Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 13 minutes ago, Blue Velvet said:

      Όταν έπεσε από το 29 στο 7,είχες σταματήσει τα φάρμακα?Εμένα μου είπε να τα πάρω σήμερα και αύριο να κάνω τη χοριακη.

      Έχεις δίκιο,καλύτερα που σταμάτησε τώρα και δεν παλινδρομησε πιο μετά.Ετσι κ αλλιώς δεν το πίστεψα,δεν ξέρω γιατί..Ελπίζω να ήταν απλά θέμα τύχης και να μην ήταν υγιές το έμβρυο και να μην φταίει κάτι στη μήτρα.Εχω ένα ακόμα,θα κάνω εμβρυομεταφορά μόλις μου πει ο γιατρός ότι είναι όλα οκ

      Συνέχισα να παίρνω τα φάρμακα μέχρι να επαναλάβω τη χοριακή. Μετά ήταν πλέον ξεκάθαρο. 

      Είναι ο φόβος μας πιστεύω, εγώ κάθε φορά που πήγαινα στον γιατρό μετά από όλα αυτά φοβόμουν κ είχα την αίσθηση ότι κάτι πάει στραβά. Νομίζω είναι φυσιολογικό, όταν περάσεις κάποια τραυματικα γεγονότα. 

      Ναι σίγουρα θα σε κατευθύνει ο γιατρός σου. Έχεις κατεψυγμένα έμβρυα?

Cafe Απρίλιος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 36,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • angel_

    4142

  • angie!

    3932

  • Annie

    3518

  • dim_angel

    2429

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • angel_

    angel_ 4.142 δημοσιεύσεις

  • angie!

    angie! 3.932 δημοσιεύσεις

  • Annie

    Annie 3.518 δημοσιεύσεις

  • dim_angel

    dim_angel 2.429 δημοσιεύσεις

Posted Images

Βασιλική συγχαρητήρια!!! Σε ειδα και στις μανουλες Δεκεμβριου 2012 που είμαι! Ολα θα πάνε καλά, μην αγχωνεσαι, να σκεφτεσαι ότι είναι ευλογία αυτό που σου συμβαίνει!

Σας ειπα τα νέα μου??? Εγώ κατα 90% έχω κοριτσάκι!!!


B8ZWp3.png

Jk5rp2.png

Link to comment
Share on other sites

Βασιλική με το καλό!!! όλα να πάνε καλά και να εχεις μια υπέροχη και τελειομηνη εγκυμοσυνη! όλα τα υπόλοιπα με καποιον τρόπο γίνονται!

αντρια κοριτσάκι ε? Τελεια!!!

Ιωάννα πως πας? πήγατε στη νεα γιατρό? Πως σου φάνηκε?

Εγω φουσκώνω και ζεσταινομαι... τελη Ιουλιου θα μπω για καισαρικη και ανυπομονω! Η θεοδωρα εχει μετατραπει σε τερατακι , η υπομονη μου ειναι εξαντλημενη αλλα προσπαθω... Πριν κανα 2 εβδομαδες αποφασισε να κανει μονη της τα κακα της στο γιογιο το κρατησε μια εβδομαδα, την επομενη αποφασισε να κανει κακα στην πανα και τσισα στο γιογιο και αυτη την εβδομαδα επιλεγει αναλογα:tongue: Λογικα ειμαστε κοντα στο να καθαρισει, το ελπιζω δλδ!

Αντζυ μου καλές δουλειές!!! Ειναι όλα τοσο όμορφα!!!


5Kiep3.png

hAk2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Χαίρετε μαμάδες και παιδιά!

Ελπίζω να είστε όλες καλά! Εμείς αν εξαιρέσει κανείς τη ζέστη είμαστε μια χαρά! Κάναμε και το πρώτο μας μπανάκι χθες και ήταν πολύ πολύ ωραία, χάρηκε κι ο Θ. που έπαιξε, κυλίστηκε, λούστηκε στην άμμο αλλά σήμερα δυστυχώς είμαστε πάλι στη ζεστή Θεσσαλονίκη...

