Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Lila ki είπε:

      Εγώ πάντως κορίτσια έκανα ένα τεστ πριν καμία ώρα αλλά είχα πιει νερό βέβαια και δεν ήταν πολύ σκουρα τα  ουρα και βγήκε πιο αχνη από χθες η γραμμή … και τσάμπα τώρα μπηκα σε αυτή τη διαδικασία . Θα κάνω ένα τη Παρασκευή κ ας γίνει ότι θέλει π θεός γιατί βαρέθηκα κ κουράζω κ εσάς τσάμπα που έχει η κάθε μια τις σκέψεις και τις έννοιες της … 

      Αχ αυτά τα τεστ!Τζάμπα στεναχώρια πήρες τώρα ρε συ..μπορεί να είναι όλα καλά και απλά λόγω του ότι είναι βράδυ,να έδειξε πιο αχνό.. Πότε εχεις χοριακη?Εγώ το πήρα απόφαση πάντως,δεν θα ξανακάνω τεστ πριν τη χοριακη,είχα σαλταρει τελείως! 

      Και φυσικά δεν κουράζεις καμία από εμάς,πάλι καλά που υπάρχει το φορουμ και συζητάμε ο,τι μας προβληματίζει 

Cafe Ιούλιος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

Καλημέρα, τι κάνετε;;

Χαθήκαμε, το ερημώσαμε το καφέ μας!!!

Να το ζωηρέψουμε λίγο!!!

καλέ, μεγάλωσαν τα ζουζούνια μας!! Έφτασαν προνήπιο. Πάει κανένα προνήπιο σε κανονικό σχολείο, με τα νήπια; εμείς ακόμα στον παιδικό σταθμό (όπου και λέμε να παραμείνουμε και του χρόνου!!!).

Πως τα περάσατε;

Εμείς καλά: Εξοχικό + χωριό.

Τώρα έχουμε ξεκινήσει σιγά σιγά τους ρυθμούς μας. Ο μεγάλος δευτεράκι πια, η μικρή... όχι και τόσο μικρή... Ξεκίνησε κολυμβητήριο, και θα τη βάλω και μπαλέτο στο σχολείο της, που έκανε και πέρυσι.

Ο μεγάλος, εκτός από αγγλικά που θα κάνει σίγουρα, θέλει: σκάκι, καράτε και πινγκ πονγκ. Σκάκι έχει το Σάββατο, αν θα βρει χρόνο για τα άλλα δύο... ο Θεός κι η ψυχή του. Από Οκτώβρη βλέπουμε...

Τι κάνετε εσείς;; Πείτε κανένα νέο!!!

Κάθε κατεργάρης στον πάγκο του, πιστεύω πλέον!!!

Φιλάκια!!!

Καλό Φθινόπωρο!!!


NDPXp3.png eJ01p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Γειά σας μανούλες!

Μαρίνα έχεις δίκιο, ερήμωσε το καφέ μας...

Ελπίζω να το ξαναζωντανέψουμε!

Ξεκινήσαμε λοιπόν με τα προνηπιάκια μας, και όχι μόνο! Όντως μεγάλωσαν Μαριλίνα! Μπράβο στο αγοράκι σου που θέλει να ασχολείται με τόσα πράγματα! Ελπίζω να βρείτε και τον χρόνο αλλά κι εκείνος την διάθεση να τα κάνει όλα!

Καλό Φθινόπωρο σε όλες τις μανούλες της παρέας!

Στα νέα μας τώρα...

Αρχές της σχολικής χρονιάς έπαθα ένα σοκ όταν έμαθα πόσα χρήματα πρέπει να πληρώσουμε στο φροντηστήριο Αγγλικών της κόρης μου. Τα διπλάσια από πέρισυ γιατί θα ενταχθεί σε εντατικό τμήμα. Τελικά μετά από ένα ψαξιματάκι που κάναμε καταλήξαμε να κάνει μάθημα στο σπίτι μίας καθηγήτριας που κάνει ιδαίτερα μαζί με άλλα 4 παιδιά με τα μισά λεφτά.

