Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Μάϊος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

Βγάζουμε και το δεύτερο δοντάκι μας κάτω δίπλα στο πρώτο.

Κλείσαμε και ημερομηνία για βάπτιση 26 ιουνίου και τώρα θα αρχίσω το ψάξιμο.

Ευτυχώς την πέμπτη άρχισε η ανακαίνιση και εχω βάλει κάποια πράγματα σε σειρά αν και τα απογεύματα όλα είναι κλεισμένα με ραντεβου για πλακάκια, είδη υγιεινής και κουζίνα οπότε το βράδυ πέφτω συνήθως μαζί με την μικρή.

Δεν θυμάμαι τίποτα άλλο να σας πω. Σας σκέφτομαι όμως πολύ και θα βρω χρόνο να διαβάσω τα προηγούμενα. Πολλά φιλιά

Irene μου περαστικά σας και κυρίως με το καλό κουκλίτσες η βάπτισή σας!!! :))) Και κουράγιο και καλή δύναμη με την ανακαίνιση... Τουλάχιστον όμως είναι δημιουργική κούραση χιχιχι

καλησπερα κοριτσια...

ακομη Αθηνα ειμαι,αυριο φευγω να παω στο κοριτσακι μου που μου ελειψε αλλα τελικα δεν στεναχωρηθηκα οσο νομιζα.Ισως γιατι ηξερα οτι την αφηνω στα καλα χερια του μπαμπα και της γιαγιας της...της οποιας εχω απολυτη εμπιστοσυνη.Κι επισης στα τηλεφωνηματα μου μαθαινα για ενα παιδι χαρουμενο που ετρωγε και κοιμοταν καλα...οποτε δεν ενιωσα ασχημα!!!

Αυριο θα το πιασω στα χερια μου και θα το αγκαλιαζω και θα το μυριζω ολη μερα λεμε..

Γνωρισα απο μκοντα και την Μπουμπουκα αλλα και κατι αλλες φιλες απο το καφε των Αγωνιων και περασαμε τελειαααααααα...μακαρι να γνωριζα κι εσας.Ισως την επομενη φορα να καταφερω να σας δω!!

Καλώς γύρισες στην Πηνελόπη σου marsolan!! Μπράβο στη ΔΕΣΠΟΙΝΙΔΑ Πηνελόπη που ήταν χαρουμενάκι! :)

Μακάρι να σε γνωριζαμε κι εμείς από κοντά! Την επόμενη φορά που θα κατέβεις να μας το πεις να το κανονίσουμε να συναντηθούμε όλες μαζί!!

Γεια σας, γεια σας, γεια σας

Ευχαριστούμε Ριτακι για τις ευχές, με το καλό και στα δικά σας.

Καλά όχι επειδή είναι ανίψια μου άλλα ήταν μια ΚΟΥΚΛΑΑΑΑΑΑ.

και το όνομα αυτής.... ΕΜΜΈΛΕΙΑ :D (απίστευτο όνομα εεεε)

Είμαι μέσα για συνάντηση:D

Πεντατέέέέλειο το ονοματάκι της μικρής!!! Να την χαίρεστε Αννίκο μου πάντα ευτυχισμένη και χαρούμενη! :)


H7fep3.png

vkBmp3.png

4yGBp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 16,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • rita__ki

    3184

  • fairymummy

    2682

  • natasa133

    1469

  • THENA

    1188

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Και μιας και είμαι μόνη μου ξενύχτησα γιατί παιδεύομαι με την εγκατάσταση ενός προγράμματος ας συνεχίσω.... χιχιχιχι (ευτυχώς ο αντρούλης μου έπεσε ξερός από την κούραση και δε με ψάχνει.... :mrgreen:) Ο Γιάνναρος ξυπνάει πού και πού αλλά λίγο αγκαλίτσα και νάνι νάνι πάλι...

Κορίτσια δε μου φτάναν όλα, έχω και τρελές αυπνίες τις τελευταίες τρεις-τέσσερις μέρες λέμε... στο πατρικό μου ξενύχτησα διαβάζοντας το νησί αφού δεν είχα νετ... :rolleyes::rolleyes: δεν πάω καλά σας λέωωωωωω.... :mrgreen:

κ τωρα τα ευχαριστα νεα................

