Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Eflenew είπε:

      Εγώ νόμιζα το εξωμητριο δίνει πολύ υψηλές τιμές στη χοριακη. Αλλά ο γιατρός ξερει καλύτερα. Μακάρι να μηδενιστεί άμεσα...

      Εγώ πάλι δεν έχω ιδέα από εξωμητρια κύηση και λόγω του ότι έχω κλειστές σάλπιγγες, πιστευα πως είναι αδύνατον να μου συμβεί.Ο γιατρός είπε πως το έμβρυο κινείται και προσπαθεί να κολλήσει κάπου,οπότε υπάρχει πιθανότητα να πάει στη σάλπιγγα..Αν συμβαίνει κάτι τέτοιο,μιλάμε για την υπέρτατη γκαντεμια

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

Καλημερα μανουλες. Δεν προλαβα να σας διαβασω ολα.Ειχαμε παει Κυμη για σκ στους γονεις μου που ειχε και ωραιο καιρο ξεκουραστηκαμε ειδαμε και την προγιαγια μας. Τα μωρακια μου εκτος απο την πρωτη μερα που ηταν ανησυχα λογω αλλαγης περιββαλοντος μετα ηταν αψογα, ησυχα και το βραδυ ειδικα το σαββατο κοιμηθηκαν 6 ωρες σερι.

Οταν γυρισαμε η μπεμπα σε ολη τη διαδρομη ηταν ξυπνια με αποτελεσμα εφαγε για βραδυ ενα τεραστιο γευμα της μιας ωρας και κοιμηθηκε 7 ωρες ως το πρωι. Αντιθετα ο μπεμπης κοιμοταν στη διαδρομη και μετα δεν εκλεινε ματι το βραδυ ηθελε αγγαλια. Τελικα κοιμηθηκαμε ολοι στο τελος και τωρα με αφησαν και μαγειρεψα χωρις γκρινιες. Ανακαλυψα πως οταν δεν εχουν ενοχλησεις απο το εντερακι τους ειναι αγγελουδια.

Ο μπεμπης εχει γινει σουπερ χαχανουλης γελαει με το παραμικρο και μερικα χαμογελα και η μπεμπα οχι τοσο συχνα.Α αρχισαμε να απλωνουμε και χερακι για να πιασουμε μιλαμε ειναι τοσο γλυκας οταν γελαει με τρελαινει.

Εσεις κοριτσια ολα καλα, περιμενουμε Πασχα να ερθει?

Τζενη στις 28 εχω γενεθλεια την αλλη Κυριακη. Τωρα στις 24 εχει η συμπεθερα - Κατερινα. Που εισαι συμπεθερα τι κανει η νυφη μου?

Ινκακι εγω λιγο με ετσουζε αλλα απο την αγα.......α μαλον χαχα. Ειχε κλεισει. Αλλα εγω εκανα καισαρικη.Κι εσυ δεν εκανες?Γιατι σε ποναει απο κατω?Μηπως βρε κοριτσια τραυματιστικε απο τον καθετηρα?

Χαχα μπορει να μην μπαινω συχνα αλλα απο μνημη ...ελεφαντα!!!

Για την συμπεθερα σου το ξερω να ναι καλα το facebook! αλλα μ εσενα καλη μου κρατησα το Σαββατο και τ αλλα τα εσβησα ..... δεν πειραζει ομως θα στα ξαναπω το Σαββατο

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημερα και απο εμας!!!

Εμεις περασαμε ενα Σ.Κ. δράμα..... :(. Ξυπνησε το Σαββατο στις 3 και κοιμηθηκε Κυριακη βραδυ στις 10... Τι να πω, τι επαθε δεν ξερω... Την ταιζα, την καναμε μπανακια, της αλλαζαμε ρουχα, την καναμε βολτες ... τιποτα.. το ματι γαριδα και η γκρινια απιστευτη... Κοιμοταν, χαζοκοιμοταν δηλαδη για κανενα μισαωρο και αντε παλι απο την αρχη!! Τελικα εχθες βραδυ κοιμηθηκε και ειπαμε, ναι καλα.. σε λιγο θα ξυπνησει ... και ξυπνησε μετα απο εξι ωρες!!! Εφαγε, κοιμηθηκε παλι αμεσως και ξανακοιμηθηκε αλλες τεσσερις ωρες.... Ελπιζω να τελειωσε η μουρμουρα..

Αυριο σαραντιζουμε και ηδη ειναι πολλοι αυτοι που λενε α, σαραντιζετε? θα ερθουμε να σας δουμε.. και τι να πω... μου φαινεται θα τους μαζεψω ολους μαζι γιατι ενας - ενας θα τα παιξω!!

Αντε να εχουμε καλη εβδομαδα και ηρεμα - γεματα υπνο βραδια!!!

απαιτητικη μου φαινεται η νυφουλα ......ετσι να τον ταλαιπωρει και τον δικο μου να τον στρωσει !!

