Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Mανούλες Μαίου 2015


Present

Recommended Posts

αχ κοριτσια σας ευχαριστώ πολύ!! η αληθεια είναι ότι γενικά σε αυτή την εγκυμοσύνη έχω συμπτώματα που δεν τα είχα στες άλλες δύο όπως οι αναγούλες το πρωί και το πρησμένο στήθος... ευχαριστώ και πάλι!!


XJQXp2.png

P8UPp2.png

PatMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα κια από μένα!!!

Τι κάνετε? Εμείς κάναμε την αυχενική χθες κι ολα ηταν πολύ καλά! Το μωρό μας είχε πάρει πόζα και η γιατρός εκανε τις μετρήσεις στο πι κ φι! Μας έφυγε το αγχος...Και μας είπε κ το φυλο! Κάτι ροζ λέει βλέπει..χεχε! Για να δούμε!Τώρα περιμένουμε κανενα μηνα να ξαναπάμε στο γιατρό!

Πώς είστε εσείς? Νια μην αγχωνεσαι για τις ημικρανίες, κάθε εγκυμοσύνη ειναι διαφορετική, δε σημαίνει οτι απαραίτητα επρεπε να σταματησουν και σ'αυτήν...δυστυχως!υπομονή!

Κορίτσια τι ΠΗΤ εχετε? Για να αποκτήσουμε μια εικόνα....!


55G7p3.png1qpAp3.pngHrKep2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερααα!!! Καλέ ποσο χαίρομαι ζωντανο το καφέ μας,άντε να παρουμε τα πανω μας!!! ;) βασουλα δεν είχα κ κανένα ιδιαίτερο σύμπτωμα,στόμα έχει κ μίλια δεν έχει το κουτσουνι μου το μικρο!!! Είχα κάτι φούσκωμα τα μονο τα οποία η αλήθεια υποχώρησαν σε μεγαλο βαθμο όχι όμως τελειως!!! Στην κόρη μου όμως που ήμουν χαλιά καπουμντην 13η βδμ συνήλθα!! ΣαλωμηΣοφια (να σε φωναζουμε με ενα μονο όνομα για ευκολία;;ποιο θέλεις;) τέλειο το συστημα υγειας σας δεν τοκ συζητώ!! Ο γιατρός μουμηταν χρόνια στην Σκωτία κ το ειχαμε συζητήσει γιαυτό το ήξερα!!! εδώ δεν ξέρουν καν τι είναι πλάνο τοκετού κ εξω εφαρμόζεται παντού!!! Βασούλα συζήτησε με τον γιατρό σου,είναι δικαίωμα σου,δεν νομιζω να αρνηθεί!!!! Νια μου Μπαρέ ενα τηλέφωνα κι τον γιατρό αν κ εγώ θεωρώ οτι τπτ δεν είναι,η κάθε εγκυμοσύνη είναι εντελώς διαφορετική!!! Θεοδώρα τέλεια τα νέα σου!!! Είπαμε τελικά ο γιατρός είναι στα Βριλήσσια;;;


1YG7p2.png 7biOp2.png
Link to comment
Share on other sites

Εμένα ο γιατρός μου ειχε πει για 10/5 αλλα η αυχενική με βγάζει 9/5. Δεν εχει διαφορά...επίσης επειδή παμε για vbac, θα περιμένουμε μεχρι τις 42 εβδ. Ο γιατρός μου δε βαζει χρονικά ορια, απλά περιμένουμε να ερθει η ωρα! :)

Αντε συμπληρώστε ολες τις ημερομηνίες σας!Κάνω την αρχή!Βαλτε χρωματα, αλλαξτε σειρά, ο,τι θελουμε κάνουμε!:P

Theodora_D: 9/5

Vasulini: 20/5


55G7p3.png1qpAp3.pngHrKep2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Είπαμε τελικά ο γιατρός είναι στα Βριλήσσια;;;

Βεβαίως!Τον ιδιο εχουμε!Αντε να συγχρονιστούμε στα ραντεβού να γνωριστούμε κι από κοντά! Να σε ρωτήσω, εχετε συζητήσει για αμοιβή? Εμέις οχι ακόμα...απο χαζομάρα βεβαια, ολο το αμελώ...αν εχεις εικόνα, μου στέλνεις πμ???


