Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

Cafe Ιούλιος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

Καλημέρα μανουλίτσες!

Καλέ εγώ χτες έγραψα μήνυμα και σήμερα δεν το βλέπω!!!! Τι έγινε??? Τέλος πάντων θα τα ξαναγράψω...

Καταρχήν Λίτσα χαίρομαι παααααααρα πολύ που ξαναδιαβάζω νέα σου! Περιμένεις και το 2ο ζουζούνι!!!! Τι καλά!!! Άντε να μπαίνεις να μας λες τα νέα σας!

Μαρινάκι χαρά στο κουράγιο σου να τρέχεις και στους συλλόγους! Μπράβο που καταφέρατε να κατεβάσετε την χοληστερίνη σας σε φυσιολογικά επίπεδα! Με λίγη προσοχή θα είστε μία χαρά! Η Αμαλίτσα πως τα κατάφερε και κατάπιε το νόμισμα? Ευτυχώς που είναι στρογγυλό και δεν προκάλεσε καμία βλάβη μέχρι να βγει. Στον παιδικό μου έκαναν μία έκπτωση γύρω στο 5%. Πολλή μικρή αλλά τι να κάνω? Σχετικά με το Χριστουγεννιάτικο στολισμό λέμε να τον κάνουμε το Σαββατοκύριακο 29-30 Νοεμβρίου.


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Να σας γράψω και τα νέα μας…

Η Κωνσταντίνα ξεκίνησε στίβο τελικά και πηγαίνει 2 φορές την εβδομάδα. Για την ώρα κάνει μόνο τρέξιμο και αργότερα θα δοκιμάσει και τα άλλα αγωνίσματα.

Το κοριτσάκι μου με έκανε ακόμη μία φορά περήφανη αφού στην παρέλαση της 28ης Οκτωβρίου ήταν παραστάτρια. Χθες που ήταν του αγίου Νείλου και ανήκουμε στην ενορία του ήταν πάλι παραστάτρια στην λειτανία που έγινε. Και του αγίου Νικολάου θα κρατάει μάλλον την σημαία! Έχω κάνει την softex πλούσια από το κλάμα που ρίχνω κάθε φορά!!!!

Ο Χρηστάκος φέτος είπε ποίημα την 28η Οκτωβρίου αλλά θα πει και στο Πολυτεχνείο! Του αρέσουν πολύ και τα τραγούδια « Ο δρόμος» και « Το γελαστό παιδί» τα οποία και τραγουδάει συνέχεια!

Αυτά θυμάμαι για την ώρα! Σας φιλώ!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!

εν αναμονη της νοσοκομας για τη δευτερη ενεση στο κ@λομερι χαχα

μαριλινα εβαλα μια μονο φωτο με τη κοιλια γυμνη -σοκ!-και τον αποστολακο να χει τα χερια του πανω αν μπεις στις φωτογραφιες καπου θα ναι :D

μεγαλη κοιλια ασε δε φαινεται κ ολοκληρη!

δευτερο αγορακι ναι κ η τινα γεννησε πριν κατι μερες!

ο αποστολακος μεγαλωνει μεγαλωνει το πουλακι μου,εγω τον στελνω μπασκετ κ χορο και απο τα δυο προτιμαει τον χορο,τον εχει μεσα του τον ρυθμο αυτο το παιδι,δωστου χορο και τραγουδι ολη μερα ειναι ικανος να βαραει ταμπουρλα χαχα

εγω δε δουλευω πηρα αναρρωτικη αλλα σκεφτομαι να την αφησω τη δουλεια αφου γεννησω γιατι δεν αντεχω αλλο ψυχολογικα εννοω ειναι πολλα,θα μου πεις ολες οι δουλειες ετσι ειναι,αλλα μονο που σκεφτομαι οτι θα παω να φορεσω ακουστικα κ να μιλαω 4 ωρες στο τηλ κ να τους εχω ολους -υπευθυνους κ αφεντικα-πανω απο το κεφαλι μου τρελαινομαι