Και σαν να μην έφτανε αυτό μας ενημέρωσαν από την δουλειά ότι μας μειώνουν το επίδομα που πέρνουμε για τον βρεφονηπιακό σταθμό κατά 90 ευρώ περίπου! Πράγμα που μας βγάζει εκτός προυπολογισμού. Το κακό είναι ότι πλεόν τα χρήματα του σταθμού τα συμπεριλαμβάνουν στην μισθοδοσία που υπόκειται σε φορολογία, γι΄αυτό και μειώνεταια το ποσό. Αλλά αυτο μου ανεβάζει το συνολικό ετήσιο εισόδημα με αποτέλεσμα να ανεβαίνω φορολογική κλίμακα και στην εκαθάριση του 2014 αλλά και του 2015 η εφορία θα μου αλλάξει τα φώτα! :confused:

¨Ημουν να σκάσω αυτές τις μέρες! Τέλος του μήνα θα πάω να μιλήσω και με την ιδιοκτήτρια του σταθμού, να δω μήπως μας μειώσει λίγο την τιμή, γιατί δεν θέλω να σταματήσει ο μικρός μου από τον συγκεκριμένο σταθμό. Έχουν κάνει τόσο καλή δουλειά μέχρι τώρα αλλά ειδικά φέτος και του χρόνου που ξεκινούν να μαθαίνουν να γράφουν σιγά σιγά, δεν θέλω να τον αλλάξω. Τουλάχιστον είπαμε με τον άντρα μου να τον αφήσουμε για φέτος αλλά του χρόνου μας βλέπω για δημόσιο νηπιαγωγείο :confused:

Και σαν να μην έφταναν αυτά στον όμιλο που δουλεύω κάνουν εθελούσια αποχώρηση αλλά δεν αφορά την εταιρία που είμαι! Μιλάμε πληρώ τις προδιαγραφές που έχουν θέσει και αν μπορούσα την έκανα χτες! Είναι οι τελευταίοι που θα πάρουν πολύ καλά πακέτα για να φύγουν! ¨Οσοι μείνουμε ούτε ζωγραφιστά δεν θα τα δούμε τόσα λεφτά! Κατάθλιψη θα πάθω σε λίγο μου φαίνεται :confused:

Οπως είδατε διανύω έναν ονειρεμένο Σεπτέμβρη!!!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας βρε κορίτσια, εδώ είμαι κι εγώ!!! Μια οι διακοπές του Αυγούστου, μια ο Σεπτέμβρης με τις ετοιμασίες για τα σχολεία, δεν έμεινε και πολύς ελεύθερος χρόνος!!!! Αλλά τώρα πια κάθε κατεργάρης έχει πάει στον πάγκο του!

Εμείς κάναμε τα χαρτιά μας πάλι για τους παιδικούς του ΕΣΠΑ και ναιαιαιαιαι!!! Περάσανε και τα δύο στον παιδικό που πήγαινε πέρυσι η Κατερίνα. Οπότε τώρα είναι πιο κοντά στο σπίτι μας, βασικά στα μισά της διαδρομής από το σπίτι στο γραφείο. Με έχει βολέψει μια χαρά!!! Κάναμε και μια καλή προσαρμογή και με τα δύο οπότε τώρα πάμε χωρίς γκρίνια. Ο μικρός βασικά είχε πρόβλημα που άλλαξε περιβάλλον, η Κατερίνα μου σαν να μην πέρασε μια μέρα... βασικά πέρασαν μόνο καμμια 35αριά μέρες χωρίς σχολείο!!! Ο Αποστολάκος είναι στο βρεφικό τμήμα και η Κατερινούλα στο προνήπιο. Από δραστηριότητες λέμε να κάνει κολυμβητήριο και γυμναστική εντός του σχολείου. Και την Τετάρη θα την πάω σε δοκιμαστικό μάθημα muai tai, βασικά μήπως και ξεντραπεί λίγο και πάρει τα πάνω της σαν χαρακτήρας. Είναι και το γυμναστήριο του θείου οπότε μπορεί να το θελήσει πιο ευκολα να συνεχίσει. Ο Απόστολος δεν μπορεί να κάνει ακόμα κάτι, θα είναι ο συνοδός μας!!!

