Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Cafe Απρίλιος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΑΣ?ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΟΙ ΜΙΑ ΧΑΡΟΥΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΡΝΑΤΕ ΟΜΟΡΦΑ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΓΥΑΛΟ!

ΝΑ ΜΑΣ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΝΕΟ ΜΩΡΑΚΙ ΤΗΣ ΠΑΡΕΑΣ!!

ΤΑΝΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ!ΝΑ ΕΧΕΙ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΧΑΡΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΖΗΣΕΙ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΧΑΡΕΣ ΤΗΣ ΖΩΗΣ!ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΟΤΕ ΓΕΡΗ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΕΣΑΣ,ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΤΗΣ ΠΑΝΤΑ ΔΙΠΛΑ ΤΗΣ,ΣΑΝ ΦΑΡΟΥΣ ΑΝΑΜΜΕΝΟΥΣ.ΚΑΛΟ ΣΑΡΑΝΤΙΣΜΟ ΚΑΙ ΜΠΡΑΒΟ ΣΑΣ ΠΟΥ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑΤΕ ΜΕ ΤΟ ΘΗΛΑΣΜΟ!!!

ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ ΤΩΡΑ,ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ.ΚΙ ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ ΠΕΡΑΣΕ Η ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΙΑ ΙΩΣΗ,ΤΗΝ ΠΙΟ ΖΟΡΙΚΗ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΖΗΣΕΙ,ΤΑ ΕΠΑΘΕ ΟΛΑ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ,ΦΑΡΥΓΓΙΤΙΔΑ,ΕΠΙΠΕΦΥΚΙΤΙΔΑ,ΠΥΡΕΤΟΥΣ,ΕΜΕΤΟΥΣ,ΔΙΑΡΡΟΙΕΣ,ΤΙ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ,ΕΝΑ ΔΡΑΜΑ,ΚΑΝΑΜΕ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ Κ ΚΡΑΤΗΣΕ ΤΡΕΙΣ ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΑΛΛΑ ΤΟ ΞΕΠΕΡΑΣΕ ΜΟΝΗ ΤΗΣ,ΧΩΡΙΣ ΦΑΡΜΑΚΑ.ΕΝΤΩΜΕΤΑΞΥ ΚΟΛΛΗΣΑ ΚΙ ΕΓΩ,ΕΝΑ ΧΑΛΙ ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΜΟΥ ΑΣΤΕΡΑΚΙ,ΤΡΕΛΑΘΗΚΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΩΝΙΑ ΜΟΥ,ΑΛΛΑ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΤΟ ΞΕΠΕΡΝΑ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΜΟΝΗ ΤΗΣ ΚΙ ΑΥΤΗ.ΕΙΝΑΙ Η ΔΕΥΤΕΡΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΑΡΡΩΣΤΑΙΝΟΥΜΕ ΕΤΣΙ ΜΕΤΑ ΤΗ ΓΕΝΝΗΣΗ ΤΗΣ ΜΙΚΡΗΣ,ΜΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΕΙΡΑ,ΓΕΩΡΓΙΑ-ΜΑΡΙΑ-ΜΠΕΜΠΑ,ΑΛΛΑ Ο ΘΗΛΑΣΜΟΣ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΣΩΣΕΙ ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ,ΤΑ ΠΕΡΝΑΕΙ ΕΛΑΦΡΑ Η ΜΠΕΜΠΑ,ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ.ΔΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΤΙ ΕΧΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΧΕΙΜΩΝΑ..

ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ,ΖΟΡΙΚΑ ΑΛΛΑ ΚΑΛΑ.ΕΤΟΙΜΑΖΟΥΜΕ ΤΗ ΒΑΠΤΙΣΗ ΤΗΣ ΜΠΕΜΠΑΣ,ΘΑ ΓΙΝΕΙ 30 ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ!ΕΙΝΑΙ ΗΔΗ 5 ΜΗΝΩΝ ΤΟ ΣΚΑΤΟ!ΠΕΡΝΑΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΜΕ ΔΥΟ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ!


''εσείς κι εγώ...

όταν έχω εσένα μπορώ να βάψω με ασήμι τη σκουριά

μπορώ να κοιμηθώ με σιγουριά

να πιάσω με τα χέρια μου τους δράκους να σκοτώσω..''

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 36,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • angel_

    4142

  • angie!

    3932

  • Annie

    3518

  • dim_angel

    2429

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • angel_

    angel_ 4.142 δημοσιεύσεις

  • angie!

    angie! 3.932 δημοσιεύσεις

  • Annie

    Annie 3.518 δημοσιεύσεις

  • dim_angel

    dim_angel 2.429 δημοσιεύσεις

Posted Images

ΙΩΑΝΝΑ ΜΟΥ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΤΗΝ ΑΝΑΚΟΥΦΙΣΗ ΣΑΣ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ DOWN. ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΤΟ ΒΡΕΙΤΕ ΤΟ ΝΕΦΡΑΚΙ,ΝΑ ΠΑΙΖΕΙ ΚΡΥΦΤΟΥΛΙ ΜΟΝΟ Κ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ,ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΑ ΚΙ ΑΝ ΟΧΙ ΕΧΕΙΣ ΑΠΟΛΥΤΟ ΔΙΚΙΟ ΣΕ ΟΣΑ ΕΙΠΕΣ,ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΘΑΡΡΟΣ Κ ΤΗΝ ΠΡΑΟΤΗΤΑ ΜΕ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΕΙΣ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ,ΕΧΕΙΣ ΚΟΤΣΙΑ ΦΙΛΕΝΑΔΑ Κ ΣΥΝΕΧΙΣΕ ΕΤΣΙ ΓΕΡΑ!ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΧΑ ΚΑΠΟΤΕ ΠΑΙΔΑΚΙ ΠΟΥ ΣΤΑ 6 ΤΟΥ ΧΡΟΝΙΑ ΑΝΑΚΑΛΥΨΑΝ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΜΟΝΟ ΕΝΑ ΝΕΦΡΟ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΘΕΜΑ ΩΣ ΤΟΤΕ.Κ ΤΟ ΑΓΟΡΑΚΙ ΦΙΛΩΝ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ 13 ΤΟΙΣ ΕΚΑΤΟ ΣΤΟ ΕΝΑ ΝΕΦΡΟ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΟ. ΘΑ ΤΟ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΕΤΕ ΟΠΩΣ ΚΙ ΑΝ ΕΧΕΙ,ΔΕ ΣΑΣ ΦΟΒΑΜΑΙ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ.

