Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Mανούλες Μαίου 2015


Present

Recommended Posts

Καλησπερα και από μενα κορίτσια.Άννα εύχομαι ολα να πάνε καλα με την περιδεση. Κ εγω νομίζω πως άρχισα να φουσκωνω, νωρίς δεν ειναι?από κιλά πως πάτε?

http://lilypie.com/myDetails.php#


MczTp2?r=1415479629
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γεια Σαλώμη μου!!! Την εξέταση της αυχενικής την έχω μέσα κ δεν θέλω να μπω τώρα που κοιμάται το μωρο μου πάντως κ εμένα μου είχε πει οτι ο τράχηλος είναι οκ,γράφει βέβαια μέσα!!! Σαλώμη είχες ρωτήσει για το τι βάζουμε στην κοιλιά εγώ ακόμα η γαϊδουρα δεν ξεκίνησα αλλά έχω αμυγδαλελαιο!!!


1YG7p2.png 7biOp2.png
Link to comment
Share on other sites

Αφού σου επιτρεπει να τα βαψεις τότε όλα καλά, εμένα το μικρούλι μου ξυπνάει ακόμα τη νύχτα και μας ξενυχτάει....

Βασούλα εμένα ξυπνούσε ως 22μηνων οχι μια αλλα 500 φορες μέσα στην νύχτα για διάφορους λόγους!!!! Κ τώρα μπορεί να σηκωθει για τσισα η' γιατί κάτι θα είδε στον ύπνο της απλα θεωρώ ότι πλεον κοιμάται καλά σε σχέση με αυτό που ζουσαμε επι 2χρονια!!!


1YG7p2.png 7biOp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και από μενα κορίτσια.Άννα εύχομαι ολα να πάνε καλα με την περιδεση. Κ εγω νομίζω πως άρχισα να φουσκωνω, νωρίς δεν ειναι?από κιλά πως πάτε?

http://lilypie.com/myDetails.php#

Ιωάννα το τικερ να το κανεις επικόλληση στην υπογραφή σου κ θα εμφανιζεται αυτόματα!!! Για τα κιλά πονεμένη ιστορία έιμαι +3,5 κιλά!! Έλεος!!!! Όλο προσπαθώ να μην τρώω αλλα πεινάω συνέχεια!!!!! Αυτό το παιδι θα με κάψει!!!! :D


1YG7p2.png 7biOp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κορίτσια μου,από κιλά και γω έχω πάρει δύο περίπου, πεινάω όλη την ώρα και παράλληλα ανακατεύομαι και έχω καούρες και άσχημο στομάχι, κάνω υπομονή να περάσει και αυτή η βδομάδα!!!


xoH6p3.png

1hQVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα γλυκές κοιλιτσες κ μανουλες!!!!! Τι κάνετε σήμερα;;;είμαι χαρούμενη γιατί χθες οροσεξα πολύ τηννδιατεοφη μου κ ξεπριστηκα έπεσα μισο κιλό αμέσως!!! Θεωρω τα 2κιλα για την βδμ που είμαι αρκετά οποτε μακάρι να φύγει 1κιλακι κ να ηρεμησω!!!!!εκανα κ εξέταση αίματος κ υπέρηχο του θυρεοειδούς,αύριο τα αποτελεσματα!!! Βασουλα με γεια το χριστουγεννιάτικο τικερακι!!! Ζηλεψα θα φτιαξω κ εγώ!!!!:tongue: Σαλώμη μια χαρά σε βρισκω με το κιλο!!!! Τι τρώτε Για βράδυ αλήθεια;;;: αμυγδαλελαιο εγώ παιρνω απο το iherb εδώ στην Ελλάδα το πληρώνουμε χρυσάφι!!!


1YG7p2.png 7biOp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα γλυκές κοιλιτσες κ μανουλες!!!!! Τι κάνετε σήμερα;;;είμαι χαρούμενη γιατί χθες οροσεξα πολύ τηννδιατεοφη μου κ ξεπριστηκα έπεσα μισο κιλό αμέσως!!! Θεωρω τα 2κιλα για την βδμ που είμαι αρκετά οποτε μακάρι να φύγει 1κιλακι κ να ηρεμησω!!!!!εκανα κ εξέταση αίματος κ υπέρηχο του θυρεοειδούς,αύριο τα αποτελεσματα!!! Βασουλα με γεια το χριστουγεννιάτικο τικερακι!!! Ζηλεψα θα φτιαξω κ εγώ!!!!:tongue: Σαλώμη μια χαρά σε βρισκω με το κιλο!!!! Τι τρώτε Για βράδυ αλήθεια;;;: αμυγδαλελαιο εγώ παιρνω απο το iherb εδώ στην Ελλάδα το πληρώνουμε χρυσάφι!!!

