Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Cafe Μάρτιος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

καλημέρα!

Εμένα έφαγε πρώτη φορά αβγό χτες και έπαθε αναφλεξια οπότε το σταματήσαμε. Αχ θα μου είναι αλλεργικός στο αβγό. Είναι κανένα ΄΄αλλο μωράκι αλλεργικό? Εχω ανησυχήσει πολύ.

Επίσης να σας πώ ότι σώθηκα με το βιβλίο Κοιμήσου παιδί μου. Ακολούθησα την μέθοδο μόνο μια μέρα και έπιασε με την πρ΄βτη. Τώρα ο Χάρης μου κοιμάται μόνος του, σερί 9 ώρες ενώ μέχρι προχτές ξ΄θπναγε κάθε 2 ώρες και για να το κοιμήσω τον θήλαζα. Έτσι έκοψα και το θηλασμό γιατί το προσπαθούσα κανα μήνα τώρα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλησπέρα κορίτσια! Τί νέα; Εμεις καλά- λίγο μπουκωμένες μονάχα αλλά τιποτα το ιδιαιτερο. Εμεις με το φαγητο δεν έχουμε θεμα. Τρώει αυγό δυο μηνες τώρα και κροκο και ασπραδι κανονικά. Ο γιατρος μου ειχε πει να το κάνω μελάτο αλλά εγω το κάνω λίγο πιο σφιχτό γιατι ψιλοφοβαμαι για να ειμαι ειλικρινής. Η μικρη το τρωει μια χαρά. Έχει αρχίσει και ψιλοδοκιμάζει κι απο τα δικά μας φαγητα και όλα ΟΚ. Θα τη βαφτισουμε το Μάιο και Ιουνιο μετακομιζουμε απο Αθηνα γιατι διορίστηκα επαρχία. Ο μπαμπας μας όμως θα παραμεινει Αθήνα. Αν και ειναι νωρίς ασχολουμαι και με τα δυο γιατι είμαι λίγο οργανωτικος τυπος. Αλλωστε αρκετα πράγματα για τη βάφτιση θα τα φτιαξω εγω και θελω να τα εχω αποφασισει νωρις. Φιλάκια σε ολες.


ktiri7jq0bqkpc3m.png  q93iayvjx.png

Link to comment
Share on other sites

Desdra μου πολύ χαίρομαι που το βιβλίο σε βοήθησε να κοιμίζεις αμέσως το μωράκι σου!Εμείς κοιμόμαστε μετά το μπάνιο με το γάλα..προς το παρόν δηλαδή..διαφορετικά θα περάσω στις δικές σου μεθόδους!!!

Φωτεινή μου κι εμείς το αβγό μας το τρώμε από τον Σεπτέβρη-Οκτώβρη αν θυμάμαι καλά και ασπράδι και κρόκο...Και φαγητά του δίνω κι εγώ πάντα να δοκιμάζει από τα δικά μας..Εξάλλου ο γιατρός μας είπε από το καλοκαίρι και μετά θα πρέπει να τρώμε τα ίδια φαγητά...:roll:

Φαντάζομαι το τρέξιμο που θα έχεις μετακόμιση και βάφτιση μαζί!!!

Εγώ είμαι πολύ χαρόυμενη γιατί τον Ιούνη θα βαφτίσω το παιδί της καλύτερής μου φίλης!!:mrgreen:

Καλό βράδυ κοριτσάκια μου!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!!

Σε περίπου 1 μήνα (16/3) χρονίζει ο πρίγκηπάς μου, και σκέφτομαι να του κάνω ένα μεσημεριανό παρτάκι. Επειδή θυμάμαι ότι ήμουν από τις τελευταίες που γένναγα πέρσι, λογικά τα δικά σας αγγελούδια θα χρονίζουν αυτές τις μέρες. Δεν γράφεται καμία ιδέα πώς γιορτάσατε ή θα γιορτάσετε τα γενέθλια τους, μπας και ζεσταθεί λιγάκι και το καφέ μας που έχει πεθάνει τελείως??

περιμένω τις ιδέες σας.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Hello! Εμεις είμαστε λίγο αρρωστούλες σήμερα αλλά όχι κάτι το ιδιαιτερο μέχρι στιγμής. Makrina μου πάντα άξια. Ειναι ωραιο να βαφτίζεις παιδι φίλης. Κι εμας νονά μας θα είναι η κολλητη μου. Σουπερ.

Όντως πρεπει να εχουν αρχίσει να χρονιζουν τα μωράκια της παρεουλας μας. Εγω δεν ξερω τι θα κάνουμε ακομα στα γενεθλια. Έχουμε ενα μηνα μπροστα μας (29/3).

