , απλώς κάποιες είναι πιο υψηλές από κάποιες άλλες!  😉 θετικη να ναι και ότι να ναι!!! πως νιώθεις εσυ σήμερα; 

      πρίν από 1 λεπτό , Eflenew είπε:

      Σε καταλαβαινω απολυτα...και γω θα ένιωθα το ίδιο και θα φοβόμουν μη κολλήσω...τώρα που έκανα την εμβρυομεταφορα μου είπαν από το κέντρο νσ προσέχω μη κολλησω κατι γιατί ο πυρετός δεν ειναι καλό σε αυτή τη φάση. Ενώ έχω πολλές και καλές φίλες αλλα δεν είδα καμια. Πηγαίνω μόνη μου βόλτες τα πρωινά και με μάσκα γιατί έχω και τους γνωστούς/ες που σε γραπωνουν και σε φιλανε σταυρωτά πριν προλάβεις να πεις "γεια" 😁. Οταν σε βλεπουν με μασκα φοβουνται δε σε φιλανε!

      Σε ευχαριστούμε για τα ενθαρρυντικά σου λόγια! Μακάρι να πάνε όλα καλά τη Δευτερα! 🙏

      καλε άμα σου λέω όλα μια χαρά θα ναι ! είμαι σαν τη vivechrome  στα τεστ! εχω βεντάλια με χρώματα ! 🤣 

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

Καλησπερα κοριτσακια τι κανετε ελπιζω καλα και τα μπεμπε μας καλα!!

Εμεις όπως καθε μερα γκρινιαζουμε, τωρα τη ετοιμαζα για μπανιο και τη αφησα λιγο στη κουνια......ε! ουτε 10 λεπτα δεν αντεχει με το καινουριο παιχνιδι με τη μουσικη που της πηραμε!! Τι θα κανω εχω απελπιστει βαριεται αυτο το παιδι ευκολα, θελει συνεχεια να ναι σε κινηση! που εμοιασε εμεις ειμαστε και οι δυο πολυ ηρεμοι τι να πω! Φωναζει τωρα κανονικα ομως!!

Παω να τη κανω μπανιο φιλακια πολλα και στα μπεμπε σας!!!!!!


N4Dwp2.png?3e5EjzTx
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημέρα, καλησπέρα, καληνύχτα ... τι να πω κι εγώ;;;

Η μπέμπα έχει λιώωωωωσει στον ύπνο!!! 3.30 φάγαμε γιατί πήρε ο ύπνος τη μαμά και ξέχασε να με ταϊσει στις 1.00!!! Τώρα τι ώρα θα ξυπνήσει δεν ξέρω. Μάλλον θα την σηκώσω εγώ στις 06.30!!! Πεινάμε αλλά βαριόμαστε να ξυπνήσουμε!!! Είδα και το mamakouzina αλλά τώρα δεν έχει τίποτε καλό!!!

Εμείς σαραντίσαμε την Παρασκευή και πήγαμε εκκλησία Πέμπτη απόγευμα!!! Μετά πήγαμε κατά το έθιμο σε 3 σπίτια και μας έδωσαν βαμβάκι, αβγό και ζάχαρη και μετά γυρίσαμε στο δικό μας!!! Την Παρασκευή κάναμε μια μικρή βόλτα ως το ΕΛΤΑ που είναι στη γωνία κάτω απ'το σπίτι και στο φούρνο. Το Σάββατο το πρωί ήρθε ο παιδίατρος και μας μέτρησε και μας ζύγισε και μεγαλώσαμε και ξεπεράσαμε το μέσο όρο. Βάλαμε 1 ολόκληρο κιλό και 6 πόντους από τη μέρα που γεννηθήκαμε. Είναι 3.700γρ. και 54 πόντους!!!:-D:-D:-DΓεμίζουμε τα φορμάκια τα 0!!! Μετά τον παιδίατρο πήγαμε στη γιαγιά και οι γονείς μου με άφησαν εκεί για να ρεπάρουν!!! Ωραίο το ρεπό κορίτσια να'ναι καλά η πεθερά!!! Sex όμως δεν έπαιξε γιατί η περίοδος με θυμήθηκε ρολόι ακριβώς στις 40 μέρες!!! Κάναμε και κάτι ψώνια το Σάββατο...πήραμε αποστειρωτή γιατί ο δανεικός τα έπαιξε και καινούρια φορμάκια βαμβακερά και όχι βελουτέ γιατί η μπουμπού είναι πάντα ιδρωμένη!!! Την Κυριακή "μαζέψαμε" το παιδί μας που πέρασε φανταστικά στη γιαγιά και στον παππού γιατί ήταν όλη μέρα μες στα γέλια και τις χαρές και ξύπνια και γκρίνιαζε μόνο όταν πεινούσε!!! Μετά από το μεσημεριανό είχα όρεξη για καφέ με τέτοια λιακάδα και πήγαμε στα cosmos!!! Η εαρινή σύναξη των καροτσοπερπατητών ήταν σήμερα!!! Επισκεφτήκαμε και τις εγκαταστάσεις για τις μανούλες και πολύ το ευχαριστήθηκα τόσο που θα το κάνουμε στέκι γιατί μπορούμε να φάμε, να αλλάξουμε, να σεργιανίσουμε και να πιούμε και καφέ!!! Μετά από το υπέροχο αυτό ΣΚ αναμένουμε την Πέμπτη που θα πάμε παρέλαση να δούμε το θείο και μετα θα φάμε μπακαλιάρο!!!

