Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 minutes ago, Blue Velvet said:

      Σε ταλαιπώρησαν πολλές μέρες..φαντάζομαι τον πόνο που πέρασες και ειλικρινά δεν αξίζει σε καμία γυναίκα να το περάσει όλο αυτό.

      Μην κοιτάς τα συμπτώματα,δεν υπάρχει στάνταρ.Μια ερχονται,μια φεύγουν..Ευχομαι μέσα απ' την καρδιά μου να είσαι έγκυος και να μην ταλαιπωρηθείς άλλο❤️  Πότε πας για χοριακη είπαμε?

      Ναι μ είπε μια κοπέλα ουι είναι και τα χάπια που παίρνουμε και ότι ο οργανισμός συνηθίζει … όποτε για αυτό .. καιι φυσικά ότι πάνω από 500 μονάδες υπάρχουν συμπτώματα … όπως και μα έχει σε ευχαριστω βαθιά ! Θα τα λέμε εδώ και μην πτοείσαι …. Ευτυχώς να λες είναι σχετικά χαμηλή η χοριακη και δεν θα καταλάβεις τίποτα μέχρι να πέσει είσαι τυχερή μέσα σε όλο αυτό … και επίσης εψεις μια βλαστοκύστη σα να κρύα τα νερά  χαχαχα

      • Ευχαριστώ 1

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

kalimera koritsia!!!!

natasa!!!!!sigxaritiria!!!bravo to palikaraki sou!!!!!me to kalo na ton pareis spiti!!!!!

mammycool,to iksera oti esy tha mou doseis tin lisi...prokatarktika e?

oute ego tin afino pouthena!!!!!me tipota akoma..mono o giorgos tin exei kratisei !!!!!!evala tinkounia na paiksei (rain forest) kai kounaei poly!!!!tha kserasei to moro!!!!!esena etsi einai

kardoula,jend ki ego edo koukouvagia ...ego akouo gaaa _gala diladi xaxxaxaxaaxaxa!!!kai proxtes mou eipe aiiii ga....mexri ekei ..einai mikri akoma!!!!:):)

aspri glosoula e? tilkse sto daxtilo sou mia gazoula kai prospathise na vgaleis to gala..an vgei ok ..an oxi pare ton paidiatro alla min anisixeis mporei na xriastei na valeis stin glosoula kati stagonakia .

katerina, s eyxaristo gia tin foufoula !!!!..exeis kai gio an thimame kala e?xaxxaxaxaxaaxa!!!!! kala sibetheres pethenooooooo mazi sas !!!!!tora tha sou stilo pm me mail.

emeis xtes eidame to 4 agalia ...to ksero den kanei na vlepei tv to moro ..alla fagothike ti kano !!!!:):)

filares manoules!!!!!!


inka

AW3sp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημερα!!!!

Στειλτο ινκα και σου στελνω την διατροφη , εχω και γιο και οχι να το παινευτω αλλα ειναι ενας κουκλος κουκουβααααααααααγια.

Μηπως η ασπρη γλωσσιτσα ειναι κατιντιαση??? Αν και οι θηλες εχουν περιεργο ανοιχτο ροζ χρωμα τοτε αυτο ειναι δεν ειναι τιποτα δινει ο παιδιατρος κατι σταγονιτσες για το στοματακι και περναει


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites

σε εκανα φιλη

Λεω να μαγειρεψω νουα με σαλτσα πορτοκαλιου και πατατες στο φουρνο, σουφλε τυριων, σπρινγκ ρολς , γλυκοξινα λαχανικα, τυροπιτα και για γλυκο σοκολατοπιτα και λεμονοπιτα με [παγωτο α και κανα 2 σαλατες αυτα πως σας φαινονται???


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

την τυροπιτα δεν θα την φτιαξω εγω mummycool την φτιαχνει η μαμα μου και την κανει τελεια και μου την ζητανε ολοι.. ααααααχ και εγω που αυριο θα φτιαξω τοσα φαγητα μαντεψτε τι εχω για βραδινο στην διατροφη μου........ ΦΑΚΕΣ ΜΠΛΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΧ


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites

εχει συγκεκριμενους συνδυασμους ρε γμτ και δεν θελω να το χαλασω γιατι παω καλα σε τρεις μερες εχασα 1 κιλο σχεδον βεβαια αυτος θελει 1,5 κιλο στις 2 εβδομαδες να χανω αλλα μαλλον επειδη ειναι κιλα εγκυμοσυνης χανονται πιο γρηγορα.Και εγω φοβαμαι να αφηνω φαγητο στον φουρνο αν ομως το βαλεις σε χαμηλη φωτια δεν νομιζω να υπαρχει προβλημα


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα κοριτσα!!!!!!

Τι κανετε;;;;

σημερα κλεινουμε και μεις μηνα.....ουου

mummycool δεν ξερω ποσο ειναι τωρα..εχει παχυνει και ψηλωσει παντως....την τελευταια φορα 12/3 ηταν 4 λικα και 56,5 ποντος περιπου αν θυμαμαι καλα

Κατερίνα στειλε τιποτα απο δω..πειναω......


line_m121_beg_40_time_1214452800_text_cf20c3e9fef1e3eff220eceff520e5dfede1e9.gif

eNortjK1UjIzNrIwVLIGXDASsgKg26.png

Link to comment
Share on other sites

egw eimai se dilhmma 8elw na ftia3w gioubetsi alla 8elw kai na paw gia kafe se mia filh edw dipla...na afhsw to faghto sto fourno? den to xw kanei pote..

φτιαξτο και βαλτο σκεπασμενο σε χαμηλη φωτια....βαλε υπενθυμηση στο κινητο για να μην το ξεχασεις....


line_m121_beg_40_time_1214452800_text_cf20c3e9fef1e3eff220eceff520e5dfede1e9.gif

eNortjK1UjIzNrIwVLIGXDASsgKg26.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...