Προχθές πήγαμε στη γιατρό και είδαμε το μωρό μας που πλέον ξέρουμε κι επίσημα πως είναι κορίτσι! Επιβεβαιώθηκαν και το προαίσθημα και η πρόβλεψη της αυχενικής! Είναι μια χαρά και μεγαλώνει, κάνει τούμπες και γυμναστικές συνέχεια!

Κι η γιατρός μια χαρά, δεν το αποφασίσαμε επίσημα αλλά μαζί της θα συνεχίσουμε και με τη μαία που μου τη σύστησε, στην κλινική που είχα γεννήσει και με ελάχιστη διαμονή. Αν είμαστε κι οι δυο καλά θα ήθελα και την ίδια μέρα να φύγουμε δηλαδή!

Βασιλική, με το καλό! Συγχαρητήρια και καλή συνέχεια! Τα χρήματα μην σε ανησυχούν, θα τα καταφέρετε ακόμη κι αν δεν γίνουν όλα ακριβώς όπως τα ονειρεύεσαι!

Άννυ, με το καλό το κοριτσάκι σου λοιπόν! Άρχισες τις ροζ αγορές;!; Εγώ παραδέχομαι πως έχω ήδη υποκύψει και ένα φορεματάκι το τσίμπησα την επόμενη μέρα κιόλας! Τα δεύτερα παιδιά του καφέ είναι όλα κορίτσια έτσι;! Κάνω λάθος;

Τάνια, υπομονή με τις πάνες και καλό κουράγιο με τη ζέστη! Ελπίζω κι εγώ να είστε κοντά στο τέλος της παμπεροεποχής! Καισαρική με το που θα μπεις στον ένατο θα κάνεις ή μετράω λάθος; Ένας μήνας σου έμεινε δλδ!!!

Άντζυ, πολύ μου άρεσαν όσα είδα! Να συνεχίσεις γερά και να πετύχεις όσα ονειρεύεσαι σε αυτόν τον τομέα! Να χαίρεσαι και τη μαμά σου! Χρόνια της πολλά!

Φιλάκια σε όλες και καλά μπανάκια!!!


jp0Lp3.png 1533345xcnw09g7xt.gifA0Yxp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα μανούλες μου!!!

πω πωωωωω!! Τί υπέροχα νέα που διαβάζω!

Βασιλική μου με το καλό κουκλα μου!!! Μπράβο!!!!!

Άννυ και Ιωάννα μου ετοιμάστε τους φιόγκους και τις κορδέλες, τα φραμπαλά και τα ροζουλιά γιατί έρχονται οι κούκλες!!!! Συγχαρητήρια φίλες!

Τανίτσα μου η ουρά έμεινε, έεερχεται!

Φίλες μου κοιλίτσες πώς την παλεύετε με τις ζέστες?

Εμείς εδώ, ησυχία... παλεύουμε ακόμα με το γιογιό γιατί κάνουμε κάτι περίεργα μερικές φορές και σφουγγαρίζω όλη την ώρα, η ζέστη καλά κρατεί, κάναμε και τα 2 πρώτα μπανάκια μας - εγώ δλδ γιατί η Λου κρύωνε χαχαχα και έκανε μπάνιο μέσα στην βαρκούλα της- και ανυπομονώ να έρθει η ώρα των διακοπών. Τώρα αν τελικά θα καταφέρουμε να πάμε στην Κέρκυρα είναι στον αέρα γιατί είναι πολλά τα Λεφτά Άρη....

Αυτά από εμάς, φιλάκια πολλά σε όλες και όλους!!!


GaiGp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα! Τι κάνετε? Πολύ ζέστη φίλες μου! Εμεις δεν εχουμε κανει μπανακι ακόμα, μαλλον το επομενο ΣΚ πρωτα ο Θεος!