Καλημέρα Μαράκι μου τέλειο το τικεράκι σου το λατρεύω!! καλά αποτελέσματα για τις εξετάσεις σου τις σημερινές, όλα θα ναι καλα!

Ποιο παίρνεις από το iherb??

Συνήθως τρώω και το βράδυ φαγητό, αλλά λιγότερο... όπως και να το κάνεις, πρέπει να τρώμε συχνά μικρά όμως γεύματα γιατί δεν παλεύεται η πείνα ;)


xoH6p3.png

1hQVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ κορίτσια μου!

Ξεκινάω αντιβίωση σήμερα ελπίζω να μας βοηθήσει και το μωράκια να μη βιαστεί να βγει..Ερυθρομυκίνη θα παρω που είναι ασφαλής στην εγκυμοσύνη..Φιλάκια σε όλες:P


Qi0Mp3.png?ChdnBzhLZZCdp3.png?X2JaRTu1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Kalisperaa koritsia!! Pws niwthete? Megalwnoun oi koilitses??

Poli kourastiki mera smra molis ekatsa kai mati dn ekleisa xthes!

Anna mou mpravo afou iparxei lisi pou den epireazei to mwraki sou tote iperoxa ta nea sou!!

Egw logw tou antra mou kai tis douleias tou exw panta evdomadieo programa diatrofis kai gimnastikis..to vradi mporei na fame to idio me to mesimeri se mikroteri posotita h kati elefri kai panta 2-3 wres prin pame gia ipno..

Kala apotelesmata me tis eksetaseis!!


kadxp2.png

FghAp2.png

duX5p1.png

Link to comment
Share on other sites

Να'μαι κ εγώ!!! Πήγαμε ικεα το απόγευμα κ κατακουραστηκα!!! Με έχει πιασει κ η μέση μου κ υποφέρω!!! Σαλώμη τέλεια που ο άνδρας σου κανει αυτήν την δουλειά,γι'αυτο είσαι πολύ καλη στα κιλά σου!!! Εμένα είναι αδυνατός κ τρώει 5φορες περισσότερο απο μένα,τυχερός άνθρωπος!!! Οποτε εγώ τρώω κανένα φρουτάκι κ εκείνος σαβουριαζει παστες κ πατατακια!!!! :shock: Αννα πολύ ωραία τα νέα σου ειδες που όλα θα είναι μια χαρα!!!!


1YG7p2.png 7biOp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Μαράκι μου τέλειο το τικεράκι σου το λατρεύω!! καλά αποτελέσματα για τις εξετάσεις σου τις σημερινές, όλα θα ναι καλα!

Ποιο παίρνεις από το iherb??

Συνήθως τρώω και το βράδυ φαγητό, αλλά λιγότερο... όπως και να το κάνεις, πρέπει να τρώμε συχνά μικρά όμως γεύματα γιατί δεν παλεύεται η πείνα ;)

Βασούλα αυτό παίρνωhttp://www.iherb.com/Now-Foods-Solutions-Sweet-Almond-Oil-4-fl-oz-118-ml/14394 γενικά !ου αρέσει πολύ το iherb ψωνιζω κ μπαχαρικά κ λάδι καρύδας κ καμια φορά αφρολουτρα της μικρής!!! Εγώ με φαγητο το βράδυ έστω κ λιγότερη ποσότητα όχι δεν χάνω αλλά παίρνω κιόλας!! Ο μεταβολισμός μου είναι για κλάματα!!!!


1YG7p2.png 7biOp2.png
Link to comment
Share on other sites

Αννα μου εύχομαι όλα να πάνε καλά κ να χαλαρώσεις λίγο!! Δεν θυμάμαι δουλευεις;θέλεις μπολικη ξεκούραση τώρα!! Να σας πω κάτι αλλά μην με πείτε τρεληηηηη έχω μια μικρή εντύπωση οτι εδώ κ λιγες μέρες ανιωθω το μικρο μου μπεμπακι!!!! Νιώθω μπουρμπουλιθρες να σκάνε κάτω χαμηλά!!!! :)

Ευτυχώς ,εχω άδεια καλή μου!Και εγώ προσπαθώ να καταλάβω κάτι,κάτι αισθάνομαι που και που αλλά με σιγουρία δεν μπορώ να πω τίποτα!!

Vasulini μου,δεν θυμάμαι γιατί πρέπει να κάνεις καισαρική?

Καλή σας μέρα κορίτσια μου και σ' εσένα περισσότερο Σαλώμη που είσαι στην ξενιτιά..δεν υπάρχει τρόπος να γράφεις ελληνικά εεε?Βουνό μου φαίνεται να διαβάζω τα greeklish αλλά αν δε γίνεται,δε γίνεται:P


Qi0Mp3.png?ChdnBzhLZZCdp3.png?X2JaRTu1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...