Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • @Kate89 εγώ έχω κάνει μια φορά το μακρύ πρωτόκολλο και μου ταίριαξε πολύ. 10-13 ημέρες arvekap και 13 ημέρες διέγερση με 450 μονάδες ημερησίως με puregon. 
      τις 3 προηγούμενες είχα κάνει 13 ημέρες διέγερση με 300 μονάδες ημερησίως. 
      Με το μακρύ πηραμε πιο πολλά ωάρια! Στείλε μου inbox ότι θέλεις 

Mανούλες Μαίου 2015


Present

Recommended Posts

Προσπαθώ να βάλω και εγω ticker ελπιζω να το καταφερω.Κορίτσια στην αυχενική σας είπαν φύλο?Εμένα μου έδωσε μεγαλύτερη πιθανότητα για κορίτσι αλλά νομιζω είναι πολύ νωρίς.τι λέτε?

MczTp2?r=1415018379


MczTp2?r=1415479629
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Προσπαθώ να βάλω και εγω ticker ελπιζω να το καταφερω.Κορίτσια στην αυχενική σας είπαν φύλο?Εμένα μου έδωσε μεγαλύτερη πιθανότητα για κορίτσι αλλά νομιζω είναι πολύ νωρίς.τι λέτε?

MczTp2?r=1415018379

Ιωάννα ποτέ εχεις Πητ;;γιατί δείχνει οτι έχουμε 5μερες διάφορα!!! Στην αυχενικη !ου ειπαν αγόρι αλλά περιμένω την εξέταση του γιατρού κ την β επιπεδου,μπας κ το μετανιώσει!!!! Στην κόρη μου πάντως απο την αυχενική ειπαν κόρη κ δεν άλλαξαν ποτε!!!!


1YG7p2.png 7biOp2.png
Link to comment
Share on other sites

Ιωάννα ποτέ εχεις Πητ;;γιατί δείχνει οτι έχουμε 5μερες διάφορα!!! Στην αυχενικη !ου ειπαν αγόρι αλλά περιμένω την εξέταση του γιατρού κ την β επιπεδου,μπας κ το μετανιώσει!!!! Στην κόρη μου πάντως απο την αυχενική ειπαν κόρη κ δεν άλλαξαν ποτε!!!!

9/5 η ΠΗΤ μου. Δεν έδωσα πολυ βάση πάντως εγω αν και άντρας μου καταχαρηκε γιατι φυσικα θελει κόρη. Εγω πάλι πιστεύω ότι ειναι αγορι. Σαν διαίσθηση. Ωραία εβαλα μια φορά το κεράκι τωρα πως γινεται να μπαίνει αυτόματα ???


MczTp2?r=1415479629
Link to comment
Share on other sites

9/5 η ΠΗΤ μου. Δεν έδωσα πολυ βάση πάντως εγω αν και άντρας μου καταχαρηκε γιατι φυσικα θελει κόρη. Εγω πάλι πιστεύω ότι ειναι αγορι. Σαν διαίσθηση. Ωραία εβαλα μια φορά το κεράκι τωρα πως γινεται να μπαίνει αυτόματα ???

Το τικερακι εκεί που το εφτιαξες πρεπει να αντιγραφείς το λινκ κ το κανεις επικολληση στην υπογραφή σου!!!! Κ εμένα ο άνδρας μου κανένα θέμα δεν έχει εαν ξανά έχουμε κόρη,θα δουμε σίγουρα αργότερα!!!


1YG7p2.png 7biOp2.png
Link to comment
Share on other sites

Kalispera koritsia!! Pws niwthete??

Maria perastika sas! Elpizw na figoun oi miksoules grigora!

Iwanna emena einai to prwto mou, alla 100% eipe o giatros tha kseroume argotera kai oxi apo tin auxeniki, an kai tis perissoteres fores eipe o,ti sou lene stin auxeniki einai!

To eipa kai sti douleia simera evgala plano adeias ola kala! Den nomizw na mporousa na to kripsw allo arxisa na fouskwnw :| Tha to poume kai to vradi se goneis!

Thelw na rwtisw oses den einai to prwto sas, pote fouskosate to perissotero? Diladi pote na perimenw oti tha prepei na agorasw alla rouxa? Mou fenete poli nwris pou fouskwsa, par'olo ta didima...kai fouskwsa kai poli apotoma..pistevete mporei na ipoxwrisei se mia dio meres? Kila dn evala pola, sxedon 1 kai prosexw kai poli ti trow!


kadxp2.png

FghAp2.png

duX5p1.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κορίτσια μου πως είστε σήμερα;;;

Σαλώμη, με δίδυμα στην κοιλίτσα νομίζω πως δικαιολογείται το φούσκωμα!!!