ασε που ολες οι γνωστες φιλες εχουν παραιτηθει κ θα μαι μονη... :/

ας βγω ταμειο κ θα κοιταξω για κατι αλλο,δε ξερω :/

αγγελικη μπραβο για τη μικρη σου,καλα και γω ολο θελω να κλαιω ρε γμτ δεν αντεχω,στη γιορτη της μητερας εγινα ρεζιλι,με δινει τη καρτα με τις ευχες και ξεσπαω σε κατι δακρυα,δικαιολογηθηκα αρχη εγκυμοσυνης κ ορμονες πωπω...στο δρομο για το σπιτι εκλαιγα με αναφιλητα μα να μη μπορω να κρατηθω!!!χαχαχαχα

ο αποστολακος στον κοσμο του εντελως δε με εδινε σημασια

τωρα ειμαι καλυτερα αν κ την 28η παλι μου ρθαν να τα μπηξω...ημαρτον!

παρηγγειλα ενα ρινγκ σλινγκ να εχω να κουβαλαω το μπεμπακι οταν γεννηθει ανυπομονω

ααα και σαυτη την εγκυμοσυνη εχω διαβητη κανω ινσουλινη απο τον 4ο μηνα,νηστικη εχω προβλημα αν κ χθες και σημερα ειδα κατι τιμες μεγαλες και στο διωρο που εφαγα κ αγχωθηκα...πφφφ ελπιζω τελευταια στιγμη μη προκυψει τπτ κ χρειαστω κ αλλο τρυπημα αλλα αφου φαγαμε την ουρα θα κολωσουμε;

φιλακια και καλημερα σε ολες παω να ετοιμαστω για την ενεση!!!


eNortjKzUjIyNDc2NVCyBlwwFXcCzw,,20.png

1zNmp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!

εν αναμονη της νοσοκομας για τη δευτερη ενεση στο κ@λομερι χαχα

Λίτσα τις ενέσεις τις έκανες και στον Αποστολάκο?

ο αποστολακος μεγαλωνει μεγαλωνει το πουλακι μου,εγω τον στελνω μπασκετ κ χορο και απο τα δυο προτιμαει τον χορο,τον εχει μεσα του τον ρυθμο αυτο το παιδι,δωστου χορο και τραγουδι ολη μερα ειναι ικανος να βαραει ταμπουρλα χαχα

Καλά κάνεις και τον στέλνεις όπου του αρέσει!

εγω δε δουλευω πηρα αναρρωτικη αλλα σκεφτομαι να την αφησω τη δουλεια αφου γεννησω γιατι δεν αντεχω αλλο ψυχολογικα εννοω ειναι πολλα,θα μου πεις ολες οι δουλειες ετσι ειναι,αλλα μονο που σκεφτομαι οτι θα παω να φορεσω ακουστικα κ να μιλαω 4 ωρες στο τηλ κ να τους εχω ολους -υπευθυνους κ αφεντικα-πανω απο το κεφαλι μου τρελαινομαι

ασε που ολες οι γνωστες φιλες εχουν παραιτηθει κ θα μαι μονη... :/

ας βγω ταμειο κ θα κοιταξω για κατι αλλο,δε ξερω :/

Ακόμη σε εκείνη την εταιρεία που ήσουν ε? Δύσκολη δουλειά. Αν υπάρχει περίπτωση να βρεις κάτι καλύτερο τότε να φύγεις.

αγγελικη μπραβο για τη μικρη σου,καλα και γω ολο θελω να κλαιω ρε γμτ δεν αντεχω,στη γιορτη της μητερας εγινα ρεζιλι,με δινει τη καρτα με τις ευχες και ξεσπαω σε κατι δακρυα,δικαιολογηθηκα αρχη εγκυμοσυνης κ ορμονες πωπω...στο δρομο για το σπιτι εκλαιγα με αναφιλητα μα να μη μπορω να κρατηθω!!!χαχαχαχα

Εσύ και λόγω εγκυμοσύνης είσαι πιό ευαίσθητη. Κι εγώ έγινα πιό ευσυγκίνητη μετά την 2η εγκυμοσύνη!