Πολλά φιλιά και ευχές για ήρεμο ύπνο σε όλες μας!!! Out για να κοιμηθώ κι εγώ καμιά ωρίτσα!!!


[URL="http://lilypie.com"][IMG]http://lb1f.lilypie.com/PqLWp2.png[/IMG][/URL]
Link to comment
Share on other sites

Kοριτσάκια μου καλημέρααααααα!!!!

Ελπίζω να είστε όλες καλά και να περάσατε ένα υπέροχο Σαββατοκύριακο!!!!

Εμείς εχθές πήγαμε όλοι μαζί στην Ωραία Κοιμωμένη(στον πάγο) και μετά πήγαμε στην Βάρκιζα και φάγαμε ψαράκι!!!!!!! Καλά ο μπέμπης κοιμόταν όλη την ώρα και απλά έφαγε στην διαδρομή μέχρι την Βάρκιζα!!!

Περάσαμε τέλεια... Είχε και τέλειο καιρο!!!!!

Σήμερα λέει έρχεται πάλι η σκόνη απο την Σαχάρα...

Καλή βδομάδα σε όλες!!!!!!

Νατάσα πως είναι το μωράκι σου???


eNortjKzUjI0MTQzN1ayBlwwFYAC0w,,02.pngeNortjKzUjI0NTUzNlCyBlwwFYYC0Q,,22.png

eNortjKzUjIysDQxMlKyBlwwFXsC0A,,26.png

Link to comment
Share on other sites

Kalimera se olus!

Georhar, an katalaba kala, tin ksipnas gia na tin taiseis??Giati bre?twra pleon den einai mikroulia, astin na balei programmataki,,,afou den peinaei, koimatai...emena xthes efage 9, koimithike kai xipnise 7 to prwi~~~elpizw na to kratisoume!!!

Kata ta alla pros to paron exoume isixi imera, min mas matiasw,apla blepw ton Nikola poso barietai mesa sto spiti, den xerei me ti na asxolithei kai oso kai na ton apasxolw, nomizw barietai...telospantwn, ena mina akoma kai meta tha paei paidiko...bre koritsia, eseis pou stelnete ta megalitera paidiko, den fobaste gia ta mwrakia>?>?emena tis arpazei kai amesws tis iwseis re gmt...

Kalimera mas kai pali...


eNortjKzUjI0NDWxMFSyBlwwFXcC0Q,,92.pngeNortjKzUjI0NLGwMFayBlwwFYsC1g,,37.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα και απο εμας!!!

Εμεις περασαμε ενα Σ.Κ. δράμα..... :(. Ξυπνησε το Σαββατο στις 3 και κοιμηθηκε Κυριακη βραδυ στις 10... Τι να πω, τι επαθε δεν ξερω... Την ταιζα, την καναμε μπανακια, της αλλαζαμε ρουχα, την καναμε βολτες ... τιποτα.. το ματι γαριδα και η γκρινια απιστευτη... Κοιμοταν, χαζοκοιμοταν δηλαδη για κανενα μισαωρο και αντε παλι απο την αρχη!! Τελικα εχθες βραδυ κοιμηθηκε και ειπαμε, ναι καλα.. σε λιγο θα ξυπνησει ... και ξυπνησε μετα απο εξι ωρες!!! Εφαγε, κοιμηθηκε παλι αμεσως και ξανακοιμηθηκε αλλες τεσσερις ωρες.... Ελπιζω να τελειωσε η μουρμουρα..