φιλες μου μας πηρε ο παπαΝικολας απτην εκλησια κ ΠΡΩΤΟΜΑΓΙΑ 12.00 βαφτιζω τον γιο μου .............!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ειμαι οχι απλα χαρουμενη αλλα συγκινημενη !!!!!!!!!

[/color]

ritaaaaaa_kiiiiiii Αχ αχ αχ!!! Κι εγώ συγκινήθηκα!! Με το καλό κοριτσάρα μου να έρθει η τέλεια αυτή μέρα για σας και το Γιώργη!!! :)

Καλά είναι απίστευτος στο βίντεο!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen: και οι φωτό πολύ όμορφες...αχ μεγάλωσε κι ο Γιώργης!!! Θα τα πούμε όμως κι από κοντά! ;) ;)

[Thena θα το συνηθισεις το μη υδραυλικο!Εγω σε τετοιο εμαθα οδηγηση και μαλιστα station wagon!Εγινα εξπερ στο παρκαρισμα (αλλα τα μπρατσα δεν εσφιξαν!)

Thenaκι καλοτάξιδο το νέο αυτοκινητάκι!!! :cool:

sue μου κι εγώ σε station wagon έμαθα οδήγηση... Volkswagen Passat station wagon του '90 και χωρίς υδραυλικό εννοείται...:o πωπω τι μου θύμισες τώρα!!! :D

Ο γιος μου εχτες με ειδε στις 9 το βραδυ απο το πρωι, γιατι ειχα παει για κατι ψωνια, και ενω γελασε και χαρηκε μολις με ειδε, τον παιρνω αγκαλια του μιλαω κι αυτος δεν με κοιταγε στα ματια, αλλα κοιταγε απο πισω μου το καδρο...Αδιαφορια μιλαμε...Οταν ερχεται ο μπαμπας του κανει χαρες και αν δεν τον παρει αμεσως αγκαλια γκρινιαζει!!! Γενικα εχει μια αδυναμια στους αντρες! Ειδικα με τον πατερα μου λιγωνεται...Μπορει να ειμαστε ολοι γυρω του και μολις δει τον παππου του σηκωνει τα χερακια του και κανει οτι κλαιει για να τον παρει αγκαλια!!! Κι εγω με τη μανα μου που ειμαστε περισσοτερες ωρες μαζι του χ@σμενες!!! Καταλαβες?? Δεν ζηλευω, παραπονιεμαι λιγο....[/font][/color]

χαχαχα sue μου μια από τα ίδια θα έλεγα κι εμείς!! δε φαντάζεσαι πώς κάνει ο ατιμούλης μόλις δει το μπαμπά του!!! και το χαζοπούλι εγώ και να έχω θυμώσει στον Κων/νο μου φεύγουν όλα και τα ξεχνάω μόλις δω το ζουζούνι μου να λιώνει έτσι... με πιάνουν οι συγκινήσεις... είναι δύο εναντίον μιας! Κατάλαβες! Τι να κάνω... lol lol

Πάντως η αλήθεια είναι ότι είναι λογικό βρε κορίτσια λιγάκι εμάς να μας φέρονται διαφορετικά... σ' εμας θα γκρινιάξουν όταν πονάνε... τι να του πει τώρα του πατέρα του; θα του κάνει παιχνίδια και γελάκια και μετά θα γυρίσει σε μένα ν' ασχοληθούμε επί της ουσίας με αυτά που τον απασχολούν... χαχαχα σ' εμας τα καημένα λένε τον πόνο τους....

ναι! ναι! έχω λαλήσει το ξέρω... :mrgreen::mrgreen:

Σε αυτό που έχω καταλήξει είναι ότι στο τραπέζι θα βάλω γλαστράκια με μαργαρίτες φούξια αν υπάρχουν γιατί δεν την κατέχω την κηπουρική. Σκέφτομαι να πάρω και κάποιον να απασχολήσει τα παιδάκια στην ταβέρνα θα δούμε βέβαια υπό σκέψη είμαι ακόμα. Το μόνο που έχω καταλήξει είναι ότι θα πάρω μπομπονιέρες τσαντούλες που μου αρέσουν πάρα πολύ και επειδή είναι πολύ ακριβές ψάχνω την πιο φτηνή. και οι μολυβοθήκες για τα παιδάκια μου αρέσει πολύ σαν ιδέα. Μίλησα πολύ σταματήστε με.

xainti μου αρέσει πάρα πολύ η ιδέα για τα γλαστράκια!! Πραγματικά τη βρίσκω απίθανη!!! :) :) Και συμφωνώ με τη sue πως δεν είναι τόόόόσο δύσκολο :)

Κι οι τσαντούλες για κοριτσάκι είναι πολύ κομψές! ;) Τις έβλεπα όταν έψαχνα ιδέες και ζήλευα! Κι οι μολυβοθήκες είναι σταθερή αξία ;)

Και κάτι ακόμα...