Θα πάω και εγώ λέω σε μια δραστηριότητα: παραδοσιακοί χοροί που τόσο μου αρέσουν! Αύριο είναι το πρώτο μάθημα!!! Από δουλειά δεν σταμάτησε και ποτέ, και στις διακοπές ακόμα ο υπολογιστής μαζί, και το βραδάκι δουλειά στην αυλή!!!! Τώρα καθημερινά δουλειά στο γραφείο, δόξα τω Θεώ να λέμε που έχουμε και δουλειά!!! Αλλά πραγματικά οι απαιτήσεις πολλές από παντού. Και που ακόμα είναι μικρά και δεν έχουν πολλά έξοδα για σχολικά, φροντιστήρια κλπ, πάλι θέλουν ρούχα κλπ και οι παιδικοί δεν είναι εντελώς δωρεάν, θέλουν γραφική ύλη και έρχονται και άλλα έξοδα... Καλά να είμαστε να πολεμάμε!!!

Αγγελικούλα κουράγιο, όλα θα βρουν το δρόμο τους! Αισιοδοξία και θα ανταπεξέλθουμε!!

Μαριλίνα πολλές δραστηριότητες ε; Μ' αρέσει το μπαλέτο αλλά δεν θέλει η κόρη μου! Είναι τόσο ντροπαλή που την φοβίζουν όλα τα πράγματα που δεν γνωρίζει!!!

Αντε σας φιλώ, καλό μας φθινόπωρο!! Αρχίσαν και τα κρύα!!! Κατεβάσατε τα χειμωνιάτικα; Εγώ εχτές!!! Γίνεται στο σπίτι χαμός!!!! Αααα πάω να πάρω τα μωρά μου, να πάμε σπίτι να αρχίσει ο Γολγοθάς μαζέματος ρούχων!!!!:?


McQxp3.png

I8aip2.png

4YQkp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας!!!

Ωραία τα νέα σας!! Μια χαρά θα προσαρμοστεί, Φιλλιόπι μου, ο μικρός στο νέο του σταθμό!!! Όσο για την Κατερινούλα, πολύ ωραίες οι δραστηριότητές της!!!

Με το σπίτι τι έγινε;; Θυμάμαι τα θέματα που είχατε!!!

Αγγελική μου, τι ωραία που θα ήτανε!!! Αχ, άπιαστο όνειρο η σύνταξη, η εθελουσία έξοδος... ότι να ήτανε τέλος πάντων.... χθες θα έφευγα... σπίτι μου με τα παιδάκια μου!!! Ωραία η λύση για τα αγγλικά. Ναι, ρε γμτ, αυξάνουν απότομα από ότι ξέρω...

Εμείς έχουμε τρελή δουλειά μέχρι τα μέσα Οκτώβρη. Ελπίζω μετά να χαλαρώσουμε... Δεν θέλω καν να μιλήσω για προϋπολογισμό... Με ξετίναξε τώρα, στον Οκτώβρη... Συν τοις άλλοις, τα περσινά παπούτσια της Αιμιλίτσας δεν της κάνουν ούτε για αστείο... Εχθές ξαμοληθήκαμε για παπούσια και μπαλετικά!!!

Φιλάκια!!!


NDPXp3.png eJ01p3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλό μήνα μανουλίτσες!

Ελπίζω να είναι καλύτερος από τον Σεπτέμβρη!

Πάντως εγώ είμαι με ενοχλήσεις στον λαιμό, μιλάω σαν βραχνοκόκορας και ελαφρύ πονοκέφαλο! Έχω ήδη χαπακωθεί για να τα βγάλω πέρα μέχρι τις 6,30 που σχολάω σήμερα!

Σήμερα περιμένω και απάντηση από τον σταθμό σχετικά με την μείωση των διδάκτρων...

Φιλλιόπι μία χαρά μου ακούγονται οι δραστηριότητες των ζουζουνιών σου! Και τι καλά που τα έχεις και τα δύο στο ίδιο σχολείο! Δεν σε τρώνε οι δρόμοι βρε παιδί μου! Εμένα η Κωνσταντίνα ζήτησε να ασχοληθεί με στίβο οπότε είμαστε σε αναζήτηση ενός συλλόγου όσο πιό κοντά μας γίνεται. Ο μικρός δεν έχει εκφράσει κάποια επιθυμία για εξωσχολική δραστηριότητα οπότε τον αφήνω για την ώρα!

Μαρινάκι τα έξοδα δεν σταματούν ποτέ όταν έχουν να κάνουν με τα παιδιά! Μεγαλώνουν με τόσο γρήγορους ρυθμούς που απόσεζόν σε σεζόν αλλάζεις πλήρως καρνταρόμπα! Να είναι καλά τα ζουζουνάκια μας!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα, σας και καλό μήνα!!! Τι κάνετε κορίτσια μου; Εγώ εδώ στο γραφείο κάνω ένα διαλειμματάκι και είπα να σας "δω" λιγάκι!

