Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Cafe Μάρτιος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

σου φαινεται κοντα η γεννα ε ? εμενα παλι οχι...ισως γιατι ξερω οτι τα δυσκολα δεν ηρθαν ακομη και οτι οι τελευταιοι μηνες δε περναν με τιποτα...σιγουρα περασε το πιο πολυ αλλα το δυσκολοτερο κομματι ειναι στο τελος...βεβαια ειναι η χαρα, τα ρουχαλακια, η αναμονη, που το κανουν και πιο γλυκο..:-)


rys1ubq6nuoz3bc1.png

tdikmjscwjfbqzbn.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα σε ολες τις μανουλες!κοντευουν τα χριστουγεννα ε;τρελα!!με το ζορι κρατιεμαι να μην στολισω απο τωρα το σπιτι!!!βλεπω τις βιτρινες και ζηλευω!!λοιπον κοριτσια εγω σκεφτομαι αλλα...εσεις που θα γινετε για πρωτη φορα μανουλες σας καταλαβαινω τα εχω περασει...εγω θα γινω για δευτερη φορα και απορω πως θα ειναι να μοιραζεις την αγαπη σου σε δυο παιδια....μεχρι τωρα ο γιος μου ειναι ολος μου ο κοσμος,ο μεγαλος μου ερωτας!!ολα κινουνται γυρω απο αυτον...τωρα που θα ερθει και ο δευτερος γιος πως θα νιωσω;η μαμα μου λεει τα παιδια ειναι σαν τα δαχτυλα οποιο και να κοψεις ποναει το ιδιο...περιμενω να δω...swity σε ρωτησω απο οτι βλεπω στα τικερακια μας(που οσο και να προσπαθησα σε αυτο το καφε δεν μπορεσα να τα βαλω δεν ξερω γιατι...) το παιδακι σου εχει εχει μια μερα διαφορα με τον γιο μου ποτε ειναι γεννημενο 3/05;


uQEPp2.png?NlS0EyyL

uB7Ap2.png?tjCB7VEn

Link to comment
Share on other sites

επιτελους τα καταφερα!!!!!!!ελεγα δεν θα τα βαλω ποτε!swity τωρα που τα κοιταω τα τικερακια μαλλον ιδια μερα πρεπει να εχουν γενεθλεια....εμεις ειμαστε 02/05.

Επεξεργάστηκαν by elsadrm

uQEPp2.png?NlS0EyyL

uB7Ap2.png?tjCB7VEn

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

επιτελους τα καταφερα!!!!!!!ελεγα δεν θα τα βαλω ποτε!swity τωρα που τα κοιταω τα τικερακια μαλλον ιδια μερα πρεπει να εχουν γενεθλεια....εμεις ειμαστε 02/05.

ναι!!!!!!2-5-06 εμεις!!! και γω τα ιδια με σενα! ο ερωτας μου ειναι...και γω τις ιδιες αποριες , πως θα μοιραζεται η αγαπη...και μενα η μαμα μου το ιδιο ελεγε για τα δαχτυλα του χεριου...θα μαθουμε σε λιγους μηνες....

μονο που εγω περιμενω κοριτσακι τωρα και ιιιισως κανει αυτο τη διαφορα...δε ξερω...παντως τα αγορια παντα εχουν μια πιο ιδιαιτερη σχεση με τη μαμα τους..εσυ τι ζωδιο εισαι?


rys1ubq6nuoz3bc1.png

tdikmjscwjfbqzbn.png

Link to comment
Share on other sites

Egw eimai sti 8essaloniki kai den exw apofasisei akoma to pou 8a gennisw. I sto genesis i sti geniki kliniki kai i pit mou einai 26/03, opote upo8etw oti exw akoma kairo gia na to apofasisw! Mipws xerete tipota gia kapoia apo tis duo klinikes, na me diafwtisete??

γεια σου ελινα! με το καλο...

και γω θεσσαλονικη! γενναω διαβαλκανικο μονο εκει ειναι ο γιατρος μου..αν ειχα επιλογη θα πηγαινα γενεση...ωραιο,ευχαριστο με τα μαγαζακια του...αλλα σημασια εχει ο γιατρος σου..ολα τα αλλα....


rys1ubq6nuoz3bc1.png

tdikmjscwjfbqzbn.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Exeis dikio swity! Den exw kanei kamia kouventa me to giatro mou, mou eipe mono oti se ena apo ta duo 8a gennisw..e kapoia stigmi 8a paw na ta episkeftw kai ta duo, gia na apofasisoume! Kai sti geniki pantws exw akousei oti einai polu kala, einai kai se kalo simeio tis polis..anyway,8a doume!


Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοπελιές και καλή εβδομάδα! Ελίνα καλώς ήρθες στην παρέα μας και εύχομαι όλα να πάνε καλά. την Παρασκευή έκανα τη β' επιπέδου. Όλα είναι φυσιολογικά και επιβεβαιώθηκε ότι είναι κοριτσάκι! Εγώ βρε κορίτσια συνεχίζω να είμαι όπως πριν την εγκυμοσύνη, δηλ. ούτε ευσυγκίνητη (το αντίθετο θα έλεγα), ούτε νεύρα περίεργα, ούτε λιγούρες, τίποτα. Το μόνο που φαίνεται είναι οι μειωμένες αντοχές μου και το πόσο εύκολα κουράζομαι. Λες και δε συμβαίνει τίποτα. Καμια φορά ανησυχώ με την αναισθησία μου αλλά επειδή ξέρω το χαρακτήρα μου καταλαβαίνω πως θα αντιδράσω όταν με το καλό γεννηθεί η μπέμπα.


ktiri7jq0bqkpc3m.png  q93iayvjx.png

Link to comment
Share on other sites

ανθη2 ΠΗΤ 01-03-10 ΜΑΙΕΥΤΙΚΗ-ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΗ ΚΛΙΝΙΚΗ

swity ΠΗΤ:02-03-10 Διαβαλκανικό (κοριτσάκι)

Cate ΠΗΤ: 03-03-10 Ιασώ (αγόρι)

makrina ΠΗΤ:03-03-10 Ιασώ (φύλο άγνωστο ακόμη)

petalouditsa ΠΗΤ: 03-03-10 ΛΗΤΩ (κορίτσι)

Κλειώ ΠΗΤ: 04-03-10 Έλενα (κορίτσι)

ek31 ΠΗΤ: 06-03-10 Λητώ (αγόρι)

elena1982 ΠΗΤ: 06-03-10 ΓΕΝΙΚΟ ΚΡΑΤΙΚΟ ΝΙΚΑΙΑΣ κοριτσακι

vanax ΠΗΤ: 06-03-10 Έλενα (αγόρι)

Διδυμάκι81 ΠΗΤ:09-03-10 Διαβαλκανικό ή Γένεσις (διδυμα κοριτσακια)

zouki ΠΗΤ: 09-03-10 Μητέρα (κοριτσακι)

matakiaefh : 09-03-10 ......(αγόρι)

stellasss ΠΗΤ: 10-03-10 Μητέρα (δίδυμα)

Natalaki ΠΗΤ:12-03-10 ΙΑΣΩ μάλλον (κοριτσακι)

Μαρία81 ΠΗΤ: 13-03-10 Κλινική Καπάκη (αγόρι)

joanna13 ΠΗΤ: 14-03-10 ΙΑΣΩ (κορίτσι)

nanny73 ΠΗΤ:15-03-10 Μητέρα (κοριτσάκι)

ntinagen ΠΗΤ: 16-03-10 Γένεσις(αγοράκι)

πασχαλίτσα ΠΗΤ: 16-03-10 Διαβαλκανικό

BLUBLU ΠΗΤ:17-03-10 Γένεσις ή Διαβαλκανικό(διδυμάκια)

Zeta-b ΠΗΤ 19-03-10 Clinique Bohler, Luxembourg (φύλο άγνωστο ακόμη)

paliogata ΠΗΤ:22-03-10 Έλενα (φύλο άγνωστο ακόμη)

sweet ΠΗΤ: 22-03-10 Κλινικη Καπακη (κοριτσι)

Φωτεινη763 ΠΗΤ: 22-03-10 Αρεταίειο (κορίτσι)

kellymania ΠΗΤ: 22-03-10.......(κορίτσι)

