Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, LeneL είπε:

      Φυσικά και μπορεί να ρωτήσει για την καταγωγή. Εμένα μου είχε πει από μόνος του ο γιατρός μου, ότι στις Ελληνίδες δίνουν Ελληνίδες δοτριες και για λόγους χαρακτηριστικών. Αυτό ήταν η πολιτική του κέντρου που ήμουν, αλλά εννοείται ότι μπορεί να το ρωτήσει αν ισχύει και στα άλλα κέντρα. Ας κάνει μια ερώτηση, γιατί άκουσα κάτι περίεργα πρόσφατα, αν υπάρχει περίπτωση να την αντιστοιχισουν με συγκεκριμένη δότρια και δεν ανταποκριθεί στη διέγερση η δότρια, να μην πάρουν κανένα ωάριο, τι γίνεται τότε; Επίσης να ρωτήσει τι ισχύει με το μητρώο δοτριων και πόσα παιδιά μπορεί να δώσει η κάθε μία. Μόλις της το αναλύσουν θα της έρθει σίγουρα να της διευκρινίσουν διάφορα πράγματα!

      Σε ευχαριστώ παρα πολύ!! Ασε έχει πελαγώσει…

Cafe Απρίλιος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

Το κλείσαμε τελικά? Αντε ας ξαναμαζευτούμε σιγά - σιγά!

Ιωάννα μου να σας ζήσει η μικρούλα!Χαίρομαι που είστε τόσο καλά!

Μ το καλό και στην αννυ που νομιζω οτι γεννάει αυτό το μήνα!

ΒΑσιλική εσυ εχεις ακόμα λίγο!

Εμεςι είμαστε καλά, η μικρή μας ειναι 4 μηνών πια,συνεχίζουμε να θηλάζουμε και είμαι πολύ χαρούμενη γι αυτο! Η Θεοδωρα ειναι λίγο καλύτερα,εχει συνηθισει την παρουσια της μικρής όμως ακομη αντιμετωπίζουμε καποια θεματάκια!

Μου χει λειψει η παρεούλα σας, ευχομαι να είστε όλες καλά!!!


5Kiep3.png

hAk2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 36,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • angel_

    4142

  • angie!

    3932

  • Annie

    3518

  • dim_angel

    2429

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • angel_

    angel_ 4.142 δημοσιεύσεις

  • angie!

    angie! 3.932 δημοσιεύσεις

  • Annie

    Annie 3.518 δημοσιεύσεις

  • dim_angel

    dim_angel 2.429 δημοσιεύσεις

Posted Images

Γεια σας κι απο εμένα! Σας γραφω πίνοντας μια κούπα γαλλικού καφέ και απολαμβάνοντας την "ησυχία" που επικρατει στο σπίτι καθώς και τα δύο παιδάκια μου κοιμούνται! Στις 25/11/2012 ήρθε στον κοσμο η πανεμορφη κορούλα μας για να ολοκληρώσει την ευτυχία μας!!!

Ο Δημήτρης μου τη δεχτηκε με πολυ μεγαλη χαρα (πραγματικά δεν χορταίνω να βλέπω το βίντεο της πρώτης τους συνάντησης!!!!!) χωρίς βέβαια να λείπουν οι σκηνές ζήλειας! Συνεχεια πάει και την ξυπνάει και της λέει ξυπνα μπεμπα να παίξουμε, θέλει να την παίρνει συνεχεια αγκαλιά και άλλα ωραία!

Ιωαννα μου να σας ζήσει!!! Να ειναι γερη και καλοτυχη! Χαιρομαι παρα πολυ που διαβάζω ότι όλα έγιναν όπως τα είχες φανταστεί, κι ετσι ευχομαι να ειναι ολα απο εδω και πέρα!!!!

Τάνια μου κι εμενα μου εχετε λειψει όλες! Πρωτα ο Θεος το Πασχα θα ανεβούμε επάνω και θα κανονισουμε να βρεθούμε!

Δεσποινακι μου γλυκο σ ευχαριστώ που πάντα με θυμασαι!!!! Θα σε παρω και τηλ να τα πούμε!

Σας φιλώ όλες!!!


B8ZWp3.png

Jk5rp2.png

Link to comment
Share on other sites

να σας ζήσει Άννυ μου!!!!!!!!!!

να σας ζήσει το Μαράκι σας,να είναι όμορφη και φωτεινή η ζωή της,γεμάτη υγεία και χαρά!

τι καλά που τη δέχτηκε έτσι ο μεγάλος της αδερφός,μπράβο!

τι όμορφα νέα!

άντε,με το καλό και στη Βασούλα!

καλό σαραντισμό να έχεις και όλα να κυλούν ήρεμα εύχομαι!

φιλιά!


''εσείς κι εγώ...

όταν έχω εσένα μπορώ να βάψω με ασήμι τη σκουριά

μπορώ να κοιμηθώ με σιγουριά

να πιάσω με τα χέρια μου τους δράκους να σκοτώσω..''