Καλό μήνα μανουλίτσες!

Ελπίζω να είναι καλύτερος από τον Σεπτέμβρη!

Πάντως εγώ είμαι με ενοχλήσεις στον λαιμό, μιλάω σαν βραχνοκόκορας και ελαφρύ πονοκέφαλο! Έχω ήδη χαπακωθεί για να τα βγάλω πέρα μέχρι τις 6,30 που σχολάω σήμερα!

Σήμερα περιμένω και απάντηση από τον σταθμό σχετικά με την μείωση των διδάκτρων...

Φιλλιόπι μία χαρά μου ακούγονται οι δραστηριότητες των ζουζουνιών σου! Και τι καλά που τα έχεις και τα δύο στο ίδιο σχολείο! Δεν σε τρώνε οι δρόμοι βρε παιδί μου! Εμένα η Κωνσταντίνα ζήτησε να ασχοληθεί με στίβο οπότε είμαστε σε αναζήτηση ενός συλλόγου όσο πιό κοντά μας γίνεται. Ο μικρός δεν έχει εκφράσει κάποια επιθυμία για εξωσχολική δραστηριότητα οπότε τον αφήνω για την ώρα!

Μαρινάκι τα έξοδα δεν σταματούν ποτέ όταν έχουν να κάνουν με τα παιδιά! Μεγαλώνουν με τόσο γρήγορους ρυθμούς που απόσεζόν σε σεζόν αλλάζεις πλήρως καρνταρόμπα! Να είναι καλά τα ζουζουνάκια μας!

Πως είσαι Αγγελική , με την υγεία σου; Περαστικά σου! Με το σχολείο όλα καλά; Δεχτήκαν την μείωση; Εξοδα έξοδα άστα όλο και έρχονται...... το κορίτσι μου ξέμεινε από ρούχα! Λές και έδωσε μια και ψήλωσε σε μια νύχτα! 1.20 έφτασε και τα περυσινά ρούχα Νο 6 δεν μας κάνουν, πάμε για 7,8 φέτος! Ο μικρός ακόμα ευτυχώς χωράει στα περυσινά Νο 2-3, ψήλωσε αλλά έμεινε στα ίδια κιλά και ήταν πέρυσι άνετα τα ρούχα οπότε φέτος για μέχρι τα Χριστούγεννα τουλάχιστον είμαστε ΟΚ!

Καλημέρα σας!!!

Ωραία τα νέα σας!! Μια χαρά θα προσαρμοστεί, Φιλλιόπι μου, ο μικρός στο νέο του σταθμό!!! Όσο για την Κατερινούλα, πολύ ωραίες οι δραστηριότητές της!!!

Με το σπίτι τι έγινε;; Θυμάμαι τα θέματα που είχατε!!!

Αγγελική μου, τι ωραία που θα ήτανε!!! Αχ, άπιαστο όνειρο η σύνταξη, η εθελουσία έξοδος... ότι να ήτανε τέλος πάντων.... χθες θα έφευγα... σπίτι μου με τα παιδάκια μου!!! Ωραία η λύση για τα αγγλικά. Ναι, ρε γμτ, αυξάνουν απότομα από ότι ξέρω...

Εμείς έχουμε τρελή δουλειά μέχρι τα μέσα Οκτώβρη. Ελπίζω μετά να χαλαρώσουμε... Δεν θέλω καν να μιλήσω για προϋπολογισμό... Με ξετίναξε τώρα, στον Οκτώβρη... Συν τοις άλλοις, τα περσινά παπούτσια της Αιμιλίτσας δεν της κάνουν ούτε για αστείο... Εχθές ξαμοληθήκαμε για παπούσια και μπαλετικά!!!

Φιλάκια!!!

Μαριλίνα άστα μην τα συζητάς για το σπίτι! Δεν φεύγει με τίποτα σου λέω η νοικάρα! Δεν βρίσκει χρόνο να ψάξει για σπίτι! Λέει!!! Στο τέλος θα ψάξω εγώ μου φαίνεται. Μέσα του μηνός περιμένω εξελίξεις, τις δώσαμε τελεσίγραφο για νέο συμβόλαιο ή να φύγει. Να δούμε.....

Με έχει κατααγχώσει το θέμα......