Fani ΠΗΤ:23-03-10 ............(αγοράκι)

vassoch ΠΗΤ: 25-03-10 ΜΗΤΕΡΑ ΚΡΗΤΗΣ κοριτσάκι

desdra76 ΠΗΤ: 29-03-10 Λητώ (αγοράκι μάλλον)


ktiri7jq0bqkpc3m.png  q93iayvjx.png

Link to comment
Share on other sites

ανθη2 ΠΗΤ 01-03-10 ΜΑΙΕΥΤΙΚΗ-ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΗ ΚΛΙΝΙΚΗ

swity ΠΗΤ:02-03-10 Διαβαλκανικό (κοριτσάκι)

Cate ΠΗΤ: 03-03-10 Ιασώ (αγόρι)

makrina ΠΗΤ:03-03-10 Ιασώ (φύλο άγνωστο ακόμη)

petalouditsa ΠΗΤ: 03-03-10 ΛΗΤΩ (κορίτσι)

Κλειώ ΠΗΤ: 04-03-10 Έλενα (κορίτσι)

ek31 ΠΗΤ: 06-03-10 Λητώ (αγόρι)

elena1982 ΠΗΤ: 06-03-10 ΓΕΝΙΚΟ ΚΡΑΤΙΚΟ ΝΙΚΑΙΑΣ κοριτσακι

vanax ΠΗΤ: 06-03-10 Έλενα (αγόρι)

Διδυμάκι81 ΠΗΤ:09-03-10 Διαβαλκανικό ή Γένεσις (διδυμα κοριτσακια)

zouki ΠΗΤ: 09-03-10 Μητέρα (κοριτσακι)

matakiaefh : 09-03-10 ......(αγόρι)

stellasss ΠΗΤ: 10-03-10 Μητέρα (δίδυμα αγοράκια)

Natalaki ΠΗΤ:12-03-10 ΙΑΣΩ μάλλον (κοριτσακι)

Μαρία81 ΠΗΤ: 13-03-10 Κλινική Καπάκη (αγόρι)

joanna13 ΠΗΤ: 14-03-10 ΙΑΣΩ (κορίτσι)

nanny73 ΠΗΤ:15-03-10 Μητέρα (κοριτσάκι)

ntinagen ΠΗΤ: 16-03-10 Γένεσις(αγοράκι)

πασχαλίτσα ΠΗΤ: 16-03-10 Διαβαλκανικό

BLUBLU ΠΗΤ:17-03-10 Γένεσις ή Διαβαλκανικό(διδυμάκια)

Zeta-b ΠΗΤ 19-03-10 Clinique Bohler, Luxembourg (φύλο άγνωστο ακόμη)

paliogata ΠΗΤ:22-03-10 Έλενα (φύλο άγνωστο ακόμη)

sweet ΠΗΤ: 22-03-10 Κλινικη Καπακη (κοριτσι)

Φωτεινη763 ΠΗΤ: 22-03-10 Αρεταίειο (κορίτσι)

kellymania ΠΗΤ: 22-03-10.......(κορίτσι)

Fani ΠΗΤ:23-03-10 ............(αγοράκι)

vassoch ΠΗΤ: 25-03-10 ΜΗΤΕΡΑ ΚΡΗΤΗΣ κοριτσάκι

desdra76 ΠΗΤ: 29-03-10 Λητώ (αγοράκι μάλλον)

Link to comment
Share on other sites

ναι!!!!!!2-5-06 εμεις!!! και γω τα ιδια με σενα! ο ερωτας μου ειναι...και γω τις ιδιες αποριες , πως θα μοιραζεται η αγαπη...και μενα η μαμα μου το ιδιο ελεγε για τα δαχτυλα του χεριου...θα μαθουμε σε λιγους μηνες....

μονο που εγω περιμενω κοριτσακι τωρα και ιιιισως κανει αυτο τη διαφορα...δε ξερω...παντως τα αγορια παντα εχουν μια πιο ιδιαιτερη σχεση με τη μαμα τους..εσυ τι ζωδιο εισαι?

καλημερα μανουλες μαρτιου!!!καλη εβδομαδα να εχουμε ολες μας!swity ειμαι υδροχοος και με αντρα και γιο ταυρους κανω το διαιτητη μεσα στο σπιτι...τωρα για τα μπεμπε μας που θα ειναι ιχθεις,για τις γυναικες ξερω ειναι η αδερφη μου και ειναι ωραιο ζωδιο αλλα για αντρες δεν εχω ιδεα...καμμια μαμα με γιο ιχθει να μας πει;;;


uQEPp2.png?NlS0EyyL

uB7Ap2.png?tjCB7VEn

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...