Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 minutes ago, Blue Velvet said:

      Αχ μην κάνεις τεστ τόσο νωρίς,τζάμπα λεφτά ρε συ..Εμένα μέχρι χθες το πρωί έδειχνε αρνητικό,το μεσημέρι έδειξε αχνό θετικο.Περιμενε έξι μέρες τουλάχιστον,γιατί αλλιώς θα σου δείξει αρνητικό και θα στεναχωρεθεις.

      Αυτό βασικά …. 

Cafe Μάρτιος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

ανθη2 ΠΗΤ 01-03-10 ΜΑΙΕΥΤΙΚΗ-ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΗ ΚΛΙΝΙΚΗ

swity ΠΗΤ:02-03-10 Διαβαλκανικό (κοριτσάκι)

Cate ΠΗΤ: 03-03-10 Ιασώ (αγόρι)

makrina ΠΗΤ:03-03-10 Ιασώ (φύλο άγνωστο ακόμη)

petalouditsa ΠΗΤ: 03-03-10 ΛΗΤΩ (κορίτσι)

Κλειώ ΠΗΤ: 04-03-10 Έλενα (κορίτσι)

ek31 ΠΗΤ: 06-03-10 Λητώ (αγόρι)

elena1982 ΠΗΤ: 06-03-10 ΓΕΝΙΚΟ ΚΡΑΤΙΚΟ ΝΙΚΑΙΑΣ κοριτσακι

vanax ΠΗΤ: 06-03-10 Έλενα (αγόρι)

Διδυμάκι81 ΠΗΤ:09-03-10 Διαβαλκανικό ή Γένεσις (διδυμα κοριτσακια)

zouki ΠΗΤ: 09-03-10 Μητέρα (κοριτσακι)

matakiaefh : 09-03-10 ......(αγόρι)

stellasss ΠΗΤ: 10-03-10 Μητέρα (δίδυμα)

Natalaki ΠΗΤ:12-03-10 ΙΑΣΩ μάλλον (κοριτσακι)

Μαρία81 ΠΗΤ: 13-03-10 Κλινική Καπάκη (αγόρι)

joanna13 ΠΗΤ: 14-03-10 ΙΑΣΩ (κορίτσι)

nanny73 ΠΗΤ:15-03-10 Μητέρα (κοριτσάκι)

ntinagen ΠΗΤ: 16-03-10 Γένεσις(αγοράκι)

πασχαλίτσα ΠΗΤ: 16-03-10 Διαβαλκανικό

BLUBLU ΠΗΤ:17-03-10 Γένεσις ή Διαβαλκανικό(διδυμάκια)

Zeta-b ΠΗΤ 19-03-10 Clinique Bohler, Luxembourg (φύλο άγνωστο ακόμη)

paliogata ΠΗΤ:22-03-10 Έλενα (φύλο άγνωστο ακόμη)

sweet ΠΗΤ: 22-03-10 Κλινικη Καπακη (κοριτσι)

Φωτεινη763 ΠΗΤ: 22-03-10 Αρεταίειο (κορίτσι)

kellymania ΠΗΤ: 22-03-10.......(κορίτσι)

Fani ΠΗΤ:23-03-10 ............(αγοράκι)

vassoch ΠΗΤ: 25-03-10 ΜΗΤΕΡΑ ΚΡΗΤΗΣ κοριτσάκι

desdra76 ΠΗΤ: 29-03-10 Λητώ (αγοράκι μάλλον)

elsadrm ΠΗΤ: 12-03-10 Θεομητωρ Κομοτηνη(αγορακι)


uQEPp2.png?NlS0EyyL

uB7Ap2.png?tjCB7VEn

Link to comment
Share on other sites

καλημερα σε ολες! πουλακι με το καλο και συ! απο που εισαι? το 1ο αγορακι?

ntinagen και τα αλλα με καισαρικη γιαυτο λες και τωρα η ειδε κατι ο γιατρος και σου ειπε?

Επεξεργάστηκαν by swity

rys1ubq6nuoz3bc1.png

tdikmjscwjfbqzbn.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα κοριτσια τι κανετε;σημερα ειναι μια ομορφη μερα ηλιολουστη οτι πρεπει για μια βολτα...αντε να μπει ο δεκεμβριος να στολησουμε το σπιτι να μπουμε για τα καλα στο κλιμα των χριστουγεννων!!!


uQEPp2.png?NlS0EyyL

uB7Ap2.png?tjCB7VEn

Link to comment
Share on other sites

ξερει καποιος να μου πει τι ειναι αυτο το edit με το ψαλιδακι που μου βγαζει κατω απ το τικερακι μου?