Link to comment
Share on other sites

edw eimai jennaki mou parousa. ante thn epomenh fora tha sou rthoume sto mpourtzi xaxa:P

αμην!!! ΑΝΤΕ να κατηφορισετε σιγα σιγα ... επιασε ανοιξη και στα δικα μας τα μερη!!!

καλησπερα και απο εμας εδω....κλεινουμε διμηνο σημερα !!!!

πηγαμε γιατρο...εφτασε τα 5900 και πηραμε και εναμιση ποντο ακομα ..αισιως στους 56!!! μεγαλωσε το αντρακι μου!!

καναμε και το πρωτο μας εμβολιο!!καλος ηταν δεν εκλαψε πολυ, περισσοτερο νομιζω τον τσαντισαμε που του κρατησε ο μπαμπας το ποδαρακι παρα το εμβολιο το ιδιο...μου ειπε και εμενα να προσεξω για γκριναι και πυρετο...φτου φτου μεχρι στιγμης η γκρινια ειναι η συνηθισμενη των κολικων...και πυρετο καθολου!! αλλα μου ειπε πρεπει να τον ελεγχω για 48 ωρες !

κοριτσια μην με πειτε κουκουβαγια αλλα αληθεια το μεσημερι που παιζαμε και μιλαγαμε μου εκανε αγου!! ελιωσα !! τυχαιο η οχι δεν ξερω και δεν με ενδιαφερει χαχαχα το παιδακι μου ηθελε να μου μιλησει !!!

παω να μαγειρεψω να φαμε και τπτ σημερα !!! ημουν ολη την ωρα μαζι του μηπως και κανει πυρετο η υστερω !!!

φιλακιααααααα

Link to comment
Share on other sites

jennaki den eisai i monh kai emena mou vgazei ixakia kai kanw san palavh. ase pou mou kolise oti otan peinaei leei gkagka xaxa. kai o antras mou to akouei ti na pw. mallon xazepsame omadikos.

molis koimithike kai emena o kalos mou.

re koritsia na rwtisw. esas h glwssa tou einai aspri kai mirizi to stoma tou galatila? den enow olokliri aspri na eksigoume:)

Link to comment
Share on other sites

inka έχω διαβάσει ότι λόγω του θηλασμού δεν υγραίνεται εύκολα ο κόλπος...πολλά προκαταρκτικά θέλει!!

καρδούλα κι εμάς καμιά φορά είναι άσπρη η γλώσσα και τα χείλη παπουδιάζουν από το γάλα, δε φαντάζομαι ότι είναι κάτι κακό...οι θηλές σου είναι οκ;

κι εγώ θέλω εκδρομούλα!!!!!!!!!!

jenny γομαρέψατε καλέ!! 5900?? μπράβο το θηρίο!!

paros καλά να περάσετε τις μέρες που μένουν...θα ναι δύσκολα μετά ε; θα πας σιγκαπούρη; με τα παιδιά;;;;;;; δεν πιστεύω!!

ιωάννα καλές βολτούλες και όλα καλά και εύκολα να πάνε με την εγχείριση

ραμονίτσα περαστικά με τον αφαλό σας!

γιώτα ηρεμήσατε κάπως;; είναι κούκλα πάντως χαλάλι το τρέξιμο που σας ρίχνει, α έχει αρχίσει και μοιάζει στο λάμπρο ε;;

αχ γεωργία μια από τα ίδια και εδώ, το πρωί τον βάζω στην κούνια και ξετρελαίνεται, χτυπάει και μισάωρο, παίζει με τα κρεμαστα, το απόγευμα τίποτα, 2 λεπτά με το ζόρι λες και τη βαρέθηκε όλη μέρα:P

georghar μην το ξυπνάς καλέ το παιδί, άστο να ξεκουραστείς κι εσύ λιγάκι ;) εκτός αν σου είπε αλλιώς ο γιατρός

felia κούκλα η κοράκλα!!! μεγάλη κοπέλα μοιάζει όχι με μωρό !! πόσα κιλά είναι;

είχε σούπερ μέρα σήμερα και ευχαριστηθήκαμε βολτίτσα...δεν τον έχω αφήσει καθόλου σε γιαγιάδες...δε θέλω ακόμα....

Επεξεργάστηκαν by mummycool

i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσακια μου υστερα από τοσο καιρο αισθανομαι πραγματικα αισιοδοξη! Ειμαστε εκτος αναπνευστηρα πάνω από βδομαδα (δεν νομιζω να ξαναμπουμε) και ξεκινησε σιγα σιγα μπιμπερο και του αρεσει!!! Θελω να πιστευω οτι αν οχι το Πασχα, λιγο μετα θα τον πάρουμε σπιτακι μας.... Μετα απλα θα τον κακομαθω........