ο αποστολακος στον κοσμο του εντελως δε με εδινε σημασια

τωρα ειμαι καλυτερα αν κ την 28η παλι μου ρθαν να τα μπηξω...ημαρτον!

Δεν σε παρεξηγεί παιδί μου κανείς!

ααα και σαυτη την εγκυμοσυνη εχω διαβητη κανω ινσουλινη απο τον 4ο μηνα,νηστικη εχω προβλημα αν κ χθες και σημερα ειδα κατι τιμες μεγαλες και στο διωρο που εφαγα κ αγχωθηκα...πφφφ ελπιζω τελευταια στιγμη μη προκυψει τπτ κ χρειαστω κ αλλο τρυπημα αλλα αφου φαγαμε την ουρα θα κολωσουμε;

Όλα καλά θα πάνε, μην αγχώνεσαι!

φιλακια και καλημερα σε ολες παω να ετοιμαστω για την ενεση!!!

Πονάει?


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

οχι αγγελικη μου στον αποστολακο δεν ειχα κανει,παρα μονο μια μερα πριν γεννησω στο νοσοκομειο,μια ενεση μου εκανε τωρα δε ξερω αν ηταν μια δοση ή διπλη -αν γινεται βεβαια διπλη να γινει-

παντως δε πονεσα καθολου αν και ειχα αγχος γιατι μπηκα ιντερνετ κ διαβαζα αλλες που εχουν κανει κ λεγαν οτι ποναει κ δε μπορεις να περπατησεις μετα,καμμια σχεση ολα μια χαρα σα να μην εκανα ενεση το θεμα ομως πιο ειναι,

οι ενεσεις αυτες εχουν κορτιζονη κ μου αυξησε το ζαχαρο κ δυο μερες τωρα το ζαχαρο μου πηγε στα ουρανια μετα το φαγητο -που δεν ειχε προβλημα-

να φανταστειτε απο κει που εκανα ας πουμε στο διωρο μετα το φαι μετρηση κ ειχα πχ 100,τωρα εφτανε 190!

επαθα σοκ λεω ρε γμτ τι εγινε;

με πηρε χθες η ενδοκρινολογος μολις της ειπα οτι εκανα ενεσεις για τα πνευμονια με λεει "ελα απο δω θα σου γραψω να κανεις ινσουλινη κ πριν τρως φαγητο"

εμ ο γιατρος δε με ειπε οτι θα χω θεμα στο ζαχαρο,ξεχασε;δε ξερω :/

κ σημερα πηγα πηρα κι αλλες ενεσεις κ συνολο θα κανω 3-4 φορες ινσουλινη τη μερα :twisted:

αλλα δε πειραζει τι εμεινε;τπτ 3 βδομαδες

ελπιζω μονο μη με πιανει φαγουρα -γιατι το χω κι αυτο το θεματακι-κ θελω να βγαλω το δερμα μου

παντως για το θεμα της ευαισθησιας κ ευσυγκινησιας παντα εκλαιγα ευκολα αλλα το πρωτο τριμηνο παραγινε εβλεπα πχ εκεινη τη διαφημιση με το χυμο της αμιτα αν θυμαμαι καλα και κλαμαααα

χαχαχαχαχα

κι αλλες διαφημισεις ξερετε συναισθηματικες!

να στε ολες καλα φιλακια στα παιδακια σας αχ σαν κι αυτα δεν εχει μας κανουν βεβαια οοοο,τι θελουν -εμενα ρε παιδι μου σιγουρα-

αλλα τι εξαρτηση πωπωωω

και ελεγα τετοια μανα εγω δε θα γινω ααα καλα!!!