Ιωαννα εχεις δικιο οτι ολα τα δευτερα παιδια του καφε είναι κορίτσια! Δεν έχω πάρει ακόμα κανενα ρουχο αλλά δεν σου κρυβω ότι ψαχνω "τοιχογραφίες" για το δωματιο της και γενικά μαζευω ιδεες για διακόσμηση! Πολυ μου αρεσει που έχουμε και πάλι τετοια ευχαριστα "τρεξίματα"!

Τάνια μου άντε πλησιαζει ο καιρός! 1 μήνας σχεδόν σου έμεινε!


B8ZWp3.png

Jk5rp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ήρθα να παραγγείλω μόνη μου καφέ!

pisina2.jpg

Άντε κερνάω! Περάστε! By the pool! Τί, έτσι θα σας είχα;!; :D

Πού είστε βρε τσούπρες; Ελπίζω να είστε καλά όλες κι ας χαθήκατε!

Εδώ όλα καλά, η ζέστη υποφερτή αυτές τις μέρες ευτυχώς!

Σήμερα στο άσχετο ο Θ. έκανε πρώτη φορά κακά και τσίσα στην τουαλέτα με το στεφανάκι χωρίς πολλά πολλά!!!! "Όπως η Κλειώ!" είπε!

Καλά, Άννη η παρουσία σας και τα τσίσα σας ήταν καταλυτικά όπως φαίνεται! ;):P

Την Τρίτη περάσαμε πολύ όμορφα με τα κορίτσια, γινόταν της κακομοίρας πότε πότε αλλά είχε την πλάκα του και στο τέλος όλα ήταν μια χαρά, φιλαράκια πρώτα! :P

Τη Δευτέρα έχουμε τη β' επιπέδου και ευτυχώς θα έρθει η μαμά μου να μείνει με το Θ. γιατί δεν ξέρω πόση ώρα θα κάνουμε...

Κατά τα άλλα καλά, φουσκώνω, ευτυχώς ακόμη δεν έχω βάλει κιλά, αλλά φοβάμαι μην τα βάλω όλα από εδώ και πέρα όπως και στον Θ. :?

Άννυ, θα έχουν ξεχωριστό δωμάτιο τα μικρά ή θα αλλάξεις τη διακόσμηση απλώς; Εγώ το δωμάτιο δεν θα το αλλάξω καθόλου, είναι unisex (ε, την περίμενα την κόρη! ;) ) εκτός από κάτι αυτοκόλλητα με αυτοκινητάκια τα οποία μπορεί και να βγάλω κάποια στιγμή...

Βίκυ, ελπίζω να τα καταφέρετε και να πάτε αλλά ακόμη και κανένα μπανάκι καλό είναι... Κι εμείς περιμένουμε την άδεια να πάρουμε τα βουνά και τις θάλασσες!

Φιλάκια σε όλες!


jp0Lp3.png 1533345xcnw09g7xt.gifA0Yxp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα φιλες!!!Τι υπεροχα νεα ειναι αυτα που διαβαζω????Αννυ, Ιωαννα, Βασιλικη με το καλο να ερθουν τα δευτερα μωρακια σας που απ οτι βλεπω ειναι ολα κοριτσακια!!!!!!Εχουμε αναγκη απο καλα νεα!!!

Τανιτσα μου εσυ κοντευεις!!Υπεροχα!Κουραγιο με τη ζεστη φιλη!!

Να πω και απο εδω καλο ξεκινημα στην αγαπημενη μου Αngie!!!!Ειναι πραγματικα υπεροχο οτι κι αν κανει κι απο γευση ακομα πιο super!!!!

Δημητρα πως πας με τη δουλεια και τα ζουζουνια???????

Μαρια(atlantis)ελπιζω να εχετε μπει ηδη σε σειρα με τα κοριτσακια σου!!!Φιλακια πολλα να τους δωσεις!