Η ΜΠΙΜΠΑ ΜΑΣ ΟΛΗ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΕΧΟΥΜΕ ΑΓΚΑΛΙΑ,ΝΑ ΒΛΕΠΕΙ ΚΑΡΤΟΥΝ,ΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΕΝ ΔΡΑΣΗ ΔΗΛΑΔΗ ΚΑΙ ΓΕΛΑΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ!ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΤΡΕΛΟ ΓΕΛΙΟ!ΑΠΟ ΗΜΕΡΩΝ ΧΑΜΟΓΕΛΟΥΣΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ,ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΓΛΥΚΑ!ΚΙ ΕΧΕΙ ΠΛΑΚΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΝΟΙΧΤΟΧΡΩΜΗ ΕΝΩ ΕΜΕΙΣ Κ Η Γ ΜΕΛΑΧΡΙΝΟΙ.ΕΧΕΙ ΠΡΑΣΙΝΟΓΑΛΑΖΙΑ ΜΑΤΑΚΙΑ&ΤΑ ΜΑΛΛΑΚΙΑ ΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΚΟΚΚΙΝΟΞΑΝΘΑ.ΕΙΝΑΙ ΓΛΥΚΙΑ ΠΟΛΥ ΑΛΛΑ Κ ΓΚΡΙΝΙΑΡΑ Κ ΝΕΥΡΙΚΗ Κ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΑΠΟΡΩ ΓΙΑΤΙ Κ ΤΑ ΔΥΟ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΑΣ ΒΓΗΚΑΝ ΕΤΣΙ ΖΟΡΙΚΑ,ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΗΡΕΜΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ Η ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΗΜΑΣΤΑΝ ΠΡΙΝ ΤΑ ΤΡΕΛΑ ΖΟΡΙΑ,ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΤΗΝ ΤΣΙΤΑ ΜΕ ΤΙΣ ΜΙΚΡΕΣ,ΤΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ Κ ΤΑ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΘΕΜΑΤΑ.ΤΡΕΧΟΥΜΕ ΣΑΝ ΤΟΥΣ ΤΡΕΛΟΥΣ ΟΛΗ ΜΕΡΑ,ΚΟΙΜΟΜΑΣΤΕ ΕΛΑΧΙΣΤΑ,ΤΡΩΜΕ,ΠΛΕΝΟΜΑΣΤΕ ΚΤΛ ΣΕ ΧΡΟΝΟ ΝΤΕ ΤΕ Κ ΜΑΛΙΣΤΑ ΜΕ ΔΙΑΚΟΠΕΣ,ΕΙΝΑΙ ΕΞΑΝΤΛΗΤΙΚΟΙ ΟΙ ΡΥΘΜΟΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ.Ο ΥΠΝΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΕΓΑΛΟΣ ΜΟΥ ΠΟΝΟΣ,ΚΟΙΜΑΜΑΙ ΤΟ ΑΝΩΤΕΡΟ 4 ΩΡΕΣ ΤΟ 24ΩΡΟ Κ ΔΕΝ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΑΛΛΑΖΕΙ ΣΥΝΤΟΜΑ.ΑΝΙΓΟΥΕΙ,ΜΑΝΑ ΚΟΥΡΑΓΙΟ!


''εσείς κι εγώ...

όταν έχω εσένα μπορώ να βάψω με ασήμι τη σκουριά

μπορώ να κοιμηθώ με σιγουριά

να πιάσω με τα χέρια μου τους δράκους να σκοτώσω..''

Link to comment
Share on other sites

ΑΝΝΗ ΕΣΥ ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ??ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΗΓΑΙΝΟΥΝ ΚΑΛΑ!

ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ!

ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΙΝΑΙ ΣΠΟΥΔΑΙΟ ΠΡΑΓΜΑ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΣΦΑΛΗ ΟΤΑΝ ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ,ΜΠΡΑΒΟ.ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΠΟΣΟ ΠΛΗΡΩΝΕΤΑΙ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΓΙΑ ΔΥΟ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΝ ΩΡΑ?

ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΑΚΙΑ ΣΑΣ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΒΑΡΟΣ ΤΩΡΑ?Η Γ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑ ΙΔΙΑ ΚΙΛΑ ΕΔΩ ΚΑΙ 5 ΜΗΝΕΣ, Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΩ,ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΠΑΙΡΝΕΙ ΥΨΟΣ.ΓΕΝΙΚΑ ΕΧΕΙ ΑΛΛΑΞΕΙ ΠΟΛΥ ΤΟ ΣΩΜΑ ΤΗΣ ΑΠΟ ΤΑ ΔΥΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ,ΨΗΛΩΣΕ,ΑΔΥΝΑΤΙΣΕ,ΓΡΑΜΜΩΘΗΚΕ,ΑΛΛΟ ΠΑΙΔΙ,ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΙ ΕΣΑΣ?

ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ΔΥΣΚΟΛΑ,ΓΕΝΙΚΑ ΤΡΩΕΙ ΛΙΓΑ ΦΑΓΗΤΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΕΝΩ ΠΕΡΝΑΕΙ ΦΑΣΕΙΣ ΠΟΥ ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ ΤΡΩΕΙ ΜΟΝΟ ΑΓΓΟΥΡΙ ΟΛΗ ΜΕΡΑ.

