Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Κορίτσια μπράβο τα καλύτερα σας εύχομαι μέσα από την καρδιά μου 9 μέρες με δύο βλαστοκυστες 28 11 μέρες έφτασε 68 να έχουμε ελπίδες;;; Νιώθω ότι απλά το τραβάμε είναι μικρός αριθμός για 11 ημέρες με βλαστοκυστες 

      Απτήν στιγμή που διπλασιάστηκε υπάρχουν ελπίδες.  

Cafe Μάρτιος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

Καλησπέρα κοριτσάκια τι κάνετε?

εμας ο γιατρός μας είπε αυτό που φοβόμασταν οτι μάλλον δεν θα την αποφύγουμε την επέμβαση γιατι έχει φράξει ο δακρυικος πόρος και μας είπε οτι ηλικιακά είναι στο όριο για να περάσει μόνο του και το πολυ να περιμένουμε 1 μήνα ακόμη για να μη χρειαστει να γίνει η επέμβαση θα πάρουμε και δευτερη γνώμη και θα δούμε τι θα κάνουμε γιατι και μόνο που σκεφτομαι το μωρακι μου στο χειρουργείο...:(

κατα τα αλλα εχθες δεν κοιμηθηκε καθολου είχε απιστευτη γκρίνια και σημερα το πρωι μπούκωσε η μυτούλα της...

Ωχ βρε joanna μου, λυπάμαι πολύ αλλά έχουμε 1 μήνα ακόμη σωστά? Μην απογοητεύεσαι ακόμη. Πάντως ένα ξαδερφάκι μας που είχε το ίδιο προ΄βλημα του πέρασε από μόνο του αλλά 4 μηνών η αλήθεια είναι. Ελπίζω να περάσει από ΄μόνο του, στέλνω θετική ενέργεια!!!;) Το μπούκωμα σας πέρασε?

Κλειώ, κοιμηθήκατε καθόλου?

Swity που χάθηκες? ω όλα καλά?

Την καλημέρα μου κοριτσάκια :P


KaJRp3.png Pn5tp3.png

hDnLp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Ωχ βρε joanna μου, λυπάμαι πολύ αλλά έχουμε 1 μήνα ακόμη σωστά? Μην απογοητεύεσαι ακόμη. Πάντως ένα ξαδερφάκι μας που είχε το ίδιο προ΄βλημα του πέρασε από μόνο του αλλά 4 μηνών η αλήθεια είναι. Ελπίζω να περάσει από ΄μόνο του, στέλνω θετική ενέργεια!!!;) Το μπούκωμα σας πέρασε?

:P

σ'ευχαριστώ πολυ μακαρι μεχρι τον επόμενο μήνα να εχει περάσει!!! Το καλυτερο δεν σας το ειπα ο γιατρός για εξεταση 5 λεπτών πήρε 100ευρω και χωρις αποδειξη απιστευτος ε?


x1n1p3.png 44EHp3.png zsH7p3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στις μανούλες . kellymania θέλει να ξανακοιμηθεί και ξανακοιμάται εκτός αν αργήσω να ανταποκριθώ οπου ξαγρυπνά . Εχουμε 2 δοντάκια . Ενα πανω και ενα κάτω .

Ιωάννα πως το πάθατε αυτό δεν κατάλαβα ?

Η δική μου απο Τετάρτη βράδυ περνάει ίωση (την κολλησε ο μπαμπάς και σήμερα είμαι και εγω χάλια) . Οποτε το βράδυ προστέθηκε και η δυσκολία αναπνοής και οταν της βάζω ορο σπαράζει στο κλάμα και ξαγρυπνάει . Εντωμεταξύ δεν εχω και καθόλου βοήθεια , γιατί ο άντρας μου χτυπησε και το ποδι του και είναι ακινητοποιημένος . :(


Link to comment
Share on other sites

σ'ευχαριστώ πολυ μακαρι μεχρι τον επόμενο μήνα να εχει περάσει!!! Το καλυτερο δεν σας το ειπα ο γιατρός για εξεταση 5 λεπτών πήρε 100ευρω και χωρις αποδειξη απιστευτος ε?

Πω πω κλέφτες :evil::evil::evil: Από μπούκωμα πως είστε σήμερα¨? καλύτερα?


KaJRp3.png Pn5tp3.png

hDnLp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα στις μανούλες . kellymania θέλει να ξανακοιμηθεί και ξανακοιμάται εκτός αν αργήσω να ανταποκριθώ οπου ξαγρυπνά . Εχουμε 2 δοντάκια . Ενα πανω και ενα κάτω .

Ιωάννα πως το πάθατε αυτό δεν κατάλαβα ?

Η δική μου απο Τετάρτη βράδυ περνάει ίωση (την κολλησε ο μπαμπάς και σήμερα είμαι και εγω χάλια) . Οποτε το βράδυ προστέθηκε και η δυσκολία αναπνοής και οταν της βάζω ορο σπαράζει στο κλάμα και ξαγρυπνάει . Εντωμεταξύ δεν εχω και καθόλου βοήθεια , γιατί ο άντρας μου χτυπησε και το ποδι του και είναι ακινητοποιημένος . :(

μωρέ γκαντεμιά βρε Κλειώ :shock: υπομονή θα "γιάνετε" όλοι μαζί μου φαίνεται :rolleyes: Περαστικά :-(:-(:-(


KaJRp3.png Pn5tp3.png

hDnLp3.png

Link to comment
Share on other sites

Πω πω κλέφτες :evil::evil::evil: Από μπούκωμα πως είστε σήμερα¨? καλύτερα?

