Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Cafe Ιούλιος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

Αχ, μπράβο, Φιλλιόπι μου!!!

Ελπίζω αυτή να είναι και η τελευταία σας μετακόμιση!!!

Ωραία εκπληξούλα το καινούριο νινάκι σας!!!

Πες μας νέα και από το Τινάκι.

Αλήθεια, πως την παλεύετε τώρα με κλειστούς παιδικούς;

Αγγελική μου,

εμείς φεύγουμε Σάββατο για χωριό και γυρνάμε την άλλη Δευτέρα, στις 17. (Και τότε αν είσαι, μια χαρά θα με βολέψει για καφέ!!! Τώρα έχω αρχίσει και στριμώχνομαι...) :rolleyes::rolleyes: 18-22 θα είμαστε μόνοι με τον άντρα μου και έχω σκοπό να τον στριμώξω να κάνουμε εκκαθάριση στα δύσκολα σημεία. Έχω ήδη αρχίσει στα πιο εύκολα. Πρέπει να πετάξω το μισό σπίτι, για να μπορέσω να φτιάξω το υπόλοιπο...

Εάν γυρίζετε από τον κάτω δρόμο, (Αμφιλοχία, Αντίρριο) περάστε από το χωριό για καφέ!!!!!


NDPXp3.png eJ01p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημέρα μανουλίτσες!

Καλά να περνάτε όσες διακοπάρετε με τα ζουζούνια σας!

Μαρινάκι αυτή η εβδομάδα πέρασε χωρίς να το καταλάβω κι εγώ! Να σου πω, με βολεύει καλύτερα να τα πούμε την εβδομάδα από 18/8 γιατί θα είμαι και μόνη μου. Οπότε τα λέμε τηλεφωνικώς...

Πολλά φιλάκια!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Γεια σας κορίτσια!!! Χρόνια πολλά!! Τι κάνετε, πως τα περνάτε; Εμείς ψηνόμαστε στο καμίνι στην Αθήνα αλλά ευτυχώς όλα καλά με την μετακόμιση... σχεδόν όλα έχουν τακτοποιηθει! Σήμερα πήγαμε τα μικρα luna park αύριο λέμε να πάμε θάλασσα μπας και δροσιστούμε λιγάκι!!! Πως τα περνάτε εσείς; Δεν ειχα ιντερνετ τόσο καιρό μέχρι να συνδεθεί το καινούριο τηλέφωνο και είχα φρικάρει.... πόσο εξαρτημένοι από την τεχνολογία είμαστε τελικά;


McQxp3.png

I8aip2.png

4YQkp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλή εβδομάδα μανουλίτσες!

Χρόνια Πολλά για την χτεσινή μέρα! Εγώ ήμουν στο χωριό Σαββατοκύριακο αφού είχα πάει να δω τα παιδιά. Σήμερα ξανά, εργασία και χαρά!

FilioPi χαίρομαι που τελειώσατε με την μετακόμιση! Κοίτα τώρα να ξεκουραστείς λιγάκι.

Πολλά φιλιά σε όλες!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

έχουμε χάσει επεισόδια στο καφέ μας.... μπήκα λίγο να ξαραχνιάσω!!!! Τι κάνετε;;; Καλέ τα μωρά μας φέτος νηπιάκια!!!! Κάναμε και την πρώτη γιορτή σήμερα! Δυστυχώς ήταν κλειστή και δεν μπόρεσα να την απολαυσω τη ζουζού μου! Υπομονή μέχρι τα Χριστούγεννα!!!

Κορίτσια τι κάνετε πέιτε τα νέα σας!!! εμεις είμαστε σε φουλ πρόγραμμα σχολείων και δραστηριοτήτων με τα παιδιά και το μικρότερο στην κοιλίτσα μεγαλώνει!!! Οπου να ναι θα κάνουμε και την β επιπέδου να δούμε την φατσούλα!!!

Φιλια πολλά!!!!


McQxp3.png

I8aip2.png

4YQkp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Παρούσα κι εγώ!

Μεγαλώσανε τα ζουζούνια μας Φιλιώ μου! Καλά τα πάμε κι εμείς με το νήπιο! Κι εμάς είχε γιορτούλα κεκλεισμένων των θυρών. Μιλήσαμε στο τηλέφωνο και μου είπε ότι κάνανε και παρέλαση στην αυλή! Το καταχάρηκε!