ΕΜΕΙΣ ΑΛΛΑΞΑΜΕ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΓΙΑΤΙ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ ΜΕ ΔΥΟ ΠΑΙΔΙΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΑΞΙΔΙ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ,ΣΚΕΦΤΟΜΑΣΤΑΝ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΤΑΝ ΑΡΡΩΣΤΑΙΝΟΥΝ Κ ΤΑ ΔΥΟ,ΕΙΝΑΙ Κ ΤΑ ΕΞΟΔΑ,ΕΤΥΧΕ ΝΑ ΜΗ ΜΠΟΡΕΙ Κ Η ΠΡΩΤΗ ΜΑΣ ΓΙΑΤΡΟΣ ΝΑ ΔΕΧΕΤΑΙ ΑΣΘΕΝΕΙΣ ΓΙΑ ΕΝΑ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΚΙ ΕΤΣΙ ΠΗΡΑΜΕ ΤΗ ΜΕΓΑΛΗ ΑΠΟΦΑΣΗ ΠΡΙΝ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ Η ΜΠΙΜΠΑ ΤΑ ΕΜΒΟΛΙΑ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΗΤΑΝ ΣΩΣΤΗ ΑΠΟΦΑΣΗ,ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΤΗΝ ΑΝΗΣΥΧΙΑ ΜΟΥ,ΑΝ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΟΚ Κ Ο ΝΕΟΣ,ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ.ΕΧΕΙ ΑΛΛΑΞΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΑΣ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ?

ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΤΡΕΛΕΝΕΤΑΙ ΓΙΑ ΜΠΑΛΑ Κ ΒΙΒΛΙΑ,ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΜΑΣ ΚΥΝΗΓΑΕΙ ΕΙΤΕ ΜΕ ΕΝΑ ΒΙΒΛΙΟ ΛΕΓΟΝΤΑΣ"ΒΑΒΑΣΕ ΕΓΙΟ,ΤΙ ΛΕΕΙ ΕΓΙΟ??",ΕΙΤΕ ΜΕ ΜΙΑ ΜΠΑΛΑ,"ΠΑΙΤΣΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΜΠΑΑΑΛΑ?".ΚΑΙ ΑΛΛΟΙΜΟΝΟ ΣΕ ΟΠΟΙΟΝ ΠΕΙ ΟΧΙ,ΘΑ ΤΟ ΠΛΗΡΩΣΕΙ ΑΚΡΙΒΑ. ΜΕ ΓΚΡΙΝΙΑ.ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΑΝΤΙΔΡΑ ΜΕ ΤΗ ΜΠΕΜΠΑ,ΑΛΛΑ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΠΕΘΑΝΕΙ ΣΤΗ ΓΚΡΙΝΙΑ.ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΗΣ ΚΑΘΕΤΑΙ ΓΚΡΙΝΙΑΖΕΙ,ΧΤΥΠΙΕΤΑΙ,ΤΑ ΣΠΑΕΙ.ΕΣΑΣ ΓΚΡΙΝΙΑΖΟΥΝ ΕΤΣΙ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ?ΠΕΙΤΕ!


''εσείς κι εγώ...

όταν έχω εσένα μπορώ να βάψω με ασήμι τη σκουριά

μπορώ να κοιμηθώ με σιγουριά

να πιάσω με τα χέρια μου τους δράκους να σκοτώσω..''

Link to comment
Share on other sites

ΒΑΣΩ ΜΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΤΕ ΠΩΣ ΘΑ ΑΝΤΙΔΡΑΣΕΙ Η Ρ. ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ,ΑΛΛΑ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΑΝ ΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΤΩΡΑ ΔΥΣΚΟΛΟ,ΤΟΤΕ ΘΑ ΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΑΚΟΜΑ,ΣΥΝΗΘΩΣ ΕΤΣΙ ΓΙΝΕΤΑΙ,ΔΕ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΦΕΥΓΟΥΝ Κ ΝΑ ΧΑΝΟΥΝ ΤΗ ΔΡΑΣΗ,ΝΑ ΑΦΗΝΟΥΝ ΠΙΣΩ ΤΗ ΜΑΜΑ ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ.Η ΓΕΩΡΓΙΑ ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΝΑ ΜΕ ΑΠΟΧΩΡΙΣΤΕΙ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΕ ΒΟΛΤΑ,Κ ΜΑΛΙΣΤΑ ΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΠΟΛΥ ΣΥΧΝΑ,ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΘΕ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΤΗΝ ΕΠΑΙΡΝΕ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΤΗΣ Κ ΤΗΝ ΠΗΓΑΙΝΕ ΣΕ ΜΕΡΗ ΠΟΥ ΤΗΣ ΑΡΕΣΑΝ,ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ,ΣΕ ΣΠΙΤΙΑ ΦΙΛΩΝ ΜΕ ΠΑΙΔΑΚΙΑ-ΜΕ ΜΕΓΑΛΗ ΠΡΟΣΟΧΗ ΒΕΒΑΙΑ ΑΥΤΟ,ΣΤΗΝ ΠΑΙΔΙΚΗ ΧΑΡΑ ΚΤΛ,ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΟΦΟΡΤΙΖΕΤΑΙ ΛΙΓΑΚΙ Κ ΛΕΙΤΟΥΡΓΗΣΕ,ΟΠΟΤΕ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΑΥΤΟ,ΝΑ ΤΗΝ ΔΕΛΕΑΣΕΤΕ ΕΤΣΙ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΠΕΤΥΧΕΤΕ ΤΟ ΣΤΟΧΟ ΣΑΣ.ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΣΤΗΚΕ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΕΠΕΣΤΡΕΨΑ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΧΟΥΜΕ ΑΦΗΣΕΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΑΛΛΟΝ ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΩΡΕΣ Κ ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΗΣΑ,ΟΠΟΤΕ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΩ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ.ΘΑ ΤΑ ΒΡΕΙΤΕ ΟΜΩΣ ΑΥΤΑ,ΝΑ ΤΗΣ ΔΩΣΕΤΕ ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΠΡΟΣΑΡΜΟΣΤΕΙ ΑΝ ΤΟΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ Κ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ,ΘΑ ΔΕΙΣ.