Μίλησα πολύ σταματήστε με.
:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

νομίζω μετά και την αποψινή μου λογοδιάρροια δε γίνεται.. δε δύναται... να ξαναπεί καμιά σας κάτι τέτοιο... :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:


H7fep3.png

vkBmp3.png

4yGBp3.png

Link to comment
Share on other sites

αν εχει γραψει οκ αλλα μερες τωρα αναρωτιεμαι...

η Μαιρουλα που ειναι???

εσεις που εχετε επαφη μεσω facebook την βλεπετε???

Κι εγώ την ψάχνω τη Maroyla :(:( Θέλω να ελπίζω ότι όλα είναι καλά!!! Σε σκεφτόμαστε ομορφούλα!!!

Εμεις ειμαστε μια χαρουλα, ο Νικολας μου μεσα σε 3 μερες μπουσουλησε, σηκωνεται απο ξαπλα καθηστος και ορθιος στο παρκο. Κατεβασαμε λοιπον το στρωμα στην κουνια και τελειωσε η περιοδος χαρητος για τη μεση της μαμας........

Περιεργη η βδομαδα που περασε, στη κυριολεξια δεν μου εφταναν οι ωρες, εκανε και μια επεμβαση η κυρια που με βοηθαει στο σπιτι οποτε για ενα μηνα τουλαχιστον ολα μονη μου......

Το 8ωρο στη δουλεια δεν με πειραξε οσο περιμενα, οταν γυριζω ομως δεν θελω να κανω τιποτα αλλο απο αγκαλιτσες με το μπουμπουκι μου.....

:)

Για τη συναντηση θα ηθελα πολυ να ερθω αλλα εχουμε ενα θεματακι με το αυτοκινητο(κλαιμε πολυ) και ειναι λιγο μακρια το metro mall, ομως δεν θελω να αλλαξεται μερος για εμενα γιατι δεν ειμαι σιγουρη, κανονιστε εσεις και ισως τα καταφερω.

Μπράβοοοοοο στο Νικόλα!!! :) :) :) Κι εγώ μόνο αγκαλίτσες θα ήθελα... :) Εδώ και από το σπίτι που δουλεύω και δε του δίνω όση ποιοτική σημασία θα ήθελα μόλις τελειώσω δε θέλω να κάνω ούτε δουλειές ούτε μαγειρέματα παρά μόνο να ζουζουνέψουμε!! (βέβαια δε γίνεται πάντα έτσι...:?)

Μακάρι να τα καταφέρεις να έρθειςΕλενάκι! Έχετε δοκιμάσει στο αυτοκίνητο να του βάζετε παιχνιδάκια και τα σχετικά; ή να τον έχεις μόλις ταίσει και να γλαρώσει και να τον πάρει ο ύπνος ίσως; αν του τραγουδάς ενώ οδηγείς;

Κουράγιο με τη δουλειά... θα'ναι και ζόρικα αυτό το μήνα χωρίς βοήθεια αλλά θετική σκέψη κι όλα θα γίνουν!! :)

Φιλάκια fairymummy :) και σε όλες τις υπόλοιπες Μαγιομανούλες!

andith και naya23 και GeorginaSantorini και fairy baby και σε όποια άλλη μανούλα ξέχασα!!!


H7fep3.png

vkBmp3.png

4yGBp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα φιλες!!!!!!!!!!!!!

καλο μηνα!!!!!!!!!!!!