Αυριο σαραντιζουμε και ηδη ειναι πολλοι αυτοι που λενε α, σαραντιζετε? θα ερθουμε να σας δουμε.. και τι να πω... μου φαινεται θα τους μαζεψω ολους μαζι γιατι ενας - ενας θα τα παιξω!!

Αντε να εχουμε καλη εβδομαδα και ηρεμα - γεματα υπνο βραδια!!!


mYQbp2.png

Link to comment
Share on other sites

kalimera manoules!!!!

ki emeis xtes pigame volta ...sto marousi me ta podia kai katsame ekso se ena tavernaki ...mi gelasete...me ekapse o ilios !!!!!!aglida egina apo tin klisoura!!!!xaxaxaxxaxaxa!!!to foufoulaki isixo !!!!!xabari den pire oti vgike volta...stin epistrofi kaname kai mia sintomi volta kai me to pedoulini(skylaki)...i proti tous gnorimia!!!!pera dothe pigene i ouritsa ...siginithika!!!!!

to foufoulaki exeii arxisei kai klaiei entona me nevra 3 meres tora .kai iremei mono me vizaki ki as exei faei tis dino bibero ..tipota!!!pipil;a...tipota..ligo stithos kai xalaronei...

paros,kita na ton xareis ton adrouli sou kai na peraseis omorfa!!!!!..perase o kairos gmt e?...ypomoni ..meta pote tha ksanarthei?

vre koritsiaaaaaaaaaaaa den mou apantisate ...ponate sto sex???????

na exoume mia poly omorfi mera!!!!!


inka

AW3sp2.png

Link to comment
Share on other sites

Αχχχ αυτό κάνω βρε inka... Θα φύγει τώρα και θα γυρίσει τον Οκτωμβριο... Το καλό είναι οτι θα πάω εγώ όλο τον Αύγουστο που θα είναι το καράβι επισκευή στην Σιγκαπούρη, αλλά μέχρι τότε...

Εγώ δεν πονάω, μπορεί όμως να πόνεσες επειδή ήταν η πρώτη φορά...


eNortjKzUjI0MTQzN1ayBlwwFYAC0w,,02.pngeNortjKzUjI0NTUzNlCyBlwwFYYC0Q,,22.png

eNortjKzUjIysDQxMlKyBlwwFXsC0A,,26.png

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα

είχαμε ένα γκρινιάρικο και ανήσυχο σκ...από τις 3 το μεσημέρι μέχρι τις 11 το βράδυ ξύπνιος μες στη γκρίνια, όλη την ώρα στο στήθος, τα παιξα. χθες βράδυ για να κοιμηθεί μετά από άπειρες ώρες στο στήθος έφαγε 150 ml δικό μου που είχα βγάλει σε 2 μέρες... το βράδυ χτύπησε 7ωρο αλλά τι να το κάνεις

κατεβαίνω αγορά για δουλειές, θα μπω το απόγευμα να σας διαβάσω αν με αφήσει

ΥΓ ινκα μια φορά το κάναμε, όχι δεν πόνεσα αλλά μάλλον είμαι η εξαίρεση....πάντως που καιρός για...


i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κούκλες!!!!

Πάρος και σε σκεφτόμουν ....το θυμόμουν ότι τώρα κοντά φεύγει ο άντρας σου...θα περάσει ο καιρός μην στενοχωριέσαι!!!!

ίνκα εγω ποναω και χωρις να έχω κάνει κάτι,αρα δεν πρόκειτε να κάνω τίποτα και για 1 μήνα ακόμα..αλλά και η όρεξη δεν υπάρχει γιατί είμια κομματια κάθε μερα

Καλημέρα Ιωαννα ,μομμικουλ,Γεωρία και Γιώτα!!!!!!

Α έβαλα φωτο....


line_m121_beg_40_time_1214452800_text_cf20c3e9fef1e3eff220eceff520e5dfede1e9.gif

eNortjK1UjIzNrIwVLIGXDASsgKg26.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


kalispera manoules,

ti mou kanete? emeis phgame ena 3hmeraki sto eksoxiko mas sto sounio mazi me to pappou mas kai th gynaika tou kai perasame telia an eksereso to ponokefalo pou eixe o antras mou to savvato. to pritsipopaki mas euxaristithike voltes kai otan gkriniaze to eperne o pappous aggalia kai iremouse. euxaristithika kai egw voltes epitelous. xthes pou gyrizame ksipnise sto amaksi kai kathe fora pou vriskame fanari kai stamatousame ourliaze sto klama. meta omws pou mphkame spiti iremisame kai to vradi koimithikame telia. 9 me 2 kai 3 me 6.30 kai twra enoite pali koimomaste xixi:)

nai tetoia einai... ta eida ksafnika poy fountosan kai trelathika... h paidiatros pou eipe pws den einai tipota alla mono poy ta eblepa mou anebaine to aima.... to idio kai twra... alla kapws isixasa... xxxxx eimai trelh to kserw!!!!!!! tha ftiaksw omws pou tha paei!!!!!!