Καληνυχτα και φιλάκια


ktiri7jq0bqkpc3m.png  q93iayvjx.png

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕς!!

Ειμαι λιγο συγκινημενη σημερα γιατι ακριβως πριν ενα χρονο σαν σημερα τετοια ωρα μετρουσα τους σπασμους και τα λεπτα!!!!!το πρωι εφερα στον κοσμο την μικρουλα μου!!!! ειμαι πολυ χαρουμενη και θελω να ευχηθω σε ολες τις μανουλες να χαιρομαστε τα παιδακια μας γιατι ειναι οτι πιο ομορφο στον κοσμο! Στολισαμε το σπιτι μασκε και αυριο θα κανω ενα μικρο παρτακι, το μεγαλο εξω σε 2 μηνες μαζι με τα γενεθλια του αδερφου της...εγραψα και ενα σιντι και η μικρη ανεβαινει στο τραπεζακι και χορευει !

φιλακια πολλα σε ολες

χρονιαααα πολλαααα!


rys1ubq6nuoz3bc1.png

tdikmjscwjfbqzbn.png

Link to comment
Share on other sites

swity μου να σου ζήσει!!Να είστε πάντα καλά και να χαίρεστε κάθε μέρα που περνά με το ζουζούνι σας!!!Εμείς 'εχουμε γεννέθλια αύριο και έχουμε κι εμέις τις ετοιμασίες μας!!!Φασαρία ρε παιδί μου!!!Εσάς πώς πήγε το παρτάκι σας??

Εμείς υπολογίζουμε να ειμαστε καμιά 20άτομα και είμαι σήμερα 'ολη μέρα στην προετοιμασία των φαγητών!!Μου φάινεται ότι βά;ρυνε το ζουζουνι μου ρε σεις κορίτσια και είναι ασήκωτος πια!!!!Θα σας γράψω μετά το πάρτυ μας λοιπόν να σας πω πώς ήταν!!!Φιλιά!!!!!!!Να χαιρόμαστε τα αγγελούδια μας!!!!!

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕς!!

Ειμαι λιγο συγκινημενη σημερα γιατι ακριβως πριν ενα χρονο σαν σημερα τετοια ωρα μετρουσα τους σπασμους και τα λεπτα!!!!!το πρωι εφερα στον κοσμο την μικρουλα μου!!!! ειμαι πολυ χαρουμενη και θελω να ευχηθω σε ολες τις μανουλες να χαιρομαστε τα παιδακια μας γιατι ειναι οτι πιο ομορφο στον κοσμο! Στολισαμε το σπιτι μασκε και αυριο θα κανω ενα μικρο παρτακι, το μεγαλο εξω σε 2 μηνες μαζι με τα γενεθλια του αδερφου της...εγραψα και ενα σιντι και η μικρη ανεβαινει στο τραπεζακι και χορευει !

φιλακια πολλα σε ολες

χρονιαααα πολλαααα!

swity μου να σου ζήσει!!Να είστε πάντα καλά και να χαίρεστε κάθε μέρα που περνά με το ζουζούνι σας!!!Εμείς 'εχουμε γεννέθλια αύριο και έχουμε κι εμέις τις ετοιμασίες μας!!!Φασαρία ρε παιδί μου!!!Εσάς πώς πήγε το παρτάκι σας??

Εμείς υπολογίζουμε να ειμαστε καμιά 20άτομα και είμαι σήμερα 'ολη μέρα στην προετοιμασία των φαγητών!!Μου φάινεται ότι βά;ρυνε το ζουζουνι μου ρε σεις κορίτσια και είναι ασήκωτος πια!!!!Θα σας γράψω μετά το πάρτυ μας λοιπόν να σας πω πώς ήταν!!!Φιλιά!!!!!!!Να χαιρόμαστε τα αγγελούδια μας!!!!!

Να χαίρεστε τα αγγελούδια σας κοριτσάκια μου, πάντα στις χαρές τους!!!

Αχ τι ευτυχία που'ναι τα μικρά βρε κορίτσια! Άντε πείτε συμβουλές για τα πάρτι, πλησιάζει κ το δικό μας!

Πολύχρονα να'ναι κ πάλι!!! :-P


KaJRp3.png Pn5tp3.png

hDnLp3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Τα γεννέθλιά μας πέρασαν και είμαστε πλέον μεγάλα παιδιά:0))Περάσαμε πολύ όμορφα-ο μικρός μας ζοριζόταν λίγο αν η μανούλα έπαιρνε άλλα παιδάκια αγκαλιά αλλά δεν πειράζει-πρέπει να το ξεπεράσει!Βέβαια ήταν και πολύ κουραστικά αλλά δε βαριέστε κοριτσάκια μου αυτά έχουμε να θυμόμαστε!!Η τούρτα πεντανόστιμη με το μίκυ και την παρέα του διότι αγαπάμε τον μικάκο και τα κεράκια κουτσοσβήσαμε με τη βοήθεια της μαμάς και του μπαμπά..γενικά ήταν μια ωραία βραδιά που την ευχαριστηθήκαμε όλοι!!