Εμεις ειμαστε καλα!Ο Γιωργης σωστος ταρζαν.Για γιο γιο δεν εχουμε κανει σοβαρη προσπαθεια προσπαθησαμε κανα δυο φορες αλλα θελει να καθεται μονο οταν φοραει την πανα:confused::confused::confused:σκεφτομαι να δοκιμασω απευθειας την λεκανη να δω...Βεβαια απο Δευτερα ξεκιναμε προσαρμογη στον παιδικο σταθμο και δεν θελω να τον πιεσω.Μολις ξεκικησει και δω πως παει θα τον βαλω σε προγραμμα αν και δεν με αγχωνει ιδιαιτερα το θεμα γιογιο(δεν ξερω αν ειναι κακο αυτο...:tongue:).Εχω ηδη πολυ αγχος για τη Δευτερα και ενας Θεος ξερει ποσο εχω πρηξει τις φιλες μου.........Τανια και Αντζυ sorry:D:D:D:DTo ξερω ειμαι υστερικη μανα:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

Συγνωμη αν ξεχασα κατι..εχω τοσο καιρο να γραψω που θα μου διαφευγουν πολλα.

Φιλακια σε ολες σας

Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΛΕΣ ΜΟΥ ΜΑΝΟΥΛΕΣ,ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΣΤΕΡΑΚΙ ΜΟΥ Κ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΑΣ ΛΟΓΑΚΙΑ,ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ Κ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΣΕΣ ΤΟ ΕΠΙΘΥΜΟΥΝ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΦΕΡΟΥΝ ΜΙΑ ΝΕΑ ΖΩΟΥΛΑ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ!

ΑΛΛΑ ΝΑ ΞΕΡΕΤΕ ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ,ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΤΟ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΕΝΑ ΚΑΙ ΔΥΟ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΔΙΑΦΟΡΑ,ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΜΕΝΕΣ ΓΙΑ ΜΕΓΑΛΑ ΖΟΡΙΑ,ΕΙΔΙΚΑ ΟΣΕΣ ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΒΟΗΘΕΙΑ.ΠΑΙΖΕΙ ΒΕΒΑΙΑ ΡΟΛΟ Κ Η ΗΛΙΚΙΑ ΤΟΥ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ,ΑΛΛΑ Κ Ο ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ ΤΟΥΣ Κ ΦΥΣΙΚΑ ΤΟ ΠΟΣΟ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ,ΟΠΟΤΕ ΝΑ ΜΗ ΣΑΣ ΤΡΟΜΑΖΩ,ΤΟΛΜΗΣΤΕ ΤΟ!!

ΑΝΤΖΥ Κ ΒΙΚΑΚΙ ΚΑΛΕΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΕΣ!ΜΠΡΑΒΟ ΣΑΣ,ΕΙΝΑΙ ΣΠΟΥΔΑΙΟ ΠΡΑΓΜΑ ΝΑ ΚΑΤΑΠΙΑΝΕΣΑΙ ΜΕ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ,ΚΟΙΤΑΞΤΕ

ΝΑ ΤΟ ΧΑΡΕΙΤΕ!

ΔΕΣΠΟΙΝΑΚΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ,ΚΙ ΕΓΩ ΣΑΣ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ.ΠΩΣ ΕΙΣΑΣΤΕ ΜΕ ΤΗΝ ΑΤΟΠΙΚΗ?ΔΕΝ ΕΧΩ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ,ΜΠΑΙΝΩ ΑΠΟ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΟΤΑΝ ΕΡΧΟΜΑΙ ΣΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΜΟΥ,ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΠΑΛΙΟΤΕΡΑ ΠΟΣΤ,ΑΛΛΑ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΟ ΞΕΠΕΡΑΣΑΤΕ.