fainetai kai stis foto pou tis bgazw xxxxxxx afhste

Pantos sas eyxaristw!!!!!!!

eleonora emeis vazoume thn tixera ths avene kai mas fygane ta spiraki. htan me kefalaki pion kai ta dika mas. ekana omws 3-4 meres na fygoun. kai emas i paidiatros elege oti den einai tpt alla epemena giati den mporousa na ta vlepw.

Κορίτσια σε 10 μέρες φεύγει ο άντρας μου και είμαι χάλια ψυχολογικά.. Τι θα κάνω μόνη μου 6 μήνες οεοοοοοοο???????

Θα χάσει και το Πάσχα για 3-4 μέρες και εχω ξενερώσει....

paros ypomonh kopela mou tha perasi o kairos grhgora. me dio paidia sigoura poly grhgora:) tha sou kratame emeis parea:)

kalimera koritsia !!!!

proxtes telika me ton ponokefalo eixa kai ypothermia oxi kati trometo 35,2 kai etrama san na eixa pyreto...molis efaga kai kpomithika mou perasan .nai o ponokefalos einai pano apo ta matia kai den eixa pote stin zoi mou tora einai sxedon se kathimerini vasi.

sex!!!!ekana!!!!! ...alla ponaga koritsia ston kolpo..san na imouna parthena ...ponaga poly!!!!eseis ponate?

ayta....kata ta alla super!!!!!!xaxaxaxxaaxaxaxa!!!!:):):)

na exoume oles mia omorfi kiriaki!!!!!

inka egw ksipnisa simera me trelo ponokefalo kai anagoules. den kserw pou ofilete alla tora eimai kapos kalitera. mallon apo kourasi kai eksantlisi to vlepw.

oso gia to sex emeis prospathisame alla o mikros apofasise na mhn mas afisi. fenete den thelei akoma aderfaki kai sou leei ase mhn ginei kamia ladia xaxaxa:P

καρδουλα που εισαι οεεοοοοοο???????

edw eimai jennaki mou parousa. ante thn epomenh fora tha sou rthoume sto mpourtzi xaxa:P

Καλημερα και απο εμας!!!

Εμεις περασαμε ενα Σ.Κ. δράμα..... :(. Ξυπνησε το Σαββατο στις 3 και κοιμηθηκε Κυριακη βραδυ στις 10... Τι να πω, τι επαθε δεν ξερω... Την ταιζα, την καναμε μπανακια, της αλλαζαμε ρουχα, την καναμε βολτες ... τιποτα.. το ματι γαριδα και η γκρινια απιστευτη... Κοιμοταν, χαζοκοιμοταν δηλαδη για κανενα μισαωρο και αντε παλι απο την αρχη!! Τελικα εχθες βραδυ κοιμηθηκε και ειπαμε, ναι καλα.. σε λιγο θα ξυπνησει ... και ξυπνησε μετα απο εξι ωρες!!! Εφαγε, κοιμηθηκε παλι αμεσως και ξανακοιμηθηκε αλλες τεσσερις ωρες.... Ελπιζω να τελειωσε η μουρμουρα..

Αυριο σαραντιζουμε και ηδη ειναι πολλοι αυτοι που λενε α, σαραντιζετε? θα ερθουμε να σας δουμε.. και τι να πω... μου φαινεται θα τους μαζεψω ολους μαζι γιατι ενας - ενας θα τα παιξω!!

Αντε να εχουμε καλη εβδομαδα και ηρεμα - γεματα υπνο βραδια!!!

giota to perasame kai emeis auto mia mera prin sarantisoume. ti sto kalo? thelei ypomonh kai gera neura.

maria otan lew simpliroma enow skoni. tou dinw 90ml novalac ac meta apo kathe thilasmo. an den exei xortasi trwei kai apo to kseno. sinithos omws apla to petaw. to vradi meta to mpanaki tou sinithos to trwei kai etsi koimate kai autos kai perisotero kai pio irema. fisika katafera telika na vgalw gala me to thilastro kai peira apothikeutika potirakia ths avent. apo simera arxizw kai thn apothikeusi:)

auta gia thn wra apo mas.

exoume kanena neo apo th natasa?