(δυσκολος μηνας αυτος που ξεκιναει για μενα.....ουφ κ ξανα ουφ)

pasxalitsa μεγεια τα δοντακια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

douar δεν παιζεσαι ................. εγραψες ιστορια ετες το βραδυ !:mrgreen::mrgreen:


88M1p3.pngycQap3.png
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΟ ΜΗΗΗΗΝΑΑΑΑΑ .....ΣΗΜΕΡΑ ΤΕΛΕΙΑ ΗΛΙΟΛΟΥΣΤΗ ΜΕΡΑ:-D

DOUAR ΕΔΟΣΕΣ ΡΕΣΤΑ ΣΤΟΥΣ ΜΟΝΟΛΟΓΟΥΣ ΣΟΥ:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΤΟ ΓΙΑΝΝΑΡΟ ....ΑΝΤΕ Κ ΤΑ ΜΕΣΑΝΥΧΤΑ ΤΑ ΞΑΝΑΛΕΣ:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

ΕΜΕΙΣ ΤΑ ΜΕΣΑΝΥΧΤΑ ΠΑΛΕΥΑΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΠΥΡΕΤΟ ΤΗΣ ΔΑΝΑΗΣ:roll: ΨΗΘΙΚΕ Η ΚΑΚΟΜΟΙΡΑ ΓΥΜΝΗ ΤΗΝ ΕΙΧΑ ΟΛΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΜΕ ΤΟ ΒΡΑΚΑΚΙ:cry: ,ΑΚΟΜΑ ΚΟΙΜΑΤΕ.....ΕΚΛΕΙΣΑ ΣΤΟ ΙΚΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Κ ΕΧΟΥΝ ΑΠΕΡΓΕΙΑ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ:roll::roll:

ΤΕΣΠΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΛΙΓΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΕΔΩ ΚΟΝΤΑ ΘΑ ΜΑΙ:cool:


image.php?type=sigpic&userid=23500&dateline=1274288107

-------------------------------------------

ΓΙΩΡΓΟ ΔΑΝΑΗ ΙΑΣΟΝΑ

Η ΜΑΜΑ ΣΑΣ ΛΑΤΡΕΥΕΙ!

1218455mjqw66vx3t.jpg

Link to comment
Share on other sites

Kαλημερα κοριτσια , τι κανετε??

Εμεις ακομα σπιτι , δουλεια δεν ξεκινησα ακομα και να σας πω την αληθεια ωραιος ο υπνος η μπεμπουλα αγκαλια αλλα μου ελειψε ολιγον τι το πρωινο ξυπνημα το ντυσιμο ,το βαψιμο, και το γραφειο ....Ξερω βεβαια οτι μετα θα γκρινιαζω που δεν θα προλαβαινω τιποτα.

Τις προαλλες βρεθηκαμε με την Μπουμπου και μαρσολαν και με μια αλλη κοπελα απο τις αγωνιες , εδω στο παρεντς.

Βλεπω οτι κανονιζετε και εσεις συναντηση , αν και δεν σας ξερω καλα ολες και εχω βρει καποιες στο φεις , καποια μερα θελω να σας συναντησω να γινουμε πολλες μαμαδες για καφε.

Που λετε για συναντηση και τι ωρα -μερα?


Ηρθες και αλλαξες την ζωη μας μικρε αγγελε

The ticker URL: http://lbyf.lilypie.com/z19Fp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλο μηνα κοριτσαρες!!!!

Douar εισαι φοβερη!!! Κριμα που κοιμομασταν και δεν σου καναμε παρεα!! Το δικο μου station ηταν toyota corolla.Υπαρχει ακομη, το χει ο πατερας μου...Αγαπημενο!!!

Thena μου περαστικα γρηγορα στη μικρουλα σου!! Εδω κανει πολυ κρυο,κι εσεις εχετε ηλιο?

Ο Μαρινακος μου τα τελευταια βραδια δεν κοιμαται ευκολα, θελει να σηκωνεται ορθιος στην κουνια!Εχτες τον εξαντλησα ολο το απογευμα για να κουραστει.Τον αφησα και γυρισε ολο το σπιτι μπουσουλωντας και τον εβαζα να περπαταει.Ειχε εκστασιαστει, παρολα αυτα πηγε 12 παρα για να κοιμηθει.Και στη διαρκεια της νυχτας ξυπνησε αρκετες φορες...Ειχε λιγες μυξουλες μαλλον γι'αυτο...Κατα τ'αλλα ειναι μια χαρα!

Douar και ο δικος μας παιδιατρος με εκνευριζει ωρες ωρες γιατι ειναι πολυ ψειρας και εγω ειμαι πιο χαλαρη και καπου δεν συμβαδιζουμε...Σκεφτομαι να παω σε μια γνωστη μου που ειναι λιγο πιο νεα βεβαια σε χρονια εμπειριας αλλα δουλευει σε νοσοκομειο και σιγουρα βλεπει πολλα.