Ετσι όπως τον λες κλέφτης!!! και μας ζήτησε και 1000 ευρώ για να της κάνει την επέμβαση....

Η μικρούλα μου είναι καλύτερα αλλα η μυτούλα της ακόμα τρέχει τουλάχιστον κοιμάται το βράδυ κάτι είναι και αυτό!!!


x1n1p3.png 44EHp3.png zsH7p3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στις μανούλες . kellymania θέλει να ξανακοιμηθεί και ξανακοιμάται εκτός αν αργήσω να ανταποκριθώ οπου ξαγρυπνά . Εχουμε 2 δοντάκια . Ενα πανω και ενα κάτω .

Ιωάννα πως το πάθατε αυτό δεν κατάλαβα ?

Η δική μου απο Τετάρτη βράδυ περνάει ίωση (την κολλησε ο μπαμπάς και σήμερα είμαι και εγω χάλια) . Οποτε το βράδυ προστέθηκε και η δυσκολία αναπνοής και οταν της βάζω ορο σπαράζει στο κλάμα και ξαγρυπνάει . Εντωμεταξύ δεν εχω και καθόλου βοήθεια , γιατί ο άντρας μου χτυπησε και το ποδι του και είναι ακινητοποιημένος . :(

Κλειώ μου περαστικά σας πως είστε σήμερα?

Σε καταλαβαίνω με τον ορο εμένα με το που τον βλέπει ουρλιάζει φαντάσου τι γίνεται όταν της βάζω....


x1n1p3.png 44EHp3.png zsH7p3.png
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα κορίτσια μου χαθηκα αλλά δικαιολογημένα θα σας πω λοιπόν.ο μικρός μου ήταν 1 με 40 πυρετο και τον έτρεχα στο παιδων αλλά ευτυχώς ηταν ίωση,αφήστε τα μου κόπηκε η μαγκιά που λένε και τα ευχαριστα;;;;;;;;;;;;;ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ 5 βδομάδων+ και κάτι ψιλά.ρε παιδιά πως θα βάλω και 2ο τικεράκι;


s7xl94df5dzan06a.png

bzw594dfmcxdku61.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα κορίτσια μου χαθηκα αλλά δικαιολογημένα θα σας πω λοιπόν.ο μικρός μου ήταν 1 με 40 πυρετο και τον έτρεχα στο παιδων αλλά ευτυχώς ηταν ίωση,αφήστε τα μου κόπηκε η μαγκιά που λένε και τα ευχαριστα;;;;;;;;;;;;;ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ 5 βδομάδων+ και κάτι ψιλά.ρε παιδιά πως θα βάλω και 2ο τικεράκι;

Φανούλα ΜΠΡΑΒΟ !!!!! Αν και είσαι απο καισαρική το τολμησες !!!

Αντε, θα ειναι κοντα κοντα τα παιδάκια σου !!! :D

Για το τικεράκι , ιδια διαδικασία με το πρωτο .


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Είμαστε σχεδον 8,5 μηνών !!! Απίστευτο μου φαίνεται !!! Μου αρέσει πολύ που μεγαλώνει η ταλιμπανίτσα μου !!!

Για πειτε βρε παιδιά κατορθώματα που κάνουν τα μικρά σας . Εγω τα εγραψα νομίζω .


Link to comment
Share on other sites

Φανούλα ΜΠΡΑΒΟ !!!!! Αν και είσαι απο καισαρική το τολμησες !!!

Αντε, θα ειναι κοντα κοντα τα παιδάκια σου !!! :D

Για το τικεράκι , ιδια διαδικασία με το πρωτο .

σε ευχαριστώ κλειώ μου το τικερακι οταν βαζω καινουριο μου βγαζει το παλιό


s7xl94df5dzan06a.png

bzw594dfmcxdku61.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα κορίτσια μου χαθηκα αλλά δικαιολογημένα θα σας πω λοιπόν.ο μικρός μου ήταν 1 με 40 πυρετο και τον έτρεχα στο παιδων αλλά ευτυχώς ηταν ίωση,αφήστε τα μου κόπηκε η μαγκιά που λένε και τα ευχαριστα;;;;;;;;;;;;;ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ 5 βδομάδων+ και κάτι ψιλά.ρε παιδιά πως θα βάλω και 2ο τικεράκι;

Mπράβο Φανή μου με το καλό!!!!!


x1n1p3.png 44EHp3.png zsH7p3.png
Link to comment
Share on other sites

Είμαστε σχεδον 8,5 μηνών !!! Απίστευτο μου φαίνεται !!! Μου αρέσει πολύ που μεγαλώνει η ταλιμπανίτσα μου !!!

Για πειτε βρε παιδιά κατορθώματα που κάνουν τα μικρά σας . Εγω τα εγραψα νομίζω .

Λοιπόν η δικιά μου η ζουζούνα λέει γεια και χαιρετάει, μόλις τις βάζω το μπουφάν μου λέει ατα,χτυπάει παλαμάκια, όταν νευριαζει τεντώνει τα χέρια και λέει νταντά,έχει τρελή αδυναμία στο μπαμπά της τρελαινεται όταν βλέπει παιδάκια και το ποιο αστείο που κάνει είναι όταν βλέπει γάτα σουφρώνει τη μύτη της!!!!:D


x1n1p3.png 44EHp3.png zsH7p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...