Από εξωσχολικές δραστηρίοτητες κάνει στοίβο αφού ήθελε να ακολουθήσει τα χνάρια της αδερφής του. Του αρέσει πολύ και κάθε φορά που γυρίζει μου απαριθμεί πόσες φορές βγήκε πρώτος στην προπόνηση!

Για πείτε βρε κορίτσια από ψέματα πως πάτε? Ο δικός μου είναι μεγάλος Πινόκιο! Και φαντασία απίστευτη!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Α το αγόρι μου, θέλει να κάνει ότι η αδερφούλα του!!! Τα βλέπω κι εγώ με τα δικά μου!!!! Η Κ. κάνει μπαλέτο (& jazz) και κολυμβητήριο και ο Α. εντός του παιδικού γυμναστική και κολυμβητήριο!!!! Πως τον κράτησα την πρώτη φορά που πήγα την Κ. κολυμβητήριο να μην βουτηξει κι εκείνος ένας Θεός ξέρει!!!!

Από ψέματα δεν έχουμε πολλά... μόνο όταν εμπλέκονται σκανταλιές!!! Δηλαδή δεν το έκανα εγώ, δεν το είπα εγω κλπ!!! Κι ας το έχω δει ή ακόυσει μπροστά μου!!! Χα χα χα!!!

Καλά εχτές στην παρέλαση ενθουσιαστήκανε! Ειδικά ο μικρός!!! Κοιτα μαμά κοιτα μαμα!!! Ειναι που δεν έκανε και καλό καιρό αλλες χρονιές και ήταν η πρώτη παρέλαση που είδε και καταλάβαινε τι γίνεται!!!!


McQxp3.png

I8aip2.png

4YQkp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εδώ είμαι πάλι!

Είχα άδεια Πέμπτη και Παρασκευή και πηγαινοέφερνα τον μικρούλη μου στο σχολείο. Το τι χαρά είχε το παιδάκι μου δεν μπορώ να σας το περιγράψω! Αφού και η δασκάλα του μου είπε πως το παρατήρησε και μου ζήτησε να τον πηγαινοφέρνω εγώ όσο πιό συχνά γίνεται. Βρε κορίτσια μου δημιούργησε τόσες τύψεις αλλά δεν μπορώ να κάνω κάτι μιάς και το ωράριο μου στην δουλειά δεν μπορώ να το αλλάξω. :(

Εσείς προλαβαίνεται να τα πηγαίνετε και να τα φέρνετε από το σχολείο?


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

καλημερούδια!!!

Μπράβο σας κορίτσια για το ξεαράχνιασμα!!!

Ναι, νηπιάκια τα παιδάκια μας, αλλά, να σας πω την αλήθεια, επειδή η δικιά μου συνεχίζει νήπιο στον παιδικό σταθμό που ήταν, δεν νιώθω μεγάλη διαφορά. Μόνο το γεγονός ότι είναι η τελευταία της χρονιά στο σταθμό.

Κι εμάς στις 27/10 κάνανε παρέλαση, αλλά κεκλεισμένων των θυρών!!! Είχε και ποίημα!!!

Φιλλιόπι μου,

μπράβο σου για το νινάκι σας!!! Ηρωίδα με τόσο μικρά παιδάκια και ένα στην κοιλίτσα να τα πηγαίνεις και κολυμβητήριο κλπ. Κι εμένα θέλει δραστηριότητες ίδιες με τον μεγάλο, αλλά έχει και τις δικές της!!

Αγγελική μου,

το καταχάρηκε το αντράκι σου που το πήγε η μαμά!! Εμένα τα πηγαίνει ο άντρας μου κάθε πρωί και εγώ τα παίρνω!!! Μάλλον προτιμούν τον μπαμπά, γιατί με τη μαμά τις λίγες φορές που τα πηγαίνει δεν έχει τηλεόραση κλπ!!

Από ψέματα κι εμάς λένε τα συνήθη: ποιος το έφαγε; όχι εγώ και κάτι τέτοια. Πλάθει ιστορίες, αλλά για να παίξουμε κλπ, όχι για να τις πει ως αλήθειες. Εννοείται δεν λαμβάνω ως ψέματα τα "δεν είμαι εδώ" κρυμμένα κάτω από το πάπλωμα για παιχνίδι!!!

Από δραστηριότητες τη μικρή φέτος την έχω τσακίσει!!! Φουλ πρόγραμμα, αφ' ενός για να μη βλέπει διαρκώς τηλεόραση, αφ' ετέρου για να αποφασίσει τι προτιμάει του χρόνου που αρχίζει η πρώτη τάξη, μιας και δεν θα μπορεί να τα κάνει όλα!!