υγ παραδειγμα:

χθες το πρωι κοιμοταν κ παω να τον σκεπασω ηταν ξεσκεπαστος

ξυπναει ομως κ του λεω κοιμησου αποστολακο συγνωμη ηθελα να σε σκεπασω κ σε ξυπνησα

ξυπναει τριβει τα ματακια του κ τι με λεει με μελισταλαχτο τονο "δε πειραζει αγαπη μου"

ε για πειτε μου τι κανεις;τον τρως ή δε τον τρως;μετα γινεσαι τρελη ή οχι;

χαχαχαχαχαχαχα :rolleyes::rolleyes::rolleyes:


eNortjKzUjIyNDc2NVCyBlwwFXcCzw,,20.png

1zNmp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λιτσάκι ο γιόκας σου έχει βρει το κουμπί σου σίγουρα!!!! Ο δικός μου δεν είναι τόσο εκδηλωτικός αλλά τον βλέπεις ότι απολαμβάνει τα χαδάκια! Μπόμπιρες!!!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλή εβδομάδα!

Πως ήταν το Σαββατοκύριακό σας? Εγώ έστρωσα το Σάββατο σαλόνι - τραπεζαρία κι έτσι έχει μείνει μόνο η κουζίνα και η κρεβατοκάμαρά μου. Αν δεν φύγουμε για το χωριό θα στρώσω το επόμενο Σαββατοκύριακο τα υπόλοιπα.

Σήμερα ο Χρήστος έχουν γιορτή για το Πολυτεχνείο στο σταθμό και λέιε και ποίημα! Είχε πει και την 28η Οκτωβρίου. Όλο το Σαββατοκύρικαο έπαιζε και στο ξεκάρφωτο του ερχόταν και φώναζε " Ψωμί-παιδεία-ελευθερία " και φυσικά το ρεπερτόριό μας αποτελούνταν από αντίστοιχα τραγούδια!

Σας φιλώ πάω να δουλέψω...


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

καλημερα,καλη εβδομαδα!

το σαββατοκυριακο μας ηταν ηρεμο,μια χαρα,λιγο στεναχωρηθηκα χθες με ενα γεγονος που ετυχε σε μια φιλη με το μικρουλακι της 9 μηνων καταπιε ενα ολοκληρο πως να το πω κρεμαστο να το πω;που του ειχε κρεμασμενο κ δε το πηρε χαμπαρι,το παιδι δε μπορουσε να παρει ανασα

το πηγαν στο νοσοκ με τη τριτη φορα του το εβγαλαν αλλα δε ξερουν αν εχει κατι στον οισοφαγο δηλαδη καποιο τρυπημα γιατι η παραμανα ανοιξε μεσα κ ισως του δημιουργησε προβλημα

πφφφ εχω στεναχωρια κ περιμενω να δω τι θα γινει τωρα

το παιδι ειναι σε καταστολη,λενε τη τριτη θα το ξυπνησουν δε ξερω κ πολλα πολλα

ουφφφ

αγγελικη το ζει ο χρηστακος ε;με το καλο να πει το ποιηματακι του!

κοριτσια καλη μερα σε ολες ,καλη εβδομαδα κ πολλα φιλια

υγ σημερα παρηγγεια ενα ρινγκ σλινγκ αυριο θα το παραλαβω ανυπομονω να βαλω το μωρακι μου μεσα!!!


eNortjKzUjIyNDc2NVCyBlwwFXcCzw,,20.png

1zNmp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα μανουλίτσες!

Έχω τον Χρηστάκο άρρωστο από χτες το μεσημέρι. Ανέβασε ένα 39 κατά τις 4, ήπιε αντιπυρετικό και ήταν απύρετος όλο το απόγευμα και ξανανέβασε πυρετό κατά τις 10 το βράδυ. Του έδωσα πονστάν, ίδρωσε δύο φορές την νύχτα πολύ και μέχρι τις 8 που έφυγα από το σπίτι ήταν απύρετος. Σήμερα δεν θα τον στείλω σχολείο για να δω πως θα πάει.