το βγαζει στην αρχη swity οταν υποβαλεις την απαντηση σου και αν θελεις μπορεις να πατησεις εκει και να ξαναεπεξεργαστεις αυτο που εγραψες


uQEPp2.png?NlS0EyyL

uB7Ap2.png?tjCB7VEn

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια απο υπληλια πως πατε?εγω υποφερω μιας και θελω να κοιμαμαι παρα πολλες ωρες.Το κακο ειναι πως εχω παρα πολλες ωρες εργστηρια στη σχολη(ειμαι φοιτητρια φαρμακευτικης) και πρεπει να αρχισω και διαβασμα για την εξεταστικη μου και δε ξερω τι να κανω..την προηγουμενη φορα στο μικρο μου ειχα μονο στο α τριμηνο..ειναι φυσιολογικο τωρα??δε ξερω τι να κανω...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


elsadrm ευχαριστω για την πληροφορια, πρωτη φορα μου το εβγαλε η τωρα το ειδα εγω...

και γω πουλακι απο θεσσαλονικη, το 1ο και μενα αγορακι και τωρα κοριτσακι και γω το ηθελα πολυ, δε κρατιεμαι να αρχισω τα κορδελακια! που γεννας?


rys1ubq6nuoz3bc1.png

tdikmjscwjfbqzbn.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοπελιές και καλή εβδομάδα! Ελίνα καλώς ήρθες στην παρέα μας και εύχομαι όλα να πάνε καλά. την Παρασκευή έκανα τη β' επιπέδου. Όλα είναι φυσιολογικά και επιβεβαιώθηκε ότι είναι κοριτσάκι! Εγώ βρε κορίτσια συνεχίζω να είμαι όπως πριν την εγκυμοσύνη, δηλ. ούτε ευσυγκίνητη (το αντίθετο θα έλεγα), ούτε νεύρα περίεργα, ούτε λιγούρες, τίποτα. Το μόνο που φαίνεται είναι οι μειωμένες αντοχές μου και το πόσο εύκολα κουράζομαι. Λες και δε συμβαίνει τίποτα. Καμια φορά ανησυχώ με την αναισθησία μου αλλά επειδή ξέρω το χαρακτήρα μου καταλαβαίνω πως θα αντιδράσω όταν με το καλό γεννηθεί η μπέμπα.

Φωτεινή μου δε νομίζω πως είναι ανησυχητικό. Κι εγώ τα ίδια. Δεν έχω τίποτα, μόνο μειωμένες αντοχές και ίσως μια αυξημένη επιθυμία για... σοκολάτα. Ο γιατρός λέει πως έιναι φυσιολογικό επίσης. Οπότε καλύτερα να χαιρόμαστε που δεν μας εξαντλούν εμετοί ή συσπάσεις κτλ...


cff44a61df.png
Link to comment
Share on other sites

πουλακι και γω σαυτη την εγκυμοσυνη αρχισα απο νωρις τις υπνηλιες, το ειχαμε συζητησει με τα κοριτσια λιγο πιο μπροστα αν δεις...να κοιταξεις τον αιματοκριτη σου που αν εχει πεσει σιγουρα ειναι ενας λογος..


rys1ubq6nuoz3bc1.png

tdikmjscwjfbqzbn.png

Link to comment
Share on other sites

ναι ο αιματοκριτης οσο παει και πεφτει..και αυξησα το σιδηρο σε 2 χαπακια..ελπιζω να φυγει γρηγορα γιατι ειμαι απελπισμενη!!γενναω Γεννεσς αν και δεν ημουνα απολυτα ευχαριστημενη απο την προηγουμενη φορα(κυριως απο συμπεριφορα).Ελπιζω να ναι καλυτερα τωρα..κι εγω περιμενω πως και πως να περασει λιγο ο καιρος να αρχισω τα ροζ και τα κορδελακια!!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα! Έχω κουφά νέα - λίγο άσχετα με την εγκυμοσύνη αλλά δεν πειράζει. Βγήκαν σήμερα τα οριστικά αποτελέσματα σπό ένα διαγωνισμό του ΑΣΕΠ που είχα δώσει και είμαι στους διοριστέους!!! Ξέρει καμιά τη διαδικασία από εδώ και πέρα γιατί πρέπει να ειδοποιήσω την δουλειά που είμαι τώρα, να πάρω το υπόλοιπο αδείας κ.ο.κ. Λέτε να επηρεάσει καθόλου το διορισμό το γεγονός ότι είμαι έγκυος; Το χάρηκα γιατί θα έχω περισσότερη άδεια όταν θα γεννηθεί η μπέμπα και κυρίως θα γλυτώσω από τον ηλίθιο που μου μιλάει συνέχεια περί απόλυσης!!!


ktiri7jq0bqkpc3m.png  q93iayvjx.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...