ΤΑΝΙΑ ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ?ΗΤΑΝ ΕΝΤΑΞΕΙ Η ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΟΥ ΩΣ ΕΔΩ?ΑΧ,ΚΙ ΕΓΩ ΦΟΒΟΜΟΥΝ ΟΤΙ ΘΑ ΧΡΕΙΑΖΟΤΑΝ ΝΑ ΑΛΛΑΞΩ ΓΙΑΤΡΟ Κ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΣΕ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ,ΑΛΛΑ ΤΕΛΙΚΑ ΤΑ ΒΟΛΕΨΑΜΕ ΓΙΑΤΙ ΠΕΤΥΧΑΜΕ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΦΑΣΗ ΣΤΗΝ ΚΛΙΝΙΚΗ ΜΕ ΤΟΝ ΕΟΠΠΥ Κ ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΗΡΘΑΝ ΕΤΣΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΓΙΑΤΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ Κ ΕΚΤΟΣ ΤΟΥ ΟΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΘΑ ΧΕΙΡΙΖΟΤΑΝ ΕΝΑΣ ΑΛΛΟΣ ΓΙΑΤΡΟΣ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ,ΘΑ ΕΙΧΑ ΠΕΘΑΝΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΩΝΙΑ,ΕΝΩ ΕΤΣΙ ΗΞΕΡΑ ΟΤΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟΥ ΕΧΩ ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΔΥΟ ΔΥΣΚΟΛΕΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΑΝΤΕΞΑ.

ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ ΑΚΟΜΑ?

ΟΤΙ ΚΙ ΑΝ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΤΕ ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ!


''εσείς κι εγώ...

όταν έχω εσένα μπορώ να βάψω με ασήμι τη σκουριά

μπορώ να κοιμηθώ με σιγουριά

να πιάσω με τα χέρια μου τους δράκους να σκοτώσω..''

Link to comment
Share on other sites

ΒΑΣΟΥΛΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ ΟΟΟΛΑ ΚΑΛΑ,ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΗΡΕΜΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΧΩΡΙΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ,ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΤΕ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ Κ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΤΕ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΣΑΣ ΕΝΑ ΓΕΡΟ ΠΑΙΔΑΚΙ!

ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΤΙΣ ΑΝΗΣΥΧΙΕΣ ΣΟΥ,ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΛΟΓΙΚΟ ΝΑ ΤΙΣ ΕΧΕΙΣ Κ ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ ΘΑ ΞΕΧΑΣΤΟΥΝ.ΦΡΟΝΤΙΣΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΧΑΛΑΡΗ Κ ΑΙΣΙΟΔΟΞΗ,ΚΑΝΕ ΤΟ ΣΤΑΥΡΟ ΣΟΥ Κ ΠΡΟΧΩΡΑ!

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΑΚΟΥΩ ΕΡΧΟΝΤΑΙ!!!

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!!!


''εσείς κι εγώ...

όταν έχω εσένα μπορώ να βάψω με ασήμι τη σκουριά

μπορώ να κοιμηθώ με σιγουριά

να πιάσω με τα χέρια μου τους δράκους να σκοτώσω..''

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΙΩΑΝΝΑ ΜΟΥ ΕΣΥ ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ?ΕΙΧΕΣ ΝΑΥΤΙΕΣ ΚΤΛ?ΕΛΠΙΖΩ ΟΧΙ.ΝΑ ΑΝΑΖΗΤΗΣΕΙΣ ΟΣΟ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΠΟΥ ΘΑ ΣΕ ΕΜΠΝΕΥΣΕΙ,ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΝΙΩΘΕΙΣ ΟΤΙ ΙΣΩΣ ΔΕ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΟ ΨΑΧΝΕΙΣ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ,ΕΠΙΒΑΛΛΕΤΑΙ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ.

ΑΝΝΗ ΕΣΥ?ΕΙΣΑΙ ΟΚ?ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑΙ!ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ?

ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΤΕ ΟΛΕΣ ΠΟΛΥ!

ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ ΠΟΛΛΕΣ ΩΡΕΣ?ΗΘΕΛΕΣ ΝΑ ΕΠΙΣΤΡΕΨΕΙΣ Η ΘΑ ΠΡΟΤΙΜΟΥΣΕΣ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙΣ ΣΠΙΤΙ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΟΥ?ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΗ ΝΤΑΝΤΑ?ΕΙΣΑΙ ΗΣΥΧΗ ΟΤΑΝ ΛΕΙΠΕΙΣ?