Λιτσάκι τι γινεται με το παιδάκι της φίλης σου?

Μαρινάκι καλημέρα!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!

ουφ ευτυχως παει καλυτερα το μωρο,σημερα το ξυπνησαν αναπνεει μονο του,επεσε ο πυρετος ο οισοφαγος νομιζω ειναι καλα αλλα δε ξερω κ σιγουρα περιμενω να μας πει

το σημαντικο ειναι οτι η μανουλα αγκαλιασε το παιδακι της...

απαπαπα

επαθα φοβο με τα μικροπραγματακια ολα τα παιχνιδια του μικρου τα μικρουλακια πεταμα

περαστικα σας αγγελικη αυτες οι ιωσεις ειναι παντου!!!

πως ειστε τωρα;;;


eNortjKzUjIyNDc2NVCyBlwwFXcCzw,,20.png

1zNmp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα μανούλες!!!

Λιτσάκι μου,

πολύ χάρηκα για το παιδάκι!!! Να φύγει από το νοσοκομείο και να μην το ξαναδεί!!!

Ενέση κορτιζόνης (1) μου είχε κάνει ο γιατρός την παραμονή της καισαρικής στην Αιμιλία. Ήμουν 38 εβδομάδων όταν έκανα την καισαρική. Άντε, πλησιάζει ο καιρός!! Ο Αποστολάκος τι λέει για τον καινούριο μπέμπη;; τον περιμένει;; Εσύ πως είσαι;; Η κοιλιά σου ήταν υπέροχη. Την είδα στο φατσοβιβλίο!!!!! Πότε είπαμε θα έρθει το μπεμπάκι;; (μάρσιπος + ρινγκ σλινγκ με είχαν βολέψει πολύ. Για να πάω να πάρω τον μεγάλο από το σταθμό έβαζα τη μικρή μέσα και ήμουν μια χαρά άνετη!!! Τον έλιωσα το μάρσιπο με τη μικρή μου!!!)

Αγγελική μου,

περαστικά στον Χρηστάκη!! Ελπίζω να είναι καλά τώρα!!! Πως ήταν το ποιηματάκι;;

Εγώ λέω να στρώσω τέλος του μήνα, λίγες μέρες πριν στολίσουμε!!!

Έτσι κάνουμε συνήθως!!! Βασικά, 2 μεγάλα χαλιά σε σαλόνι - τραπεζαρία και ένα μικρό στο παιδικό δωμάτιο!!!

Φιλάκια!!!


NDPXp3.png eJ01p3.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα!

ουφ ευτυχως παει καλυτερα το μωρο,σημερα το ξυπνησαν αναπνεει μονο του,επεσε ο πυρετος ο οισοφαγος νομιζω ειναι καλα αλλα δε ξερω κ σιγουρα περιμενω να μας πει

το σημαντικο ειναι οτι η μανουλα αγκαλιασε το παιδακι της...

απαπαπα

Εύχομαι να τελείωσει πολύ γρήγορα αυτή η περιπέτεια! Μεγάλη λαχτάρα πάντως!!!

επαθα φοβο με τα μικροπραγματακια ολα τα παιχνιδια του μικρου τα μικρουλακια πεταμα

Καλά έκανες! Απρόβλεπτα είναι τα ζουζούνια μας!

περαστικα σας αγγελικη αυτες οι ιωσεις ειναι παντου!!!

πως ειστε τωρα;;;

Ανέβασε κατά τις 1,30 ένα 37,4 και είπα στην κόρη μου αν δεν ανεβάσει πάνω από 38 να μην του δώσει αντιπυρετικό. Στην αναμονή είμαστε...