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ ΤΟΥΑΛΕΤΑΣ ΜΗΠΩΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΕΤΟΙΜΗ Η ΖΟΥΖΟΥ Κ ΤΑΛΑΙΠΩΡΕΙΣΤΕ ΑΔΙΚΑ?ΔΕ ΡΩΤΑΣ ΜΙΑ ΤΟΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ,ΝΑ ΕΠΙΜΕΙΝΕΙΣ ΜΕ ΥΠΟΜΟΝΗ Η ΝΑ ΤΟ ΑΦΗΣΕΤΕ ΓΙΑ ΕΝΑ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΕΛΕΓΧΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΟΥΣ. ΣΦΙΓΚΤΗΡΕΣ?ΑΧ,ΚΟΥΡΑΓΙΟ!


''εσείς κι εγώ...

όταν έχω εσένα μπορώ να βάψω με ασήμι τη σκουριά

μπορώ να κοιμηθώ με σιγουριά

να πιάσω με τα χέρια μου τους δράκους να σκοτώσω..''

Link to comment
Share on other sites

Η ΓΕΩΡΓΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΞΑΠΛΩΣΕ ΔΙΠΛΑ ΣΤΗ ΜΙΚΡΗ,Η ΟΠΟΙΑ ΤΗΣ ΧΑΜΟΓΕΛΑΣΕ ΤΡΕΛΑ, ΜΕ ΚΟΙΤΑΞΕ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΛΟ ΧΑΡΑ"ΓΑΠΑΕΙ ΜΕΝΑ" ΚΙ ΕΓΩ ΕΛΙΩΣΑ..ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΜΕ ΚΑΝΟΥΝ ΝΑ ΞΕΠΕΡΝΑΩ ΚΑΘΕ ΔΥΣΚΟΛΙΑ,ΟΠΩΣ ΠΧ ΑΡΓΟΤΕΡΑ, ΠΟΥ ΚΟΙΜΙΣΑ ΤΗ ΜΠΕΜΠΑ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΟΥ ΕΝΩ ΕΠΑΙΖΑ ΜΠΑΛΑ ΜΕ ΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΔΕΝ ΕΠΑΙΖΑ ΟΥΡΛΙΑΖΕ Κ ΤΗΝ ΤΑΡΑΖΕ.ΚΟΥΛ!

Κ ΓΙΑ ΝΑ ΓΕΛΑΣΕΤΕ,ΧΘΕΣ ΕΔΩΣΑ ΤΗ ΜΠΕΜΠΑ ΣΤΟΝ Α. Ο ΟΠΟΙΟΣ ΚΑΘΟΤΑΝ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΠΟΥ ΘΗΛΑΖΟΥΜΕ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΦΟΡΑΕΙ ΜΠΛΟΥΖΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΦΕΡΩ ΤΗΝ ΨΕΥΤΟΘΗΛΗ ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΠΕΙΝΑΕΙ,ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΦΑΕΙ ΚΑΙ Η Γ.ΠΗΓΕ ΔΙΠΛΑ ΤΟΥ ΚΟΙΤΑΖΟΝΤΑΣ ΟΛΟ ΑΠΟΡΙΑ ΜΙΑ ΕΜΕΝΑ Κ ΜΙΑ ΤΟ ΜΠΑΜΠΑ ΤΗΣ Κ ΑΦΟΥ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕ ΤΗ ΘΗΛΗ ΤΟΥ Κ ΤΟ ΣΚΕΦΤΗΚΕ ΛΙΓΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΕΙΠΕ ΣΤΟ ΜΠΑΜΠΑ ΤΗΣ"ΟΧΙ ΜΠΟΕΙΣ ΔΩΣΕΙΣ ΜΠΙΜΠΑ ΚΑΚΙ,ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΗ ΚΟΜΑ"=ΔΕ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΔΩΣΕΙΣ ΕΣΥ ΣΤΗ ΜΠΕΜΠΑ ΓΑΛΑΤΑΚΙ,ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΗ( Η ΘΗΛΗ ΣΟΥ) ΑΚΟΜΑ!!!

ΚΙ ΕΡΧΕΤΑΙ Η ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΘΗΛΑΖΟΥΜΕ ΚΑΙ ΒΑΖΕΙ ΤΗ ΜΟΥΣΟΥΔΙΤΣΑ ΤΗΣ ΚΟΝΤΑ,ΔΙΠΛΑ ΣΤΗΣ ΜΠΕΜΠΑΣ Κ ΜΕ ΚΟΙΤΑΖΕΙ ΜΕ ΕΝΑ ΥΦΟΣ ΤΥΠΟΥ ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΗ ΚΙ ΟΧΙ ΕΓΩ,ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΤΗ ΡΩΤΗΣΑ ΑΝ ΘΑ ΗΘΕΛΕ ΚΙ ΑΥΤΗ ΝΑ ΘΗΛΑΖΕΙ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΛΟ ΠΑΡΑΠΟΝΟ"ΝΑΙ ΜΑΜΑ ΜΟΥ" Κ ΡΑΓΙΣΕ Η ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ,ΤΗΣ ΕΞΗΓΗΣΑ,ΤΗΣ ΕΔΕΙΞΑ ΦΩΤΟ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΘΗΛΑΖΑ ΕΚΕΙΝΗ,ΑΛΛΑ ΤΗΣ ΚΟΣΤΙΖΕΙ...

ΕΧΕΙ ΑΛΛΑΞΕΙ Η ΖΩΗ ΤΗΣ ΟΣΟ ΚΙ ΑΝ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΜΑΖΙ Κ ΝΑ ΠΕΡΝΑΕΙ ΚΑΛΑ,ΝΑ ΤΗΣ ΑΦΙΕΡΩΝΟΥΜΕ ΧΡΟΝΟ Κ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΟΤΗΤΑ,ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΣΤΙΓΜΕΣ ΠΟΥ ΤΗΝ ΑΚΟΥΕΙ ΛΙΓΟ.ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΘΕΤΩ ΚΑΙ ΟΡΙΑ,ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΣΥΓΚΡΟΥΣΕΙΣ.ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΟΤΑΝ ΘΥΜΩΝΕΙ ΛΕΕΙ "ΝΤΑ ΜΑΜΑ"ΚΑΙ"ΦΥΓΕ ΜΠΑΜΠΑ",ΕΝΩ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΧΟΥΜΕ ΧΤΥΠΗΣΕΙ Κ ΤΡΕΛΕΝΟΜΑΙ..

ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ,ΣΥΓΧΩΡΕΣΤΕ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΤΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΣΤ,ΕΙΝΑΙ ΛΟΓΩ ΚΙΝΗΤΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΥ ΕΙΠΑ,ΕΙΧΑ ΑΙΩΝΕς ΝΑ ΜΠΩ.ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΣΑς ΚΟΥΡΑΣΑ ΠΟΛΥΜΝΑ ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΑ ΚΑΤΙ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΤΑ ΞΑΝΑΠΟΥΜΕ!

ΦΙΛΙΑ!


''εσείς κι εγώ...

όταν έχω εσένα μπορώ να βάψω με ασήμι τη σκουριά

μπορώ να κοιμηθώ με σιγουριά

να πιάσω με τα χέρια μου τους δράκους να σκοτώσω..''

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μαρακι -ατλαντις μας περιγραφεις πολυ αναλυτικα την καθημερινοτητα σας κ καταλαβαινουμε οτι υπάρχουν πολλες ομορφες αλλα κ δυσκολες στιγμες. Τι αλλο ν απω κουραγιο ισως τα δυσκολα περασανε.

ευτυχως που συνηλθε η μικρη σου.

:confused::confused::confused:Ηθελα να ρωτησω εσενα και την Τανια που κάνατε απευθειας καισαρικη:1) Πως εγινε με το γάλα?? Αργησε να κατέβει???? Απο ποια μερα καταλάβατε πραγματι οτι εχετε αρκετο γάλα??

2)Σε ποσες ωρες μετα την καισαρικη ησασταν σε θεση να θηλασετε το παιδι?? Σε ποια σταση?????

Αν δειτε την ερωτηση μου θα με βοηθουσε να μου απαντησετε. Μαλλον και εγω για απευθειας καισαρικη θα παω λογω της πρωτης.

Link to comment
Share on other sites

Εγω δυστυχως για μια εβδομαδα θα ειμαι συνεχεια σπιτι δηλ κρεβατι κ θα γυροφερνω στο σπιτι . Και αυτο γιατι προχτες την ημερα που τελειωσαμε τις διακοπές μας με το πατησαμε σπιτι ειχα πονο στη κοιλια και λιγο αιματακι.

Ο γιατρος ωστοσο δεν διεκρινε τιπτα ανησυχιτικο στον υπερυχο ουτε αποκόλληση ουτε τιποτα άλλο.κα το μωρο ειναι πολυ καλα ευτυχως:P- προληπτικα ομως θα μεινω μεσα.:(

Αυτο βεβαια μ δημιουργει κάποιο προβληματακι γιατι ειναι πάνω που θα ξεκινουσα τα μαθηματα μου με τα παιδια. Εν τω μεταξυ δεν το εχω ανακοινωσει στους γονεις των μαθητων μ για την εγκυμοσυνη τωρα ετοιμαζομουν να τοκανω και δεν ξερω πως να το χειριστω τωρα. Ελπίζω να μην εχω προβλημα.

Βλεπεις εχω πολυ αναγκη να δουλέψω(οικονομικα εννοω) δε μας παιρνει να πάει κατι στραβα:(:(:(

Link to comment
Share on other sites

έχω πολύ καιρό να μπω και χαίρομαι πολύ που είσαστε όλες καλά.

Κι εμείς είμαστε πολύ καλά, μιλάμε πολύ, ετοιμαζόμαστε για τον παιδικό καθαρίσαμε εδώ και 2 μήνες περίπου πάρα πολύ εύκολα και από τη νυχτερινή πάνα. Νομίζω ότι έχει να κάνει καθαρά με το πότε θα είναι έτοιμο το παιδί.

Κατά τα άλλα δουλειά και πήξιμο.....

Ανυπομονώ για τον παιδικό....


an1cHjB0g410010NDc3MTRkfDQ1MzIwNjkyanBhfG15IGxpdHRsZSBhbmdlbCBpcw.gif
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κι απο εμας!

Τουλαχιστον αλλαξαμε σελιδα κατι ειναι και αυτο!

ΜΑρια χαρηκα πολυ που μαθαμε νεα σας! Ευχομαι ολοψυχα να αρχιζεις να κοιμασαι λιγο παραπανω σιγα σιγα!!!

Βασιλικη ξεκουρασου οσο μπορείς! Ακολουθησε τις οδηγιες του γιατρου σου και ολα θα πανε καλα!

Σχετικα με τον θηλασμο, εγω την θηλασα μιση ωρα αφου βγηκα απο το χειρουργειο, ημουν πολυ καλα σε αντιθεση με την πρωτη φορα που ημουν σε νιρβανα. Το μωρο επιασε αμεσως και ετσι δνε ταλαιπωρηθηκαμε. Το γαλα κατεβαινει συνηως το τριτο 24ωρο ομως μεχρι τοτε υπάρχει το πρωτογαλα. Να σου πω την αληθεια δεν ασχοληθηκα καθολου με το αν εχω γαλα η οχι, αφου επιασε αμεσως και εκανε τις θηλαστικες κινησεις ηξερα οτι θα τα πηγαινα καλα! Στην κλινικη της δινανε και λιγο συμπληρωμα αλλα την ειχα οσο μπορουσα στο στηθος, με τις ωρες!

Εμεις τωρα ειμαστε σε φαση αποσυνθεσης, εγω δλδ αφου τα κοριτσακια μου αποφασισαν να με ξεκανουν. Η ικρη εχει μπερδεψει τη μερα με τη νυχτα , κοιμαται ολη την ημερα και κατα τις μια το βραδυ ανοιγει το ματι και κλεινει λιγο πριν ξυπνησει η θεοδωρα. Εγω την υπολοιπη μερα σερνω το κορμι μου προσπαθονταςα να ανταπεξελθω στο σπιτι και στις αναγκες των κοριτσιων. Η θεοδωρα δεν εχει σταθερη συμπεριφορα ενω δεν θελει να φευγω απο την αλλη δε με θελει κι ολας, με χτυπαει, τσιριζει συνεχως και οταν θηλαζω παντα κατι ζηταει με αποτελεσμα να επικρατει ενας πανικος, αφου δεν μπορω αμεσα να ικανοποιησω την αναγκη της ! Φωναζω και γω και μετα το μετανιωνω αλλα που θα παει θα την βρουμε την ακρη! Σημερα αλλαξα την ωρα μπανιου στην μικρη μπας και γινει κανα θαυμα, τη μπανιαρισα τωρα το μεσημερι , για να δουμε!!