McQxp3.png

I8aip2.png

4YQkp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας μανουλίτσες!

Φιλιόπι είμαι πολύ καλύτερα αφού ξεκίνησα την αγωγή για την αλλεργία μου! Σήμερα σηκώθηκα με πονοκέφαλο, ήπια ένα παυσίπονο μου πέρασε αλλά όχι εντελώς.

Από τον σταθμό δεν μου έχουν απαντήσει ακόμη σχετικά με την μείωση. Θα το αφήσω κι αυτή την εβδομάδα και θα επανέλθω.

Ο μικρός μου δεν έχει τόσο αλματώδη ανάπτυξη κι έτσι πολλά από τα περσινά του κάνουν ακόμη.

Για την νοικάρα τι να πω? Δεν μπορείτε να της κάνετε έξωση? Τι γαιδουριά βρε παιδί μου να συμπεριφέρεται λες και είναι σπίτι της...

Πολλά φιλιά και στις υπόλοιπες μανουλίτσες!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Ωχ, περαστικά, οι αλλεργίες είναι πραγματική ταλαιπωρία!!!!

Δεν μπορούμε να κάνουμε τίποτα δικαστικώς γιατί έχουμε παράπονα από τους δικούς μας που είναι συνιδιοκτήτες ότι δεν θέλουν να τρέχουν σε δικαστήρια. Η νοικάρα εν τω μεταξύ άλλαξε τροπάριο τώρα και το πάει με κλάματα και λυπήσου με κλπ.... μάλλον θα φύγουμε εμείς! Δεν μπορώ άλλο κουράστηκα!

Σας φιλώ όλες, καλημέρα!


McQxp3.png

I8aip2.png

4YQkp2.png

Link to comment
Share on other sites

Βρε φιλιόπι τι πάει να πει λυπήσου με και τα κλάματα? Της έχεις πει να φύγει πριν το καλοκαίρι αν δεν κάνω λάθος! Τόσο δύσκολο της ήταν να βρει σπίτι τόσους μήνες? Και ν απω ότι δεν υπάρχουν ξενοίκιαστα διαμερίσματα παέι στο καλό! Παντού ενοικιαστήρια βλέπεις! Πφφφφ απαράδεκτη!!!!!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Καλημερούδια!!!!!

τι κάνετε κορτσούδες μου;; τα μωράκια μας;; (ποια μωράκια, δλδ, ολόκληρα γαϊδουράκια έχουν γίνει...)

Φιλλιόπι μου,

μιλάμε για πολύ χοντρό ζόρι με την νοικάρα. Έλεος δλδ, να πρέπει να φύγεις απ' το σπίτι σου... :?:???:

Δεν της το λες λίγο πιο "χοντρά" μήπως και το καταλάβει;;

Αγγελική μου,

μακάρι να σου μειώσουν λεφτά. Ότι κερδίζουμε καλό είναι...

Κι εμάς μας κάνουν κάποια λίγα ρούχα. Πρέπει το ΣΚ να δούμε και τι θα κάνουμε...

Το σκέφτομαι και με πιάνει πονοκέφαλος προκαταβολικά....

Φιλάκια!!!


NDPXp3.png eJ01p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γειά σας μανουλίτσες!

Ακουσα ότι θα έχουμε Σαββατοκύρικαο με ωραίο καιρό κι έφτιαξε η διάθεσή μου! Μπορεί να μην πάμε κάπου αλλά το γεγονός και μόνο ότι θα έχει ήλιο μου αρκεί!

Μαρινάκι γαιδουράκια δεν λες τίποτα! Ο δικός μου μουλαρώνει όταν δεν γίνεται το δικό του κανονικά!

Σχετικά με την μείωση στον σταθμό δεν έχω ακόμη νέα τους. Θα επανέλθω από εβδομάδα!

Εύχομαι σε όλες καλό Σαββατοκύριακο! Φιλάκια!!!!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλημέρα!!

Τι κάνετε;;;

Μπήκε και ο Νοέμβρης, επιτέλους άρχισαν και τα πρώτα κρύα!!!

Τι κάνετε;; Τι κάνουν τα παιδάκια σας;;;

Εμείς ήμαστε καλά, τρέχουμε πανικόβλητοι με τα σχολικά και τα εξωσχολικά μας!!!