Λοιπόν: μέσα στο σταθμό κάνει αγγλικά, μπαλέτο και στίβο.

Εκτός σταθμού πηγαίνει: κολυμβητήριο, σκάκι, μουσική προπαιδεία και από σήμερα αρχίζουμε και ζωγραφική!! Φουλ πρόγραμμα, αλλά της αρέσουν όλα, δεν κουράζεται (παραδόξως...) και κοιμάται λιγότερες ώρες ακόμα και από τον αδελφό της, που είναι 8,5 ετών.

Το μεσημεριανό ύπνο τον έχει κόψει σχεδόν τελείως. Στο σχολείο δεν κοιμάται, αλλά δεν τον έχει και ανάγκη και στο σπίτι σπάνια ακόμα και τα Σαββατοκύριακα.

Φιλάκια!!!

Χάρηκα που είδα νεάκια σας!!


NDPXp3.png eJ01p3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερούδια κι από μένα!

Μαρινάκι φουλ πρόγραμμα η μικρή βλέπω! Χαρά στο κουράγιο σου να την τρέχεις συνέχεια! Οδηγείς?

Εμένα ο μικρός κάνει στίβο μαζί με την αδερφή του. Και του αρέσει πολύ!

Σχετικά με τον ύπνο ο μικρός στο σχολείο ξαπλώνει υποχρεωτικά αλλά δεν κοιμάται πάντα. Το βράδυ όμως πέφτει για ύπνο κατά τις 9,30 και ξυπνάει το πρωί στις 7,15. Και τα Σαββατοκύριακα κοιμάται το λιγότερο 2 ώρες το μεσημέρι.


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα και απο μια ξενύχτισσα μαμά!!! ε ρε τι εχει να γίνει αμα έρθει και το πιο μικρό μπεμπέ!!! Λες και τα εχει πιασει ζηλια και θελουν ολο το βράδυ αγκαλια να κοιμόμαστε! Οπότε φανταστειτε ενα ημιδιπλο κρεβατι με δυο ζουζουνια να στριφογυρνανε ποσο χώρο είχα!!! Η μέση μου με έπιασε να κοιμαμαι στο ενα πλευρό! Επίσης το γιοκαρίνι μου κατουρηθηκε δυο φορές μες στη νυχτα! Τη μία πάνω στο μαξιλάρι της αδερφής του!!!! Χα χα τώρα μου φαίνεται αστείο αλλά το βράδυ τα είχα δει όλα!!! Μάλλον εχουμε πισωγύρισμα λόγω μωρού και θα του ξεκινησω πάλι πάνες για το βράδυ.... εχω βαρεθει να πλένω! Εν τω μεταξυ αδειαζουμε την κοιλίτσα πριν τον υπνο αλλά και πάλι αυτό δεν αρκεί φαίνεται....

Εδώ είμαι πάλι!

Είχα άδεια Πέμπτη και Παρασκευή και πηγαινοέφερνα τον μικρούλη μου στο σχολείο. Το τι χαρά είχε το παιδάκι μου δεν μπορώ να σας το περιγράψω! Αφού και η δασκάλα του μου είπε πως το παρατήρησε και μου ζήτησε να τον πηγαινοφέρνω εγώ όσο πιό συχνά γίνεται. Βρε κορίτσια μου δημιούργησε τόσες τύψεις αλλά δεν μπορώ να κάνω κάτι μιάς και το ωράριο μου στην δουλειά δεν μπορώ να το αλλάξω. :(

Εσείς προλαβαίνεται να τα πηγαίνετε και να τα φέρνετε από το σχολείο?

Εγώ δυστυχώς δεν έχω άλλη βοηθεια, μόνο από τον άντρα μου οπότε τα πηγαινοφέρνουμε συνήθως μαζί στα σχολεία αλλά και πολλές φορές που δεν μπορεί λογω δουλειας τα αναλαμβάνω όλα εγώ. Ευτυχώς είναι στο δρόμο για τη δουλεια και τα δυο σχολεία οπότε πηγαίνοντας προς τα εκει κάνω και τις στάσεις να αφήσω τα ζουζούνια μου!

καλημερούδια!!!

Μπράβο σας κορίτσια για το ξεαράχνιασμα!!!