nG0fp2.png yu71p2.png
Link to comment
Share on other sites

bravo vre natasa mou. auta htan ta kalitera nea pou mporouses na mas peis. sigkinithika kai egw mazi sou. ante koritsi mou me to kalo na pareis to gioka sou spiti sas kai na kanete oloi mazi anastasi. kai enoite oti tha ton kakomathis kai na mhn niosis pote asxima gi auto. mono prosekse na kakomathenis kai th zouzouna sou mazi gia na eisai dikaia kai me ta dio sou paidakia:)

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μου υστερα από τοσο καιρο αισθανομαι πραγματικα αισιοδοξη! Ειμαστε εκτος αναπνευστηρα πάνω από βδομαδα (δεν νομιζω να ξαναμπουμε) και ξεκινησε σιγα σιγα μπιμπερο και του αρεσει!!! Θελω να πιστευω οτι αν οχι το Πασχα, λιγο μετα θα τον πάρουμε σπιτακι μας.... Μετα απλα θα τον κακομαθω........

μπράβο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! με το καλό!!!!!!!!!!!!!!!


i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites

Η ζουζουνιτσα μου ειναι ηδη κακομαθημενη. Μας πουλαει και μας αγοραζει όλους. Ασε που ολο αυτο το διαστημα δεν υπηρχε κουραγιο για να μπουν ορια και αλωνιζε.

to vasiko einai na einai eutixismena kai xaroumena ta mpempakia mas. opote kala kaneis. ftanei na mhn ksepernane ta oria:) tora pou tha rthei kai o mpemphs tha vreite tous rithmous sas.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Δεν ξερω ποτε θα βρουμε τους ρυθμους, γιατι εχουμε κι αλλες εξετασεις μπροστα μας κι αλλο χειρουργειο (η ατρησια στο εντερο πρεπει να γινει οταν ειναι 6-8 μηνων) και οσα παιδακια περνανε από τη μοναδα στο παιδων τα παρακολουθουν μεχρι μεγαλα. Αλλα τουλαχιστον θα ειμαστε σπίτι μας.....


nG0fp2.png yu71p2.png
Link to comment
Share on other sites

Το θεμα ειναι να μην χρειαστει να αντιμετωπιζουμε δυσκολιες. Αν βρεθουν μπροστα σου αναγκαστικα δεν μπορεις να κανεις αλλιως. Αν μπεις στο χορο χορευεις. Δεν καταλαβαινεις πως αλλα το κανεις. Για σενα και για τους γυρω σου. Και απλα γινεσαι πιο δυνατος και βλεπεις τη ζωη αλλιως......


nG0fp2.png yu71p2.png
Link to comment
Share on other sites

Τι κανετε κοριτσια????

Νατασσα τι τελεια νεα ειναι αυτα!!! Πραγματικα συγκινηθηκα αντε να παρετε το μπεμπακι σας σπιτι και ολα θα περασουν κακομαθε τον πολυ πολυ και κανε τον αγκαλιτσες και απο εμας!!!

jend 5900?? Μπραβο μεγαλωσατε καλε πολυυυυ!!!

Καρδουλα και συμπεθερα το σκασατε εκδρομουλες ε?? τι ωραια πηρατε τον αερα σας και αλλαξατε και περιβαλον, ελιτα φανταζομαι τον γαμπρουλη μου να χαχανιζει και τρελαινομαι:D:D:D

ινκα ειναι τελεια η φουφουλιτσα σου στο αβαταρ τρελο χαμογελο, στειλε μου καλε το μειλ σου να σου στειλω την διατροφη, εγω στο σεξ την 1η φορα πονεσα αρκετα και αισθανομουνα πολυ κλειστη παρολο που γεννησα φυσιολογικα τις επομενες μια χαρα καθολου πονος και το ευχαριστηθηκα κιολας;)

γιωτα και η δικια σου μια κουκλαμου φαινεται μεγαλωσε πολυ, πω πω βλεπω τα μωρακια Φεβρουαριου και μου φαινονται τα πιο ομορφα

ραμονιτσα σε χασαμε τελειως

Εμεις περασαμε πολυ ωραια το σκ , κ$^λο δεν βαλαμε κατω τι για καφεδες πηγαμε , τι golden hall, τι βουλιαγμενη στην μαμα μου και παρκο με τα παιδια χαμος τωρα που ανοιξε ο καιρος δεν μπορω να μαζευτω, η μπεμπου εχει κακομαθει απιστευτα θελει ολη την ωρα τραγουδια και ομιλιες αν την αφησω κατω ή σταματησω να της μιλαω γινεται χαμος και ξεχναει να σταματησει να γκρινιαζει μολις της μιλαω ειναι ολο γελια και χαρες μου απανταει κιολας η κουτσομπολα ολο ααααα, αγκκκκκ και τετοια κανει και τρελαινομαι εχθες γελασε και με ηχο για πρωτη φορα πολυ πλακα.

Οπως σας ειπα εχω τραπεζι την Τεταρτη 12 ατομα θα ειμαστε και μονο που σκεφτομαι το μαγειρεμα βααααριεμαι τους εχω ηδη καλεσει και δεν μπορω να το παρω πισω ουυυυυφ τι το θελα????:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...