Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Cafe Μάρτιος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια . Μεγαλώσαν τα ζουζούνια μας και χαθήκαμε . Εμεις κάναμε και γαμο με βάφτιση μαζί και είχαμε πολύ τρέξιμο .

Το ευχαριστιθήκαμε όμως .

Σας φιλώ όλες και αν δω κίνηση θα ξαναγράψω . (να μη μιλώ και μόνη μου.)


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλησπέρα. Κλειώ μου να ζήσετε και οι τρεις σας και να ειστε υγιεις κι ευτυχισμένοι! Εμεις εχθες βαπτίσαμε τη ζουζουνελα μας. Εκλαψε λιγάκι αλλά δεν πειράζει. Απο σήμερα τα κεφάλια μεσα κι ετοιμαζόμαστε για τη μετακόμιση. Από το ένα τρεξιμο στο άλλο. Πώς πανε τα κέφια; Χαθηκαμε βρε κοριτσια και δεν ξερω αν θα εχω internet εκει που παω και θα μου λειπετε περισσότερο....

Φιλάκια σε όλες


ktiri7jq0bqkpc3m.png  q93iayvjx.png

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...
Καλησπέρα κορίτσια . Μεγαλώσαν τα ζουζούνια μας και χαθήκαμε . Εμεις κάναμε και γαμο με βάφτιση μαζί και είχαμε πολύ τρέξιμο .

Το ευχαριστιθήκαμε όμως .

Σας φιλώ όλες και αν δω κίνηση θα ξαναγράψω . (να μη μιλώ και μόνη μου.)

Να ζήσετε κ να χαίρεστε το ονοματάκι σας!!! Παρεπιπτόντως ποιο είναι? Κι εγώ βαρέθηκα να μιλάω μόνη μου κ δεν πολυγράφω, που να πήγαν όλες άραγε? Με το θηλασμό Κλειώ μου πως τα πάτε? Εγώ θέλω να της το κόψω εδώ κ κάνα δυο μήνες αλλά δεν βλέπω τη μικρή να συμφωνεί! εσύ? :rolleyes:

Καλησπέρα. Κλειώ μου να ζήσετε και οι τρεις σας και να ειστε υγιεις κι ευτυχισμένοι! Εμεις εχθες βαπτίσαμε τη ζουζουνελα μας. Εκλαψε λιγάκι αλλά δεν πειράζει. Απο σήμερα τα κεφάλια μεσα κι ετοιμαζόμαστε για τη μετακόμιση. Από το ένα τρεξιμο στο άλλο. Πώς πανε τα κέφια; Χαθηκαμε βρε κοριτσια και δεν ξερω αν θα εχω internet εκει που παω και θα μου λειπετε περισσότερο....

Φιλάκια σε όλες

Καλή μετακόμιση Φωτεινή μου και καλή προσαρμογή! Θα σου χρειαστεί... κάτι ξέρω κι εγώ, ξενιτεύτηκα πριν 5 χρόνια :rolleyes: Ελπίζω να σου φανούν όλα παιχνιδάκι! Να σου ζήσει κ η μπουμπού, με γειά το όνομα! Πως την έβγαλες?

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!:-P


KaJRp3.png Pn5tp3.png

hDnLp3.png

Link to comment
Share on other sites

για δείτε εδώ...

http://www.mitrikosthilasmos.com/2011/06/10.html?utm_source=feedburner&utm_medium=email&utm_campaign=Feed%3A+http%2Fmitrikosthilasmosblogspotcom+%28mitrikosthilasmos%29

ήδη αισθάνομαι καλύτερα που ξενυχτάω κάθε βράδυ :rolleyes:!!!

ΦΙΛΙΑ!;)


KaJRp3.png Pn5tp3.png

hDnLp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Είδα φως και μπήκα. Ξενια λέμε τη ζουζουνελα μας. Kellymania πηγαινω στον τοπο καταγωγης μου κι οσο να'ναι θα ειναι πιο ευκολα. Το μόνο κακό στη δική μας περίπτωση ειναι οτι ο μπαμπας μας θα παραμεινει Αθηνα. Δεν παρατας τη δουλεια σου τετοιες εποχες... Φιλάκια σε όλες...


ktiri7jq0bqkpc3m.png  q93iayvjx.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα. Είδα φως και μπήκα. Ξενια λέμε τη ζουζουνελα μας. Kellymania πηγαινω στον τοπο καταγωγης μου κι οσο να'ναι θα ειναι πιο ευκολα. Το μόνο κακό στη δική μας περίπτωση ειναι οτι ο μπαμπας μας θα παραμεινει Αθηνα. Δεν παρατας τη δουλεια σου τετοιες εποχες... Φιλάκια σε όλες...