Ναι, νηπιάκια τα παιδάκια μας, αλλά, να σας πω την αλήθεια, επειδή η δικιά μου συνεχίζει νήπιο στον παιδικό σταθμό που ήταν, δεν νιώθω μεγάλη διαφορά. Μόνο το γεγονός ότι είναι η τελευταία της χρονιά στο σταθμό.

Κι εμάς στις 27/10 κάνανε παρέλαση, αλλά κεκλεισμένων των θυρών!!! Είχε και ποίημα!!!

Φιλλιόπι μου,

μπράβο σου για το νινάκι σας!!! Ηρωίδα με τόσο μικρά παιδάκια και ένα στην κοιλίτσα να τα πηγαίνεις και κολυμβητήριο κλπ. Κι εμένα θέλει δραστηριότητες ίδιες με τον μεγάλο, αλλά έχει και τις δικές της!!

Αγγελική μου,

το καταχάρηκε το αντράκι σου που το πήγε η μαμά!! Εμένα τα πηγαίνει ο άντρας μου κάθε πρωί και εγώ τα παίρνω!!! Μάλλον προτιμούν τον μπαμπά, γιατί με τη μαμά τις λίγες φορές που τα πηγαίνει δεν έχει τηλεόραση κλπ!!

Από ψέματα κι εμάς λένε τα συνήθη: ποιος το έφαγε; όχι εγώ και κάτι τέτοια. Πλάθει ιστορίες, αλλά για να παίξουμε κλπ, όχι για να τις πει ως αλήθειες. Εννοείται δεν λαμβάνω ως ψέματα τα "δεν είμαι εδώ" κρυμμένα κάτω από το πάπλωμα για παιχνίδι!!!

Από δραστηριότητες τη μικρή φέτος την έχω τσακίσει!!! Φουλ πρόγραμμα, αφ' ενός για να μη βλέπει διαρκώς τηλεόραση, αφ' ετέρου για να αποφασίσει τι προτιμάει του χρόνου που αρχίζει η πρώτη τάξη, μιας και δεν θα μπορεί να τα κάνει όλα!!

Λοιπόν: μέσα στο σταθμό κάνει αγγλικά, μπαλέτο και στίβο.

Εκτός σταθμού πηγαίνει: κολυμβητήριο, σκάκι, μουσική προπαιδεία και από σήμερα αρχίζουμε και ζωγραφική!! Φουλ πρόγραμμα, αλλά της αρέσουν όλα, δεν κουράζεται (παραδόξως...) και κοιμάται λιγότερες ώρες ακόμα και από τον αδελφό της, που είναι 8,5 ετών.

Το μεσημεριανό ύπνο τον έχει κόψει σχεδόν τελείως. Στο σχολείο δεν κοιμάται, αλλά δεν τον έχει και ανάγκη και στο σπίτι σπάνια ακόμα και τα Σαββατοκύριακα.

Φιλάκια!!!

Χάρηκα που είδα νεάκια σας!!

Πω πω Μαρίνα πραγματικά πολλές δραστηριότητες! εμείς έχουμε μια καθε μερα και δεν προλαβαίνουμε να πάρουμε ανάσα! Μπράβο στο κορίτσι! Εμείς κοιμόμαστε αναγκαστικά στο σχολείο, και οι δύο, αλλά η Κατερίνα πολλές φορές απλά ξαπλώνει. Το καλό είναι οτι κοιμούνται 9 το βράδυ ξερά!! Το "κακό" ότι ξυπνάνε νωρίς!!! Γύρω στις 7!!! Ακόμα και τα Σαββατοκύριακα!!!!

Άντε κι εγώ χάρηκα που τα λέμε λιγάκι!!!! Φιλάκια και καλά τρεξίματα σε όλες μας!!! Πάντως όλες οι μαμάδες που συναντώ με παιδάκια στην ηλικία των δικών μου και μεγαλύτερα όλη μέρα τρέχουν για να τα πηγαίνουν στις δραστηριότητες!!! Εγώ πήγαινα μόνη μου παντού! Άλλες εποχές!!!


McQxp3.png

I8aip2.png

4YQkp2.png

Link to comment
Share on other sites

Φιλιώ κι εμένα ο μικρός δεν βγάζει την νύχτα όλη χωρίς να κατουρήσει. Εγώ τον βάζω και κάνει τσίσα πριν κοιμηθεί, τον ξαναβάζω κατά τις 12 πριν πέσω για ύπνο και γύρω στις 4 τα ξημερώματα που ξυπνάω από μόνη μου τον ξαναβάζω.