Μπορει να σας εχω ξαναρωτησει.Σας εχουν πει οι παιδιατροι σας να κανετε εμβολιο γριπης? Της κοινης γριπης. Μας εχει πει να το κανουμε την αλλη εβδομαδα που εχουμε ραντεβου αλλα σκεφτομαι μηπως ειναι νωρις και περιττο εφοσον δεν εχει αρρωστησει καθολου ο μικρος μου και δεν παει σε παιδικο σταθμο?


GL5Pp3.png

qhk8p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


dura την βρομη με τα φρουτα το δινεις την ωρα του φρουτου? ή απογευματινο?

Αγορασα και εγω βιολογικη βρομη και ολυμπος γαλα βιολογικο αλλα δεν ξερω σε ποιο γευμα να το δωσω.

Μεσημερι λεω να της φτιαξω φακες , να ριξω και ενα κρεμυδι να βρασουν , μια ντοματουλα φρεσκια και λιγο φετα , πιστευω θα της αρεσει .Φυσικα θα τα αλεσω


Ηρθες και αλλαξες την ζωη μας μικρε αγγελε

The ticker URL: http://lbyf.lilypie.com/z19Fp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα Pasxalitsa! μεγεια τα δοντακια! Εγω εβλεπα στον υπνο μου αποψε οτι ειχε βγαλει 4 το αγορακι μου!Καλο ειναι αυτο?Απο την εγνοια μου μαλλον γιατι στο ξυπνιο μου ειναι ακομη φαφουτης!!

Καλημερα fairybaby!καλημερα Ριτακι!

Για τη συναντηση κοριτσια δεν ξερω γιατι συνειδητοποιησα οτι ο Αγ.Δημητριος μου πεφτει πολυ μακρια ( δεν ξερω καν πως να ερθω) και σκεφτομαι οτι θα ναι αβολα χρονικα για το μωρο οσον αφορα το φαι του κτλ...Κανονιστε οι των νοτιων προαστειων που ειστε περισσοτερες και βλεπουμε....

Φιλια!


GL5Pp3.png

qhk8p3.png

Link to comment
Share on other sites

sue να ξερεις οτι γενικα στα mall βολευει παρα πολυ , πας απανω στα τραπεζακια καθεσαι και δινεις το φαγητακι του παιδιου .ασε που εχει και τουαλετες για αλλαγμα παιδιων και φυσικα ευκολο παρκινγκ


Ηρθες και αλλαξες την ζωη μας μικρε αγγελε

The ticker URL: http://lbyf.lilypie.com/z19Fp3.png

Link to comment
Share on other sites

fairy baby υποτιθεται θα βρεθουμε αυτες τις μερες (μαλλον καθημερινη απογευμα) στο metro mall στον αγ.δημητριο ............... θα σε ενημερωσω αν σε ενδιαφερει μεσω fb η θα σου πει κ η μπουμπου ......... που της εστειλα μηνυμα κ μου ειπε οτι μαλλον θα ερθει αν ειναι καθημερινη


88M1p3.pngycQap3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα Pasxalitsa! μεγεια τα δοντακια! Εγω εβλεπα στον υπνο μου αποψε οτι ειχε βγαλει 4 το αγορακι μου!Καλο ειναι αυτο?Απο την εγνοια μου μαλλον γιατι στο ξυπνιο μου ειναι ακομη φαφουτης!!

Καλημερα fairybaby!καλημερα Ριτακι!

Για τη συναντηση κοριτσια δεν ξερω γιατι συνειδητοποιησα οτι ο Αγ.Δημητριος μου πεφτει πολυ μακρια ( δεν ξερω καν πως να ερθω) και σκεφτομαι οτι θα ναι αβολα χρονικα για το μωρο οσον αφορα το φαι του κτλ...Κανονιστε οι των νοτιων προαστειων που ειστε περισσοτερες και βλεπουμε....

Φιλια!

me to metro olla einai konta an exeis stathmo metro.

se polla magazia exoun kai kareklaki fagitou.

ego tha paro mazi mas kai to giaourtaki tou (olumpos bio kai emeis) pou to troei eukola gia na mi lete pos eimaste dustropoi sto fai!


uDLqp1.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...