Αγγελική μου,

περαστικά στον Χρηστάκη!! Ελπίζω να είναι καλά τώρα!!! Πως ήταν το ποιηματάκι;;

Θεωρώ ότι το είπε καλά, αυτό μου είπε τουλάχιστον!

Εγώ λέω να στρώσω τέλος του μήνα, λίγες μέρες πριν στολίσουμε!!!

Έτσι κάνουμε συνήθως!!! Βασικά, 2 μεγάλα χαλιά σε σαλόνι - τραπεζαρία και ένα μικρό στο παιδικό δωμάτιο!!!

Φιλάκια!!!

Φιλιά και σε σένα!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

να σαι καλα μαριλινα μου :-D

ο αποστολακος ανυπομονει να δει τον αδελφο του αλλα τον βλεπω χαλαρο μαλλον εχει βαρεθει το παιδι μια μερα με λεει μαμα ποτε θα ξεφουσκωσει η κοιλια σου; :tongue:

εγω θελω να στολισω το σαββατοκυριακο,ειναι παρα πολυ νωρις για μενα αλλα 5 δεκεμβρη θα γεννησω οποτε μετα δε με βλεπω να μπορω οποτε μαλλον θα πρεπει να γινει απο τωρα,θα χαρει κ ο μικρος οποτε...

αγγελικη καλα εκανες κ δεν εδωσες αντιπυρετικο κ γω απο 38 κ πανω δινω

τωρα πρεπει να ειστε πολυ καλυτερα ετσι;

και παλι περαστικα

εγω ηθελα να τον παω παλι παιδιατρο γιατι εχει βαθυ βηχα,οχι συνεχομενο,του βαζω ορο αλλα κ παλι δε βλεπω να χει τοσο πολυ φλεμμα...δε ξερω τι εχει κ δε θελω να δινω ο,τι να ναι φαρμακο οπως με προτρεπει ο αντρας μου

πειραματα θα κανω;

εχω ενα αγχος ρε παιδια που θα γεννησω 37η εβδομαδα κ κατι μερες...

μου φαινεται τοσο νωρις

φοβαμαι τοσο πολυ τη θερμοκοιτιδα μη γινει παλι ο,τι εγινε με τον αποστολη,η διαθεση μου εχει πεσει κατακορυφα ο γιατρος μου φαινεται υπερβολικος να θελει τοσο νωρις να γεννησω αλλα με τρομαζει κιολας οποτε παω με λεει οτι ειμαι νο1 περιστατικο λογω διαβητη και δυσκολα θα με αναλαμβανε καποιος αλλος και τετοια...του ειπα σιγα αλλες γυναικες δεν εχουν διαβητη κυησης;και αφου τον ελεγχω με ινσουλινη γιατι κανει ετσι;τι να πω φοβαμαι μη κανω λαθος δε ξερω...ηθελα παντως να φτασω τη 38η εβδομαδα και μετα να γεννουσα :/

να αλλαξω τωρα γιατρο σκατα δε γινεται ενα νοσοκομειο εχουμε δε θα δεχτουν αλλοι να με αναλαβουν μη θιξουν τον συναδελφο

δε ξερω τι να πω μακαρι να πανε ολα καλα,αλλα εχω ενα προαισθημα οτι θα ζησω ο,τι εζησα με τον αποστολη...

ισως και οι ορμονες μου να ναι στο φουλ -που ειναι-ζεσταινομαι συνεχως μαυτο το καιρο εδω στα βορεια τις προαλλες βγηκα με κοντομανικο κ εβγαλα κ το μπουφαν δε μπορω...τα νευρα μου χαλια δε τα ελεγχω,τις προαλλες με πιασαν τα κλαματα γιατι σκεφτομουν που θα γεννησω κ που θα αφησω τον αποστολη...χαλια η διαθεση χαλια...


eNortjKzUjIyNDc2NVCyBlwwFXcCzw,,20.png

1zNmp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...