σιγά - σιγά όλες θα φουσκώνουμε τώρα, στον γιο μου νομίζω από τον τέταρτο άρχισα να φουσκώνω!!!

Κορίτσια μην χάνεστε!!!!

Φιλάκια!


xoH6p3.png

1hQVp3.png

Link to comment
Share on other sites

:-P:razz::-P:razz:Καλησπέρα Σαλώμη, για τις ραγάδες βάζω το λάδι της weleda είναι πολύ καλό, αλλά έχω ακούσει και για λάδι ελιάς και αμυγδάλου, θεωρώ πως όλα είναι καλά για την ενυδάτωση.

η κάθε εγκυμοσύνη είναι διαφορετική και σίγουρα θα έχει η καθεμια το δικό της φούσκωμα!!! άντε με το καλό όλες να φουσκώνουμε:-P:razz::-P

Σαλώμη τι διδάσκεις στην Αγγλία;;;


xoH6p3.png

1hQVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Mikra didaskw, exw sti taksi mou 5-6 etwn.. exw keno twra exoun erthei athlites na tous milisoun kai na paiksoun!! Den ekatsa vevaia sta paixnidia mi faw kamia sti koilia!! :oops:

Egw nmzw 15/8 eixa teleutea kanoniki periodo alla kai tn septemvri eixa ligo aima kai den antilifthika egkairos thn egkimosini!

Ti PHT exeis?? egw 20/5!!


kadxp2.png

FghAp2.png

duX5p1.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ωραία!! διδάσκεις τα μικρούλια, θα έχουν πολύ πλάκα!!

20/5 έχω και γω ΠΗΤ και τελευταία περίοδο 13/8, αλλά εμένα θα μου το πάρει νωρίτερα λέει λόγω πρώτης καισαρικής, θα δείξει, όταν έρθει εκείνη η ώρα.

Με τα μικρούλια θέλει προσοχή, γιατί εκδηλώνουν την αγάπη τους και άτσαλα καμιά φορά, εμένα ο γιος μου όλο σφαλιάρες μου δίνει από την αγάπη του πάντα!!!


xoH6p3.png

1hQVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Thes kesariki omws?! H apla prepei?!

Axou mwre den kseroun ta kaimena siga siga tous les kai mathenoun!! Ta dika mou vevaia ta exw mazemena giati den epitreponte edw oi polles agkalies!!

Prepei na 'nai omws poli wraio sinaisthima na ksereis oti to paidaki pou kratas kai auto p tha fereis sto kosmo tha exoun panta to ena to allo!!


kadxp2.png

FghAp2.png

duX5p1.png

Link to comment
Share on other sites

Σαλώμη θίγεις ένα μεγάλο ζήτημα!!!

η αλήθεια είναι πως θα ήθελα να γεννήσω φυσιολογικά, αλλά την γιατρό μου την εμπιστεύομαι, όταν θα έρθει η ώρα, θα δείξει πως θα είναι σωστό για την υγεία και των δύο να γεννήσω,μέχρι τότε να μαστε καλά να φουσκώνουμε!!

καλύτερα που δεν επιτρέπονται οι πολλές αγκαλιές γιατί εσύ πρέπει να προσέχεις πολύ και τις ιώσεις και τα μικρούλια έχουν μπόλικες!

έκλεισες για αυχενική;;


xoH6p3.png

1hQVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ama exeis empistosini, p diskola thn xtizeis einai i alitheia, tote oles oi apofaseis tha einai gia to kalo sas!

Ekleisa nai!! 12/11 stis 5 to apogeuma dld 7 i wra dikia sas! Dn mporw me tpt na perimenw!! Einai vevaia h idia imerominia p gnwrisa tn antra mou kai nmzw einai kalo simadi!!

Esi thimise mou ekanes auxeniki h tha kaneis twra? Sas eipane filo?


kadxp2.png

FghAp2.png

duX5p1.png

Link to comment
Share on other sites

αχ πολύ γλυκό που έκλεισες τότε ραντεβού!! θα έχετε και άλλον λόγο να γιορτάσετε την γνωριμία σας.

εγώ σήμερα θα πάω!! ελπίζω να δούμε και φύλλο, στις 7 έχω ραντεβού, μετά θα σας ενημερώσω.

η εμπιστοσύνη σίγουρα είναι πολύ σημαντική και όταν υπάρχει όλα λύνονται!


xoH6p3.png

1hQVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...