Σας είπα, δεν σας είπα: Κάναμε επαναληπτικές εξετάσεις στα παιδιά και η χοληστερίνη τους είναι φυσιολογικότατη!!! :D:D:D Προσέχω, βέβαια, τη διατροφή τους, αλλά πολύ χάρηκα!!! Επίσης, και τα δύο ψήλωσαν πολύ μέσα στο καλοκαίρι (5 πόντους!!!) χωρίς να πάρουνε κιλά!!! Η μπακίτσα της Αιμιλίτσας μου έφυγε σχεδόν και είναι μία χαρούλα!!!

Την περιπέτειά μας δεν σας την είπα: παραμονή που άνοιγαν τα σχολεία, η κορούλα μου κατάπιε ένα νόμισμα!!! Περάσαμε μία ωραιότατη βραδιά στο Παίδων, γιατί είχε σταθεί στον οισοφάγο, αλλά την επομένη είχε κατέβει και δεν της το αφαίρεσαν, μας δώσανε εξιτήριο. Σε 2 μέρες περίπου το απέβαλε!!

Εγώ τρέχω και δεν φτάνω: Μπήκα στο Δ.Σ. του Σκακιστικού Ομίλου και θα μπω και στο Σύλλογο Γονέων και Κηδεμόνων. Το καράτε μου το έχω παρατήσει, γιατί δεν την παλεύω καθόλου...

Αγγελική μου,

χρόνια πολλά για τη γιορτή σου (αν και καθυστερημένα...) Σόρρυ, σε σκεφτόμουν όλη μέρα, αλλά είχα τρεχάματα με το Σύλλογο και... το ξέχασα στη συνέχεια... :oops::oops::oops::oops:

Να σε χαίρονται και να τους χαίρεσαι!!!

Τελικά τι έγινε με τον παιδικό;;

Φιλλιόπι μου,

πες μας και τα δικά σας τα νέα!! Πως πάνε τα πιτσιρίκια;; Τι έγινε με το σπίτι;;

Οι άλλες μανούλες κανένα νέο;;;

Αχ, πολύ χαίρομαι, γιατί έρχονται τα Χριστούγεννα!!! Σιγά σιγά πρέπει να οργανωνόμαστε.

Αλήθεια, εσείς πότε στολίζετε;;;

Φιλάκια!!!


NDPXp3.png eJ01p3.png
Link to comment
Share on other sites

ενταξει λες και ανοιξα πορτα στο παρελθον και τα ειδα ολα!

που χαθηκα η χαμενη πωπω!!!

εμ αυτα παθαινεις αν δε προσεχεις

τι κανετε μωρε κοριτσια ειστε καλα;

ενταξει ξερω καποια νεα απο το φεις,αλλα οχι κ καλα καλα

εγω σε 3 βδομαδουλες γενναω τον μικρο σημερα εκανα μια ενεση για τα πνευμονια και αυριο την επομενη

ο μικρος ειναι αρρωστουλης εχει κοξακι αλλα ελπιζω τπτ σημαντικο κ η παιδιατρος με ειπε οτι δε κινδυνευω αλλα παλι αγχωνομαι

εσεις πως ειστε μπραβο ρε κοριτσια που κρατατε επαφες και τα παντα και τη σελιδα μας πωπω αν παω αρχη αρχη θα δω πως ημουν πριν 4 χρονια!

συγκινηση!!!

πολλα φιλια

και αν και αυτος ο υπολογιστης μου βγαζει ζορια θα μπαινω το υποσχομαι -ορκιζομαι που λεει κ ο εισαγγελατος!!!

φιλια!


eNortjKzUjIyNDc2NVCyBlwwFXcCzw,,20.png

1zNmp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Λινεάλ!!!

Πολύ χαίρομαι που μαθαίνω νέα σου!!! βλέπω φώτος στο φέις καμιά φορά, αλλά δεν σε έχω πετύχει με κοιλίτσα ή κάτι παρόμοιο!!!

περιμένεις το δεύτερο αγοράκι σου;; τέλεια.

Από ότι έχω δει γέννησε και το Τινάκι ένα αγοράκι ακόμα πριν λίγες μέρες!!!

Τι κάνει ο Αποστολάκος;; περαστικούλια του!! Κατά τα άλλα πως τα πάτε; Πάτε παιδικό; πες μας κατορθώματά του!!! Εσύ δουλεύεις ακόμα;

φιλάκια!!! Και με το καλό το νέο μπεμπάκι!!!


NDPXp3.png eJ01p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...