Επεξεργάστηκαν by kardoula
Link to comment
Share on other sites

ελιτα ειχες εχθες η σημερα γενεθλια ???

να σε χαιρομαστε και εμεις και οι κοντινοι σου ανθρωποι και να ειναι παντα καλα τα μωρακια σου και να σου χαριζουν πολλλεςςςςς στιγμες ευτυχιας!!

καρδουλα που εισαι οεεοοοοοο???????

Καλημερα μανουλες. Δεν προλαβα να σας διαβασω ολα.Ειχαμε παει Κυμη για σκ στους γονεις μου που ειχε και ωραιο καιρο ξεκουραστηκαμε ειδαμε και την προγιαγια μας. Τα μωρακια μου εκτος απο την πρωτη μερα που ηταν ανησυχα λογω αλλαγης περιββαλοντος μετα ηταν αψογα, ησυχα και το βραδυ ειδικα το σαββατο κοιμηθηκαν 6 ωρες σερι.

Οταν γυρισαμε η μπεμπα σε ολη τη διαδρομη ηταν ξυπνια με αποτελεσμα εφαγε για βραδυ ενα τεραστιο γευμα της μιας ωρας και κοιμηθηκε 7 ωρες ως το πρωι. Αντιθετα ο μπεμπης κοιμοταν στη διαδρομη και μετα δεν εκλεινε ματι το βραδυ ηθελε αγγαλια. Τελικα κοιμηθηκαμε ολοι στο τελος και τωρα με αφησαν και μαγειρεψα χωρις γκρινιες. Ανακαλυψα πως οταν δεν εχουν ενοχλησεις απο το εντερακι τους ειναι αγγελουδια.

Ο μπεμπης εχει γινει σουπερ χαχανουλης γελαει με το παραμικρο και μερικα χαμογελα και η μπεμπα οχι τοσο συχνα.Α αρχισαμε να απλωνουμε και χερακι για να πιασουμε μιλαμε ειναι τοσο γλυκας οταν γελαει με τρελαινει.

Εσεις κοριτσια ολα καλα, περιμενουμε Πασχα να ερθει?

Τζενη στις 28 εχω γενεθλεια την αλλη Κυριακη. Τωρα στις 24 εχει η συμπεθερα - Κατερινα. Που εισαι συμπεθερα τι κανει η νυφη μου?

Ινκακι εγω λιγο με ετσουζε αλλα απο την αγα.......α μαλον χαχα. Ειχε κλεισει. Αλλα εγω εκανα καισαρικη.Κι εσυ δεν εκανες?Γιατι σε ποναει απο κατω?Μηπως βρε κοριτσια τραυματιστικε απο τον καθετηρα?


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites

inka και εμενα με ετσουζε αρκετα... τοσο που εκει που ελεγα αμαν και ποτε θα γινει μετα ειπα... σιγα μην ξαναγινει!! χιχι

Λες να φταιει η καισαρικη? Εχω ακουσει κ αλλες με καισαρικη που το λενε...


mYQbp2.png

Link to comment
Share on other sites

inka και εμενα με ετσουζε αρκετα... τοσο που εκει που ελεγα αμαν και ποτε θα γινει μετα ειπα... σιγα μην ξαναγινει!! χιχι

Λες να φταιει η καισαρικη? Εχω ακουσει κ αλλες με καισαρικη που το λενε...

Γιωτα τι ομορφη κοπελαρα ειναι αυτη στη φωτο, τι γλυκια μπεμπουλα, να σου ζησει!!!!Αυτο με το τσουκσιμο λες να εχει να κανει με τον καθετηρα?Παντως επειδη εμενα συνεχισε να με ποναει τοπα στο γιατρο και μηπως ηταν καμοια κολπιτιδα εκανα τρεις μερες αγωγη με κανεστεν.Τωρα δεν ξερω θα σας πω αν βελτιωθηκε. Δεν τοχω κανει ακομα....

Α την 25η Μαρτιου κλεινουνε τα μωρακια μου τους τρεις μηνες!!!!


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites

den einai tsouksimo koritsia ...einai ponos !!!!kai o adras mou eniothe oti einai poly sfixta ..fantastite oti ebene siga,siga..giati ton krataga apo ton pono..apo oti katalava eseis den nisate etsi ...thimithika tin 1h fora gia na katalavete!!!!!

..eixa kanei sex merikes meres prin geniso(thimaste?)kai den ponaga katholou opote den exei na kanei me peridesi i apousia.

kesariki ekana....

tha paro ton giatro ....


inka

AW3sp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...