Πάντως η γνώμη μου είναι να μην του ξαναφορέσεις πάνες. Έτσι τον αποθαρρύνεις από την προσπάθεια.


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Καλημερούδια!!

Πω, πω, Φιλιόπι μου!!!

Πίκρα να έχεις άλλαγμα μέσα στο βράδυ... και μάλιστα δύο φορές;;

Λες να είναι πισογύρισμα λόγω κοιλίτσας;; μπορεί, τι να κάνει και αυτό το μικρούλι...

Εγώ, να χτυπήσω ξύλο, να φτύσω κόρφο κλπ, μέχρι πέρισυ μπορεί να είχε "ατυχηματάκι" στο κρεβάτι. Πλέον, δεν έχουμε πρόβλημα. Εάν πιει γάλα το βράδυ ή οτιδήποτε υγρό, απλά φροντίζω να πάει τουαλέτα πριν ξαπλώσει. Γιατί και τότε είχα διαπιστώσει ότι είχε συμβεί εάν είχε πιει και δεν είχε πάει ή εάν ήταν τελείως πτώμα, συνήθως μετά από ξενύχτια.

Κατά τα άλλα, δεν έχουμε, ευτυχώς, κανένα πρόβλημα!!

Δεν οδηγώ, όχι. Το κολυμβητήριο το έχει αναλάβει η μητέρα μου. Τα υπόλοιπα είναι δικά μας (εμένα και του μπαμπά!!) αλλά φροντίζω να είναι όλα σε απόσταση που μπορούμε να πάμε ποδαράτο!! Εσύ, έχεις και πιο μικρό παιδάκι (και έρχεται και το τρίτο ζουζούνι!!!) και είσαι και έγκυος.... πόσα να αντέξεις;;

Φιλούρες!!!


NDPXp3.png eJ01p3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας!!! Σήμερα πήρα ρεπό και έκατσα λίγο σπίτι γιατί τα έχω ψιλοπαίξει, με πιάνει και άγχος πως θα τα καταφέρω και γίνομαι κομμάτια!!!

Τεσπα έχω νέα για τον κατρουλιάρη μου!!!! χα χα χα!!! Βάλαμε πάνα γιατί πραγματικά δεν άντεχα να πλένω άλλο. Τον έβαζα για τσίσα πριν τον ύπνο και μέσα σε μια ώρα είχε κάνει πάνω του! Νομίζω δεν ήταν φυσιολογικό. Λοιπόν σήμερα πέρασε το τρίτο βράδυ με πανούλα και ξύπνησε όπως και τις προηγούμενες τρεις νύχτες ΣΤΕΓΝΟΣ!!!! Το αποδίδω λοιπόν σε ψυχολογικό του μικρού που τα έκανε πάνω του.... θα συνεχίσει καμμια βδομαδούλα ακόμα με την πάνα και αν συνεχίσει να μην την βρέχει θα ξαναπάμε στο βρακάκι. Πάντως μου χρειαζεται τόσο πολύ μια ήρεμη νύχτα και λιγότερα πλυντήρια.... συνεχίζουμε την ρουτινα της τουαλέττας κανονικά για να μην του φανεί ότι κάτι αλλάζει απλά το βραδινό βρακάκι το κάναμε πάνα....Άντε και να δούμε τι θα κάνουμε τελικά!!!

Σας φιλώ.... έχω να κάνω λίγο δουλίτσα στον Η/Υ και μετά χαλαρά στο σπίτι λίγες δουλίτσες και ξεκούραση..... Το βράδυ θα μου φέρουν τα χαλιά οπότε θα στρώσω μέσα στο ΣΚ, καταλαβαίνετε τι με περιμένει!!!!


McQxp3.png

I8aip2.png

4YQkp2.png

Link to comment
Share on other sites

Φιλιώ με το μαλακό οι δουλίτσες! Ελπίζω ο μικρούλης σου να ξαναβρεί τους ρυθμούς του με τα τσίσα.

Μέχρι στιγμής έχω στρώσει μόνο το παιδικό δωμάτιο. Μέσα στο Σαββατοκύριακο μάλλον θα στρώσω σαλόνι-τραπεζαρία. Η κουζίνα και το δικό μου δωμάτιο θα στρωθούν μάλλον το επόμενο Σαββατοκύριακο.


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...