ΑΠΟ ΤΟΝ ΤΟΜΕΑ ΕΡΓΑΣΙΑ ΚΑΝΕΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ ΝΕΟ ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ?ΜΑΚΑΡΙ..

Η ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΕΓΚΥΟΥΛΑ ΓΕΝΝΗΣΕ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΤΗΣ?

Η ΑΝΝΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙ?Η ΒΑΣΩ?Η ΑΝΝΑ?Η ΘΑΛΕΙΑ?Η ΕΛΙΣΑΒΕΤ?Η ΝΙΚΟΛ?ΟΙ ΔΥΟ ΑΛΛΕΣ ΔΕΣΠΟΙΝΕΣ?ΤΟ ΜΑΡΑΚΙ?Η ΧΡΙΣΤΙΝΑ?Η ΒΑΛΙΑ?Η ΕΙΡΗΝΗ?ΓΡΑΦΟΥΝ Η ΕΧΟΥΝ ΧΑΘΕΙ?ΣΙΓΟΥΡΑ ΚΑΠΟΙΑ ΞΕΧΝΑΩ ΤΩΡΑ,ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΕΣ Κ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΟΥΛΑ!

ΒΛΕΠΩ ΤΗ Γ. ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΒΡΑΚΑΚΙ-ΝΑΙ,ΕΧΟΥΜΕ ΑΡΧΙΣΕΙ ΤΗΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ ΤΟΥΑΛΕΤΑΣ,ΘΑ ΣΑΣ ΤΑ ΠΩ-ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΟΤΕ ΕΓΙΝΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!ΜΕ ΤΡΕΛΕΝΕΙ ΜΕ ΟΣΑ ΛΕΕΙ Κ ΚΑΝΕΙ,ΒΛΕΠΩ Κ ΤΗ ΜΙΚΡΗ ΠΟΥ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ ΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗ ΜΕΡΑ Κ ΣΥΝΕΙΔΗΤΟΠΟΙΩ ΠΟΣΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΦΕΥΓΟΥΝ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ Κ ΠΟΣΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΔΙΝΟΥΜΕ..ΖΩΗ,ΧΡΩΜΑ Κ ΑΡΩΜΑ,ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΝΑ ΜΕΤΡΟΥΝ ΟΛΑ,ΕΝΑ ΕΝΑ,ΝΑ ΜΗ ΦΕΥΓΕΙ ΟΥΤΕ ΜΕΡΑ ΧΩΡΙΣ ΝΟΗΜΑ.

Κ ΜΕΤΑ ΘΥΜΑΜΑΙ ΟΣΑ ΖΟΥΜΕ,ΟΣΑ ΜΑΣ ΑΠΕΙΛΟΥΝ Κ ΑΝΑΡΩΤΙΕΜΑΙ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ...


''εσείς κι εγώ...

όταν έχω εσένα μπορώ να βάψω με ασήμι τη σκουριά

μπορώ να κοιμηθώ με σιγουριά

να πιάσω με τα χέρια μου τους δράκους να σκοτώσω..''

Link to comment
Share on other sites

ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΟΥ ΛΕΤΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΤΗΚΑ ΚΙ ΕΓΩ ΑΛΛΑ ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ ΑΙΤΗΣΗ ΓΙΑΤΙ Η ΜΠΙΜΠΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΗ ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΤΙΣ ΙΩΣΕΙΣ ΠΟΥ ΠΙΘΑΝΟΤΑΤΑ ΘΑ ΚΟΛΛΑΕΙ Η Γ.