Οι υπολοιπες ελπιζω να ειστε καλα κια να περνατε ομορφα!

Ιωαννα μου ευχαριστουμε και απο εδω για το πακετακι σου!


5Kiep3.png

hAk2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα μανίτσες μου!

Ήρθαμε και εμείς... μεγάλο σουξέ φέτος οι διακοπές μας.

Μαρία και Βασιλική μου πολύ χάρηκα που σας διάβασα. Ελπίζω όλα να πάνε πάντα δεξιά!

Σας θαυμάζω εσάς τις δευτερομανούλες, εγώ μάλλον δεν θα μπορούσα να τα καταφέρω με τίποτα! Και εγώ όπως τα λέει και το Μαράκι, πηγαίνω στα 36 και αν ποτέ το αποφασίσω για 2ο θα είναι μάλλον πολύ αργά.

Να σας ρωτήσω κάτι σχετικά με την κοινωνικότητα... πώς αντιμετωπίζουν τα παιδάκια σας τον κόσμο, δλδ τους γνωστούς, κάνουν ντροπές; σηκώνονται και φεύγουν; τί κάνουν όταν τους συστήνετε έναν ηλικιωμένο θείο-θεία; Σε πόσες ερωτήσεις τρίτων (εκτός από το πώς σε λένε) απαντάνε;

Κατά τ'άλλα ησυχία, επιστροφή στην καθημερινότητα, καλά τα περάσαμε, τώρα υπομονή άλλες 345 μέρες χαχαχα

Φιλάκια σε όλες!


GaiGp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα! Επιστρέψαμε εδώ και μια βδομάδα στην ρουτίνα μας κ τίποτα πιά δεν θυμίζει διακοπές... Περάσαμε πολύ όμορφα στην Κάρυστο με τους νονούς της κ τα δύο κοριτσάκια τους.

Μαράκι, πολύ χαρηκα που διάβασα νέα σου. Να είσαι πάντα καλά κ να χαίρεσαι τα αγγελούδια σου!

Ιωάννα μου, οπλα να πάνε τέλεια με την μικρούλα σας κ το νεφράκι της. Παρεπιπτόντως, ο αδερφός μου πρόσφατα ανακάλυψε ότι έχει ένα ατροφικό νεφρό που δεν λειτουργεί καθόλου. Εκείνα τα χρόνια δεν υπήρχαν υπέρηχοι φαίνεται. Ζει μια εντελώς φυσιολογική ζωή απλώς είχε κάτι ανεβασμένους δείκτες σε εξετάσεις κι έτσι το ανακάλυψε. Υποτίθεται ότι πρέπει να προσέχει λίγο την διατροφή του κ την πίεση του αίματος για να μην επιβαρύνει το άλλο. Κατά τ΄άλλα μια χαρά.

Βικάκι, όποιος μεγάλος κ να την ρωτήσει οτιδήποτε, ακόμα κ το όνομά της, δεν παίρνει καμμία απάντηση. Κρύβεται ανάμεσα στα πόδια μου κ στην καλύτερη ίσως ψιθυρίσει την απάντηση μέσα απ΄τα δόντια της κ σκάσει μισό ντροπαλό χαμόγελο. Θέλει αρκετή ώρα για να εξοικιωθεί κ λίγο να ξεντραπεί. Αν τολμήσουν κ την ακουμπήσουν δε, τραβιέται, κλαψουρίζει κι αν την φιλήσουν σκουπίζεται κιόλας. Το έχω δεχτεί πλέον ότι το παιδί μου είναι ντροπαλό. Κάποια στιγμή ίσως το ξεπεράσει... Το Λουσάκι τι κάνει; Πώς αντιμετωπίζει αντίστοιχες καταστάσεις;

Κατά τ΄άλλα καλά. Σήμερα γιορτάζει το Αθηνάκι μας αλλά δεν θα κάνουμε απολύτως τίποτα απ΄ότι φαίνεται.

Να ρωτήσω για την βραδυνή πάνα: της την έκοψα πριν καναδυό μήνες γιατί δεν την έβρεχε ποτέ. Ξαφνικά, το πρώτο βράδυ που γυρίσαμε από διακοπές μου βράχηκε για πρώτη φορά. Κλάμα και κακό! Της εξηγήσαμε οτι δεν πειράζει κλπ κ το ξεπεράσαμε. Το επόμενο βράδυ της φεύγουν σταγονίτσες, πάλι ξυπνάει κλαίγοντας, ευτυχώς μόνο βρακάκι αλλάξαμε κ οκ. Από τότε κάθε βράδυ ξυπνάει για τσίσα. Μέχρι τότε το πήγαινε σερί μέχρι το πρωί. Δεν αλλάξαμε τίποτα από διατροφή κ ώρα που πίνει το γάλα της κλπ. Εσάς ξυπνάνε την νύχτα ή το παίρνουν σερί μέχρι το πρωί;

Άντε καλή μας μέρα και καλό ΣΚ!


ZYoVp3.png

60gdp3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Μπήκαμε όλοι σε ρυθμούς δουλειάς και σχολείου μου φαίνεται και χαθήκαμε.....

Ελπίζω να είστε όλοι καλά....

Εμείς αρχίσαμε παιδικό σταθμό, καλά τα πάμε, στην αρχή ήταν λίγο περίεργα αλλά τώρα νομίζω είναι καλύτερα.....

Κατά τα άλλα, δύσκολα τα οικονομικά..... (τί πρωτότυπο!!!!) και η δουλειά έχει κόψει πολύ.....


an1cHjB0g410010NDc3MTRkfDQ1MzIwNjkyanBhfG15IGxpdHRsZSBhbmdlbCBpcw.gif
Link to comment
Share on other sites

Μανούλες μου!!!