Να σας ζήσει η Ξένια! μ'αρέσει το όνομα!!!:P

Ελπίζω τουλάχιστον να'στε σχετικά κοντά, για να βλέπεστε όσο πιο συχνά μπορείτε! Όσο για τη δουλειά έχεις απόλυτο δίκιο! Καλή μετακόμιση κ πάλι, φιλιά!

Α και για πείτε τι παίζεται με τα πρώτα μπάνια. Έχετε πάρει προφυλάξεις (τύπου αντιηλιακά μαγιό) ή μόνο εγώ είμαι υστέρω με τον ήλιο? Προς το παρόν αντιηλιακά της ψώνισα μόνο αλλά με το μαγιό έχω ένα θέμα, λέω να ψάξω να βρω αυτά τα ειδικά. Ααα κ άσκησα κ βέτο. 12-1 η ώρα πίσω! ξέρετε τι βρίσιμο έφαγα απ'τον άντρα μου χαχαχα:tongue: Κ γυαλιά ηλίου έχετε πάρει? η παιδίατρος μου λέει όχι ακόμη απ'του χρόνου, μη γίνουν φωτοευαίσθητα τα μάτια της :shock: τα ίδια σας λένε κι εσάς?


KaJRp3.png Pn5tp3.png

hDnLp3.png

Link to comment
Share on other sites

Kellymania θα σου απαντησω τι εκανα εγώ γιατί και περυσι την εβαζα στη θάλασσα (ως νησιώτισσα το θεωρουσα ο,τι καλυτερο). Αντηλιακο της έβαζα και μαγιουδακι και καπελάκι. Αλλά την πηγαινα απογευμα, από τις 5 και μετα γιατί ήταν πιο ζεστη η θαλασσα τότε σε σχεση με το πρωι. Το πρωι την πηγα μια φορά και έκλαψε από το κρυο ενω το απογευμα ποτέ. Το ιδιο θα κάνω και φέτος (και λόγω δουλειας βέβαια). Η μονη διαφορά είναι οτι φετος της πηρα και κουλουρίτσα που εχει θεση και για τα ποδαράκια της για να μπορει να κάθεται περισσότερο στη θάλασσα. Της πηραμε και γυαλιά ηλίου γιατί μας είπε ο γιατρος ότι ειναι καλυτερα- σημειωτεον βεβαια ότι στα μάτια είμαστε κι οι δυο γονεις της λίγο ευαισθητοι κι ίσως να το έλαβε υπόψιν του.

Σ'ευχαριστώ πολύ και για τις ευχές σου!

Φιλιά σε όλες.


ktiri7jq0bqkpc3m.png  q93iayvjx.png

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλημέρα κορίτσια! Τί μου κάνετε; Εμεις μετακομίσαμε από την αρχή του μήνα αλλά ακόμα στο σπίτι δεν έχω νετ. Ξεκίνησα και δουλειά. Καλά είμαστε και τώρα το καλοκαιράκι χαιρόμαστε τη φύση. Το μόνο μειονέκτημα είναι τα κουνούπια. Έχουν κάνει τη μικρή κομμάτια κι εχει κιολας κι ευαισθησία και της κάνουν κάτι πρηξίματα αφήστε... Όταν μπορέσω να ξαναμπω θα τα πούμε... Φιλιά σε όλες


ktiri7jq0bqkpc3m.png  q93iayvjx.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια! Τί μου κάνετε; Εμεις μετακομίσαμε από την αρχή του μήνα αλλά ακόμα στο σπίτι δεν έχω νετ. Ξεκίνησα και δουλειά. Καλά είμαστε και τώρα το καλοκαιράκι χαιρόμαστε τη φύση. Το μόνο μειονέκτημα είναι τα κουνούπια. Έχουν κάνει τη μικρή κομμάτια κι εχει κιολας κι ευαισθησία και της κάνουν κάτι πρηξίματα αφήστε... Όταν μπορέσω να ξαναμπω θα τα πούμε... Φιλιά σε όλες[/quote

Κουνούπια ακούω... μαρί μήπως μετακόμισες στο σπίτι μου δίπλα? (βλέπε Μεσολόγγι). Εδώ να δεις τι γίνεται. Και ήμουν μαθημένη αλλιώς και μοθυ πήρε 1 χρόνο να συνηθίσω και να σταματήσω να ξεπρίζομαι :shock:. Ευτυχώς η μικρή πήρε κ λίγο απ'τον μπαμπά της που είναι από δω και δεν την πολυπρήζουν. Δοκίμασε το αντικουνουπικό το κριλεν, κάνει δουλίτσα, το βάζω κι εγώ΄έχει κ για πριν το τσίμπημα κ για μετά. Anyway φιλιά κ στείλε νέα!

ΚΑΛΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ που'στε όλες? :-(:sad::-(:sad::-(:sad::-(:sad::-(:sad:


KaJRp3.png Pn5tp3.png

hDnLp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μετακόμισα σχεδόν απέναντι, στην Κεφαλονιά. Λοιπόν τα αντικουνουπικά μέτρα που παίρνω κάθε μέρα και ταυτόχρονα είναι τα εξής: κουνουπιέρα, κριλέν αλοιφή, ψεκάζω με propoline εξωτερικά την κούνια, υγρό αντικουνουπικό με ανοιχτή πόρτα και βασιλικός έξω από την πόρτα της ακριβώς. Το τελευταίο τσιμπημα της έκανε μόλυνση και της βάζω τοπικά αντιβιώση σε μορφή αλοιφής με αποτέλεσμα να χάνει τα μπανάκια της. Έχω απελπιστει. Περιμένω να μπολιαστει ο οργανισμός της ώστε να μην έχει τόσα προβλήματα. Σήμερα θα έρθει κι ο μπαμπας μας να μας δει για για ΣΚ και χαιρομαι.

Καλέ που χαθήκανε όλες;;;;

Φιλάκια


ktiri7jq0bqkpc3m.png  q93iayvjx.png

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλέ κορίτσια που χαθήκατε; Τρέχετε πισω από τα ζουζουνια σας;

Πως τα περνάτε; Εμεις προσαρμοστήκαμε. Τωρα αρχίζουν τα δύσκολα γιατί πέρασαν κι οι διακοπές του μπαμπα και κάθε κατεργαρης στον πάγκο του. Να δούμε πως θα οργανώσουμε το προγραμμα ταξιδίων. Να ρωτήσω κάτι: τα δικά σας τα έχετε στειλει ή σκεφτεστε να τα στειλετε παιδικό;

Γραψτε κάτι βρε κορίτσια - ερήμωσε αυτό το καφέ...

Φιλάκια σε όλες και καλό μας φθινόπωρο (εδω που ειμαι έχει συννεφιές)


ktiri7jq0bqkpc3m.png  q93iayvjx.png

Link to comment
Share on other sites

Καλέ κορίτσια που χαθήκατε; Τρέχετε πισω από τα ζουζουνια σας;

Πως τα περνάτε; Εμεις προσαρμοστήκαμε. Τωρα αρχίζουν τα δύσκολα γιατί πέρασαν κι οι διακοπές του μπαμπα και κάθε κατεργαρης στον πάγκο του. Να δούμε πως θα οργανώσουμε το προγραμμα ταξιδίων. Να ρωτήσω κάτι: τα δικά σας τα έχετε στειλει ή σκεφτεστε να τα στειλετε παιδικό;

Γραψτε κάτι βρε κορίτσια - ερήμωσε αυτό το καφέ...

Φιλάκια σε όλες και καλό μας φθινόπωρο (εδω που ειμαι έχει συννεφιές)

Καλό φθινόπωρο και σε σένα βρε Φωτεινούλα! Καλά είμαστε κι εμείς, περάσαμε super αλλά όπως το'πες, τα κεφάλια μέσα τώρα... σνιφ... Παιδικό του χρόνου εγώ λέω, φέτος μου φαίνεται πολύ μικρούλα κι ας μου φεύγει ο ...πάτος γιατί δεν έχω βοήθεια αφού η πεθερά μου δουλεύει κ η μάνα μου είναι Αθήνα. AnywAY, δεν μπορούμε να τα έχουμε όλα σωστά? :rolleyes:

Στείλτε νέα, έχει δίκιο η Φωτεινή! Θ'αρχίσω τις απουσίες!!!!!


KaJRp3.png Pn5tp3.png

hDnLp3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Που είστε βρε μανούλες, χαθήκαμε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Είναι καλά τα ΖουΖούνια σας? Εσείς?

Στείλτε κάνα νέο, σε λίγο τα πρώην μωράκια μας θα'ναι ...δίχρονα!!!:rolleyes:

Χαιρετίσματα σε όλες!:wink:


KaJRp3.png Pn5tp3.png

hDnLp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...