ΞΕΡΩ ΠΟΣΟ ΚΑΛΟ ΘΑ ΤΗΣ ΕΚΑΝΕ Η ΣΥΝΑΝΑΣΤΡΟΦΗ ΜΕ ΑΛΛΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΛΑΤΡΕΥΕΙ,ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΔΕΙ Κ ΠΟΣΟ ΚΟΥΡΑΖΟΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΑΠΟ ΤΟΣΟ ΜΙΚΡΑ ΣΤΑ ΣΧΟΛΕΙΑ.ΛΥΠΑΜΑΙ ΑΝ ΣΑΣ ΣΤΕΝΑΧΩΡΩ ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ,ΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΩ,ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΝΩ ΣΚΟΠΙΜΑ,ΑΠΛΑ ΕΤΣΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΕΓΩ.ΙΔΑΝΙΚΑ ΘΑ ΤΗΝ ΕΣΤΕΛΝΑ ΣΤΟΝ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΑ-ΕΙΝΑΙ Κ ΠΙΟ ΕΛΕΓΧΟΜΕΝΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΜΕ ΤΙΣ ΙΩΣΕΙΣ ΕΚΕΙ- ΓΙΑ 3 ΩΡΕΣ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΕΚΕΙ ΚΟΝΤΑ ΣΤΑ ΤΡΙΑ ΤΗΣ,ΑΛΛΑ ΝΟΟΥ ΜΑΝΕΙ,ΝΟ ΧΑΝΕΙ.

ΑΝΝΗ ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΟ ΔΗΜΗΤΡΑΚΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΑΡΡΩΣΤΗΣΕ ΠΟΛΥ,ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΚΛΗΡΟΣ ΑΝΤΡΑΣ!ΜΠΡΑΒΟ ΤΟΥ,ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΣΟ ΣΠΑΝΙΟ ΕΙΝΑΙ,ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ ΔΥΝΑΤΟΣ ΣΕ ΟΛΗ ΤΟΥ ΤΗ ΖΩΗ!

Η ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΑΝΕΙ ΕΔΩ Κ ΔΥΟ ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΤΑ "ΤΣΙΣ" ΤΗΣ ΣΤΟ ΓΙΟΓΙΟ,ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ,ΗΤΑΝ ΕΤΟΙΜΗ ΠΡΟΦΑΝΩΣ.ΕΧΟΥΜΕ ΟΜΩΣ ΜΕΓΑΛΟ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΑ ΚΑΚΑ ΤΗΣ,ΕΠΕΙΔΗ ΔΥΣΚΟΛΕΥΕΤΑΙ,ΑΝ Κ ΠΙΝΕΙ ΕΝΑ ΜΑΛΑΚΤΙΚΟ ΣΙΡΟΠΙ,ΑΡΝΕΙΤΑΙ ΝΑ ΚΑΘΙΣΕΙ,ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΟΡΘΙΑ Κ ΖΗΤΑΕΙ ΠΑΝΑ.ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΙΕΖΩ ΦΥΣΙΚΑ,ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ..ΕΧΩ ΜΕΓΑΛΗ ΠΙΚΡΑ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ,ΕΧΕΙ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΘΕΙ ΠΟΛΥ Κ ΔΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΕΧΕΙ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΣ ΤΗ ΖΩΗ...

ΑΛΗΘΕΙΑ ΠΩΣ ΚΑΘΑΡΙΖΕΤΕ ΤΟ ΓΙΟΓΙΟ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΘΕ ΧΡΗΣΗ??

Η ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗ ΦΑΣΗ ΑΓΚΟΥ,ΚΡΑΥΓΩΝ Κ ΠΟΛΛΩΝ ΧΑΜΟΓΕΛΩΝ,ΘΥΜΑΣΤΕ?ΤΡΕΛΕΝΟΜΑΙ!

ΚΑΙ-ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ-ΣΑ ΝΑ ΕΧΕΙ ΗΡΕΜΗΣΕΙ ΛΙΓΟ,ΔΕΝ ΚΛΑΙΕΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ,ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΑ ΤΩΡΑ

ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΑΣ ΑΦΗΣΩ,ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ,ΣΑΣ ΦΙΛΩ


''εσείς κι εγώ...

όταν έχω εσένα μπορώ να βάψω με ασήμι τη σκουριά

μπορώ να κοιμηθώ με σιγουριά

να πιάσω με τα χέρια μου τους δράκους να σκοτώσω..''