Link to comment
Share on other sites

Σ' ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σου Μαρία μου!!!! Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου και να τα δεις όπως επιθυμείς! Φέτος θα τους κάνεις μαζί τα γενέθλια φαντάζομαι!!!

Φιλιά σε όλες!


B8ZWp3.png

Jk5rp2.png

Link to comment
Share on other sites

Άννυ μου να σας ζήσει η κουκλίτσα!!! Μπράβο στον Δημητράκο που ειναι τόσο καλός μεγάλος αδελφος!!!

Μαράκι γλυκό, πάντα με τον καλό λόγο για όλους! Εύχομαι οπλα να σας έρχονται πάντα όπως τα θέλετε κ καλύτερα.

Ιωάννα μου, να σας ζήσει κι εσάς η κουκλίτσα! Δεν θυμάμαι αν στα έχω ξαναπεί... Γερά και καλότυχα όλα τα μωράκια!

Βασιλική με το καλό κι εσύ!

Έχουμε κι εμείς νέα. Αρχές Ιουλίου περιμένουμε το αδελφάκι μας!!! Νομίζω πως πάλι για κοριτσάκι πάμε αφού έχω τα ίδια συμπτώματα με την Αθηνά: όλη μέρα ναυτίες, καναδυό εμετούς την ημέρα και γενικά χάλια. Πολύ δύσκολα τα βγάζω πέρα με την δουλειά αλλά δεν έχω κ πολλές επιλογές... Το βράδυ που γυρνάω είμαι πτώμα. Θέλω μόνο να ξαπλώσω κ η Αθηνά θέλει παιχνίδια κ αισθάνομαι τύψεις που δεν αντέχω. Προσπαθώ όμως όσο μπορώ. Αυτά μανουλίτσες μου. Σας φιλώ όλες. Σας διαβάζω-όποτε έχουμε κίνηση- αλλά δυσκολεύομαι να γραπψω απ΄το κινητό ειδικά όταν δεν εχουμε αναμμένο το wireless που το αποφεύγουμε λόγω Αθηνάς κ εγκυμοσύνης.


ZYoVp3.png

60gdp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μαράκι μου τι τέλεια νέα!!! Με το καλό λοιπόν!!! Οσο για την κουραση, κάνε υπομονη, οι πρωτοι μηνες είναι οι δύσκολοι, τα θυμάσαι εξάλλου!

Νομίζω εχουμε βάλει όλες μπροστά για το δεύτερο!!! χαχαχα! Με το δευτερο παιδάκι η ευτυχια δεν διπλασιάζεται, πολλαπλασιάζεται!!!


B8ZWp3.png

Jk5rp2.png

Link to comment
Share on other sites

συγχαρητήρια Μαράκι!!!

να έχεις μια ήρεμη εγκυμοσύνη εύχομαι και οι υπόλοιποι μήνες να περάσουν όμορφα και χωρίς προβλήματα!

μπράβο!!!

υπομονή με τη ναυτία και την κόπωση,είναι δείγμα οτι όλα πάνε καλά,θα περάσει,ελπίζω σύντομα!

καλή δύναμη σε όλες,φιλιά!


''εσείς κι εγώ...

όταν έχω εσένα μπορώ να βάψω με ασήμι τη σκουριά

μπορώ να κοιμηθώ με σιγουριά

να πιάσω με τα χέρια μου τους δράκους να σκοτώσω..''

Link to comment
Share on other sites

Αννυ να σας ζήσει το κοριτσάκι σας! Να ειναι γερή και καλότυχη!! Μπράβο στοΔημητράκη που υποδέχτηκε με χαρά την αδερφούλα του!!

Μαράκι,τι υπέροχα νέα ειναι αυτά! Να εχεις μια καλή και τελειομηνη εγκυμοσύνη! Ελπιζω τα συμπτώματα αυτα να υποχωρήσουν γρήγορα! Να μην νοιωθεις τύψεις για την Αθηνουλα,σε λίγους μήνες θα της κάνεις το πιο υπέροχο δώρο!


5Kiep3.png

hAk2p3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Καλησπέρα και απο εμένα... Το ξέρω χάθηκα εντελώς... και σας ζητω συγνωμη.

Καταρχην να ευχηθώ σε όλες τις μανούλες που εχουν γεννησει τα δεύτερα παιδάκια τους ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΟΥΝ, ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟΤΥΧΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΚΑΜΑΡΩΣΕΤΕ ΟΠΩΣ ΕΠΙΘΥΜΕΙΤΕ!!! και στις μέλλουσες μανούλες ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΜΙΑ ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΓΚΥΜΟΝΥΝΗ ΚΑΙ ΝΑ ΥΠΟΔΕΧΤΕΙΤΕ ΝΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΑΣ!!!

Εμεις καλά είμαστε...μετά απο διαφορα που περασαμε... Μετά από εναμιση χρόνο ανεργη μπήκα στο δημο με 5μηνη συμβαση, οποτε δουλεύω και πάλι!!! (Είμαι βέβαια ήδη 3 μήνες και ακομα δεν εχουμε πληρωθει...) Το θέμα είναι ότι απο Μάρτιο τι κάνω???