Τί κάνετε; Μετά από τόοοοοοσο καιρό είδα φως και μπήκα! Χαίρομαι με τα νέα σας, όσες είστε ακόμη εδώ δλδ, και ελπίζω τώρα που φθινοπώριασε να τα λέμε συχνότερα!

Είμαστε καλά αυτές τις μέρες -ανέλπιστα καλά θα έλεγα- γιατί ξαφνικά ο Θ. ηρέμησε και κοιμάται σχετικά νωρίς! 9-9:30 έχει κοιμηθεί και νιώθουμε πως τον έχουμε στείλει να διανυκτερεύσει αλλού!!! Μέσα στη μέρα θα τις κάνει τις αταξίες του αλλά σε λογικά πλαίσια οπότε λέμε "Δόξα τω Θεώ" και ελπίζουμε να συνεχίσει! Είναι τεράστια ξεκούραση!

Η μπεμπούκα μας μεγαλώνει και ζωηρεύει, κουνιέται όλη μέρα και καμιά φορά με ξυπνάει κιόλας! Καμία σχέση με το μεγάλο της αδερφό που εντός, ήταν πιο ήσυχος -μας το φύλαγε για μετά! :D Εγώ έχω φουσκώσει αλλά ανακουφίστηκα πολύ με τη δροσιά και σιγά-σιγά ετοιμάζομαι μιας και μένουν 8 εβδομάδες πλέον. Ανυπομονώ να τη δω από τη μια και από την άλλη σκέφτομαι πως θα είναι δύσκολα τα πράγματα στην αρχή με τα δύο οπότε να απολαύσω τη φάση που έχω ένα μόνο εκτός!

Τάνια, μπράβο κορίτσι για την υπομονή και την αντοχή σου, σήμερα διάβασα και τα ευχάριστο του ύπνου στο fb και χάρηκα πάρα πολύ! Νομίζω πως η αρχή έγινε και θα συνεχίσετε έτσι!

Μαρία, εσύ όλο στα δύσκολα είσαι! :( Μπράβο και σε σένα για το κουράγιο σου και εύχομαι από εδώ και πέρα καλύτερα να πάνε όλα! Οι στιγμές χαράς όμως δε συγκρίνονται ε;!;

Η μάνα αντέχει σε όλες τις συνθήκες όπως βλέπω! Κομάντο και πρέπει να προετοιμάζομαι κι εγώ μου φαίνεται!

Βασιλική πώς είσαι; Δεν πιστεύω πως είναι κάτι σοβαρό, πες μας τα νέα σου όμως! Πώς τα πας γενικά;

Μαράκι, Βίκυ, Ελισάβετ φιλάκια στα μικρά σας!

Φιλάκια σε όλες σας και καλό φθινόπωρο!


jp0Lp3.png 1533345xcnw09g7xt.gifA0Yxp3.png
Link to comment
Share on other sites

ΝΑ'ΜΑΣΤΕ ΠΑΛΙ ΚΙ ΕΜΕΙΣ!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?

ΜΑΡΑΚΙ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ!ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ Κ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΝΑ ΕΙΝΑΙ!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΞΑΝΑΠΑΤΕ ΔΙΑΚΟΠΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ!ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΤΣΙΣΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ,ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΟ ΙΔΙΟ ΕΚΑΝΕ Κ Η ΓΕΩΡΓΙΑ,ΕΝΩ ΜΗΝΕΣ ΕΜΕΝΕ ΣΤΕΓΝΗ Κ ΚΟΙΜΟΤΑΝ ΜΕ ΤΟ ΒΡΑΚΑΚΙ,ΤΗΣ ΦΥΓΑΝΕ ΕΝΑ ΒΡΑΔΥ Κ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ.ΔΙΑΒΑΣΑ ΟΤΙ ΟΦΕΙΛΕΤΑΙ ΣΤΟ ΜΗ ΩΡΙΜΟ ΑΚΟΜΑ ΟΥΡΟΠ.ΤΩΡΑ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΦΟΡΑΤΕ ΠΑΝΑ Η ΒΡΑΚΑΚΙ?ΕΓΩ ΕΠΕΙΔΗ ΑΝ ΞΥΠΝΗΣΕΙ ΕΙΝΑΙ ΑΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΞΑΝΑΚΟΙΜΗΘΕΙ ΚΙ ΕΠΕΙΔΗ 4 ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΠΡΩΙ ΓΙΑ ΝΑ ΞΥΠΝΑΜΕ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ,ΤΗΣ ΞΑΝΑΦΟΡΕΣΑ ΠΑΝΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΘΑ ΔΟΚΙΜΑΣΟΥΜΕ ΑΡΓΟΤΕΡΑ.

ΒΑΣΩ ΚΑΤΣΕ ΣΤΑ ΑΥΓΑ ΣΟΥ,ΑΚΟΜΑ ΚΙ ΑΝ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΔΕ ΔΙΕΓΝΩΣΕ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ.ΠΡΟΣΕΞΕ ΠΟΛΥ,ΜΗ ΖΟΡΙΖΕΣΑΙ Κ ΜΗ ΣΗΚΩΝΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ ΠΟΥ ΝΑ ΖΥΓΙΖΕΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 3 ΚΙΛΑ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΜΟΙΡΑΣΜΕΝΑ,ΕΙΔΙΚΑ ΣΕ ΟΡΘΙΑ ΣΤΑΣΗ.ΞΕΚΟΥΡΑΣΟΥ ΚΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ Κ ΜΕ ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ,ΕΝΗΜΕΡΩΣΕ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ,ΣΤΕΙΛΕ ΤΗ ΜΙΚΡΗ ΣΤΗ ΓΙΑΓΙΑ ΤΗΣ ΓΙΑ ΛΙΓΕΣ ΩΡΕΣ Κ ΚΑΝΕ ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ,ΝΑ ΜΗ ΜΕΤΑΚΙΝΕΙΣΑΙ.