55G7p3.png1qpAp3.pngHrKep2.png
Link to comment
Share on other sites

Εμένα ο γιατρός μου ειχε πει για 10/5 αλλα η αυχενική με βγάζει 9/5. Δεν εχει διαφορά...επίσης επειδή παμε για vbac, θα περιμένουμε μεχρι τις 42 εβδ. Ο γιατρός μου δε βαζει χρονικά ορια, απλά περιμένουμε να ερθει η ωρα! :)

Αντε συμπληρώστε ολες τις ημερομηνίες σας!Κάνω την αρχή!Βαλτε χρωματα, αλλαξτε σειρά, ο,τι θελουμε κάνουμε!:P

Theodora_D: 9/5

Vasulini: 20/5

Θεοδώρα σίγουρα μιλάμε για τον ίδιον γιατρό!!! Εννοείται κ εμείς περιμένουμε μέχρι 42εβδ θα γεννήσουν πολλές κ εμείς θα φτάσουμε τις μανάδες Ιουνίου!!!! Χαχαχα!!!!


1YG7p2.png 7biOp2.png
Link to comment
Share on other sites

Βεβαίως!Τον ιδιο εχουμε!Αντε να συγχρονιστούμε στα ραντεβού να γνωριστούμε κι από κοντά! Να σε ρωτήσω, εχετε συζητήσει για αμοιβή? Εμέις οχι ακόμα...απο χαζομάρα βεβαια, ολο το αμελώ...αν εχεις εικόνα, μου στέλνεις πμ???

Αχ καλέ να κανονιζουμε μαζί τα ραντεβού βρε παιδι μου!!!!! Κ το Λιτσακι έχει τον ίδιο!!! Αμοιβή ξέρω οτι θέλει 1500 με μικροτερη απόδειξη 1200!!! Την αλλη φορά θα τον ρωτησω για το μαιευτήριο, διάβασα οτι εαν καθησεις 2μερες πληρώνει λιγότερα λεφτά,αν όλα πάνε καλά θα φύγω σε 2μερες!!!


1YG7p2.png 7biOp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αν λες για Λητώ, δεν ισχύει, δυστυχώς! Ρώτησα χθες που πήγα για την αυχενική. Αν θες μπορείς να φυγεις στις 48 ωρες, αλλά πληρώνεις ολο το πακέτο...βλακεία μεγάλη! Να δούμε μηπως μεχρι τότε αλλάξει κάτι...εχω παθει σοκ και με τις τιμές...στο γιο μου ειχα πληρώσει 700 ευρώ για το μαιευτήριο (Λητώ) και τωρα εχει 1300 ο φυσιολογικός...


55G7p3.png1qpAp3.pngHrKep2.png
Link to comment
Share on other sites

emena ena peripou mou eipe 20-22 tou mai.. pistevw stin auxeniki tha m pei sigoura!!

me opoio thelete!! sto kosmo sistinomai ws sofia gia eukolia, oi dikoi m me fwnazoun salwmi to opoio protimw :P

Στην αυχενική σίγουρα θα σου πουν ημερομηνία!!! Κ εμένα μου αρέσει το Σαλώμη παρα πολύ!!! Έτσι θα σε φωνάζω!!!:D


1YG7p2.png 7biOp2.png
Link to comment
Share on other sites

Αν λες για Λητώ, δεν ισχύει, δυστυχώς! Ρώτησα χθες που πήγα για την αυχενική. Αν θες μπορείς να φυγεις στις 48 ωρες, αλλά πληρώνεις ολο το πακέτο...βλακεία μεγάλη! Να δούμε μηπως μεχρι τότε αλλάξει κάτι...εχω παθει σοκ και με τις τιμές...στο γιο μου ειχα πληρώσει 700 ευρώ για το μαιευτήριο (Λητώ) και τωρα εχει 1300 ο φυσιολογικός...

Στο Λητώ έκανες την αυχενική;;ποσα έδωσες;;εγώ στο προγεννεσις κ έδωσα 130 :? Πολύ κρίμα ρε γάμο το με το μαιευτήριο, είχα μια ελπίδα!!! Πρεπει να ρωτησουμε εαν κανει vbac κ στο γαία μήπως εκεί γίνεται το οικονομικό πακετο


1YG7p2.png 7biOp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...