Ο Κωνσταντίνος μου πηγαίνει παιδικο σταθμό (μέσω εσπα βέβαια που κινδυνεύουμε να το χάσουμε και αυτό) και εχω δει θεαματικη βελτίωση και στη ομιλία του και στη συμπεριφορα του! Περάσαμε δύσκολα μεχρι να προσαρμοστει αλλά τωρα ειναι καλά! Εχουμε αρρωστησει αρκετες φορές... αλλά αυτα εχουνοι παιδικοι!

Εμεις δυστηχως για δευτερο δεν το βλέπουμε... Θέλουμε πάρα πάρα πολυ αλλά στην περιπτωση μας επειδη ειναι η εξωσωματική στη μεση ειναι πολύ δυσκολο. Δεν υπάρχουν τα λεφτά κατά κύριο λόγο και μετά η μαμά μου εχει ηδη αρχισει να κουράζεται... οποτε θα ειναι δυσκολο να εχει και ενα δευτερο εγγονι να κρατάει για να δουλευουμε εμεις... Αν φτιαξουν κάποια στιγμη τα πράγματα τότε ισως και να το προπαθησουμε... Με ποναει πολυ αλλά δεν εχω επιλογες...

Ευχομαι σε όλες σας ο καινουριος χρόνος που θα έρθει να σας φέρει μόνο χαρές και ευτυχία και πάνω απο όλα ΥΓΕΙΑ!!!!

Σας φιλώ και καλό σας βράδυ!!!


Qmsgp3.png

ha6zp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 4 εβδομάδες μετά...

Καλή Χρονιά μανούλες και παιδάκια!!!!!

Πώς άλλαξαν οι καιροί.....Πριν από 3 χρόνια τέτοιο καιρό γράφαμε ασταμάτητα εδώ και τώρα οι υποχρεώσεις, οι δουλειές και κυρίως τα παιδιά μας έχουν απορροφήσει τό που δεν γράφουμε σχεδόν καθόλου.

Ελπίζω να είστε όλοι καλά και να περάσατε όμαρφα τα Χριστούγεννα.

Εμείς είμαστε μια χαρά, μεγαλώνουμε, πάμε παιδικό, αρρωσταίνουμε κλπ.Περάσαμε καταπληκτικά οικογενειακά Χριστούγεννα, ξεκουραστήκαμε και τώρα πάλι πίσω στη δουλειά.

Εύχομαι τα καλύτερα για το 2013 σε όλες. Υγεία πάνω απ όλα και πολλά χαμόγελα...!!!!!


an1cHjB0g410010NDc3MTRkfDQ1MzIwNjkyanBhfG15IGxpdHRsZSBhbmdlbCBpcw.gif
Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Καλημέρα Μανούλες, είπα να περάσω μια βόλτα μήπως και πετύχω καμιά σας....μπα δεν σας βλέπω μέσα, φανταστείτε ότι είχα ξεχάσει και τον κωδικό μου...Μακάρι να επανέλθουμε στα παλιά μας...Μου λείπει η επικοινωνία μας εδώ, χαίρομαι για τα νέα μπεμπάκια και σε λίγο καιρό αν όλα πάνε καλά περιμένουμε και μεις το δεύτερο!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλημέρα μανουλίτσες! Χαθήκαμε... Χριστινάκι, τώρα είδα τα νέα σου! Με το καλό κ ένα ακόμα γερό μωράκι εύχομαι! Πότε έχεις ΠΗΤ;

Φιλιά σε όλες και πολύχρονα τα παιδάκια που γίνονται 3 αυτές τις μέρες!!!


ZYoVp3.png

60gdp3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!!ΜΠΗΚΑ ΣΗΜΕΡΑ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΣΥΓΚΗΝΗΘΗΚΑ!!!!!ΠΟΣΟ ΠΟΛΥ ΜΟΥ ΛΕΙΨΑΤΕς????????ΠΩΣ ΕΧΟΥΜΕ ΧΑΘΕΙ????

εχει περασει τοσο πολυ καιρος που δεν ειμαι σιγουρη ποια ελισαβετ εισαι!!!!!!!!!!Λυπαμαι πολυ

εχει σχεδον κλεισει το καφε αλλα πάντα θυμομαστε αυτα μοιραζομασταν τοτε.

Εγω μονο κρυφα ανοιγω τον υπολογιστη γιατι πεφτει πάνω η μικρη κ δε μαφηνει να κανω μια δουλεια σωστη!!!!!!!!!!

Οι ζωες όλων μας φανταζομαι εχει αλλάξει κατα πολυ και ειδικα οσες αποκτησαμε κ 2ο παιδακι εχει αλλαξει ακομα περισσοτερο Δεν το πιστευα οταν μου λεγανε ποσο αλλαζει η ζωη κ οτι ο προσωπικος χρονος ειναι πολυτέλεια,

Εγω τωρα εχω κ 2ο παιδακι μηνων αγορακι

Να ειστε όλες καλα

Αν καμια δει αυτο υο μυνημα θα χαιρομουνα να απαντησει κ να πει τα δικατης νεα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...