ΑΝ και βρε κοριτσάκια μου πολύ ερημιά πια έχει πέσει το καφέ μας-ελπίζω να είστε και να παιρνάτε όλες καλά!!!φιλιά πολλά!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπερα κοριτσακια! ΝΑ χαιρομαστε τα μωρακια μας. Εμεις θα κάνουμε το παρτυ μας το Σαββατο. Το αποφασίσαμε με τον μπαμπα μας γιατί από το καλοκαιρι εγώ κι η μπεμπα μετακομιζουμε στην επαρχία (λογω της δουλειας μου) κι έτσι του χρονου μάλλον θα ειναι δυσκολο να μαζευτουμε τα ξαδελφάκια. Πως τα περνατε κατά τα άλλα; Ερημωσε το καφε μας.... Φιλάκια σε όλες.


ktiri7jq0bqkpc3m.png  q93iayvjx.png

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...
Καλησπερα κοριτσακια! ΝΑ χαιρομαστε τα μωρακια μας. Εμεις θα κάνουμε το παρτυ μας το Σαββατο. Το αποφασίσαμε με τον μπαμπα μας γιατί από το καλοκαιρι εγώ κι η μπεμπα μετακομιζουμε στην επαρχία (λογω της δουλειας μου) κι έτσι του χρονου μάλλον θα ειναι δυσκολο να μαζευτουμε τα ξαδελφάκια. Πως τα περνατε κατά τα άλλα; Ερημωσε το καφε μας.... Φιλάκια σε όλες.

Φωτεινούλα πως πήγε το πάρτυ σας;

Να χαιρόμαστε τα αγγελούδια μας, χρονίσανε πλέον... αχχ.. χαθήκαμε βρε κορίτσια! Ελπίζω να τα περνάτε καλά και να'στε καλά εσείς κ οι οικογένειές σας!

ΣΤΕΙΛΤΕ ΚΑΝΑ ΝΕΟ!!!:rolleyes:

Φιλιά σε όλες!


KaJRp3.png Pn5tp3.png

hDnLp3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Καλημέρα κορίτσια! Χαθηκαμε... Εύχομαι σε όλες Καλό Πάσχα και Καλή Ανάσταση! Να χαιρεστε τις οικογένειές σας. Να υπαρχει υγεια σε όλα τα σπίτια!

Kellymania καλά πηγε το παρτάκι μας. Το μόνο δυσάρεστο ειναι ότι φέτος δεν έβλεπα τον κόσμο να εχει έστω και λίγο κεφι να γιορτάζει. Μια γνωστη μου μου ειπε οτι εχει χαθει το χαμόγελο απο τα χείλη των ανθρώπων. Γιαυτό κι εγω εύχομαι υγεια πάνω από όλα.

Το Μάιο βαφτίζουμε τη ζουζουνελα μας και τον Ιούνιο μετακομίζουμε. Πλησιάζει η ώρα...

Φιλάκια σε όλες κι ευχομαι ό,τι καλύτερο!!!!!!


ktiri7jq0bqkpc3m.png  q93iayvjx.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια! Χαθηκαμε... Εύχομαι σε όλες Καλό Πάσχα και Καλή Ανάσταση! Να χαιρεστε τις οικογένειές σας. Να υπαρχει υγεια σε όλα τα σπίτια!

Kellymania καλά πηγε το παρτάκι μας. Το μόνο δυσάρεστο ειναι ότι φέτος δεν έβλεπα τον κόσμο να εχει έστω και λίγο κεφι να γιορτάζει. Μια γνωστη μου μου ειπε οτι εχει χαθει το χαμόγελο απο τα χείλη των ανθρώπων. Γιαυτό κι εγω εύχομαι υγεια πάνω από όλα.

Το Μάιο βαφτίζουμε τη ζουζουνελα μας και τον Ιούνιο μετακομίζουμε. Πλησιάζει η ώρα...

Φιλάκια σε όλες κι ευχομαι ό,τι καλύτερο!!!!!!

Με το καλό Φωτεινούλα μου κι εύχομαι ότι καλύτερο και για τη νέα σας αρχή!

έχεις δίκιοπάντως, πάμε κατά δι....λου! κανεις δεν εχει διάθεση πια:-(

anyway φιλιά σε όλες κ να χαίρεστε τις οικογένειες σας!

Καλή ανάσταση!


KaJRp3.png Pn5tp3.png

hDnLp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...