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΘΗΛΑΣΜΟ,ΚΙ ΕΓΩ ΘΗΛΑΣΑ ΑΜΕΣΩΣ,ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΕΠΑΦΗ, ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΑΝΑΝΗΨΗΣ.ΕΛΠΙΖΩ ΠΩΣ ΟΛΕΣ ΟΙ ΜΑΙΕΣ ΤΟ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΟΥΝ ΠΙΑ,ΑΛΛΑ ΕΣΥ ΔΗΛΩΣΕ ΕΞ'ΑΡΧΗΣ ΚΑΙ ΑΠΟΦΑΣΙΣΤΙΚΑ ΟΤΙ ΘΑ ΘΗΛΑΣΕΙΣ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ,ΩΣΤΕ ΝΑ ΜΗ ΣΟΥ ΦΕΡΟΥΝ ΑΝΤΙΡΡΗΣΗ.ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΟΣΑ ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ,ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΒΗΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΠΙΤΥΧΕΙ Ο ΘΗΛΑΣΜΟΣ.ΑΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ Κ ΤΗ ΒΑΖΕΙΣ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΣΥΝΕΧΕΙΑ,ΣΕ ΚΑΘΕ ΓΕΥΜΑ Κ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΗΣΥΧΗ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΤΕ.ΕΓΩ ΤΗΝ ΕΒΑΖΑ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ,ΣΤΗΝ ΚΛΑΣΣΙΚΗ ΣΤΑΣΗ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΕΚΛΑΙΓΕ,ΑΝ ΓΚΡΙΝΙΑΖΕ ΜΕΤΑ ΕΠΙΝΕ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑ,ΑΝ ΟΧΙ ΤΗΝ ΑΦΗΝΑ,ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΞΑΝΑΓΚΡΙΝΙΑΖΕ ΤΗΝ ΕΒΑΖΑ ΠΑΛΙ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ.


''εσείς κι εγώ...

όταν έχω εσένα μπορώ να βάψω με ασήμι τη σκουριά

μπορώ να κοιμηθώ με σιγουριά

να πιάσω με τα χέρια μου τους δράκους να σκοτώσω..''

Link to comment
Share on other sites

ΕΜΠΙΣΤΕΥΣΟΥ ΤΟ ΜΩΡΟ,ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕ ΤΟ,ΑΥΤΟ ΞΕΡΕΙ ΤΙ ΚΑΝΕΙ,ΜΗΝ ΑΚΟΥΣ ΚΑΝΕΝΑΝ ΑΣΧΕΤΟ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΚΥΛΗΣΟΥΝ ΟΜΑΛΑ ΑΝ ΤΟ ΘΕΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ.ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΗΤΑΝ Η ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΠΕΙΣΜΩΣΑ ΕΤΣΙ,ΞΑΝΑ-ΔΙΑΒΑΣΑ ΠΟΛΥ ΣΧΕΤΙΚΑ,ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΤΟΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΚΑΙΡΟ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΚΑΙ ΕΛΕΓΑ ΔΥΝΑΤΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ-ΜΠΕΜΠΑ "ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ" ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑΜΕ,ΠΑΡ'ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΔΥΣΚΟΛΙΕΣ.

ΕΠΕΙΔΗ ΕΚΑΝΕ ΙΚΤΕΡΟ ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΠΑΠΙΑ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΔΙΝΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΗΜΑΣΤΑΝ ΣΤΗΝ ΚΛΙΝΙΚΗ,ΓΙΑ ΝΑ ΕΝΥΔΑΤΩΝΕΤΑΙ ΚΑΛΑ,ΑΛΛΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΟΤΙ ΔΕ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ.ΤΟ ΓΑΛΑ ΕΡΧΕΤΑΙ ΣΤΑΔΙΑΚΑ,ΑΡΧΙΚΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟΓΑΛΑ,ΤΟ ΜΕΤΑΒΑΤΙΚΟ ΜΕΤΑ ΤΟ ΤΡΙΤΟ 24ΩΡΟ ΚΑΙ ΤΟ ΩΡΙΜΟ ΜΕΤΑ ΤΗΝ 7Η ΜΕΡΑ,ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΝ ΔΩΣΕΙΣ ΤΟ ΚΑΤΑΛΛΗΛΟ ΕΡΕΘΙΣΜΑ,ΑΝ ΒΑΖΕΙΣ ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ.ΣΤΑ ΛΕΩ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΓΙΑΤΙ ΘΥΜΑΜΑΙ ΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕΣ ΣΤΗ ΡΑΦΑΗΛΙΑ,ΚΙ ΕΠΕΙΔΗ ΚΙ ΕΓΩ ΣΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΕΚΑΝΑ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΛΟΓΩ ΚΑΚΗΣ ΚΑΘΟΔΗΓΗΣΗΣ ΔΕΝ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΝΑ ΘΗΛΑΣΩ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΤΡΙΤΟ ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ,ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΤΗΝ ΑΓΩΝΙΑ ΣΟΥ ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΜΙΑ ΑΓΩΝΙΑ,ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΤΕ,ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ!ΔΕ ΘΥΜΑΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΙΣ ΘΗΛΕΣ,Ε?ΘΥΜΩΝΩ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ,ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΩΣΤΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ Κ ΚΑΘΟΔΗΓΗΣΗ ΔΥΣΤΥΧΩΣ,ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑΝ ΟΛΑ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΝΑ ΠΙΝΟΥΝ ΤΟ ΓΑΛΑΤΑΚΙ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ ΤΟΥΣ,ΓΙΑ ΟΛΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΛΥΣΕΙΣ,ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΟΙ ΜΑΙΕΣ,ΟΙ ΜΑΙΕΥΤΗΡΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΙ ΕΙΤΕ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΝ,ΕΙΤΕ ΔΕ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΟΥΝ ΤΙΣ ΝΕΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ.ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΜΑ...ΓΙΑ ΤΟ ΠΙΟ ΑΠΛΟ ΠΡΑΓΜΑ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ..


''εσείς κι εγώ...

όταν έχω εσένα μπορώ να βάψω με ασήμι τη σκουριά

μπορώ να κοιμηθώ με σιγουριά

να πιάσω με τα χέρια μου τους δράκους να σκοτώσω..''

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...