Link to comment
Share on other sites

Καλα αποτελεσματα ιωαννακι!


''εσείς κι εγώ...

όταν έχω εσένα μπορώ να βάψω με ασήμι τη σκουριά

μπορώ να κοιμηθώ με σιγουριά

να πιάσω με τα χέρια μου τους δράκους να σκοτώσω..''

Link to comment
Share on other sites

Καλη προσαρμογη στο γιωργακη βασω μου!να εισαι ηρεμη εκεινη τη μερα γιατι θα το νιωσει το αγχοσ σου κ θα το εκμεταλλευτει αν ζοριστει.

Δεν ειναι ευκολο,αλλα παλεψε το,θα τον βοηθησεισ.

Συγχωρεστε τα πολλα ποστ,γραφω απο το κινητο,φιλια


''εσείς κι εγώ...

όταν έχω εσένα μπορώ να βάψω με ασήμι τη σκουριά

μπορώ να κοιμηθώ με σιγουριά

να πιάσω με τα χέρια μου τους δράκους να σκοτώσω..''

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα μανούλες! Χάθηκα αλλά τρέχω σαν τον Βέγγο.

Πριν σας πω τα δικά μου να ευχηθώ με το καλό ένα γερό μωράκι στη Βασιλική και όλες τις υποψήφιες δευτερομανούλες. Και πράγματι, όλα τα 2α είναι κοριτσάκια.

Τα δικά μου με τρελαίνουν ♥ Είναι πολύ ζουζούνια και όταν παίζουν μαζί είναι σκέτη απόλαυση. Κυνηγιούνται (η Χαρά στην στράτα για λίγο καιρό ακόμη). Σήμερα μόλις σηκώθηκε μόνη της για πρώτη φορά όρθια στην κούνια της. Σε αυτό δεν είναι πολύ μπροστά αλλά με τα λογάκια τα πάει καλά το παπαγαλάκι μου.

Ο Νικόλας έχει βγάλει τελείως την πάνα εδώ και κανα μήνα. Και τη βραδυνη. Ξεμπερδέψαμε γρήγορα ευτυχώς. Αρχίζει και μιλάει λίγο περισσότερο αλλά έχουμε πολύ δρόμο ακόμα. Σταθμό θα θέλαμε κι εμείς να πάει φέτος αλλά η Χαρά λόγω των 2 βροχιολίτιδων που πέρασε το χειμώνα είναι πολύ επιρρεπής κι έτσι λέμε το 13 να τα ξεκινήσουμε και τα 2. Με τη γυναίκα είμαστε πολύ ικανοποιημέοι. Είναι πράος ανθρωπος, πολύ προσεκτική. Τα πάει στις κούνιες κάθε μέρα κι μαθαίνω ότι είναι πολύ καλή μαζί τους. Είναι σημαντικό ότι ο Νικόλας την εμπιστεύτηκε με το γιογιό, τον ύπνο και την περιμένει πως και πως κάθε πρωί.

Εγώ τώρα είμαι αρκετά ήσυχη. Θα ήθελα βέβαια να δουλεύω το τυπικό 8ωρο αλλά χλωμό. Τα 10ωρα και 11ωρα έχουν γίνει στανταρ. Ευτυχώς όταν φεύγει η γυναίκα, έχει γυρίσει ο Ν. και τα κρατάει για ένα 2ωράκι μέχρι να γυρίσω. Από την άλλη για να απαντήσω και στην ερώτησή σου Μαρία δεν θα άντεχα να κάθομαι άλλο σπίτι. Εκατσα 2χρόνια και 4 μήνες, πηρα καμια 15αρια κιλά και φρίκαρα γενικα. Τα λατρευω τα παιδιά μου αλλά δεν μπορούσα αλλο. Οτα μαθαίνεις από τα 18 να δουλεύεις φουλ το σοκ είναι μεγάλο.

Σας κούρασα ε;. Είχακαιρό να σας γράψω και τα είπα μαζεμένα. Φιλάκια


X4pTp3.png

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...